Opinie o Globtrak Polska Sp. z o.o. w Kielce

Jesteśmy zespołem ludzi, który od prawie 15 lat działa w branży motoryzacyjnej. Postanowiliśmy zrealizować projekt wspólnie stworzony przez grupę młodych, twórczych ludzi pracujących w branży samochodowej oraz informatycznej. Korzystając z najnowszych technologii internetowych - systemu monitorowania pojazdów, pomagamy firmom organizować codzienną pracę fleet managerów, dyspozytorów i koordynatorów flot samochodowych.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globtrak Polska Sp. z o.o. w Kielce

Wypowiem się na temat rekrutacji, która była jedną z najgorszych w jakich brałam udział. Są trzy etapy rekrutacji a od jednego etapu do kolejnego trzeba czekać minimum tydzień. Sama odpowiedź na CV nastąpiła po ok trzech tygodniach. Na początku wywiad telefoniczny i zaproszenie na rozmowę, która nie należała do przyjemnych. Pytania zadawała pani, która widać że zajmuje się tym od niedawna i próbuje się wykazać przed obecną na rozmowie panią prezes. Każde słowo wypowiadane jak regułka w szkole, wyuczone na pamięć. Sama Pani prezes zupełnie niezainteresowana tym co się dzieje. W trakcie oczekiwania na decyzję po drugim etapie, zauważyłam nowe ogłoszenie na to samo stanowisko. W dniu kiedy powinnam dostać informację zwrotną, pani rekruterka zadzwoniła z informacją, że potrzebują jeszcze kilka dni (pewnie czekali na CV i rozmowy z kolejnego ogłoszenia). Zastanawiam się kto ma czas tak długo czekać na ostateczną decyzję, dobry kandydat w tym czasie znajdzie zatrudnienie w innej firmie. Ze swojej strony nie polecam tam aplikować, jak dla mnie zmarnowany czas.

Dramat
@rn

A kto ją zatrudnił? Czyżby powyższe komentarze były wynikiem błędów przy weryfikacji umiejętność tejże Pani od rekrutacji?

Xyz

Praca w tej firmie to jakaś katastrofa. Dobrze ludzie piszą prezesi w garniturach A zwykły pracownik to śmieć. Wszystko na pokaz. Wolalal bym nie iść wcale do pracy niż tam

@Xyz

ciekawe, nie kojarzę nikogo kto przepracowałby u nas 2 lata a nie potrafi sklecić poprawnie zdania po polsku. Chyba, że to taka zmyła ;) Skoro to taka katastrofa, to co robiłeś tu przez 2 lata?

Poszukuję pracy na stanowisku Inżynier Oprogramowania. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Inżynier Oprogramowania. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Globtrak Polska Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

@rn

Co za bzdury opowiadasz, o szkoleniach się dużo mówi, ale to obiecanki cacanki. Jesteś kimś z lizusów zarządu?

Adam Nowy wpis

W necie jest ogłoszenie na stanowisko doradca handlowy w branży transportu publicznego. Tylko umowa B2B czy jest szansa na negocjacje i moją ulubioną umowę o pracę? W ogóle ktoś ma na czas nieokreślony ze starszych pracowników a tylko nowi są zdani na własną działalność? Oświećcie mnie.

Diana Nowy wpis

Szyli tak podsumowując szkoleń jednak nie ma? czy są? Chciałam sobie sprawdzić czy testerzy są teraz przyjmowani ale ci początkujący. Komercyjnego doświadczenia jeszcze nie mam. Na stronie jedyne co udało mi się wypatrzeć to oferty pracy dla doradców, z czego wynika takie zapotrzebowanie?

Rafcio Nowy wpis
@Diana

Zapotrzebowanie wynika z rotacji , a rotaja wynika z nieosiągalnej sprzedaży która umożliwi rozsądna wypłatę. Dla umów B2B brak dofinansowań do czegokolwiek . Produkty oferowane są dobrej jakości lecz konkurencja ma również bardzo dobre w niższej cenie i na ryku jest znacznie bardziej rozpoznawana .

