Opinie o Randstad p. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Randstad p. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Randstad p. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad p. z o.o. w Poznań

Nie zadowolona

pracuje za pośrednictwem agebcji ranstad i nie dawno zgłaszałam ze potrzebuje zaświadczenie od firmy ranstad tamta firma okazała się w porzątku bo przy mnie zgłosili co i jak potrzebuje ale firma ranstad to totalne dno od 12 maja czekam na zaświadczenie od nich a tu widu ani słychu nie wiem co mam myśleć oni z ludzi robią tylko (usunięte przez administratora)

Mowa tu o Randstad w Poznaniu.Najbardziej denerwujące jest jak Pani dzwoni o godz 13 i pyta czy przyjedzie się do pracy na 14, jak wiadomo rzadko kiedy ktoś mieszka przy firmie i ma się 15min drogi do pracy... Głupie jest też to,że nie podają grafiku na cały tydzień tylko dzwonią w piątek i podają na następny tydzień na dwa lub trzy dni a potem dzwonią rano w poniedziałek i szukają osób które przyjdą do pracy z godziny na godzinę. Może to nie wina Pań, które tam pracują ale to one nauczyły te wszystkie firmy o podawanie informacji o zapotrzebowaniu pracowników w ostatniej chwili...

Dzisiaj odszedłem, polecam ta firmę pośrednictwa pracy, jest wolne miejsce na produkcji, co do umowy o pracę masz podpisywaną umowę o pracę na tydzień i przedłużaną, jak wykonujesz pracę ok, to przełożony w Lisner wrzuca ciebie w grafik na następny tydzień, a w Randstad odbierasz umowę na następny tydzień, pracowałem z osobami które już pracują rok przez pośrednictwo pracy. Jest możliwość, przejścia na umowę o pracę w Lisner. Polecam to pośrednictwo pracy jak ktoś chce pracować to ma pracę, płacą do 10, ale mi pieniądze przekazywali 8 każdego miesiąca.

Pracowałem w Lisner w Poznaniu przez pośrednictwo pracy Randstad, pomocniczy pracownik produkcji (praca fizyczna)umowa o pracę tymczasową, zarobki niemałe 12,04 zł/h brutto + premia, wypłata pensji 8 każdego miesiąca. W Lisner co dziennie są wydawane posiłki regeneracyjne - ziemniaki, mięso surówka, do tego napoje do picia wszystko za darmo, spożywamy je na przerwie, na przerwie można sobie odpocząć pogadać i zjeść. Zarobki patrząc na rynek pracy są niemałe. Przełożeni w firmie Lisner jak i Ranstad po prostu ludzie, normalni. Jest możliwość przejścia na umowę o pracę w Lisner.

karol

hey, dzieki za informacje, fajnie czy oni jeszcze potrzebuja tam ludzi ? Mozna sie dostac bezposrednio czy trzeba koniecznie przez randstad, jak wiadomo przez agencje zawsze gorzej

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad p. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Randstad p. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad p. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad p. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Randstad p. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Randstad p. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Randstad p. z o.o.