Adres: Grunwaldzka 223, 80-266 Gdańsk

NIP: 5272681399 KRS: 0000428401

4 24 41 5 1

Opinie o EasySend Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Nick

Firma ma się ok. Z ludźmi da się spokojnie pogadać niezależnie od szczebla. Dram raczej nie ma, bo nie ma na to czasu (jest co robić wbrew opinii co niektórych). Rotacja jest - ludzie odchodzą, ludzie przychodzą, tutaj szału większego też nie ma, ot tradycja jak w każdej firmie. Od początku roku nie zwolniła się dwucyfrowa ilość osób łącznie. Projekty idą do przodu, firma się rozwija. Natomiast jest zauważalna grupa wzajemnej adoracji, która stara się promować obraz "problemu" w firmie nie zdając sobie sprawy z tego, że sami ten problem tworzą. Zamiast wziąć i ruszyć w swoją stronę, to siedzą i rzucają głodne kawałki pod anonimowymi nickami, które nijak się nie dadzą udowodnić plus lajkują się wzajemnie, co jest dość żałosne (bo, nie wiem czy wiecie, przy 35-40 osobach w firmie nie jest tak trudno się domyśleć jaka to magiczna konfiguracja jest). Tyle razy było mówione: jeśli komuś coś nie odpowiada, może o tym powiedzieć, lub iść w swoją stronę. Na siłę nikt nikogo nie trzyma szczególnie, gdy się temu komuś nie podoba w tej firmie z jakiegokolwiek powodu. A już w ogóle, gdy miewa ksenofobiczne poglądy, którymi raczy ludzi na internecie. Szczególnie takich ludzi w EasySend nie chcemy. Argumenty awansu przez łóżko to raczej wymysł z czyjejś bajki, bo póki nie ma na to twardego dowodu, bardziej wartościowego niż "ja tak myślę, że było", to jest to równie dużo warte co zeszłoroczny śnieg. I uprzedzając "nie wiesz co się dzieje w innych działach". Nie interesuje mnie to. Jak zacznie mi przeszkadzać jakaś sytuacja, rzutująca na moją efektywność pracy bądź rozwój kariery, to zwyczajnie zmienię miejsce zatrudnienia - jak każdy, dorosły człowiek. Nikt mi tu nie płaci za interesowanie się innymi działami - od tego jest dział HR. Ogólnie - polecam. I mam (osobiście, choć obstawiam, że nie jestem w tej opinii odosobniony) nadzieję, że ludzie pracujący w EasySend, którzy mają ewidentny uraz do pracy w EasySend znajdą sobie inne miejsce, gdzie się będą spełniać zawodowo. Dokładnie wszyscy na tym zyskają.

Tak3Nie15
zaint

Przykra jest tak gwałtowana reakcja na komentarze poniżej, a nikt nie pomyślał, że może faktycznie w firmie dzieje się coś bardzo niedobrego, bo faktem jest, że ludzie odchodzą w coraz szybszym tempie.

Tak19Nie3
Kropka
@zaint

Zaint, błagam - przestań manipulować informacją, wiem, że chciałabyś, aby w firmie działo się źle, ale zapewniam Ciebie, że tak nie jest. Weź rady kolegów i koleżanek z poniższych komentarzy i zacznij żyć SWOIM życiem zamiast szukać sensacji.

Tak4Nie17
L
@zaint

Reakcja jest na komentarze związane z rzekomym bliskim kontaktem pracowników z zarządem. Czy to jest prawda czy nie, nie wnikam. Z tym że reakcja moim zdaniem jest zbyt agresywna, a odpowiedzi są napisane w bardzo szczeniacki sposób. Skoro to nie prawda to po co sobie jakimiś anonimami zawracać głowę? :) Niech każdy sobie z tej dziecinnej batalii wyciągnie swoje wnioski.

Tak20Nie1
o

Ostrzeżenie dla osób rozważających pracę w tej firmie. Rządzi tu towarzystwo wzajemnej adoracji. Osoby decyzyjne przymykają oczy na ich działalność "po trupach do celu" , a w środkach nie przebierają. Oczywiście, pracują też tu ludzie rzetelni i z pozytywnymi wartościami. Wszystko zależy na kogo trafisz do współpracy. Firma jest mikro więc prawdopodobieństwo duże.