Bo taka jest prawda

Oni chyba jakiegoś jelenia szukają do pracy, który będzie robił jednoczesnie za programistę, administratora, testera i specjalistę IT z wynagrodzeniem poniżej średniej rynkowej. Nie wygląda to zbyt dobrze. Znając ich standardy, to pewnie chcieliby, żeby ktoś robił za czterech, a dostawał jedną pensję. Przecież ogłoszenie samo w sobie jest już przejawem braku szacunku do potencjalnych kandydatów. Żadnych widełek płacowych. Typowa mała firemka. Żeby tylko zapłacić jak najmniej i dorabiać się na taniej sile roboczej. Mentalne dno.

@Bo taka jest prawda

Bajki opowiadasz. Na jakiej podstawie takie wnioski? Widełki nie podane a wiesz że płacą poniżej średniej rynkowej? W dziale B+R od lat pracują Ci sami ludzie i nie pamiętam nikogo z rekrutacji. Śmierdzi fejkiem z daleka

rn

szkolenia, konferencje, służbowy laptop z internetem, kawa i pizza, na przerwie można pogadać z fajnym koleżankami, klima w biurze i rolety, czego więcej do kodowania potrzeba? :P

Adrian
@rn

Napiszesz kolego, w jakich szkoleniach można ostatnio brać u Was udział? Czy to może jest dopasowane do każdego z osobna, jakiś rodzaj ścieżki kariery, gdzie przewidziano szkolenia, podwyżki i awanse?

@Adrian

Jasne. W moim dziale były szkolenia z administracji Windows Server, UI/UX Design, DevOps, z zakresu cyberbezpieczeństwa, programowanie embedded, spoza działu kolega odbył szkolenie z testowania i przenosi się do nas, także awans jak najbardziej możliwy. W administracji mają szkolenia z przepisów, zarządzania czasem, Excela. Pewnie znalazłoby się jeszcze coś o czym nie wiem.

Dorota
@rn

Sporo tych szkoleń, widać, że firma dba o rozwój pracownika. Czy w związku z tym osoby bez doświadczenia mogą w ogóle liczyć na zatrudnienie tutaj? Ktoś gdzieś w opiniach pisał o nowych pracownikach zatrudnianych po znajomości - to prawda czy raczej pojedyncze przypadki ?

@Dorota

oczywiście, jeśli ktoś jest myślący i ma chęć do nauki to jesteśmy w stanie go przeszkolić. Dla młodych ludzi są organizowane staże i praktyki, niektórzy u nas zostają. To ktoś głupoty pisał, nie stać na nas to, żeby zatrudniać "po znajomości" ludzi, którzy nie będą należycie wykonywać swojej pracy.

Właśnie tak
@rn

Jakbyś czytał ze zrozumieniem, to nie zadawałbyś idiotycznych pytań. Wystarczyło przeczytać ogłoszenie i wnioski nasuwają się same. Osoby rozeznane w branży IT od razu zorientują się, że firma niewarta uwagi. Chyba że to ich jedyna oferta pracy i nie mają nic lepszego. Nie ma widełek, to na 100% firma nędza. Najczęściej prowadzona przez typowych Januszy. Byle zapłacić za pracę jak najmniej. Przecież za te pensje u was to można sobie kupić co najwyżej 15-letni samochód albo wziąć kredyty na kawalerkę na 30 lat. Daruj sobie ten tandetny PR. Każdy, kto u was pracował, wie, o czym piszę. Jeśli myślisz, że można tam dobrze zarobić jako specjalista IT, to musisz być bardzo ograniczonym człowiekiem, który nigdy nie pracował za przyzwoite pieniądze.

@Właśnie tak

Nie ma głupich pytań. Ja się nie zajmuję rekrutacją, więc nie wiem. Możliwe, że masz rację i ogłoszenie jest kiepskie. Co nie zmienia faktu, że rozmijasz się z rzeczywistością. Swoją drogą oryginalna pasja, czytanie ogłoszeń o pracę Januszeksów i pisanie im opinii na GoWork na podstawie ogłoszenia ;). Skąd niby wiesz ile się zarabia? Ja nie kojarzę nikogo kto pracowałby u nas w IT i mógł napisać taki komentarz. Przyjedź na parking pod firmę, to zobaczysz te 15-letnie wozy. Ja nie myślę, ja to wiem w przeciwieństwie do Ciebie. Daruję sobie "tandenty" PR, pod warunkiem, że Ty darujesz sobie ten nieuzasadniony hejt. Nie szkoda Ci czasu na pisanie tych wynurzeń? Można go poświęcić na pracę za przyzwoite pieniądze dla prawdziwej firmy.

