Opinie o Globtrak Polska Sp. z o.o. w Kielce

Jesteśmy zespołem ludzi, który od prawie 15 lat działa w branży motoryzacyjnej. Postanowiliśmy zrealizować projekt wspólnie stworzony przez grupę młodych, twórczych ludzi pracujących w branży samochodowej oraz informatycznej. Korzystając z najnowszych technologii internetowych - systemu monitorowania pojazdów, pomagamy firmom organizować codzienną pracę fleet managerów, dyspozytorów i koordynatorów flot samochodowych.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globtrak Polska Sp. z o.o. w Kielce

baner wywiady
Znajomy
Klient
 Problem

Prezesa tej firmy znam wyłącznie prywatnie, rozbija się po świecie, ale to ostatni cham. Podobno światowy a jednak ludzi traktuje jak przedmioty

Gość
Klient
 Problem
@Znajomy

Skoro piszesz, że prywatnie słabo to strach pomyśleć co musi być w pracy.

Kandydat
Kandydat

Wypowiem się na temat rekrutacji, która była jedną z najgorszych w jakich brałam udział. Są trzy etapy rekrutacji a od jednego etapu do kolejnego trzeba czekać minimum tydzień. Sama odpowiedź na CV nastąpiła po ok trzech tygodniach. Na początku wywiad telefoniczny i zaproszenie na rozmowę, która nie należała do przyjemnych. Pytania zadawała pani, która widać że zajmuje się tym od niedawna i próbuje się wykazać przed obecną na rozmowie panią prezes. Każde słowo wypowiadane jak regułka w szkole, wyuczone na pamięć. Sama Pani prezes zupełnie niezainteresowana tym co się dzieje. W trakcie oczekiwania na decyzję po drugim etapie, zauważyłam nowe ogłoszenie na to samo stanowisko. W dniu kiedy powinnam dostać informację zwrotną, pani rekruterka zadzwoniła z informacją, że potrzebują jeszcze kilka dni (pewnie czekali na CV i rozmowy z kolejnego ogłoszenia). Zastanawiam się kto ma czas tak długo czekać na ostateczną decyzję, dobry kandydat w tym czasie znajdzie zatrudnienie w innej firmie. Ze swojej strony nie polecam tam aplikować, jak dla mnie zmarnowany czas.

Grażyna
@Kandydat

czy po tej ostatniej rozmowie dostałeś jakies info ile masz czekac na decyzje czy cię przyjeli czy nie ?

Ciekawe
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś wie dlaczego Globtrack znowu poszukuje asystentki biura? W marcu albo kwietniu też szukali. Coś jest nie tak z tym stanowiskiem?

Prowde Ci powim
Były pracownik
@Ciekawe

Za (usunięte przez administratora) długo nie pociągniesz...

Xyz
Były pracownik

Praca w tej firmie to jakaś katastrofa. Dobrze ludzie piszą prezesi w garniturach A zwykły pracownik to śmieć. Wszystko na pokaz. Wolalal bym nie iść wcale do pracy niż tam

Agata
@Xyz

Mógłbyś napisać coś więcej? Dlaczego konkretnie nie polecasz? Chodzi tylko o to traktowanie pracowników? Czy o cos jeszcze? Jak atmosfera w zespole? Pracownicy dobrze się dogadują?

Urbi
Pracownik
 Pytanie
@Xyz

A czemu już nie pracujesz?

xyz Nowy wpis
Były pracownik
@Agata

atmosfera rowniez jest nie przyjemna. falszywe usmiechanie sie i obgadywanie za plecami. szanuje siebie i dlatego zmienilem prace

Urb Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@xyz

A długo u nich pracowałeś?

xyz` Nowy wpis
Pracownik
@Urb

ok 2 lata. Zrezygnowałem, bo nowi pracownicy, przyjęci dzięki starym znajomością ,potrafią się tylko podlizywać kierownikowi i docinać innym. Tak na prawdę trzeba było mu wszystko pokazać a i tak w podzięce było tylko donoszenie. Niestety atmosfera między załogą przez niektóre jednostki została pogorszona.

