Opinie o OBI szwedzka w Poznań Szwedzka 2

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie OBI szwedzka, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w OBI szwedzka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI szwedzka w Poznań Szwedzka 2

Mameluk

Stanowisko doradcy klienta w tej firmie jest idealne dla osoby którą interesuje : - śmieszna wypłata - premia praktycznie niemożliwa do zrealizowania ( która i tak jest śmieszna ) - 89 zadań do wykonania dziennie wedle widzimisię " kierownika " ( w tym zadania niezgodne z Twoim stanowiskiem ) - brak satysfakcji z wykonywanych czynności - uprawianie tak zwanej " spychologii " czyli każdy spycha pracę i odpowiedzialność na kogoś innego i umywa ręce od problemów - pracy w 37 stopniowym upale który panuje na hali w lecie - przychodzenie na 5 różnych zmian w miesiącu - praca w weekendy z tłumami ludzi ( premii czy dodatku za pracę w weekend oczywiście brak ) - brak jakichkolwiek szkoleń z asortymentu czy czegokolwiek - zmienianie godzin pracy wedle widzimisię z dnia na dzień - wysłuchiwanie wiecznie niezadowolonych klientów To ta praca spełni Twoje wszystkie oczekiwania

muzyk

Jak tam Bartuś nowe wypowiedzenie wpadło.. A będzie ich więcej!!!!! Masz takie zaj... pomysły, jak dop.. załodze.

Czy nowo zatrudnione osoby w OBI szwedzka otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Paweł Nowy wpis

Brak pracowników na dziale ogrodowym. Nic nie można zapytać ani znalesc

Nikt Nowy wpis

Trochę mi smutno bo włożyłem sporo serca w swoją pracę która niestety dalej wykonuje a te niewdzięczne osoby z Obi przeniosły mnie na płytki i teraz muszę robić za dwóch, jestem rozczarowany tą firmą jak i pracownikami którzy nie oszukujmy się nic nie robią i nie ponoszą za to konsekwecji a mnie i parę innych osób szkalują :( rozmowa z kierownictwem to jakaś komedia z cyrkiem na kółkach to już nie małpi gaj a (usunięte przez administratora) szympansów bez szkoły i dalszych planów na życie. Rozmowa z klientem o jedzeniu na dziale budowlanym jest mądrzejszym posunięciem niż rozmowa z nie którymi pracownikami, za każdym razem jak przechodzę przez drzwi prowadzace na sklep zastanawiam się co ja tu robię i dlaczego życie mnie tak ukarało, mam swoje zdanie którego nie boję się ujawnić jak wy wszyscy, jedno mówicie drugie robicie. NIE WDZIĘCZNICY

Cześć Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.
Klient

Można kupić firmę obi na Franowie? Mam w planach rozszerzyć działalność firmy Remondis i pomyślałem że to by był dobry zakup

kilo Nowy wpis

Tak jak na obecną chwile dział budować jest w rozsypce, praktycznie nie istnieje, to niedługo następny dział będzie miał tak samo. Mowa tu O Informacji, na dzień dzisiejszy odeszła Domi, wcześniej Edzia, Marysia,. Sanders i Renia-5 osób na długim l4 są dwie mamusie. Więc na chwile obecną mamy czterech starych pracowników i 4 nowych, co wiedzą z połowę. Ale od września odchodzi następny stary pracownik, młode to fajne dziewczyny, ogarnięte tylko szkolenie w tej firmie powoduje frustrację... praktycznie go nie ma. A jest co przyswajać!!! Sypie się wszystko, starzy dostają po (usunięte przez administratora) za błędy nowych muszą co rusz naprawiać ich błędy, z odpowiednim komentarzem nadzoru a jest co naprawiać i ogarniać A Bartuś nie widzi problemu!!!!!

Doradca Klienta
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Dwie tury rozmów - pierwsza z kierownikiem działu, druga z dyrektorem. Rozmowa (z Marleną - kierowniczką działu Ogród) b. przyjazna, spokojna, miła. Chyba najnormalniejsza rozmowa kwalifikacyjna w moim życiu :) Uczciwie opisała warunki, wymagania, opowiedziała, jak wygląda praca w dziale, uprzedziła, że pracy jest dużo, opowiedziala o kolegach. Na moje pytania dostałam porządne, uczciwe odpowiedzi. Na rozmowie zrobiła na mnie tak dobre wrażenie, że chciałam dla niej pracować. Z dyrektorem też b. spokojnie. Podczas pierwszej rozmowy (z kierownikiem) wypełnia się krótki test z rodzaju "w stosunku do ludzi jestem... wybrać: przyjazny, żartobliwy, itd" Wyniki wysyłane do Warszawy. Wynik "przyjąć/nie przyjąć". Ale decydujące zdanie o przyjęciu ma kierownik działu - bo to on musi się potem z nami męczyć :)))

Pytania

Nie było dziwacznych, ani niezręcznych pytań. Pytania o zainteresowania, umiejętności, dlaczego chcesz pracować właśnie w OBI, itp.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Karłowaty samochód białego obi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.
Klient

Mam do odbioru list, czy w informacji mi go wydacie wy leniwe osóbki?

