Opinie o Randstad p. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Randstad p. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Randstad p. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad p. z o.o. w Poznań

Hadafi

Chcialem pojechac zarobic na wakacje, poszedlem do randstadu w RZESZOWIE. Mile panie wszystko fajnie mówione było o pracy na pieczywie także myślę moge jechać. Pierwszy dzień w Holandii i się zaczęło. Telefony i maile, że nie dojechałem na miejsce jak już byłem zapisany na domek.. Nastepnego dnia do pracy, okazało się, że to robota przy mięsie, przerzucanie 30 kilogramowych kawałów mięsa. Praca ciężka, za grosze. Mowione bylo na 10,40 mialem 8,70. do pracy godzina drogi samochodem w jedna strone. Mojego Job Coacha nie widzialbym gdyby znajomy z pracy nie zrobił akcji po tym jak chlop mial 28 lat a dostal 150 tygodniówki. Kod Sofii oczywiscie musielismy robic na wlasna reke, bo po co pomoc job coacha. Wrocilem i czekam na holdeje, ale widząc co sie tam działo przez caly ten okres to nawet nie myśle, że je dostane. Wyzysk walenie w (usunięte przez administratora) i tym podobne. Nie polecam, chyba że masz stalowe nerwy bo wiecznie coś jest na rzeczy. Jedyny plus to domki. Niby RANDSTAD dobra firma duża stabilna a tu prosze, nie tylko ja sie na tym przejechalem.

Agnieszka

@Gordon, wnioskuje, że brałeś ostatnio udział w rekrutacji do Randstad. Z ilu etapów składał się proces kwalifikacyjny? Jak oceniasz jego przebieg? Jak wyglądała atmosfera panująca w trakcie rozmowy o pracę? Zachęcam Ciebie do aktywności, gdyż pomoże to osobom zainteresowanym aplikacją do Randstad.

Jerzy

Czasami młodzi pracownicy potrafią le[piej pracować. Mają nowe pomysły i więcej potrafią wnieść do pracy.

Gordon

Rozmowa prowadzona przez samego praktykanta. Kiepsko to świadczy o firmie.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Agnieszka

Randstad ogłosiła na swojej stronie rekrutację na stanowisko Menagera ds. obsługi klienta. Dla zainteresowanych ofertą pracy dodaję link: https://www.randstad.pl/kariera-w-randstad/obecnie-poszukujemy/manager-ds-obslugi-klienta-kierownik-ds-rekrutacji-tymczasowych_wroclaw_52461/ Czy ktoś pracował na podobnym stanowisku i chciałby podzielić się swoim doświadczeniem z nim związanym? Jak oceniacie warunki zatrudnienia? Czy satysfakcjonują was przyznawane profity?

Bartek

Randstad ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Tedikamil@onet.pl

To jest agencja która okrada pracowników z wypłaty takich powinno się utylizować jak odpady dajcie sobie z nimi lepiej spokój

Agnieszka

@Młodzieniec, jeżeli jesteś zadowolony z tej pracy i zależy Ci na niej, może warto uczynić w tej sytuacji wyjątek. Tym bardziej, że wcześniej już tam pracowałeś. Czy próbowałeś po prostu zadzwonić lub napisać do koordynatora w firmie Randstad? Jako Agencja Pracy na pewno obsługują wiele procesów rekrutacyjnych.

Agnieszka

@szkoda gadać, w swojej poprzedniej opinii skupiłeś się głównie na kwestii nadgodzin. Czy próbowałeś wyjaśniać tę sytuację z firmą Randstad? Firma jest agencją pracy, na pewno współpracuje z wieloma firmami. Czasami nie wszystkie czynniki da się przewidzieć, może zamiast zaogniać sytuację i krytykować firmę, lepiej znaleźć wspólne rozwiązanie, czy pomyślałeś o tym?

Szkoda gadać
@Agnieszka

Agnieszko ! Czy dla Ciebie normalne jest zatrudniać pracowników NA PEŁEN ETAT a później dawać im 1 lub 3 czasem 4 dni pracy w tygodniu ? Zdarzało się ze ludzie za "miesiac" pracy dostawali rentę w wysokości 1000zl tego nie można racjonalnie wytłumaczyć... utrzymaj się za takie pieniądze to porozmawiamy. Koniec tematu bo szkoda słów na to co się robi z sezonowymi w tej popieprzonej firmie .

Agnieszka

@szkoda gadać, rozumiem, że jesteś obecnym lub byłym pracownikiem Randstad? Mógłbyś w takim razie napisać, dlaczego jeszcze nie warto aplikować do tej firmy? A może na inne stanowiska warto, ponieważ sytuacja wygląda zupełnie inaczej?

szkoda gadać
@Agnieszka

Wszystkie najpotrzebniejsze informacje są zawarte w mojej poprzedniej opinii ! Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ?