SIM 20k Nowy wpis
Pracownik
@xyz`

@xyz "nowi pracownicy, przyjęci dzięki starym znajomością" podobnie jak Ty. "potrafią się tylko podlizywać kierownikowi" identycznie jak Ty. "trzeba było mu wszystko pokazać a i tak w podzięce było tylko donoszenie" dosłownie jak Ty.

Dorota

Regionalny Menadżer Produktu, to ogłoszenie nadal aktualne? Chciałabym wiedzieć coś więcej o tej pracy, głównie jaki rejon duży jest do ogarnięcia. Ktoś coś wie, jak to wygląda w szczegółach?

Mariola
Kandydat
 Pytanie

Co jest nie tak z asystentką biura, że od roku nie mogą zrekrutować pracownika? Mają duże wymagania czy praca nie do zniesienia?

Znajomy
Klient
 Problem

Prezesa tej firmy znam wyłącznie prywatnie, rozbija się po świecie, ale to ostatni cham. Podobno światowy a jednak ludzi traktuje jak przedmioty

Gość
Klient
 Problem
@Znajomy

Skoro piszesz, że prywatnie słabo to strach pomyśleć co musi być w pracy.

Elżbieta
@Gość

Czemu w sumie tak uważasz? Generalnie to tu jest tak, że dosłownie każdy może mieć z nim bezpośrednią styczność, żeby chociażby zamienić słowo?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Globtrak Polska Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. marketingu ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Administrator

O pracę w mieście Kielce nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Globtrak Polska Sp. z o.o.?

A idź Pan w ...
Pracownik
@Administrator

Na pewno nic dobrego, Panie Areczku...

Daria
Kandydat

Byłam na rekrutacji w tej firmie. Tam są 2 rekruterki. Jedna mało kompetentna. Pomijam fakt że na rozmowę pani rekruterka przyszła w sukience jak na plaże. Po wejściu na stronę firmy uważałam, że poziom jest bardziej poważny. Ale pani która rekrutowała mnie w firmie wypadła mało poważnie. Druga rozmowa do innego działu była przeciwieństwem. Bardzo profesjonalna, mimo że była wyłącznie zdalna. Konkretne pytania, jasne przedstawienie kompetencji, na koniec przesłanie zadań do wykonania, które otrzymałam od pani nr 1. Ostatecznie nie otrzymałam tam pracy. Ale pierwszy raz otrzymałam telefon zwrotny dlaczego nie zdecydowano się na podjęcie współpracy. Pani nr 2 przestawiła mi decyzje odmowną firmy tak merytorycznie, że nie sądziłam że tak się da. Bo po wrażeniu, które zrobiłam pani nr 1 miałam bardzo negatywne odczucia o tej firmie. Chcąc być jednak sprawiedliwą, nie trafiłam podczas rekrutacji wyłącznie na niepoważne osoby.

Magdalena
@Daria

na jakie stanowisko aplikowałaś? Jestem ciekawa jakiego rodzaju zadanie było do wykonania? I czy dużo czasu było na to?

Ciekawe
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś wie dlaczego Globtrack znowu poszukuje asystentki biura? W marcu albo kwietniu też szukali. Coś jest nie tak z tym stanowiskiem?

Prowde Ci powim
Były pracownik
@Ciekawe

Za (usunięte przez administratora) długo nie pociągniesz...

Elżbieta
@Prowde Ci powim

Czemu niby?

Chyba tylko jeleń
Pracownik
@Ciekawe

Nic dziwnego, kto będzie przy tej drożyźnie za (usunięte przez administratora) pracował.

Usunięte przez administratora
Pracownik
 Pytanie
@Chyba tylko jeleń

Miałeś na myśli (usunięte przez administratora)

Oj Ela Ela
Pracownik
 Pytanie
@Elżbieta

Żyjesz w innej rzeczywistości? Praca za (usunięte przez administratora) nie wyjaśnia sytuacji? Czego nie rozumiesz?

Elżbieta
@Oj Ela Ela

No tyle zostało ukryte, że mało szło zrozumieć. Ale coś jeszcze prócz wypłaty na tym stanowisku się dzieje?

