Opinie o CodeConcept Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CodeConcept Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w CodeConcept Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CodeConcept Sp. z o.o. w Gliwice

Jakub J.

Pracuję w tej firmie od 8 lat ... powiem jedno, tak miła atmosfera jak tutaj trudno jest spotkać + wynagrodzenia są spoko. Największym plusem tutaj jest to, że osoby zdolne i potrafiące się wykazać są nagradzani za swoją pracę i solidność. Polecam!

Javatar
@Jakub J.

Pozdrow Kasie.

Łukasz
@Javatar

Pracujesz bądź pracowałeś w firmie CodeConcept? Chciałbym zweryfikować, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również przyjmowane są przez pracodawcę, więc liczę, że mi pomożesz.

Jonas
@Łukasz

Tak, ale muszą wykazać się w miarę przyzwoitą wiedzą, umiejętnością logicznego myślenia, znajomością angielskiego w stopniu pozwalającym na dość swobodną rozmowę i chęcią rozwoju.

Czy w CodeConcept Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Bartek

W firmie panuje przyjemna i miła atmosfera - niezmiennie od 6 lat... tyle pracuję w CodeConcept. Ludzie bardzo przyjaźni i pomocni!

Aleksander
@Bartek

Mam przez to rozumieć, że nowo zatrudniona osoba może liczyć na pomoc i wsparcie w pierwszych dniach pracy? To bardzo ważne, dlatego chciałbym to potwierdzić.

Jonas
@Aleksander

Tak, nowa osoba ma opiekuna i może liczyć na jego pomoc a także innych pracowników. .

Prog. Maciej

Jakieś wolne wakaty?

@Prog. Maciej

Dzień dobry, obecnie poszukujemy Programistów Java, Android, Front-End. Zapraszam do zapoznania się z ofertami pracy na naszej stronie internetowej: http://www.codeconcept.pl/praca/. Również w zakładce "Aktualna rekrutacja" można śledzić na bieżąco oferty pracy. Jeśli pomimo to nie znajdzie Pan oferty dla siebie, ale chciałby Pan nam zaprezentować swoje umiejętności programistyczne to zachęcamy do kontaktu z biurem firmy, lub przesłanie swojego CV na adres: praca@codeconcept.pl. Pozdrawiam!

Programista

Brak odezwu po rozmowie technicznej. Zaniżone stawki

@Programista

Dzień dobry. Dziękujemy za opinię. Rzeczywiście mogło się zdarzyć, że nie udzieliliśmy informacji zwrotnej dotyczącej przebiegu procesu rekrutacyjnego. Niemniej jednak, w naszym zespole pojawiła się osoba odpowiedzialna min. za informowanie o przebiegu rekrutacji i wierzymy, że nie będzie już podobnych sytuacji. Pozdrawiamy, CodeConcept

Firma CodeConcept Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko QA Engineer. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Gregro

+ Płaca nadgodziny. + Można sie obijać. Klient nie widzi szefostwo ma to gdzies. + Fajni ludzie w srodku - B2B - chory to lezesz w domu brak kasy. - B2B - jest projekt zapomnij 13h nawet jak masz zapalenie poloc. Brak pracy remote bo krzysiek musi to nadzorowac. - B2B - oplaca ci zus. Jak masz maly to maly potem duzy. Kantuja i to sostro. - malo kto ma wiecej niz 36 zl z vatem na B2B u nich za godzine. Czesto to kolo 24/31 + vat. - zawsze beda szukac u Ciebie cos ze robisz nie tak. Projekt zwalony juz przy otrzmaniu, masa bledow do poprawy. Po 15h dziennie przez pare msc i na koniec pracy uslyszysz ze musisz sie uczyc byc developerem od nowa i innaczej myslec. GL & HF

Andreas
@Gregro

Można się z Tobą skontaktować choćby drogą mailową ? Mam kilka pytań odnośnie tej firmy.

Maks
@Gregro

Trochę rzeczy mi się nie zgadza. Stawki są znacznie wyższe, niż te podane - te to co najwyżej dla początkujących, którzy wciąż studiują, albo nigdzie jeszcze nie pracowali. Wątpię, aby osoby po 1-2 latach pracy miały 36 zł albo mniej z VAT. Zasada jest prosta, w ciemno nie dostaniesz dużej stawki, gdy nie masz bogatego doświadczenia. Popracujesz trochę, klienci będą cię chwalić, to stawka mocno wzrośnie. Nigdy nie byłem w pracy przez 15-13h. 8h to standard i nigdy nie oczekiwano ode mnie, abym siedział więcej. Być może trafiłeś na fatalnego klienta lub wyjątkową sytuację. Dodam do tego, że atmosfera jest naprawdę fajna. Ludzie super.

Tomasz

Firma ma dobra opinię jako pracodawca i tak sobie myślę, że może to wasza praca pozostawia wiele do życzenia?

Iga

Czy tak dobrze się pracuje, że już nie ma chętnych do pisania? Szkoda.

WielkiBolek
@Iga

Czyszczym sarkazm Ivona widzial ;) Jak to kiedys powiedzialaś. Chyba nie doj****a jestes.

Elżbieta

Co sądzicie o pracy w CodeConcept? Czy firma to godny polecenia pracodawca? Można skorzystać ze szkoleń, benefitów? @anonymous, wspominasz, że jest tylko jeden rodzaj umowy, czy rzeczywiście nie ma szansy na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Co możesz powiedzieć o atmosferze?

Słabe zarobki ale płacą za nadgodziny - pewnie dlatego wychodzenie z pracy wcześniej niż po 10h jest niemile widziane. Zatrudnienie tylko B2B. Projekty nienajgorzej prowadzone - może warto zaraz po studiach licencjakich popracować z rok-dwa dla wpisu w CV a mgr zrobić w tym czasie zaocznie, bo samochodu takiego, jakim jeździ szefostwo w tej firmie na pewno się nie wypracuje (stawki podane przez Gregro są prawdziwe).

Panie Administratorze ;) po prostu ludzie chyba się zwolnili jak mieli takiego admina ;) przepraszam Administratora. A tak swoją drogą, ale chyba by wypadło wgrać sobie update framorka języka polskiego do wersji 2.0.0.1093 bo wcześniejsza wersja to chyba źle zostałą przetestowana.

Kykadyn

Nie wiem jak tam jest z samą pracą, ale rozmowa kwalifikacyjna przebiega w dobrej atmosferze (takie są moje odczucia, w porównaniu z przebiegiem wcześniejszej rozmowy w pewnej firmie na "strefie", gdzie kultura rekruterów to porażka). Rozmowa dotyczy tzw. kompetencji miękkich oraz sprawdzenie znajomości technologii programistycznych. Rozmowa zakończyła się pozytywnie, jednak miałem inną moim zdaniem korzystniejszą ofertę i zatrudniłem się w tamtej drugiej firmie. Ale myślę że w CodeConcept również praca jest ciekawa i przy okazji można się wiele nauczyć. Fakt, preferowane jest samozatrudnienie, ale jeśli nie znajdą się kandydaci gotowi na tę formę współpracy, myślę że na normalną umowę też można tam podjąć pracę.

akai
@Kykadyn

bzdura tylko własna firma

Jump

programista java czy programista net co Waszym zdaniem jest sensowniejsze jak potrafi się obie rzeczy?

admin

Jakie są twoim zdaniem plusy i minusy pracy w firmie CodeConcept Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o CodeConcept Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w CodeConcept Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CodeConcept Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CodeConcept Sp. z o.o.?

CodeConcept Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 14 ocen.

CodeConcept Sp. z o.o.