Opinie o Sezonowa szafa w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sezonowa szafa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sezonowa szafa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sezonowa szafa w Łódź

Renata Nowy wpis

Słyszałam informację, że jest zamknięte na stałe. Wiecie co się wydarzyło?

HelenaMamZawał :) Nowy wpis

Snieg za oknem pada, Sezonowa upada. No cóż, nic nie trwa wiecznie. Szkoda dziewczyn które zostały zwolnione ostatnio . Gdzie one będą tak na fejsie czesto siedziały jak nie w Sezonowej :D proponuje pracownice nie "uczace sie" zatrudniac i będzie dobrze ;)

XYZ Nowy wpis
@HelenaMamZawał :)

Siedzenie na fejsie? Czy to mowa o jakiejś konkretnej pracownicy? Uogólnianie jest krzywdzące.

jjjjjjjjjj

Polecam w 100%, praca przyjemna i lekka, wypłata zawsze na czas a szefostwo bardzo miłe ;)

jaaa

Droga koleżanko cały czas spamujesz tą firmę . Przemyśl 5 razy, że ktoś może się domyślić kim jesteś i ujawnić Twoje dane. To co piszesz nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sezonowa szafa odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Zgadzam się w poprzedniczkami. Banda oszustów!!! ZUPEŁNIE NIE POLECAM TAM PRACY. A to jak zostałam potraktowana na sam koniec przechodzi ludzkie pojęcie. Człowiek chciał być uczciwy, a w zamian został oszukany!!! Dziewczyny przemyślcie 5 razy czy chcecie tam pracować zanim podejmiecie prace....

aaaj Nowy wpis
@były pracownik

Były pracowniku może zamiast "chcieć" być uczciwym trzeba było BYĆ uczciwym ;) Pracowałam dla Nich i jakoś mnie nie oszukali zarówno w czasie pracy jak i na koniec.

Elo

Póki co tylko w Łodzi już wcześniej pisali, ze oddział tylko jeden byc może z czasem otworzą rowniez w innych miastach

wejdź sobie na ich stronę i zobacz - myślenie nie boli!

lili

Sezonowa Szafa ma punkty sprzedaży tylko w Łodzi

lili

Premie są na każdym markecie takie same. Jest ustalony próg do jej osiągnięcia i tyle. Każdy market ma swój plan do wykonania. Kto wykona plan dostaje premię jak wyrobi więcej niż plan dostaje także nagrodę. Idzie zima zimą zawsze było łatwo je uzyskać.

tiktak

@pvdetg tutaj premia nie jest niestety zalezna od Twoich staran , tylko od marketu , na ktorym pracujesz . Mozesz wychodzic do klienta i dawac z siebie wszystko , a wystarczy , ze Twoje stoisko jest w malym C.H i masz po premii , a mozesz pracowac na stoisku w takim miejscu jak np manufaktura i miec premie bez wlasnego wkladu , bo ludzie sami podchodza i kupuja . Nie wystarcza Twoje starania , to jest handel i tu duzo zalezy od klienta . Nie napisalam przeciez , ze mozna zarobic dzieki docenieniu tylko postaraniu , a postarac sie mozesz o dodatkowe godziny co z kolei na dluzsza mete pozbawia Cie zycia prywatnego , bo jestes albo w pracy albo na studiach . Szefowie doceniaja zazwyczaj jak masz ladny wynik , ale to docenienie konczy sie `brawami ` na skype , a co Ci po tym ... ?

tiktak

chyba niektore z Was zawodowo zajmuja sie tylko hejtowaniem tej firmy . Piszecie , ze zarobki marne , a mi te zarobki pozwolily przezyc pewien okres , a wcale nie jestem na utrzymaniu rodzicow , chyba zadna z Was nie pracowala nigdy za 6zl/h , ze tak sie bulwersujecie . 1400 to podstawa , zawsze mozna bylo wyciagnac wiecej i nie mowie o premii , wystarczylo , ze sie chcialo i postaralo . Mysle , ze hejtowanie ich tutaj nie wiele da , Wlasciciele powinni wyciagnac wnioski chociaz by po ostatniej sytuacji personalnej w firmie , ale czy to zrobia to juz Ich sprawa .

donjohn

do pracy sprzedawcy nie potrzeba większych umiejętności i doświadczenia! a Państwo zatrudniają studentki więc to logiczne, że dziewczyny mają wyższe aspiracje niż sprzedaż czapek na korytarzu! ale praca pracą, a chodzi o warunki zatrudnienia, które niestety pozwalają wiele do życzenia!

xyz

Praca jak każda inna. Kto chce pracować pracuje i nie powinien narzekać. Można się tu dużo nauczyć. Jak tu zaczynałam pracę nie wiele potrafiłam, sporo się nauczyłam, a o tym chyba wszyscy zapominają. Praca sprzedawcy jest pracą sprzedawcy. Jak ktoś ma wyższe aspiracje niech szuka pracy w innym zawodzie.

raffaella

Sory, czy to jest strona poswiecona Sezonowej Szafie, czy ochronie w podeszlym wieku ?!

jupi

premia chyba od złapanych przestępców polskich czapek!

LodziaStefania

Ludzie! co ma piernik do wiatraka?! Zarobki 1400 i czasem premia jak ją "wywalczysz" nie wywalczysz masz 1400, pensja dla studentkek które mieszkają z rodzicami i mają hajs dla siebie. Rok temu szefostwo gadało , że będą podwyżki, bo sejm nakazuje. Chuja prawda ! W tej firmie chyba podwyżek nie będzie !chyba, ze dla "wazelinek" które zostały zatrudnione. Na początku może dziewczęta się cieszą i angażują, ale z czasem niestety pracę się olewa i do tej olewki przyczynia się ciągłe pisanie " walka, dużo czasu, gnieciemy" gnieść to ja mogę chłopa po jajkach :D szkoda , że nie docenia się w tej firmie dziewcząt którym na prawdę zależy :/ większość to fejsbukowe maniaczki ! Jedno jest pewne ! Takich pracownic jak Ci Państwo mieli już mieć nie będą. Proponuje przemyśleć pewne rzeczy.

kiss

zarobki jak na rynek pracy (usunięte przez administratora)

xoxo

zalet brak Panie Dariuszu!

Nie, nie moge...

jaaa

"Janusz" skoro nie polecasz to może czas najwyższy zmienić prace, a nie bardzo inteligentnie i anonimowo pisać opinie dzień po czyimś odejściu chroniąc własny tyłek!!! Praca w Sezonowej Szafie jak każda praca ma swoje wady i zalety. Ogólnie nie jest to ciężka praca czasem wręcz przeciwnie- godzinami nic się nie dzieje i można dostać do głowy, szczególnie kiedy Szefostwo pisze, że masz walczyć i się bardziej starać, a Ty wiesz, że robisz co możesz, wtedy zamiast zmotywowana to jesteś dobita, więc osobom o słabszej psychice i wrażliwszej osobowości nie polecam. Jeżeli chodzi o pieniądze to z wypłatami nigdy nie miałam problemu, wypłata zawsze była na czas i zawsze się zgadzała. Z urlopem czy też z "nagłą" potrzebą wolnego również nigdy nie miałam kłopotu, zawsze też dawano mi możliwość odrobienia straconych godzin czy też wzięcia nadgodzin. Ogólnie jeśli Ty jesteś wobec Nich w porządku to Oni wobec Ciebie też.

Zostaw merytoryczną opinię o Sezonowa szafa - Łódź

Sezonowa szafa
1.9/5 Na podstawie 19 ocen.
  • al. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 73D
    94-051 Łódź