A idź Pan w ....
Pracownik
@Elżbieta

Oprócz miski ryżu, chyba niezbyt wiele.

Łucja
@A idź Pan w ....

Dobra, widzę że narzekacie na zarobki choć w sumie nie wiadomo jakie bo coś wam tu powycinało z wypowiedzi. Są jakieś premie i dodatki, które podnoszą wysokość wynagrodzenia do tego czy nie bardzo?

Administrator

Na jakie benefity można liczyć w firmie Globtrak Polska Sp. z o.o.?

Ja wam dam benefity
Pracownik
 Pytanie
@Administrator

Żadne? Zgadza się Panie Areczku?

anonim
Klient

(usunięte przez administratora)

Byly pracownik
Pracownik

Ja również nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora) prezesi którzy chodzą w garniturach A zwykłego pracownika traktują jak śmiecia.

Adrian
@Byly pracownik

Zastrzeżenia co do firmy zaczynają się już od samej rekrutacji i z tego co rozumiem, im dalej w las, tym gorzej dla nowo zatrudnionego?Co zadecydowało, że pożegnałeś się z firmą?

anonim
Pracownik
@Adrian

Oj Panie Areczku, wszystko się zgadza.

Pytanie
 Pytanie

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Globtrak Polska Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Technik, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 15 maja.

Technik
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Jakie benefity Panie Areczku?

Areczek
Pracownik
@Technik

Żadne, Panie Areczku, żadne.

Kamila Jędrzejak-Gommla
Kandydat

Nie polecam współpracy z ta firma. Brak profesjonalizmu przy procesie rekrutacji to mało powiedziane. Pani rekruterka z rekrutacja nie ma nic wspólnego, podczas rozmowy zadawała pytania tak, aby przypodobać się Pani prezes. Ta z kolei podczas rozmowy pracowała na laptopie. Najlepsze będzie teraz - po rozmowie otrzymałam już za dwie godziny telefon z Feedbackiem, ze zostaje zatrudniona. W ciągu kilku dni telefony i ściemnianie o terminie do lek med pracy. Finalnie telefon ze jednak mnie nie zatrudnia. Także nawet, jeśli weźmiecie udział w rekrutacji tam, może się okazać, ze po pozytywnej decyzji i tak na koniec stwierdza, ze was nie zatrudnia. Jeśli Pani Prezes nie była pewna co do zatrudnienia mnie, nie dzwoni się zaraz po rozmowie i daje pozytywna decyzje. Odradzam współpracę.

Tyle w temacie
Kandydat
@Kamila Jędrzejak-Gommla

To idealnie odzwierciedla ich podejście do innych ludzi. Skoro już na etapie rekrutacji mają miejsce takie rzeczy, to później może być tylko gorzej.

Kandydatka z marca
Kandydat
 Pytanie
@Tyle w temacie

Współczuję tego co Cię spotkało. Też jestem po rekrutacji u niech i na szczęście ominęła mnie ta wątpliwa przyjemność pracy u nich. Widzę, że firma jest niepoważna i nie ma żadnego szacunku do drugiego człowieka. A tak z ciekawości czy poinformowali Cię o warunkach finansowych?

Administrator

W firmie Globtrak Polska Sp. z o.o. podobno płacą nawet 7500 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na technik serwisu? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: technik serwisu.

Fachura
Pracownik
@Administrator

Podziel te wynagrodzenie przez zsumowaną liczbę godzin, które musisz faktycznie poświęcić na pracę tj. dojazdy/powroty serwisowe, delegacje itp. Wtedy Twój entuzjazm szybko opadnie.

Rekrutacja
Kandydat

Rekrutacja to jakiś żart. Proces trwa 3 miesiące (usunięte przez administratora) powtarza cały czas te same formułki, prezes bez konkretów. Zapraszają na dzień próbny gdzieś w Polskę. Do dzisiaj nikt nie podał widełek płacowych. Po prostu kpina. Szkoda czasu. Pozdrawiam

Magdalena
@Rekrutacja

To ile jest etapów rekrutacji że aż 3 miesiące to trwało?