@rn

No no klima w biurze. Ale to biuro to open space czy taki system małych pomieszczeń? Jak to wygląda? Jak zaplecze socjlane w biurze, są pomieszczenie np. socjalka?

Były pracownik Nowy wpis
@rn

Na jakie benefity można liczyć w firmie Globtrak Polska Sp. z o.o.?

Ja wam dam benefity

Żadne? Zgadza się Panie Areczku?

rn

Niby nic specjalnego, ale jak się zastanowić to jest tego trochę... dofinansowania do kursów, udział w konferencjach, ubezpieczenie na życie, często darmowe przekąski, słodycze, soki, służbowy telefon, na niektórych stanowiskach przysługuje samochód, od czasu do czasu wyjazdy integracyjne, jak dla mnie OK.

Tosia
@rn

Możesz napisać na których stanowiskach i jaki ten samochód przysługuje? Można użytkować do celów prywatnych? Dużo to wtedy kosztuje?

@Tosia

Na stanowiskach wymagających ciągłego podróżowania jak menadżer produktu czy technik serwisu. W pewnym zakresie można, nie znam szczegółów, bo mnie to nie dotyczy. Zawsze można zapytać podczas rekrutacji.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Globtrak Polska Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Doradca Handlowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Grażyna
@Kandydat

czy po tej ostatniej rozmowie dostałeś jakies info ile masz czekac na decyzje czy cię przyjeli czy nie ?

@Grażyna

Dostałam informację kiedy nastąpi odpowiedź ale w tym dniu poinformowano mnie, że potrzebują jeszcze kilka dni. Od tego czasu cisza. Nie wiem czy podjęli jakąś decyzję czy jeszcze się zastanawiają.

Ona
@Kandydat

Czy mogłabym wiedzieć na jakie stanowisko Pani aplikowała?

@Kandydat

Czy do teraz przyszła już może jakaś informacja zwrotna?

@Elżbieta

Przyszła ale bardzo późno. W tym czasie zdążyłam podjąć już pracę w innej firmie.

@Kandydat

Czyli szczęście w nieszczęściu. Czyli ile w sumie to trwało? Chyba im też przydałoby się feedback taki, żeby wiedzieli, że kandydatów mogą potracić przypadkiem. :/

Julita
@Kandydat

Dzień dobry, Jestem trochę zaskoczona tym co czytam. Byłam na rekrutacji w tej firmie i w moim odczuciu jedna z bardziej profesjonalnych w jakich miałam okazję uczestniczyć. Pracy nie dostałam, ze względu na fakt, że sama zrezygnowałam powodem były sprawy osobiste. W rekrutacji brały udział 2 osoby, dostałam zadania do wykonania, na koniec rozmowy bardzo miły upominek (nikt nigdy na żadnej rozmowie się tak nie zachował), pani Menedżer przedstawiła wszystkie wymagania na stanowisko. Brałam udział w 5 innych procesach rekrutacji i były firmy, które nie raczyły nawet przekazać informacji, że moja kandydatura odpada. W firmie Globtrak odpowiedź otrzymałam w wyznaczonym terminie. Wymogi stanowiskowe wraz z warunkami zatrudnienia przesłano mi na e-maila. Może jakaś inna osoba prowadziła Pani rekrutację. Ale ja oceniam tą firmę bardzo pozytywnie. Czuję się zobowiązana aby zostawić tu swój komentarz, ponieważ sama przed rozmową odwiedziłam ten profil. Na początku czytają te opinie trochę się przestraszyłam, ale widzę teraz, że nie miałam się czego bać. Uważam osobiście, że osoba, która pisze takie rzeczy tu musiała brać udział w jakimś innym procesie rekrutacji bo to co czytam zupełnie się nie zgadza z tym jak ja byłam potraktowana. Odpowiedź na złożone Cv otrzymałam po 7 dniach, kolejne 5 dni dostałam na wykonanie zadań i w ciągu 2 tygodni byłam po rozmowie od daty złożenia mojej aplikacji. Portal ten słynie wyłącznie z niezadowolonych wpisów i osób, które lubią anonimowo wylewać pomyje. Sama o mało nie zrezygnowałam z rekrutacji w tej firmie po przeczytaniu tego właśnie wpisu, ale tylko za sprawą mojej koleżanki, która mnie ośmieliła jadąc ze mną na tę rozmowę trafiłam do Globtrak. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że ja polecam rekrutację.

