Opinie o P.H.Wazcar Andrzej Zych w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.H.Wazcar Andrzej Zych. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w P.H.Wazcar Andrzej Zych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.Wazcar Andrzej Zych w Łódź

Dawny pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w Wazcarze, szefostwo oraz niektórzy pracownicy to (usunięte przez administratora)i muł. Niskie płace, zła atmosfera i kiepskie warunki zatrudnienia.

Jurek Nowy wpis

Pan Andrzej Zych to chyba niezły żartowniś nie? Właśnie wpadło mi jego ogłoszenie na olx i myślałem że padnę ze śmiechu. Poszukuje Magazyniera/Pakowacza. Oferowane wynagrodzenie już w ogloszeniu nie mieści się w widełkach najniższej krajowej do tego umowa zlecenie a wymagania wygórowane , a co mnie najbardziej rozbawiło to wymaganie przesłania listu motywacyjnego... Co napisac w takim liście? Że marzę od dziecka o takiej pracy? Ze za darmo bede pracowac? Ze umowa jest dla mnie nie ważna? Jak tam ma byc dobrze?

Edyta Nowy wpis

Ktoś napisał, że pracodawca podaje inną kwotę w ogłoszeniu, a inna jest w rzeczywistości. Możecie powiedzieć ile w takim razie różni się to wynagrodzenie od tego, co zamieszają w ogłoszeniu? Bardzo się człowiek może rozczarować?

Alek Nowy wpis
@Edyta

To najgorsza firma w całym województwie dwa doteg ten właściciel ma pojęcie o (usunięte przez administratora) na wsi a nie o częściach dwa jego ogłoszenia będą zablokowane na OLX

AAA

Nie polecam tego miejsca pracy. Ustalasz coś z właścicielem a później twierdzi ze takiej rozmowy nie było . Wynagrodzenie jaki podaje w ogłoszeniu o prace jest fikcyjne.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.Wazcar Andrzej Zych? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Ccc

Miejsca pracy nie polecam nikomu

Jurek

Witam Ja tam jestesm zadowolony , fajna praca i szefostwo jest oki.

Mat
@Jurek

Jurek to pewnie ktoś z " szefostwa" które pod żadnym względem nie jest Ok!!!!!! Jak najdalej od nich ????????????????????

@Mat

Dlaczego sugerujesz, aby trzymać się, jak najdalej od firmy P.H. Wazcar? Masz jakieś negatywne doświadczenia związane z tym miejscem pracy? Tak aktualnie rozumiem Twój komentarz, który tu dodałeś, dlatego serdecznie Cię proszę o szczegółowe wyjaśnienie. Mógłbyś to dla mnie zrobić? Chcę dobrze zinterpretować Twój wpis dodany w tym właśnie wątku.

Stefan

@Dawny pracownik A na magazynie jak wygląda atmosfera? Pomijając ilość roboty to raczej panuje zgoda?

Dawny pracownik

Nie polecam tam pracy... Zwłaszcza na kierowcę bądź magazyniera. Tu obiecanki cacanki, że po okresie próbnym umowa o pracę. G... prawda... Cały czas zlecenie, żadnych możliwości awansu. W dodatku (usunięte przez administratora) i brak szacunku do pracowników. Żądania i wymagania. Załatwianie płatności bo szefostwo tak każe... Kierowcy nie powinni jeździć z żadnymi pieniędzmi, bo później są pretensje do kierowców. Nie dajcie się na te gadki. Szkoda czasu. Kierowcy i rozwożą i na magazynie za częściami biegają i płatności klientów muszą pilnować. A stawka najniższa krajowa. Śmiech na sali. Na magazynie ludziom każą robić rzeczy w ogóle nie związane z magazynem. Minęło już kilka lat, ale nadal jest tak samo...

Łukasz

NIE POLECAM Kupiłem amortyzatory na allegro, po kilku godzinach otrzymałem wiadomość że amortyzatorów nie mają, w aukcji była wysyłka w 24h! Co więcej odpisałem od razu ma maila pomimo to aukcja została wznowiona, sprzedawca nie odpisał mi na moje dwa kolejne maile. Aukcję zakończono dopiero po kilku dniach i kilku moich mailach (oczywiście bez odpowiedzi), jak twierdzą cały czas była automatycznie wznawiana i nie mogli jej zakończyć - bzdura, zawsze mogli dopisać informację o braku towaru a tego też nie zrobili. W końcu odpisano na mojego maila dopiero gdy napisałem ze zgłoszę sprawę do rzecznika. I jeszcze napisano mi cyt."Niewłaściwie odbiera Pan brak zainteresowania klientem." ŻENADA !!! NIE POLECAM

Wanda

@Jurek a możesz napisać trochę więcej na temat pracy w P.H. Wazcar? Wszystkie informacje o plusach i minusach pracy u tego pracodawcy, pomaga w poznaniu warunków zatrudnienia. Te z kolei są często najważniejszym czynnikiem, który bierze się pod uwagę podczas rozsyłania własnego cv.

XYZ

FATALNE MIEJSCE PRACY !!!

Przy rozmowie telefonicznej brak poszanowania dla klientów, chamstwo .

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.Wazcar Andrzej Zych - Łódź

• Jak się pracuje w P.H.Wazcar Andrzej Zych?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.Wazcar Andrzej Zych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.Wazcar Andrzej Zych?

P.H.Wazcar Andrzej Zych
  • Wojska Polskiego 190