Opinie o Flymyfly w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Flymyfly. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Flymyfly o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flymyfly w Łódź

Pracowałem. Polecam. Jeśli chodzi o kase to ma sie do czego czepic. Szefostwo młode, wyluzowane i nawet jak nie pracuje mamy ze sobą dalej kontakt. Kiedyś jak miałem problem z kasą i mi nie szło dostałem do szefa kase od tak na polepszenie humoru:) Nie zdarzyło mi sie zarobic mniej niż 10zl za godzine a najlepszy nie byłem. Pozdrawiam

kimono Nowy wpis

Hahahaha kasa od tak na poprwę humoru :D weź nie wygłupiaj się :D chyba że z mojej wypłaty, której do dziś nie mam

Były Pracownik Nowy wpis

Nic sie nie zmieniło, poprzednie komentarze dość mocno podkreślają realia pracy i ja sam jestem żywym dowodem na to, że lepiej zainteresować się inną pracą. Odradzam prace w tej firmie. Nie mówiąc już o tym, że kasy to chyba nigdy za swoją pracę nie zobaczę.

Zuza Nowy wpis

Powiedzcie gdzie można znaleźć informacje o firmie? A czy w ogóle działacie jeszcze?

Chętny do pracy Nowy wpis

Słyszałem, że ,,flymyfly'' to bardzo dobry pracodawca. Ta cisza na forum chyba potwierdza takie opinie? Może ktoś się wyłamie i napisze kilka słów?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Flymyfly.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Hanna

Jak ,,flymyfly'' prezentuje się obecnie? Ostatnie komentarze zamieszczone są w ubiegłym roku. Czy przez ten czas w firmie nastąpiły jakieś zmiany? Jak uważacie, o czym warto powiadomić przyszłych kandydatów?

pokuś

nzhauk, a czy korzystałeś kiedyś z ich usług ? Bo szczerze praca mnie nie interesowała dopóki nie usłyszałem, że oni naprawdę potrafią kompleksowo i bardzo profesjonalnie podchodzić do klienta. Takie coś mi się podoba.

maciek

@romeo o jakim Ty bohaterze mówisz? Sam studiuje jeszcze ale wolałbym znaleźć w maire stabilną pracę, a nie tylko taką dorywczą, bo jednak mam dosyć usustemtyzowane godziny zajęć na uczelni i wolałbym jeszcze jakoś dorobić sobie do tego wszystkiego. Dajcie znac prosze jak dowiecie się jeszcze czegoś o firmie.

herman gering

W flymyfly nie pracowałem ale pracowałem u kilera

Mirek

Nie ufałbym tamtym komentarzom, raczej skupmy sie co tutaj ludzie napisali, chyba, ze jest tu ktos z flymyfly, kto potwierdzi taka informację?

sonia

przeczytałem ostatnio artykuł o flymyfly i nie radzę się tu pokazywać. na callcenternews piszą, że kilka osób nie dostało swoich pieniędzy

Paulina

"Firma" - żenada. [usunięte przez moderatora]. obiecuje jedynie złote góry, po czym później musi świecić oczami, kiedy po raz kolejny przychodzi się do niego po "zarobione" pieniądze. To ogólnikowo - a jeśli chodzi o fakty: 1) za przepracowany ponad miesiąc otrzymałam wynagrodzenie w kwocie 375 pln. Obiecane oczywiście było o wiele wiele więcej (na początku usłyszałam ze strony pożal się Boże Magagera, że nie przyjmuje osób, które chcą zarabiać 500 zł, na koniec jednak wyliczył mi wypłatę w wysokości 900 zł), nie dawajcie się jednak zwieść - jeśli [usunięte przez moderatora] mówi, że coś "zarobiliście" - traktujcie te pieniądze jako wasze dopiero wówczas, kiedy je dostaniecie do ręki. 2) wygląd biura, totalny chaos, kilka osób rozmawiających przez telefon, przekrzykujących się. 3) czekam na "resztę" obiecanej wypłaty w wysokości 200 zł od listopada, wg obietnic [usunięte przez moderatora] najpóźniej miałam je dostać w grudniu, jednak do tej pory ich nie ujrzałam. Bardzo nie polecam, jedna wielka ściema, z tego co wiem to już nie pierwszy nieudany biznes tego człowieka, nie mnie oceniać czy tak dobrze [usunięte przez moderatora] ludzi, czy jest po prostu życiowych nieudacznikiem, który za wszelką cenę chce pokazać, że kiedyś będzie szefem. Jest nie w porządku w stosunku do pracowników, ale to nie działa tylko w jedną stronę, dużo osób wiec o jego nieudanych interesach, długach i ogólnym traktowaniu pracowników, to idzie w eter, a świat jest mały, mam nadzieję, że coraz mniej ludzi uda mu się wkręcić w swoje krzywe interesy. Bierzcie pod uwagę te opinie i porządnie się zastanówcie zanim zaczniecie współpracę z "flymyfly", bo to tylko strata czasu. Pozdrawiam byłych współpracowników.