Starszy murzyn

Jakieś 4 lata temu złożyłem wypowiedzenie i udałem się za namową lekarza na wakacje do szpitala w Tworkach. Okazało się, że na pokoju miałem ludzi na podobnym poziomie co kadra zarządzająca w Obi. Po lekach byli nawet bardziej kompetentni i lepiej szło się dogadać niż z kierownikami. Czytając komentarze mam wrażenie, że jedyne co się w tej firmie zmienia to butle z gazem. Reszta pozostaje bez zmian. Przykre jest to, że w Polsce zakazane jest sutenerstwo a tego (usunięte przez administratora) jeszcze nie zamknęli. Dziwne. Trzymam kciuki za obecnych (mam nadzieję jeszcze) pracowników i tych byłych, którzy zrozumieli, że w tych czasach taka praca to strata zdrowia i czasu.

Czysta Brudna Prawda

Drogi pracowniku (A) z działu Sanitarnego czas zabrać się w końcu do pracy nie tylko stać i rozmawiać za każdym razem jak jesteś w pracy. Co przechodzę obok ciebie to nic nie robisz a jesteśmy na tej samej zmianie póki co Pozdrawiam

Noniemalekko
@Czysta Brudna Prawda

Raczej nie bez powodu został przesunięty z innego działu ????

No nie ma...
@Czysta Brudna Prawda

I tak nie dorównuje pracownikowi(M) , aspirującemu co rusz na zc kierownika....

Były robol
@Czysta Brudna Prawda

Oj panowie z tego co kojarzę, to na logistyce urzędowali więksi ściemniacze XD

Asia
Klient

Czekam już drugi dzień za jedzeniem, złożyłam zamówienie na pierogi z mięsem i coś doczekać się nie moge

Kadłubek boczny strefy zimowej

Podwyżka dla Wiesława dział Ogród

Myszka

Dzisiaj na dziale Ogród między alejkami biegał szczurek na dwóch łapkach

Karlitos
@Myszka

A miał białą koszulę?

Bylyobibok

Sanitarka ulega całkowitemu rozpadowi, tam tylko kobiety pracują już od dawna. Postoztanie niespełniona i sfochowana Moja, która tylko ociera łzy po kolejnych porażkach. Monkey bola plecy, a paluszki się kiedyś skończą. Szkoda ze Dyrektor nie robi nic z ludźmi którzy uciekają. Do starych pracowników: Może lepiej zwolnić się i zatrudnić na nowo żeby dostać większa stawkę…

Poszukiwacz
Klient

Znajdą się u was panele słoneczne?

Kilo
@Poszukiwacz

Nie ale mamy kible!!

Ka

Nie polecam się tutaj zatrudniać a tym bardziej nie na Ogrodzie jest okropnie

Tiruriru
Kandydat
@Ka

Dlaczego? Mnie najbardziej na ogród ciągnie właśnie.

Czysta Brudna Prawda

Dzień dobry Firmo Porozmawiajmy sobie dzisiaj o kasach i nie wychowanych pracownikach na stanowisku Kierowniczym To że tam (usunięte przez administratora) i bezczelność jest na początku dziennym to wszyscy wiem nawet klienci, ale dlaczego ktoś ma znosić takie zachowanie? Trochę wiecej kultury drodzy pracownicy bo to że firma upada to jedno ale dlaczego upada również ludzki szacunek i wychowanie, między innymi przez takich pracowników ta firma ma opinie taka jak ma, prawdę mówiąc nawet fizualnie nie odnosicie sukcesow i to może przez to własnie ta nadgorliwość? Pozdrawiam Blond włosą piękność z kas z którą od czasu do czasu plotkujemy sobie na tematy firmy.

A
@Czysta Brudna Prawda

Zgodzę się z tym ale nie ma co się przejmować To ja pozdrowiam Śliczna kobietę (P) z działu oświetlenie

Czysta Brudna Prawda

Witajcie Dziś omówimy dział budowlany który jakby nie patrzeć jest najbardziej zorganizowany w tej firmie, nigdy nie ma braków, znaja się na tym co robią i nawet kierownictwo bywa bardzo w porządku każdy dział jednak w nosi coś innego Ogród falszywosc Sanitarka Lenistwo Oswietlnie Ploteczki Magazyn natomiast prowadzi swój własny slang podwórkowy od dobrych paru lat ale wracając do Działu Budowlanego jest on naprawdę dobry bo wyjątkowo tylko na tym dziale pracownicy się nie chowają po alejkach żeby nie rozmawiać z klientami tylko jak jest coś potrzebne to zawsze są na miejscu i pomogą dlatego z tego miejsca duży plus dla was i oby tak dalej a reszta do roboty żebyscie nie skończyli jak dział.. Sami sobie dokończcie!!

