ERGOM POLAND SP Z O.O.

Sosnowiec

Opinie o ERGOM POLAND SP Z O.O.

Agata

Kupiec w dziale zaopatrzenia jest to jedno ze stanowisk, na jakie aktualnie ERGOM POLAND poszukuje pracownika. Trzeba w załączeniu przesłać cv i list motywacyjny. Czy ktoś wie, jak ważny jest list motywacyjny w samym procesie rekrutacji? Jakieś wskazówki - co warto w nim zawrzeć?

Agata

@Danek a jesteś lub byłeś zatrudniony w firmie? Możesz opowiedzieć więcej szczegółów na temat warunków pracy w ERGOM POLAND SP Z O.O.? Jakiej wysokości wynagrodzenie jest najczęściej oferowane nowym pracownikom?

Danek

Jeśli chodzi o ERGOM POLAND SP Z O.O. to nie mogę uwierzyć jak tu jest super

archi

praca leżąca pieniądze durze czeo chcieć więcej kocham ergom

solidarnośc

Witam serdecznie i zachęcam do przystąpienia do Związku Zawodowego NSZZ Solidarność!!e-mail:t.cichon@solidarnosckatowice.pl

ff

chodzi mi o Sosnowiec jak tam jest ?

mm

Tak agencja Gi group przyjmuje i obecnie są przyjęcia wiem , bo sama probuje się dostać a propo jagby mi się udało jak tam się pracuje bo słyszałam nie pochlebne opinie ?

Donia

Czy to prawda że do Ergomu przyjmuje Gi group???

ja ja

jak dostac sie do tej firmy prosze o jakies namiary słyszałam ze sa przyjecja pozdrawiam

przez start people ale jest strasznie ciezko sie dostac.zycze powodzenia.

palacy meryjane

mirage - 2010-06-22 00:09:23 Przez jaką firmę mogę starać się o pracę w ERGOMIE? Bardzo proszę o odpowiedź :( Przez posrednika startpeople

mirage

yjh - 2010-01-28 19:51:11 najgorsza firma. same leszcze tam pracuja. wykukam ich i dojade Na jakiej zasadzie to napisałeś? Pracowałeś tam?!

leszczem to ty jestes pajacu i zazdroscisz nam bo sam nie mozesz tu pracowac, a ja jestem debesciakiem bo dobrze zarabiam czysciku,,,

yjh

najgorsza firma. same leszcze tam pracuja. wykukam ich i dojade

Zostaw opinię o ERGOM POLAND SP Z O.O. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ERGOM POLAND SP Z O.O.