Tak23Nie6
Baska
@o

Firma jest faktycznie nieduża - a komentarzy mnóstwo. Widać, że jedna czy dwie osoby się uwzięły i co chwila dorzucają jakieś bzdurne zarzuty. Serio, nie macie co robić w poniedziałkowy wieczór tylko wypisywać anonimowo w necie jakieś obelgi na aktualnego lub byłego pracodawcę? ???? PS. Pracuję tu 2,5 roku. Płacą dobrze, zarząd jest sympatyczny i otwarty na rozmowę, normalni ludzie. Nie wnikam w jakieś "dramy" w innych działach, a z ludźmi współpracuję na płaszczyźnie stricte profesjonalnej - nie interesuję się życiem osobistym innych, tobie też to radzę hejterko.

Tak7Nie19
o
@Baska

Zgadzam się z Tobą Baska - nie wiesz co się dzieje w innych działach. W sytuacji kiedy robienie przez kogoś kariery przez integrację z osobami decyzyjnymi ma wpływ na prace innych - nie jest to sprawa prywatna.

Tak20Nie9
Baska
@o

Psucie opinii całej firmie, bo nie spodobało ci się zachowanie jednej osoby i takie mściwe, wielomiesięczne akcje są naprawdę żałosne. Nie dostałaś awansu? Pewnie były osoby lepsze od ciebie, deal with it. Wiesz, skille społeczne też są ważne przy współpracy z innymi, u ciebie ewidentnie kuleją. Zrzucanie winy na jakieś "integracje" jest dla mnie absurdalne. Zajmij się lepiej szlifowaniem swoich umiejętności, aby nie uciekła ci kolejna szansa na awans, mam nadzieję, że już nie w EasySend :D

Tak9Nie18

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę EasySend pod każdym względem. Praca w tej firmie to przyjemność. Szacunek i zrozumienie drugiego człowieka to tutaj codzienność. Od dobrych kliku lat przychodzę chętnie każdego dnia do pracy i nie widzę powodów żeby miało to ulec zmianie. Osoba/(y), która wypisuje te negatywne komentarze ma prawdopodobnie problem z akceptacją samej/(go) siebie i swojej sytuacji życiowej. Myślę, że swoje życiowe porażki i niepowodzenia wylewa własnie w tym miejscu, co nie przystoi. Proponuję jej zastanowić się nad tym co robi i zająć się swoim życiem, bo już chyba najwyższy czas. Jeśli w tej firmie było jej tak strasznie źle to mogła pracę zmienić dużo szybciej i nie zajmować miejsca normalnym, młodym osobom. Szkoda, że upadła Ona tak nisko i w taki sposób odwdzięcza się firmie, która zawsze była jej pomocna.

Tak10Nie19
Jak wy anonimowo to ja też :D

Pracuje w tej firmie już trochę czasu i nie mam pojęcia skąd te negatywne komentarze poniżej :D Jakby ktoś pisał o innej firmie! Jest teraz odczuwalny kryzys w związku z Brexitem powiadają, ale ze zla atmosfera?? :D Co jak co, ale tego tej firmie nie można zarzucić. Współpraca że wszystkimi, nie tylko z osobami z różnych działów, ale też szefami jest bardzo dobra. Szczerze polecam!

Tak12Nie26
Ty nie anonimowy
@Jak wy anonimowo to ja też :D

Tak dobra ta atmosfera że już kilkanaście osób w tym roku odeszło (z czego 4 w tym miesiącu)

Tak23Nie9
Ktośmabardzosmutnezyciw
Nazwa działu: Finanse
@Ty nie anonimowy

A Ciebie tak bardzo boli, że Ty jeszcze nie odeszłaś/odszedłeś czy co? Jeżeli jeszcze nie to jestem przekonana, że nikt Cię tu nie trzyma, myśle że nawet byłoby nam lepiej bez takich osób. Wiesz jak jesteś taka/taki super i z niezrozumiałego dla Ciebie powodu nie masz awansu czy coś to może warto poszukać szczęścia gdzie indziej? Skoro jesteś takim super pracownikiem to raz dwa znajdziesz pracę marzeń :D a Kilka z tych osób co odeszło tworzyło kółeczko wzajemnej adoracji i tylko obgadywali innych. Ja tam się cieszę, że takie osoby odchodzą bo były zepsutymi jabłkami, od którego psuły się inne. Poza tym musisz mieć naprawdę nudne i smutne życie, bo gdyby tak nie było nie miałabyś/miałbyś czasu na wypisywanie co chwile takich rzeczy :) jeżeli jednak już u nas nie pracujesz to tym bardziej życzę Ci, żeby Ci się ułożyło w życiu i przyjaciół, którzy będą spędzać z Tobą czas, żebyś nie trwonił/trwoniła go na takie głupoty jak pisanie takich komentarzy w internecie. Serio. Szkoda życia, zwłaszcza że EasySend nie zatrudnia nastolatków i podlotkiem już pewnie nie jesteś ;)