Rafix
@Julita

Pewnie, ludzie szukający pracy mają nadmiar wolnego czasu i wymyślają sobie historie o tej firemce z nudów. Wszystko się zgadza. Sami sobie piszą pozytywne komentarze albo wysługuje się swoimi postronnymi włazidupkami, a nieprzychylne usuwają. Dzięki za potwierdzenie.

@Rafix

A tak tylko z ciekawości to po co mieliby się tak wysilać, żeby sobie słodzić? Te komentarze serio na cokolwiek jakoś mocno wpływają jeśli chodzi o działalność firmy?

@Elżbieta

U mnie od momentu wysłania CV do ostatecznej odpowiedzi proces rekrutacji trwał ok 2 miesiące co moim zdaniem jest zdecydowanie za długo. Mogli tracić, bo kandydaci mogli znaleźć zatrudnienie gdzieś indziej. Ja znalazłam i dlatego nie czekałam już na informację od nich.

@Julita

Widzę trzy opcje: 1. Globtrack wyciągnęło wnioski po moim komentarzu (który był w 100% zgodny z prawdą) i poprawili proces rekrutacji. 2. Aplikowaliśmy na zupełnie inne stanowiska, przez co proces rekrutacji był inny. 3. Jest Pani osobą związaną z Globtrack i napisała ten komentarz aby wybielić firmę. Nie wylewam pomyj, napisałam jak to u mnie wyglądało i dlaczego nie polecam tam aplikować. Każdy po przeczytaniu mojego komentarza i tak sam zdecyduje czy brać udział w rekrutacji czy nie.

Lej LPG lej!
@Kandydat

1. Nie łudziłbym się. Stale pojawiające się negatywne komentarze świadczą o tym, że chyba niezbyt dostrzegają swoje niedoskonałości. 2. Podwójne standardy? Nie świadczy to o nich zbyt dobrze. 3. Najbardziej prawdopodobne. Nie sposób zliczyć liczby komentarzy, które zostały przez nich usunięte. Wnioski nasuwają się same: coś musi być na rzeczy.

@Kandydat

Przykro mi, że masz takie odczucia. Pani od rekrutacji zajmowała się tym tematem tymczasowo, być może nie odnalazła się najlepiej na tym stanowisku. Teraz mamy specjalistkę od tego

@Lej LPG lej!

Tak, negatywnych komentarzy było więcej niż pracowników, którzy przewinęli się przez tę firmę przez ostatnie 10 lat. Na dodatek mało w nich konstruktywnej krytyki a wiele wylewania żali i frustracji. Ktoś tu czuje się bardzo skrzywdzony. Szkoda, że nie porozmawiał wtedy, gdy był na to czas. Jasne, nie ma firm idealnych. Zdarzały się wpadki. Są różne charaktery, czasem może być trudno z kimś współpracować. Ale przypominam, że nie ma przymusu pracy, a tym bardziej przymusu pracy w tej firmie. A niektórzy w komentarzach zachowują się, jakby byli tu za karę. Dojrzały człowiek, jeśli coś mu nie pasuje, to mówi o tym otwarcie. A jeśli nie może dojść do porozumienia, to kończy współpracę i odchodzi w stronę zachodzącego słońca... Dalej realizuje się zawodowo gdzie indziej, nie mając czasu na szkalowanie firmy w internetach. Jeśli ktoś myśli że w innych firmach będziecie głaskani po głowie za sam fakt przychodzenia do pracy i szef sam będzie przychodził do Was z podwyżkami i premiami, to polecam popracować trochę w warszawskich korporacjach. Trzon tej firmy stanowią ludzie, którzy pracują tu od lat i nie narzekają. Podobne komentarze pojawiają się dosłownie na profilu każdej jednej firmy, jak wspaniała by ona nie była. Cóż, nie da się uratować wszystkich chorych kotków. Wnioski wyciągnijcie sami.