...

Teofil czy to Ty?

Czysta Brudna Prawda

Witaj firmo Dziś o krasnoludku w Białej koszuli bez jajeczek Jak wiele razy musieli zabierać mu kanapki w szkole że zamiast stanąć i z kimś porozmawiać w cztery oczy to chodzi i wydzwania po innych żeby mówili za niego, facet z wzrostem Messiego lecz zachowanie jak u Michała Szpaka śmiać mi się tylko chce kiedy widzę jak Mały się rzuca i rozmawia tak żebyś Ty o tym nie wiedział. Nasz Krasnoludek ewidentnie minął się z powołaniem bo tacy prawdziwi Faceci pracują tylko w Straży Miejskiej chociaż gdyby się nad tym zastanowic to trafił jak śliwka w kompot bo większość ludzie w tej firmie tak samo lojalne i honorowe jak on. Gratuluję Dyrektorku

Czysta Brudna Prawda

Dział Ogród posiada zero zgrania i organizacji, wymogi oraz wymysły nie przemyślane, kierowniczki z IQ żaby myślące że potrafią coś więcej niż wzajemne wchodzenie sobie w tylek.. Jak Bartuś patrzy kierowniczki nagle pracowite mrowki a tak to papierosek, obgadywanie i szukanie dziury w całym.. Firma tak wspaniała że na dziale sypia się same wypowiedzenia Do zobaczenia ????

Jest Tragicznie...

Farki jaki był taki był, lecz miał charyzmę! Miał "to coś", co sprawiało, że miałeś szacunek do faceta. Od 6 miesięcy niestety bryluje "Dzida" w białej koszuli: idealne dziecko korpo, który nie ma własnego zdania, co jakiś czas powtarza wyuczone na pamięć śpiewki. Jest mistrzem w obiecywaniu, wciska taką Bajerę, że sam zaczyna w nią wierzyć. Miałeś rację, najważniejsza jest drużyna :) - tutaj ludzie Cię posłuchali, są monolitem, są drużyną! Dlatego masowo stąd odchodzą :). Podczas inwentaryzacji, te banany będą na twarzach byłych pracowników. Buźka!

obik Poznan
@Pytanie

Przez pierwsze dwa tygodnie otrzymują miskę ryżu plus banana. Potem jest podwyżka , pojawia się kawałek mięsa niskiej jakości , surówka i pyry. Po poł roku najniższa krajowa .

Komisarz kgb
@Pytanie

Nie , ale zamiast podwyżek są arbuzy i banany

Karlitos
@Pytanie

Tak, ale musisz wygrać walkę z małpą kierownikiem. Zależnie od tego ile minut wytrzymasz, tyle lat kary dostajesz. Uwaga, wyroku nie można odroczyć.

Lgbtobi+
@Karlitos

Czy mówimy tutaj o potężnym monke z sanitarki ?

Ja
@Pytanie

Ludzie, czy tak trudno odpowiedzieć na proste pytanie? Człowiek pyta o to czy umowa jest od pierwszego dnia pracy. Tak umowa jest od pierwszego dnia. I koniec tematu.

Zamiatacz
@Ja

Odpowiedź taka a nie inna, bo nikogo aż tak bardzo nienawidzę, żeby mu polecić pracę w tym cyrku.

Kaszojad
@Zamiatacz

Istnieje nawet takie powiedzenie " kto pracował w obi ten w cyrku się nie śmieje " :)

muzyk

Dbanie o czystość, gonienie to , żeby płyty pod betoniarkami były ładne i schludne...w tym wszystkim Bartuś zatracił widok na pracownika, ciągle niedocenianego, gnojonego... przez niego samego.. I ma tego efekty , na dziale budo niedługo nie będzie kierownictwa. Na dziale ogród obsada mizerna.. Widać efekty rządów nowego dyrektora!!A takie ładne slogany miał podczas pierwszych rozmów!!!

gimli
@muzyk

Spokojnie . na miejsce całego kierownictwa działu budować jest szykowana postać od zadań specjalnych(usunięte przez administratora)

NICK
@gimli

Tylko czy będzie miał kim kierowca bo ostatnio obiło mi się że pracownicy też chcą się ewakuować do inwentury

Zostaw merytoryczną opinię o OBI szwedzka - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

OBI szwedzka