xyz

Pracowałam 2 miesiące i nie polecam. Ludzie bardzo fajni i tylko ich dobrze wspominam z tej pracy. Wnioski mają być i koniec… - [usunięte przez moderatora] nie interesuje to w jaki sposób je zrobisz. Atmosfera zmienna, zależy od humoru szefa, chamskie odzywki się zdarzały i to dosyć często. Bardzo trudno uzyskać jakąkolwiek informację ile się zarobiło; na większość pytań tylko jedna odpowiedź: „nie wiem”. Kasa po terminie i nie tyle ile powinno być… Krótko mówiąc: [usunięte przez moderatora]

kermit

Powiem tak. [usunięte przez moderatora] z dnia na dzień zerwali kontakt z pracownikami nikt nic nie raczył wyjasnić pensje do twej pory zaległe nie powyplacane a minelo juz przeszło pol roku.a [usunięte przez moderatora] wielki szefuniu wszystko do swej kieszeni .Kłamca w zadnej pracy tak ludzi nie potraktowali......gorzej niż smieci........nie polecam!!!!!!!!!!!!

Lin_coln

Pracowałem do końca lipca, mamy 16 listopada, pieniedzy nie dostałem do tej pory, Skadnal przez duze S. Nie polecam

elka
@Lin_coln

Jaką macie umowę skoro tak długo trzeba czekać na wynagrodzenie?? Jakie plany co do rozwiązania tego problemu mają osoby poszkodowane? Czy takie sytuacje zdarzają się nagminnie?? jak jest teraz, czy powyzsze sytuacje uległy wyjaśnieniu? Wszystko jest juz ok? jeśli podejmę pracę w ,,flymyfly'' mogę liczyć na uczciwość?

Ka.

A ja powiem tak. Mentalnosc Polakow jest niezmienna. Narzekac, narzekac i jeszcze raz narzekac. Jesli komus nie chcialo sie pracowac (mowie o swojej osobie) to zarobil grosze. Jednakze nie oszukujmy sie - firma dba o pracownika i jego rozwoj. Premiuje starania, szkoli w zakresie sprzedazy i uczy wspolpracy z ludzmi. Jesli ktos nie potrafi uczciwie pracowac, badz tez jest z gory nastawiony na porazke niech lepiej rzuci studia, zalozy rodzine, dorobi sie gromadki dzieci i pracuje w fabryce za pare groszy... FMF moim zdaniem uczy przede wszytskim jak rozmawiac z ludzmi, co przydaje sie w dalszej karierze. Pozdro dla narzekajacych :)

honores

Kochani ! A ja myślę że te niezadowolone osoby są po prostu leniwe , nic nie robić a zarobić . Ja mile wspominam :)

cytryna

No, no... trochę się tu dzieje ;] A więc i ja wyrażę swoją opinię! Jeśli ktoś lubi wyzwania, kontakt z ludźmi i nie jest [usunięte przez moderatora], która stoi w miejscu i czeka aż ktoś do niej podejdzie na pewno sobie poradzi ;] Po prostu trzeba lubić to co się robi a efekty będą b.zadowalające. Baaa.... wielka mi filozofia, tak jest z każdą pracą. Niestety ludzie z natury są leniwi i najbardziej na świecie kochają narzekać! co do zarobków... jeśli chcesz zarobić, zarobisz. jak masz zamiar zbijać bąki to nie dziw się, że kasiurki nie dostaniesz ;] [usunięte przez moderatora]. hmm.... Każdy szef chce, aby jego firma przynosiła jak najwięcej zysków... Może się dowiecie jak zdecydujecie się otworzyć własny interes ;] Podsumowując: kasa ok, ludzie tam pracujący b.sympatyczni, szefostwo - choć na początku nie przypadli mi do gustu okazali się całkiem normalni ;] Pozdrawiam!

moira

hmm, ile się nie nagadałem o rozwijającej się firmie, pięknej i cudownej, Warszawa i te sprawy i co...??????? zwijamy biznesik???! powodzenia w dalszych pomysłach na siebie, ale nie [usunięte przez moderatora] już ludzi, to może moira się odwróci :)

byli pracownicy

my Ciebie [usunięte przez moderatora] też pozdrawiamy :*

Guldian

Drodzy byli i obecni pracownicy firmy "F", pracowałem w niej jak każdy z was. Moje wspomnienia dotyczą przede wszystkim miłych współpracowników, którzy odeszli razem lub przede mną. Należy pamiętać, że jeżeli coś wam nie wychodzi to jest wasza wina (nastawienie lub lenistwo) a nie otoczenia, zbiegu okoliczności, złego miejsca czy niemiłych ludzi :D (jak ktoś w to wierzy to współczuje). zawsze da się zrobić wniosek lecz pamiętajcie o godności!! Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników ;D

Zostaw merytoryczną opinię o Flymyfly - Łódź

• Jak się pracuje w Flymyfly?

Zobacz opinie na temat firmy Flymyfly tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Flymyfly