Medycyna Grabieniec

Łódź

Opinie o Medycyna Grabieniec

pracuś

Dziadostwo nie płaci ZUSU za swoich pracowników i jest duży problem z wypłatą na czas.Dają grosze,umowę zlecenie i do tego każą na siłę wciskać ludzią prywatne wizyty. Nie ma żadnych warunków do pracy, nie wspominając już o nagminnym łamaniu ochrony danych osobowych pacjentów...d Draaaaaamat!!!!!!!!

xxx

Odrodzam. Szczyt niekompetencji. Dodzwonienie się do przychodni graniczy z cudem. Nie można dostać się do zwykłego internisty.

justyna

Niestety ja spotkałam się z podobna niekompetencja, tydzień temu musiałam wykonać 61 połączeń zanim dodzwoniłam się do przychodni (od godz. 7:30 do 8:00). (usunięte przez administratora)na dobrą sprawę biora kasę za nic i działają wbrew przysiędze Hipokratesa . która mówi: "przede wszystkim nie szkodzic"!!!

Zostaw opinię o Medycyna Grabieniec - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medycyna Grabieniec