Opinie o Pro-Futuro Sp. z o.o., CEiRON w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Pro-Futuro Sp. z o.o., CEiRON, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pro-Futuro Sp. z o.o., CEiRON o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Futuro Sp. z o.o., CEiRON w Łódź

Edytka Nowy wpis
Kandydat

A może wypowie sie tu w koncu osoba ktora tam pracowała lub pracuje obecnie? To byłaby najbardziej pomocna i konstruktywna opinia

Bez nazwy Nowy wpis
@Edytka

Potwierdzam. Przez tą Panią nikt nie che tam pracować!!! Jest uszczypliwa, złośliwa, arogancka. Krzykiem próbuje rozwiązać każdy problem. Jeśli szukacie pracy w normalnych warunkach odradzam to miejsce każdemu. Tam niczego się nie nauczycie, a jedynie nabawicie nerwicy.

Ryszard
Klient

Nie polecam. Tragiczna atmosfera, doradca zawodowy drukująca testy z internetu, jedno wielkie kłamstwo i szachrajstwo. Brakuje kogoś odważnego kto zgłosi pracę tej instytucji w odpowiednie miejsce i kogoś kto to zamknie ją na trzy spusty. Pani ta nie ma pojęcia ani jak napisać CV ani jak komuś "doradzić zawodowo". Jest nieuprzejma, niekompetentna, wyżywa się na ludziach dookoła. Jak to możliwe, że ktoś taki pracuje z ludźmi? Jak to możliwe, że nimi w pewien sposób kieruje? Nie polecam, nie pozdrawiam.

Amelia
@Ryszard

Potwierdzam. Kobieta bardzo mocno niezrówoważona nerwowo. Przekonana o swojej kompetencji, których de facto nie ma. Szkolenia na miernym poziomie. Co tu dużo mówić. Miejsce mocno zakorzenione w komunizmie.

Migdał Nowy wpis
@Ryszard

Tak sobie to czytam i myślę, że może takie zachowanie wynika z kilku rzeczy. Może tą panią też kiedyś traktowali tak jak ona innych. Była czyimś (usunięte przez administratora) W takim wypadku pozostaje współczuć. Z takiego człowieka już nie ma użytku. Pozostaje jedynie dobry psycholog albo psychiatra.

Borys Nowy wpis
Kandydat
@Amelia

Potwierdzam. Mało konkretu dużo obietnic. Stażyści z Unii tam tylko pracują, więc o czym my rozmawiamy. Jaki poziom? Z czym do ludzi? Nawet ich nie stać na pracowników zatrudnionych na umowy o pracę... porażka

Agnieszka

Polecam szkolenia w placówce Ceiron. Fajne zajęcia oraz sympatyczni prowadzący. Można zadbać o rozwój osobisty

zenon
@Agnieszka

Tak? A jakie konkretnie? Co Pani rozumie przez pojęcie rozwój osobisty? Jak na Panią to wpłynęło? W jakiej dziedzinie się Pani rozwinęła? Pisać głupoty w internecie tak jak Pani to każdy umie. Z tego co się orientuję firma Ceiron nie prowadzi żadnych szkoleń sama z siebie. Robi takie szkolenia za jakie zapłaci jej unia, czyli włączanie komputera i podstawowa jego obsługa dla osób mało bystrych i tego typu rzeczy. Ta firma nie ma swoich pieniędzy, jest na "usługach" UE. Proszę więc rozwinąć swoją myśl, bo to co Pani pisze odbiega od rzeczywistości.

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie Pro-Futuro Sp. z o.o., CEiRON Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Pro-Futuro Sp. z o.o., CEiRON w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Szkolenie i staż księgowość, prace biurowe (stypendium). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Futuro Sp. z o.o., CEiRON - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pro-Futuro Sp. z o.o., CEiRON