Definitywnie omijać Randstad szerokim łukiem, zwłaszcza biuro w zakładzie Unilever. Pracujące tam kobiety są wysoce niekompetentne i nieodpowiedzialne. W momencie zatrudnienia nie podałem swojego numeru rachunku bankowego ale doniosłem go później na długo przed rozliczeniem. Pani z randstadu tego dnia miała pójść na urlop i nie przekazała informacji swoim koleżankom odnośnie mojego numeru rachunku bankowego, w efekcie czego nie otrzymałem wypłaty w terminie... Jakby tego było mało zamiast wysłać na rachunek bankowy wysłali mi pocztą polską na adres zameldowania... Dno i 5 metrów mułu.

szkoda gadać

Mało tego ! jednym pracownikom zapewniają 160h+nadgo a innym np. 1-3 dni w tygodniu w następnym tyg. wcale i tak w kółko, zatrudniją za dużo osób wogóle bez żadnej logiki, pani z randstad siedząca w biurze w unileverze tłumaczy się że ''firma jest chyba jedyną taką specyficzną w Poznaniu że robiąc rekrutacje sama nie wiem ile osób będe potrzebowała'' i w kółko mówi tą samą litanię... Jedni mają dużą ilość godzin a reszta ma przeżyć za Ku*wa 1400zł miesięcznie no to jest niedopuszczalne ! Na rekrutacji mówią że praca na pełen etat, a w umowie wpisane 50% ! praca na różnych działach, tylko wybranych ''sezonów'' szkolą na wózek za wyższą stawkę PARANOJA! Dlaczego nikt się tym nie zajmie po co komu takie zakłamane agencje ?! czy firmy nie mogą bezpośrednio przyjmować do pracy ? tak czy siak O D R A D Z A M

Bartek

Stanowczo nie polecam pracy przez agencję Randstad! Mam problem z wypłatą wynagrodzenia. Pieniądze powinny być na koncie najpóźniej do 10tego marca,a w piątek nie było nic. Okazało się,że jakaś osoba z agencji źle wprowadziła mój nr konta do systemu i przelew wrócił do nich. Dodzwonić się nigdzie nie można,zwłaszcza do Pani Anny Tołoczko która jest odpowiedziałna za Poznań. Próbowałem już nawet dzwonić dziś do Łodzi,do centrali -obiecali że pieniądze dostanę i mam się nie martwić. W miniony czwartek też mi obiecali że do piątku będę mić kasę na koncie! Trzeba pisać o nich bezczelnie (usunięte przez administratora) i tumany tam pracują !!!

Niezadowolona

Z całego serca nie polecam tej agencji i odradzam ją każdemu. Zatrudnienie odbywa się na tzw. Śmieciowej umowej. Pracujesz na nockach a w umowie nie ma o tym ani słowa więc teoretycznie jak cos ci się stanie - nie ma Cię tam. Dodatkowo obowiązkiem kazdego pracodawcy jest zapewnienie narzędzi potrzebnych do jej wykonywania w moim przypadku były to buty za ktore randstad odebral 50 zł od mojej wypłaty. Pieniądze są marne. W ogłoszeniu pisze że darmowy transport a jak sie pozniej okazuje trzeba wyłożyć z wlasnej kieszeni 250 zł. Podam także przykład opóźnień z wypłatami. Randstad przelewa je dokładnie 10 dnia miesiąca na ostatnią chwilę. Dzisiaj jest 8 a 10 jest w niedzielę a ja pieniędzy nadal nie widzę, a jak dzwonisz to nagle nikt telefonu nie odbiera. Odradzam