Beata
Kandydat
 Pytanie
@Rekrutacja

A na jakie stanowisko? Też aplikowałam kilka miesięcy temu i wtedy proces trwał ok 1-2 miesiące. Niepoważni ludzie....

anonim
Pracownik
@Rekrutacja

Ciemnogród i tyle. Szkoda w ogóle czasu na tego typu firemki, w których warunki finansowe nie sa przejrzyste i znane od samego początku. Albo szukają poważnych specjalistów za poważne pieniądze albo (usunięte przez administratora)

Zgadłem?
Były pracownik
 Pytanie
@anonim

Jelenia który będzie pracował za miskę ryżu?

admin

Miałeś do czynienia z firmą Globtrak Polska Sp. z o.o. i wiesz na jej temat więcej niż inni? Czekamy na Twoją opinią. Pomóż innym znaleźć pracę.

Kolo
Klient
@admin

Z firmą GLOBTRAK współpracuję niemal od początku jej istnienia. Zapewne z niektórymi tu piszącymi miałem okazję się zetknąć i dziwię się bo zawsze chwalili firmę a tu takie rzeczy wypisują... Znam monterów i handlowców z tej firmy i wiem że to są normalni ludzie podobnie jak szefostwo. Przez te wszystkie lata współpracy bywało różnie ale nigdy nie odniosłem wrażenia aby mnie ktoś lekceważył i poniżał. W domu uczono mnie że na szacunek się pracuje latami. Jeśli ty szanujesz innych to oni ciebie będą szanowali. Poza tym nie ważne kto jest szefem czy przełożonym ale tym ludziom szacunek się należy a i oni tym samym odpłacą. Część tych opinie może i jest wiarygodna ale część jest chyba forma zemsty.

Lolo
Były pracownik
@Kolo

Te "szefostwo" ma najwyraźniej zbyt zaściankowe myślenie. Bycie "szefem" to za mało, żeby być szanowanym. Co to w ogóle za prymitywizm. Z takim podejściem może być trudno pozbyć się tych małomiasteczkowych obyczajów, które tam cały czas panują. Zapomniałeś dodać, że szacunek należy się każdemu, niezależnie od zajmowanego stanowiska.

Elżbieta
@Lolo

Czyli zdecydowanie zostajesz przy stwierdzeniu, że tego szacunku niestety tutaj brakuje?

Administrator

Poszukuję pracy na stanowisku Inżynier Oprogramowania. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Inżynier Oprogramowania. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Globtrak Polska Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Bo taka jest prawda
Kandydat
@Administrator

Oni chyba jakiegoś jelenia szukają do pracy, który będzie robił jednoczesnie za programistę, administratora, testera i specjalistę IT z wynagrodzeniem poniżej średniej rynkowej. Nie wygląda to zbyt dobrze. Znając ich standardy, to pewnie chcieliby, żeby ktoś robił za czterech, a dostawał jedną pensję. Przecież ogłoszenie samo w sobie jest już przejawem braku szacunku do potencjalnych kandydatów. Żadnych widełek płacowych. Typowa mała firemka. Żeby tylko zapłacić jak najmniej i dorabiać się na taniej sile roboczej. Mentalne dno.

kandydat
Kandydat

Miałem przyjemność wziąć udział w rekrutacji, a trochę ich mam za sobą. Zdziwiło mnie naprawdę zachowanie rekruterki, całą rozmowę miałem wrażenie, jakby sama bała się i stresowała bardziej ode mnie i czytała niemalże z kartki jakieś punkty, a to przecież ja ubiegałem się o pracę. Była to mało płynna rozmowa. I długo czekałem potem na jakikolwiek odzew.

Olga
@kandydat

Ale co w tych punktach było? W ogóle o coś Cię pytała itp.?

