Opinie o Grawitacja Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grawitacja Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grawitacja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grawitacja Sp. z o.o. w Łódź

Praktykantka Nowy wpis

Jestem 2 mc. i uważam, że jest fajna atmosfera. Dostaję dużo wsparcia. Dużo się uczę od dziewczyn. Świetne wyposażenie!

A. Nowy wpis

Miejsce pracy dające duże możliwości rozwoju, profesjonalna kadra nieustannie poszerzająca swoją wiedzę - nikt tu nie stoi w miejscu. W mojej ocenie Zespół się wspiera, wymienia informacjami. Jasne zasady współpracy m.in dot. premii, dofinansowania do szkoleń - mogą się komuś nie podobać ale trudno powiedzieć, że nie są czytelne. Grafik ustalany po konsultacji z pracownikiem, respektowane są prośby o np. pewne zmiany. Umowa zlecenie czy b2b rządzi się innymi prawami niż umowa o pracę więc być może jest tu łatwiej o pewną elastyczność. Pacjenci (często spoza Łodzi) umawiani są z dużym wyprzedzeniem więc nic dziwnego, że w razie nagłej nieobecności terapeuty jest to duże logistyczne utrudnienie i część osób przyjmuje dodatkowych pacjentów. Gabinety są bardzo dobrze wyposażone, co jakiś czas pojawiają się nowe pomoce i sprzęt (co konkretnie jest ustalane z zespołem). Organizowane są wewnętrzne szkolenia. Pracownik ma swoje wymagania wobec pracodawcy a pracodawca wobec pracownika, czasem być może te wymagania/potrzeby się rozmijają ale zawsze można się dogadać.

J.

Czytam i widzę że ostatni post to jakby o innym miejscu? Jestem od jakiegoś czasu w tym miejscu. Dostaje info jaki mam grafik mailem wcześniej, widzę to też w systemie. Owszem są zmiany jak ktoś idzie na L4. Wtedy to nawet rano dostaje info, że jestem za kogoś godz dłużej. Potem sobie odbieram. Miałam tak w innym NZOZ i mnie to nie dziwi, bo co zrobić z tymi dziećmi albo z turnusami. Czasem to niewygodne jak masz plany ale taki system. Podpisałam i rozumiem. Jak przyszłam widziałam l że część zespołu jest podzielona. 2 zmieniły pracę. Atmosfera jest ok. Grupa się wspiera. Kierownictwo też. Normalne rozmowy są z nimi. Dla mnie to fajne miejsce do rozwoju.

Były pracownik Nowy wpis
@J.

2 osoby?! Warto zwrócić uwagę ile osób odeszło od początku istnienia placówki (2lata), spokojnie było to ponad 20 osób. Tak duża rotacja w tak małej placówce zdecydowanie o czymś świadczy..

J. Nowy wpis

Zapytam wprost :) Czy jesteś tą fizjoterapeutką, która zmieniła w lipcu swoje miejsce pracy? Czy kimś niezadowolonym? Pogadałam z dziewczynami, które są od początku bo mnie wystraszyła ta liczba. I pewnie, że rotacja była i będzie. Liczyłyśmy wszystkich, którzy byli i tych co nie przedłużono im umów i tych co zrezygnowali i jakoś mocno zaokrąglasz liczbę osób ;) Mnie jest ok. Innym chyba też bo planują swoich pacjentów. Szkoda życia by komuś brudzić....

(usunięte przez administratora) wyzywanie pracownika od głupich, dziwna - stresująca atmosfera. Niektóre sprawy dotyczące wynagrodzenia lub grafiku pracy musiałam popierać pismem od prawnika. Zmienianie grafiku z dnia na dzień bez wcześniejszego ustalenia z pracownikiem. Traktowanie ogólnie bez szacunku.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Grawitacja Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Była pracownica

Niestety ale nie polecę tego miejsca do pracy. Atmosfera bardzo toksyczna, właścicielka nie potrafi darzyć swoich pracowników szacunkiem. Niektóre zachowania osób zarządzających nadają się do zgłoszenia do PIPu. Bardzo szkoda tego miejsca bo ma ono duży potencjał, ale jest rozwalane od środka przez dwie osoby.. Omijajcie szerokim łukiem.

Fizjo-lodz

To co mi się spodobało to atmosfera. Młody albo nowy fizjo wprowadzany jest przez starszego. Fajni ludzie. Naprawdę dobrze wyposażone gabinety. Stawka bdb. Zobaczymy jak dalej :)

nie polecam, wyciagaja tylko kase 1) by dowiedziec sie o diagnozie dziecka trzeba zaplacic 300 zł (min dwa spotkania jak nie kilka by mogli zdiagnozowac) gdzie indziej juz po 1 spotkaniu mozna sie dowiedziec co dziecku jest, tu najpierw trzeba poobserowac i zaplacic. 2) jak dziecko ryczy i nie chce miec diagnozy u danego fizjoterapeuty to w przypadku zakonczenia wizyty nawet po 5 min, nie zwracaja pieniedzy. Slyszalam wiele opini, ze sa nastawieni na kase i tak jest a dorzy fizjoterapeuci, ktorych mieli , odeszli

@Anna

To raczej miejsce do opiniowania ośrodka jako pracodawcy :) Chodzę z dzieckiem od 1.5 roku na rehabilitację i widzę raczej stały zespół plus doszło kilku nowych, to raczej duży plus. Panie dzwonią czasem z zamianą godziny lub zmianą w danym okresie terapeuty jak nasza fizjoterapeutka jest chora albo na urlopie. Ale to ja decyduję czy tego chcę, czy nie. Diagnozowaliśmy syna z si u p. Sabiny i byliśmy 3 spotkania w cenie wtedy ok 300. Dla mnie to dobre podejście bo jsk inaczej mogłaby ta pani zdiagnozować moje dziecko, w 1 godzinę? Dostaliśmy pełny opis, informacje co robić. Opinie na fb i Google tez dobre. Tylko im gratulować takiej oceny od pacjentów. Bywają niezadowoleni. Na szczęście pozytywów nie brakuje :)

Zostaw merytoryczną opinię o Grawitacja Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Grawitacja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grawitacja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grawitacja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grawitacja Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Pojezierska 97B
    91-341 Łódź