PiS
@Niezadowolona

Zgodnie z prawem pieniądze powinny trafić na konto do 10 dnia miesiąca, jeśli 10 dzień miesiąca przypada w sobotę-niedziele, w tych dniach banki nie księgują przekazów/przelewów pieniężnych, księgowanie odbywa się po 12:00, 15:00. Termin w umowie jest określony, do 10 dnia miesiąca powinny być pieniądze zaksięgowane na koncie pracownika, wyciąg z konta potwierdzający przekaz pieniędzy z opóźnieniem ( poza termon określony w umowie cywilnoprawnej) i pozostaje droga cywilnoprawna. Sad nałoży karę nauczą się szacunku do prawa. Co do firm pośrednictwa pracy pojawiają się, niezły zarobek mają, wynajmują pracowników do pracy, firmy które które tych pracowników przyjmują do pracy, przyjmują bywa na gorszych warunkach, umowy cywilnoprawne, dział kadr ma mniej pracy. Taki stan rzeczy pokazuje, że firmy nie maja szacunku do pracowników, traktuje się ich jak wypożyczony przedmiot, forma zatrudnienia tzw (usunięte przez administratora), przykre ale prawdziwe. Forma pracy np wymaga się od pracowników aby pracowali fizycznie w nocy co może wywołać rożne zaburzenia nawet umysłowe to pora do spania, regeneracji organizmu, umysłu niestety ważne jest.. zarobek właściciela firmy. Można otworzyć linie produkcyjną, kilka linii tak, aby wyprodukować odpowiednią ilość produktu, praca w godzinach: od 8:00-15:00, ludzie powinni mieć czas na zjedzenie obiadu w domu z rodziną i czas na przebywanie, życie z rodziną, niestety mamy demokrację w Polsce, system (usunięte przez administratora). Pieniądze z OFE trafiły na zasypanie niegospodarności nieudaczników polityków. Pakujcie się i wyjeżdżajcie na zmywaku na zachodzie płacą 8 euro, wynająć pokój, mieszkanie w kilka osób i pracować, pieniądze można przekazywać rodzinie na konto i można godnie żyć, niemiecka emerytura ta minimalna to 1000 euro za te pieniądze można żyć godnie w Polsce.

zawiedziony

te panie z randstadu powinny pojsc na produkcje i zobaczyc jak praca wygloda bo sa zielone za co pieniadze biora slyszalem od starych pracownikow ze kiedys oszukiwaly na wyplatach mlodzi nie dajcie sie odradzam

pat
@zawiedziony

ahahaha, płacze ze smiechu :D

WRAL

To zwykle sciery! Nie dość że zwalniają za nic to jeszcze wypłaty nie na czas tylko tak jak im się chce tak wysyłają!!!! Skandal! Człowiek musi Tynk ze ścian jeść zanim wypłaty się doczeka!!!! Nie polecam! Dla mnie to już skończona firma!

Aaa
@WRAL

Wypłaty są zawsze do 10! Nigdy się nie spóźniają przecież...no chyba, że ktoś ma alimenty i myśli, że jak weźmie przekaz pocztowy, to komornik go nie dopadnie hahaha i później czeka 3 tygodnie na kase...

pfffff

jest już 11 a wypłaty jak niema tak niema.....

randstad out !

DRAMAT !!!!! WYPŁATY NIE NA CZAS I OKROJONE ! DRAMAT DRAMAT DRAMAT !

Karol

agencja bardzo dobra wypłata zawsze na czas lub nawet dzień przed wypłatą

młodszy pracownik produkcji

Z pewnością możliwe jest znalezienie ciekawej, satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy poprzez agencję Randstad. Niestety, będąc pracownikiem tymczasowym musisz być przygotowany na wielce prawdopodobny brak pomocy ze strony agencji w kwestiach wszelakich. Przykładowo, mój pracodawca-użytkownik (Phoenix Contact) wymusza nieodpłatną pracę w czasie, który nie zawiera się w pojęciu godzin nadliczbowych, nie zapewnia miejsca (czytaj: stanowisko) pracy, nadużywa terminu ograniczenia dotyczącego wykonywania pracy tymczasowej (m.in. rzekomy strajk, stanowisko pracy na którym był zatrudniony pracownik z którym został rozwiązany stosunek pracy z przyczyn niedotyczących pracowników), nie dba o rozwój pracownika, stałymi elementami kolorytu danego środowiska pracy są znamiona zjawiska znanego jako " (usunięte przez administratora) quot;. I to wszystko jest zbywane przez agencję Randstad na zasadach zabawy w "dom wariatów".

SaraD

Niestety firma nie zrobiła na mnie wrażenia profesjonalisty... Aplikowałam na stanowisko pracy w Randstad. Dwa etapy rekrutacji, pierwsza Pani, która robiła tak zwany przesiew , bardzo fajna osoba. Ale ... jak się okazało na drugiej rozmowie już z bezpośrednią przełożoną to Pani nr 1 chyba nie bardzo wiedziała na jakie stanowisko rekrutuje a konkretnie jakie zadania się z nim wiążą. Natomiast Pani nr 2, to absolutna katastrofa, wyglądała jakby ubrało ją PCK , do tego włosy tłuste... Widok mało ciekawy. W dodatku zachowywała się jak przestraszona kura , a nie jak konkretna przełożona zespołu sprzedawców....

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad p. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Randstad p. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad p. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad p. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Randstad p. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Randstad p. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Randstad p. z o.o.