PPUH Laskomex

Łódź

Opinie o PPUH Laskomex

Karolina

Jeszcze przez jeden dzień można aplikować na stanowisko Serwisant. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale firmy? Co warto wiedzieć przed aplikacją? Dodatkowe opinie będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV. A może jest tu ktoś, kto uczestniczy w tym procesie rekrutacji? Informacje o tym, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna również będzie istotna.

arek

@run to pewnie zależy. Ja widzę, że teraz poszukują jednej osoby w Łodzi na stanowisko specjalisty ds. kadrowo-płacowych z co najmniej dwuletnim doświadczeniem.

Zostaw opinię o PPUH Laskomex - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH Laskomex