Dramat
@rn

Jak wygląda rozmowa w Globtrak Polska Sp. z o.o. na stanowisko technik serwisu? Z iloma osobami się rozmawia? 5 czerwca pojawiło się ogłoszenie.

Xyz

Agata
@Xyz

Mógłbyś napisać coś więcej? Dlaczego konkretnie nie polecasz? Chodzi tylko o to traktowanie pracowników? Czy o cos jeszcze? Jak atmosfera w zespole? Pracownicy dobrze się dogadują?

Urbi
@Xyz

A czemu już nie pracujesz?

xyz
@Agata

atmosfera rowniez jest nie przyjemna. falszywe usmiechanie sie i obgadywanie za plecami. szanuje siebie i dlatego zmienilem prace

Urb
@xyz

A długo u nich pracowałeś?

xyz`
@Urb

ok 2 lata. Zrezygnowałem, bo nowi pracownicy, przyjęci dzięki starym znajomością ,potrafią się tylko podlizywać kierownikowi i docinać innym. Tak na prawdę trzeba było mu wszystko pokazać a i tak w podzięce było tylko donoszenie. Niestety atmosfera między załogą przez niektóre jednostki została pogorszona.

SIM 20k
@xyz`

@xyz "nowi pracownicy, przyjęci dzięki starym znajomością" podobnie jak Ty. "potrafią się tylko podlizywać kierownikowi" identycznie jak Ty. "trzeba było mu wszystko pokazać a i tak w podzięce było tylko donoszenie" dosłownie jak Ty.

Weronika
@Xyz

Jakie, zachowanie prezesów wpłynęło na to, że czułeś się niedoceniony? Czy, każdy pracownik tak był traktowany, czy niektórzy byli lepiej traktowani?

Ciekawe

Czy ktoś wie dlaczego Globtrack znowu poszukuje asystentki biura? W marcu albo kwietniu też szukali. Coś jest nie tak z tym stanowiskiem?

Prowde Ci powim
@Ciekawe

Za (usunięte przez administratora) długo nie pociągniesz...

@Prowde Ci powim

Czemu niby?

Chyba tylko jeleń
@Ciekawe

Nic dziwnego, kto będzie przy tej drożyźnie za (usunięte przez administratora) pracował.

Usunięte przez administratora
@Chyba tylko jeleń

Miałeś na myśli (usunięte przez administratora)

Oj Ela Ela
@Elżbieta

Żyjesz w innej rzeczywistości? Praca za (usunięte przez administratora) nie wyjaśnia sytuacji? Czego nie rozumiesz?

@Oj Ela Ela

No tyle zostało ukryte, że mało szło zrozumieć. Ale coś jeszcze prócz wypłaty na tym stanowisku się dzieje?

A idź Pan w ....
@Elżbieta

Oprócz miski ryżu, chyba niezbyt wiele.

Łucja
@A idź Pan w ....

Dobra, widzę że narzekacie na zarobki choć w sumie nie wiadomo jakie bo coś wam tu powycinało z wypowiedzi. Są jakieś premie i dodatki, które podnoszą wysokość wynagrodzenia do tego czy nie bardzo?

@Ciekawe

zwykła praca biurowa, nie dorabiajcie do tego ideologii. Poprzednie dziewczyny na tym stanowisku pracowały bez narzekania po kilka lat zanim awansowały lub poszły w świat, ew. na urlop macierzyński ;). W dzisiejszych czasach naprawdę ciężko jest znaleźć sensownego pracownika. Do tego dochodzi zapewne klasyczne rozmijanie się oczekiwań finansowych kandydata z wymaganiami pracodawcy.

Skoro piszesz, że prywatnie słabo to strach pomyśleć co musi być w pracy.

@Gość

Czemu w sumie tak uważasz? Generalnie to tu jest tak, że dosłownie każdy może mieć z nim bezpośrednią styczność, żeby chociażby zamienić słowo?

