Soft Serve Poland Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Soft Serve Poland Sp. z o.o.

aa

Firma SoftServe przejeła inną spółkę Coders Center. Chwalą się, że nikt nie został zwolniony w momencie podpisywania wstępnych umów. Jednak już po miesiącu okazało się, iż nie ma miejsca dla niektórych osób. Dodatkowo przejęcie przebiegło tak fatalnie, że coraz więcej pracowników składa wypowiedzenia. Obecnie klimat jest koszmarny. Wydawałoby się, że firma posiadająca ponad 4000 pracowników, ma wszelkie formalności poukładane - nic bardziej mylnego. Rozgardiasz i straszna formalizacja. Nie rozmawiasz z drugim człowiekiem, ale z pionkiem w machinie :(.

m
@aa 25.03.2017 21:39

Anna
@m 26.04.2017 19:52
Pracuję tam, to nieprawda. Parę obrażalskich rzuciło papierami i tyle. Nikt nikogo nie zwalniał z tego co wiem....

widzę, że jeden z moich komentarzy został skasowany. Również tam pracuję, a te "parę obrażalskich" to już grubo ponad 30 osób.

Agnieszka

@aa a wiesz może z jakiego powodu złożyli wypowiedzenia? Jeśli ktoś jest zainteresowany to szukają obecnie HR Marketing Specialisti Office Administrator. Ktoś może ma jakieś doświadczenia na którymś ze stanowisk i podzieli się swoją opinią? Każda opinia jest ważna dla osób, które chcą się zatrudnić w firmie.

aa

Również tam pracuję. Dużo osób rzeczywiście złożyło wypowiedzenia. Jednak był też osoby, które zostały do tego zmuszone b o "nie było dla nich miejsca".

ostra baśka

w sumie jak bym się nie obraziła, rozumiem że to dduża firma i wiele rekrutacji prowadzą, nie mogą się cackać ze wszystkimi i wstępna selekcja musi być ostra raczej

kandydat

Dzwoniła do mnie rekruterka. Zupełnie niedoświadczona, na większość moich pytań nie potrafiła odpowiedzieć, większości moich uwag do procesu rekrutacyjnego nie przekazała wyżej. Odrzuciła moja kandydaturę zanim jeszcze proces rekrutacyjny się zaczął, bo firma nie zapewnia relokacji, a ja zacząłem o to pytać. Rekruterka na podstawowym poziomie, raczej sobie później nie poradzi z niczym. Firma też marna, bo nie proponują ze swojej strony żadnych wynagrodzeń tylko pytają kandydatów. Jak powiedziałem rekruterce że jestem otwarty na propozycje wynagrodzenia, to powiedziała że nie może wtedy przekazać mojej kandydatury dalej. A więc musisz powiedzieć swoją kwotę, powiedziałem, to okazało się że za dużo. Firmy nie stać na dobrych specjalistów. Boję się jak praca miałaby wyglądać w tak zorganizowanej firmie. Serdecznie odradzam jakiekolwiek kontakty z firmą.

Ktoś

Co masz na myśli przez "dwuskładnikowe"? Pensja i premia? Nie tutaj. Pracuję na normalną umowę o pracę i ile było na rozmowie tyle mam na umowie. Normalne warunki, takie jakie powinny być standardem we wszystkich firmach.

Ktoś

No chyba przegiąłeś. Pracuję w SoftServe i zarabiam grubo grubo więcej a nie jestem żadnym menadżerem. Wiem też, że inne osoby także zarabiają sporo ponad to. 3 tysiaki w IT zarabiało się 5 lat temu.

Zostaw opinię o Soft Serve Poland Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Soft Serve Poland Sp. z o.o.