Miska ryżu
Klient

Dla osób, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej o tej firmie powinien zastanowić fakt, że większość nieprzychylnych komentarzy jest usuwana. Przecież taki negatywny sentyment do tej firmy nie bierze się znikąd. Skoro "zarządzający" nie do końca radzą sobie w takiej roli, to zainteresowani powinni o tym wiedzieć. Jeśli faktycznie nie mają szacunku do pracowników to potencjalni kandydaci mogą nie chcieć pracować w takim ciemnogrodzie. Z tego co zauważyłem, to jedyne co potrafią zrobić to usunąć komentarze, które przedstawiają rzeczywistość pracy w tej firmie. To przecież w ich interesie jest, żeby dbać o dobrą opinię. A na dobrą opinie trzeba sobie zasłużyć i widzieć więcej niż czubek własnego nosa.

Kandydat
Kandydat

Wypowiem się na temat rekrutacji, która była jedną z najgorszych w jakich brałam udział. Są trzy etapy rekrutacji a od jednego etapu do kolejnego trzeba czekać minimum tydzień. Sama odpowiedź na CV nastąpiła po ok trzech tygodniach. Na początku wywiad telefoniczny i zaproszenie na rozmowę, która nie należała do przyjemnych. Pytania zadawała pani, która widać że zajmuje się tym od niedawna i próbuje się wykazać przed obecną na rozmowie panią prezes. Każde słowo wypowiadane jak regułka w szkole, wyuczone na pamięć. Sama Pani prezes zupełnie niezainteresowana tym co się dzieje. W trakcie oczekiwania na decyzję po drugim etapie, zauważyłam nowe ogłoszenie na to samo stanowisko. W dniu kiedy powinnam dostać informację zwrotną, pani rekruterka zadzwoniła z informacją, że potrzebują jeszcze kilka dni (pewnie czekali na CV i rozmowy z kolejnego ogłoszenia). Zastanawiam się kto ma czas tak długo czekać na ostateczną decyzję, dobry kandydat w tym czasie znajdzie zatrudnienie w innej firmie. Ze swojej strony nie polecam tam aplikować, jak dla mnie zmarnowany czas.

Grażyna
@Kandydat

czy po tej ostatniej rozmowie dostałeś jakies info ile masz czekac na decyzje czy cię przyjeli czy nie ?

Kandydat
Kandydat
@Grażyna

Dostałam informację kiedy nastąpi odpowiedź ale w tym dniu poinformowano mnie, że potrzebują jeszcze kilka dni. Od tego czasu cisza. Nie wiem czy podjęli jakąś decyzję czy jeszcze się zastanawiają.

Ona
Kandydat
 Pytanie
@Kandydat

Czy mogłabym wiedzieć na jakie stanowisko Pani aplikowała?

Elżbieta
@Kandydat

Czy do teraz przyszła już może jakaś informacja zwrotna?

Kandydat
Kandydat
@Elżbieta

Przyszła ale bardzo późno. W tym czasie zdążyłam podjąć już pracę w innej firmie.

Elżbieta
@Kandydat

Czyli szczęście w nieszczęściu. Czyli ile w sumie to trwało? Chyba im też przydałoby się feedback taki, żeby wiedzieli, że kandydatów mogą potracić przypadkiem. :/