@Elżbieta

Oczywiście, że każdy może. Nie gryzie wbrew temu co tu niektórzy wypisują

MS

W kwietniu br. uczestniczyłam w spotkaniu rekrutacyjnym do firmy Globtrak. Proces składa się z kilku etapów, ale to chyba normalne w dzisiejszych czasach. Pani rekruterka przeprowadza przez wszystkie etapy: począwszy od kontaktu telefonicznego, przez instrukcje dotyczące samego spotkania, aż po uczestnictwo w rozmowie. Pani Prezes obecna podczas spotkania w mojej ocenie pełni rolę obserwatora, jednak nie do końca biernego. Uzupełniała pytaniami, które nasunęły się w trakcie konwersacji. Biorąc pod uwagę niewątpliwie duże doświadczenie zawodowe, wykorzystuje swoją intuicję, by przyjrzeć się i ocenić swoim okiem potencjalnego kandydata. Rozmowa była merytoryczna, konkretna, konstruktywna i z miłym akcentem na koniec :)

Agata
@MS

Super! Ten miły akcent to znaczy że dostałeś tą pracę? Czy na pierwszym etapie można już poznać warunki zatrudnienia? Jeśli nie, to kiedy je przedstawiają?

Dorota

Regionalny Menadżer Produktu, to ogłoszenie nadal aktualne? Chciałabym wiedzieć coś więcej o tej pracy, głównie jaki rejon duży jest do ogarnięcia. Ktoś coś wie, jak to wygląda w szczegółach?

Mariola

Co jest nie tak z asystentką biura, że od roku nie mogą zrekrutować pracownika? Mają duże wymagania czy praca nie do zniesienia?

O pracę w mieście Kielce nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Globtrak Polska Sp. z o.o.?

A idź Pan w ...

Na pewno nic dobrego, Panie Areczku...

Daria

Byłam na rekrutacji w tej firmie. Tam są 2 rekruterki. Jedna mało kompetentna. Pomijam fakt że na rozmowę pani rekruterka przyszła w sukience jak na plaże. Po wejściu na stronę firmy uważałam, że poziom jest bardziej poważny. Ale pani która rekrutowała mnie w firmie wypadła mało poważnie. Druga rozmowa do innego działu była przeciwieństwem. Bardzo profesjonalna, mimo że była wyłącznie zdalna. Konkretne pytania, jasne przedstawienie kompetencji, na koniec przesłanie zadań do wykonania, które otrzymałam od pani nr 1. Ostatecznie nie otrzymałam tam pracy. Ale pierwszy raz otrzymałam telefon zwrotny dlaczego nie zdecydowano się na podjęcie współpracy. Pani nr 2 przestawiła mi decyzje odmowną firmy tak merytorycznie, że nie sądziłam że tak się da. Bo po wrażeniu, które zrobiłam pani nr 1 miałam bardzo negatywne odczucia o tej firmie. Chcąc być jednak sprawiedliwą, nie trafiłam podczas rekrutacji wyłącznie na niepoważne osoby.

Magdalena
@Daria

na jakie stanowisko aplikowałaś? Jestem ciekawa jakiego rodzaju zadanie było do wykonania? I czy dużo czasu było na to?

Byly pracownik

Ja również nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora) prezesi którzy chodzą w garniturach A zwykłego pracownika traktują jak śmiecia.

Adrian
@Byly pracownik

Zastrzeżenia co do firmy zaczynają się już od samej rekrutacji i z tego co rozumiem, im dalej w las, tym gorzej dla nowo zatrudnionego?Co zadecydowało, że pożegnałeś się z firmą?

@Adrian

Oj Panie Areczku, wszystko się zgadza.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Globtrak Polska Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Technik, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 15 maja.

Technik

Jakie benefity Panie Areczku?

Areczek
@Technik

Żadne, Panie Areczku, żadne.

Kamila Jędrzejak-Gommla

Nie polecam współpracy z ta firma. Brak profesjonalizmu przy procesie rekrutacji to mało powiedziane. Pani rekruterka z rekrutacja nie ma nic wspólnego, podczas rozmowy zadawała pytania tak, aby przypodobać się Pani prezes. Ta z kolei podczas rozmowy pracowała na laptopie. Najlepsze będzie teraz - po rozmowie otrzymałam już za dwie godziny telefon z Feedbackiem, ze zostaje zatrudniona. W ciągu kilku dni telefony i ściemnianie o terminie do lek med pracy. Finalnie telefon ze jednak mnie nie zatrudnia. Także nawet, jeśli weźmiecie udział w rekrutacji tam, może się okazać, ze po pozytywnej decyzji i tak na koniec stwierdza, ze was nie zatrudnia. Jeśli Pani Prezes nie była pewna co do zatrudnienia mnie, nie dzwoni się zaraz po rozmowie i daje pozytywna decyzje. Odradzam współpracę.

Tyle w temacie
@Kamila Jędrzejak-Gommla

To idealnie odzwierciedla ich podejście do innych ludzi. Skoro już na etapie rekrutacji mają miejsce takie rzeczy, to później może być tylko gorzej.

Kandydatka z marca
@Tyle w temacie

Współczuję tego co Cię spotkało. Też jestem po rekrutacji u niech i na szczęście ominęła mnie ta wątpliwa przyjemność pracy u nich. Widzę, że firma jest niepoważna i nie ma żadnego szacunku do drugiego człowieka. A tak z ciekawości czy poinformowali Cię o warunkach finansowych?

W firmie Globtrak Polska Sp. z o.o. podobno płacą nawet 7500 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na technik serwisu? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: technik serwisu.

Fachura

Podziel te wynagrodzenie przez zsumowaną liczbę godzin, które musisz faktycznie poświęcić na pracę tj. dojazdy/powroty serwisowe, delegacje itp. Wtedy Twój entuzjazm szybko opadnie.

Rekrutacja

Rekrutacja to jakiś żart. Proces trwa 3 miesiące (usunięte przez administratora) powtarza cały czas te same formułki, prezes bez konkretów. Zapraszają na dzień próbny gdzieś w Polskę. Do dzisiaj nikt nie podał widełek płacowych. Po prostu kpina. Szkoda czasu. Pozdrawiam

Magdalena
@Rekrutacja

To ile jest etapów rekrutacji że aż 3 miesiące to trwało?

Beata
@Rekrutacja

A na jakie stanowisko? Też aplikowałam kilka miesięcy temu i wtedy proces trwał ok 1-2 miesiące. Niepoważni ludzie....

@Rekrutacja

Ciemnogród i tyle. Szkoda w ogóle czasu na tego typu firemki, w których warunki finansowe nie sa przejrzyste i znane od samego początku. Albo szukają poważnych specjalistów za poważne pieniądze albo (usunięte przez administratora)

Zgadłem?

Jelenia który będzie pracował za miskę ryżu?

admin

Miałeś do czynienia z firmą Globtrak Polska Sp. z o.o. i wiesz na jej temat więcej niż inni? Czekamy na Twoją opinią. Pomóż innym znaleźć pracę.

Kolo
@admin

Z firmą GLOBTRAK współpracuję niemal od początku jej istnienia. Zapewne z niektórymi tu piszącymi miałem okazję się zetknąć i dziwię się bo zawsze chwalili firmę a tu takie rzeczy wypisują... Znam monterów i handlowców z tej firmy i wiem że to są normalni ludzie podobnie jak szefostwo. Przez te wszystkie lata współpracy bywało różnie ale nigdy nie odniosłem wrażenia aby mnie ktoś lekceważył i poniżał. W domu uczono mnie że na szacunek się pracuje latami. Jeśli ty szanujesz innych to oni ciebie będą szanowali. Poza tym nie ważne kto jest szefem czy przełożonym ale tym ludziom szacunek się należy a i oni tym samym odpłacą. Część tych opinie może i jest wiarygodna ale część jest chyba forma zemsty.

Lolo
@Kolo

Te "szefostwo" ma najwyraźniej zbyt zaściankowe myślenie. Bycie "szefem" to za mało, żeby być szanowanym. Co to w ogóle za prymitywizm. Z takim podejściem może być trudno pozbyć się tych małomiasteczkowych obyczajów, które tam cały czas panują. Zapomniałeś dodać, że szacunek należy się każdemu, niezależnie od zajmowanego stanowiska.

@Lolo

Czyli zdecydowanie zostajesz przy stwierdzeniu, że tego szacunku niestety tutaj brakuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Globtrak Polska Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Globtrak Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Globtrak Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Globtrak Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Wincentego Witosa
    25-561 Kielce
  • NIP: 6572812038 KRS: 0000325128

Globtrak Polska Sp. z o.o.