Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o.

zdzisław czajkowski

A co u Bogusia? Gdzie się podziewa ten słynny filar ergomu?

wujek dobra rada
@zdzisław czajkowski 09.11.2017 20:09
A co u Bogusia? Gdzie się podziewa ten słynny filar ergomu?

masz numer telefonu, zadzwoń, zapytaj co u niego, chyba że brakuje Ci honoru....

Anonymous

ergom to dno zaden system nie poprawi kondycji firmy to ludzie ksztaltuja firme a niestety ci sa uwiklani w rozne uklady i kolesiostwo i wystarczy dopasowac sie w ten trybik a nie musisz byc fachowcem aby zaistniec w tej firmie i byc nietykalnym

Musashi Miyamoto

Nie jest to korpo. Plany są do zrealizowania, a jeżeli coś idzie nie tak, to masz z kim o tym pogadać, nie jesteś tylko słupkiem w Excellu. Firma wdraża nowy program ERP, nową b2b, nowe ISO, atesty, certyfikaty. Inwestuje sporo pieniędzy w produkcję końcówek. Poszukuje kilku osób na różne stanowiska. Jasne, nie jest to firma idelana ale czy jest gdzieś taka? Od 28 lat to solidny pracodawca dla ponad 200 osób! Ale żeby być w 100% obiektywnym, spora część powyższych opinii zawiera ziarenko prawdy :))

Jack

A co z zakladem produkcyjnym w Topoli Krolewskiej podobno jest tam dobra organizacja pracy oraz mila atmosfera przeciez nie wszystko jest importowane z chin

Jaro z Płocka

Z pewnością dobrą stroną firmy ERGOM jest przestrzeganie praw pracowniczych, urlopów, pensja na czas itp. Wszystko jak powinno być. Minusem jest atmosfera, a że czasy są ciężkie bo każdy może dziś w miarę prosty sposób importować z Chin, stąd problemy, brak wzrostów sprzedaży, nerwowa atmosfera i zgrzyty. Firma zbyt wolno lub wcale nie reaguje na dynamiczne zmiany na rynku, udając że ich nie widzi lub nie istnieją i to się potem mści. Jedynym lekarstwem na problemy jest podwyżka cen aż do absurdalnych wartości. Nie możesz powiedzieć co myślisz bo się komuś narazisz, nie przepchniesz swojego nawet najprostszego pomysłu, nie ma dyskusji, stąd każdy choć trochę myślący robi swoje i nie dyskutuje. Najlepszy czas ta firma ma już za sobą.

Agata

@Adam proszę przeczytaj jeszcze raz swój post. Może nie obrażasz konkretnej osoby, natomiast ogólnie pracowników firmy. Czy macie jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o.? Jakie są mocne strony pracodawcy?

iskierka nadziei

Boguś, ale jakby cie poprosili i przeprosili jeszcze to wróciłbyś na stare śmieci jeszcze?

Agata

@Boguś @Arek Na forum nie można nikogo obrażać. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum, który jest na stronie http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawicie jakikolwiek komentarz na temat firmy Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o.

Adam
@Agata 27.09.2017 12:32

Nikt nikogo nie obraża. Zacytuj tą obrazę.

Arek

Prawda boli ! Nieprawdaż osobo podszywająca się pod Bogusia? Czasami inteligentnie jest przemilczeć .

Ilo

Przez tyle lat tam się nic nie zmieniło i zmienić się nie zamierza. Tak jak napisał Arek, jeśli znasz się na exporcie to nie oznacza, że nadajesz się do zarządzania krajówką. Smutne, ale prawdziwe współpraca z tą panią to ...

Agata

@Endriu czy w firmie Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o. nie ma szansy na podwyżkę? Jak długo pracowałeś w firmie? W każdej pracy są plusy i minusy. Ale dlaczego uważasz, że jest to praca tylko dla starszych ludzi?

Endriu

Nie zarobisz wiele, stracisz nerwy, nie napracujesz się, ale największy plusem że doczekasz emerytury. Praca dla +55, młodzi przychodzą tylko na chwilę

ergomek
@Endriu 27.07.2017 22:33

Jeden taki był co miał doczekać emerytury i jakoś nie doczekał... i tylko płyn do spryskiwaczy na pamiątkę pozostał...

Troszczymy sie o Was

W odpowiedzi na powyżej zadane pytania, ma tutaj zastosowanie cytat z żony niezłomnej: "Mariusz, zdradziłeś mnie to prawda bolesna..., Mariusz wracaj do domu, mówię Ci Mariusz, wracaj do domu, ja Ci to przebaczam"

Zenon

Witam. Od 2007r przepracowalem do 10-06-2016r,bylo super .Niestety musialem sie zwolnic bo zmienilem miejsce zamieszkania z lodzi na Gdansk.Z pracy bylem zadowolony.a bardziej z tego ze mam przy sobie osobe z ktora spedze reszte zycia.Pozdrawiam.

pola

no ale chyba nie ma u nich nowych ofert pracy z tego co widze.