Julita
Kandydat
@Kandydat

Dzień dobry, Jestem trochę zaskoczona tym co czytam. Byłam na rekrutacji w tej firmie i w moim odczuciu jedna z bardziej profesjonalnych w jakich miałam okazję uczestniczyć. Pracy nie dostałam, ze względu na fakt, że sama zrezygnowałam powodem były sprawy osobiste. W rekrutacji brały udział 2 osoby, dostałam zadania do wykonania, na koniec rozmowy bardzo miły upominek (nikt nigdy na żadnej rozmowie się tak nie zachował), pani Menedżer przedstawiła wszystkie wymagania na stanowisko. Brałam udział w 5 innych procesach rekrutacji i były firmy, które nie raczyły nawet przekazać informacji, że moja kandydatura odpada. W firmie Globtrak odpowiedź otrzymałam w wyznaczonym terminie. Wymogi stanowiskowe wraz z warunkami zatrudnienia przesłano mi na e-maila. Może jakaś inna osoba prowadziła Pani rekrutację. Ale ja oceniam tą firmę bardzo pozytywnie. Czuję się zobowiązana aby zostawić tu swój komentarz, ponieważ sama przed rozmową odwiedziłam ten profil. Na początku czytają te opinie trochę się przestraszyłam, ale widzę teraz, że nie miałam się czego bać. Uważam osobiście, że osoba, która pisze takie rzeczy tu musiała brać udział w jakimś innym procesie rekrutacji bo to co czytam zupełnie się nie zgadza z tym jak ja byłam potraktowana. Odpowiedź na złożone Cv otrzymałam po 7 dniach, kolejne 5 dni dostałam na wykonanie zadań i w ciągu 2 tygodni byłam po rozmowie od daty złożenia mojej aplikacji. Portal ten słynie wyłącznie z niezadowolonych wpisów i osób, które lubią anonimowo wylewać pomyje. Sama o mało nie zrezygnowałam z rekrutacji w tej firmie po przeczytaniu tego właśnie wpisu, ale tylko za sprawą mojej koleżanki, która mnie ośmieliła jadąc ze mną na tę rozmowę trafiłam do Globtrak. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że ja polecam rekrutację.

Rafix
Kandydat
@Julita

Pewnie, ludzie szukający pracy mają nadmiar wolnego czasu i wymyślają sobie historie o tej firemce z nudów. Wszystko się zgadza. Sami sobie piszą pozytywne komentarze albo wysługuje się swoimi postronnymi włazidupkami, a nieprzychylne usuwają. Dzięki za potwierdzenie.

Elżbieta
@Rafix

A tak tylko z ciekawości to po co mieliby się tak wysilać, żeby sobie słodzić? Te komentarze serio na cokolwiek jakoś mocno wpływają jeśli chodzi o działalność firmy?

Kandydat
Kandydat
@Elżbieta

U mnie od momentu wysłania CV do ostatecznej odpowiedzi proces rekrutacji trwał ok 2 miesiące co moim zdaniem jest zdecydowanie za długo. Mogli tracić, bo kandydaci mogli znaleźć zatrudnienie gdzieś indziej. Ja znalazłam i dlatego nie czekałam już na informację od nich.

Kandydat
Kandydat
@Julita

Widzę trzy opcje: 1. Globtrack wyciągnęło wnioski po moim komentarzu (który był w 100% zgodny z prawdą) i poprawili proces rekrutacji. 2. Aplikowaliśmy na zupełnie inne stanowiska, przez co proces rekrutacji był inny. 3. Jest Pani osobą związaną z Globtrack i napisała ten komentarz aby wybielić firmę. Nie wylewam pomyj, napisałam jak to u mnie wyglądało i dlaczego nie polecam tam aplikować. Każdy po przeczytaniu mojego komentarza i tak sam zdecyduje czy brać udział w rekrutacji czy nie.

Lej LPG lej!
Kandydat
 Pytanie
@Kandydat

1. Nie łudziłbym się. Stale pojawiające się negatywne komentarze świadczą o tym, że chyba niezbyt dostrzegają swoje niedoskonałości. 2. Podwójne standardy? Nie świadczy to o nich zbyt dobrze. 3. Najbardziej prawdopodobne. Nie sposób zliczyć liczby komentarzy, które zostały przez nich usunięte. Wnioski nasuwają się same: coś musi być na rzeczy.

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Globtrak Polska Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

anonim

(usunięte przez administratora)

Urbi

Aplikuj śmiało. Przez 6 lat pracowałem w GT i wspominam dobrze a ci co wypisują jakieś farmazony to buraki, które psuły wizerunek tej firmy

LPG
Były pracownik
@Urbi

Największym burakiem, który psuje wizerunek tej firmy to jesteś ty poprzez takie komentarze. Każdy może mieć swoją opinię na temat tej firemki. A negatywne komentarze nie biorą się z powietrza.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Globtrak Polska Sp. z o.o. - Kielce

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Globtrak Polska Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Globtrak Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Globtrak Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 20 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Wincentego Witosa
  25-561 Kielce
 • NIP: 6572812038 KRS: 0000325128
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Globtrak Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii