Agencja Pracy Tymczasowej Fenix Poland

Wrocław

Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Fenix Poland

Weronika

Aktualnie Agencja Pracy Tymczasowej Fenix Poland poszukuje do pracy na stanowisko Specjalista ds. personalnych. Z ich oferty wynika, że zapewniają stabilne zatrudnienie na umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem, pracę w profesjonalnym zespole, niezbędne narzędzia do pracy. Ktoś może zastanawia się nad aplikowaniem?

ku

Nie wiem czy trudny, ale na pewno jest wymagający. Tacy opiekunowie muszą mieć na prawdę dobre wykształcenie i doświadczenie w tym zakresie. Wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno miały się pojawić jakieś podwyżki do zarobków.

Zostaw opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Fenix Poland - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Fenix Poland