Zadowolony

Na magazynie jest na śmietniku mały tam dziuplę urządził gdzie głupoty wygaduje a gienek oczami ponoć skanuje i kiwając weryfikuje

pomocny

https://www.ergom.com/cms/o-firmie/praca.html Proszę, tutaj są ofert pracy w ERGOMIE, dla chcącego nic trudnego, jak mawiają.

saimon

@Daria ze mną bezpośrednio kontaktował się dzial HR

DARIA

Czy rozmowę przechodziłeś przez agencję pracy?

Leo

Z tego co się orientuje to firma jest jednym z najbardziej stabilnych łódzkich pracodawców. Nowe ogłoszenia pojawiają się pewnie dlatego, że firma ciągle się rozwija i zwiększa zatrudnienie. Dwa razy do nich wysyłałem CV, ale ani razu nie zostałem zaproszony na rozmowę - pewnie było sporo dużo bardziej atrakcyjnych kandydatów na wolne wakaty.

Miki

Ergom to rewelacyjna firma dla poważnych osób, które nie chcą się martwić o dostatnie jutro. Szanuje się tam człowieka i docenia za ciężką pracę. Praca jest pełna wyzwań a kadra dba o należyty poziom szkoleń dla podległych pracowników. Ogłoszenia pojawiają się niezwykle rzadko ponieważ praktycznie nikt nie odchodzi, chyba że na emeryturę.

EOM

Zapraszamy na stronę ww.ergom.com w zakładkę praca (https://www.ergom.com/cms/o-firmie/praca.html) gdzie znajdują się aktualne oferty pracy wraz z wymaganiami.

Olaf

To zamiast wierzyć od razu jakimś plotkom nie lepiej samemu zweryfikować sposób w jaki są zatrudniani pracownicy do zakładu aparatury elektrycznej ergom? Proponuję po prostu wziąć udział w rekrutacji i się dowiedzieć, chyba że ktoś ostatnio aplikował do nich to mógłby się tym radosnym faktem podzielić.

hr Ergom
@Olaf 27.02.2015 05:54

Witam, do naszej firmy można aplikować poprzez adres: rekrutacja@ergom.com Pozdrawiam - pracownik hr ZAE Ergom :)

Sylwio

Do jakiego pośrednika muszę się zgłosić żeby dostać tam pracę??????

Mega

A jaka firma przyjmuje do Ergomu????? czy może zakład przyjmuje ludzi bezpośrednio????

Pijok

Komuna

kowal

Dużym plusem pracy w ZAE ERGOM jest na pewno stabilizacja. Prezes J.M. prowadzi firmę w "starym stylu" więc każdy pracownik otrzyma tu oprócz pensji minimum szacunku. Jesteś uczciwy i rzetelny, nic złego nie ma prawa ci się stać. Rotacja pracowników mała, kadra niezmienna od lat. To niestety powoduje że można "przymarznąć" do stanowiska bez możliwości rozwoju. Znam wielu znakomitych fachowców z tej firmy z imponującą wiedzą w swojej dziedzinie za których konkurencja słono by zapłaciła. Pensje zawsze na czas, raczej nie za wysokie. Jeśli szukasz stabilnej spokojnej pracy to miejsce dla ciebie. Kokosów nie zarobisz ale jak wpasujesz się w trybiki ERGOMu to i do emerytury można popracować :-)

?

Zgadzam się z kolegą . Tony chińszczyzny trzeba spolszczać i udawać że wszystko produkujemy. A spróbuj się tylko odezwać ..... kolesiostwo i jeszcze raz kolesiostwo ...

kilkuletni pracownik

witam, Ergom to dobra, stabilna firma o miłej atmosferze. Ludzie traktowani po ludzku, wypłaty na czas, ZUS opłacony. Na produkcji i w biurze czysto, nikt nikogo nie terroryzuje. Wiem, bo pracuję tu od kilku lat. Pozdrawiam Pracownik P.S. Szczególnie pozdrawiam tego trolla nade mną, który napisał 2 nieprawdziwe komentarze w tak krótkim czasie :)

alan

Firma kompletnie nierozwojowa, brak szkoleń, ludzie traktowani są jak debile. Ważne żebyś był kolegą prezesa z dawnej firmy to jesteś kimś pracować nie trzeba, reszta traktowana jak śmieci za marne grosze. W firmie znajdziemy alkoholików, nawiedzeńców i debilną rodzinę prezesów którzy autorytet budują na terroryzowaniu podległych pracowników. Firma nie jest spójna, sprzeczne decyzje pomiędzy działami. Nic się tu nie nauczysz.

tolek

Dziadostwo, kolesiostwo i komuna. Średnia wieku 55+, dziadki borowe z jednego podwórka, błędy w katalogach, towar brudny i chiński w kosmicznych cenach. NIE POLECAM.

marek

jak dla mnie to przykład firmy, której pracownicy traktowani są zwyczajnie po ludzku. wszystko dzieje się według litery prawa. prezes, [usunięte przez moderatora], jest człowiekiem, który swoją postawą budzi niekłamany szacunek - to o czymś świadczy, prawda? polecam, były pracownik

Zostaw opinię o Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o.