Tak12Nie14
anonimowa

Ogólnie nie wypowiadam się w Internecie, ale po przeczytaniu komentarzy na tej stronie coś we mnie pękło. Easysend to firma z bardzo ludzkim podejściem, w której o ile tylko chcesz możesz się rozwijać. Te negatywne komentarze o promowaniu ludzi i robieniu "kariery" są obrzydliwe! Pracuje tu już ponad 1,5 roku i widziałam sporo awansów. Wystarczy wykazać odrobinę więcej inicjatywy. Nikt nigdy nie wymagał ode mnie rzeczy niemożliwych, a jeżeli miałam z czymś trudności to pomoc przychodziła z każdej strony. Pracują tu mili i pomocni ludzie. Naprawdę nie wiem skąd te negatwyne komentarze.

Tak13Nie27
@anonimowa

Najwyraźniej nie byłaś na wyjazdach integracyjnych. Były baaardzo integracyjne dla co niektórych.

Tak21Nie7
Xyz

Firma obcina premie i rekrutacje. Pracownicy odchodzą w coraz szybszym tempie. Czas na ewakuację z tego miejsca.

Tak32Nie12
R

Nie polecam tej firmy. Kiepska atmosfera i kariera przez baaardzo bliską integrację z osobami decyzyjnymi. W taki sposób się tu pracuje.

Tak34Nie19

Zgloszenia zlego traktowania szeregowych pracownikow pozostaja bez rezultatow. Osoby siedzace przy zarzadzie np hr i marketing wydaja sie oderwane od rzeczywistosci, nie wiedza co sie dzieje w pozostalej czesci firmy.

Tak40Nie18
Zainteresowany

Na jakie wynagrodzenie może liczyć specjalista ds. obsługi klienta?

Ania

Pracuję w EasySend od niedawna, ale to co ujęło mnie w tej firmie i jest jednym z czynników, które przekonały mnie, że chciałabym zostać tu na dłużej, to szacunek do drugiej osoby. Widać to na każdej płaszczyźnie, począwszy od Zarządu w kierunku pracowników jak i pomiędzy samymi pracownikami. Wartością tej firmy jest otwarta komunikacja, na którą stać niewiele firm. Gratuluję Zarządowi i wszystkim pracownikom, którzy przyczynili się do wypracowania takiej kultury. Chapeau bas, naprawdę.

Tak20Nie39
X

O tym jak się pracuje w tej firmie świadczy zwiększająca się rotacja w ostatnich miesiącach.

Tak46Nie17
nowa

Atmosfera pracy w tej firmie jest coraz gorsza. Ciekawe kiedy zarzad zrozumie, że promuje osoby z zerowym poziomem umiejętności miekkich. Budżet szkoleniowy teoretycznie jest równy dla wszystkich. W rzeczywistości faworyci mogą korzystać w dowolnej wysokości. Znakomicie odnajdziesz się w tej firmie jeżeli lubisz się podlizywać. Dostaniesz wtedy możliwości rozwoju i Twoje umiejętności nie bedą miały wtedy znaczenia.

Tak40Nie17
Ania
@nowa

Przykro nam czytać taki komentarz, tym bardziej, że w rzeczywistości wygląda to u nas zupełnie inaczej. Być może taka perspektywa wynika z krótkiego okresu współpracy (osoba komentująca podpisuje się jako „nowa”)? Zapewniamy, że zależy nam, aby wszyscy pracownicy mieli równe szanse rozwoju i mamy świadomość, że to wysokie kompetencje i zadowolenie ze współpracy z nami jest czynnikiem niezbędnym do naszego wzrostu.

Tak15Nie30
Nowa
@Ania

@Aniu pracujesz w tej firmie klika dni. Życzę Ci żebyś nie poznała jej prawdziwego oblicza.

Tak31Nie13
Kinga
 Rekomendacja
@Nowa

Ja pracuję prawie 3 lata i niezgadzam się z tym co piszesz. Poza tym jeżeli jest jakiś problem/niejasności to chyba najprostszym sposobem na rozwiązanie tego jest rozmowa z odpowiednimi osobami (w moim przypadku zdało to egzamin). Poza tym przede wszystkim należałoby zacząć od siebie, pokazać jakie masz umiejętności i wykazać nieco więcej niż odpierdzielenie 8h, jak najszybsze wyjście z pracy i narzekanie, ze wszystko jest be. Ja czuje się bardzo doceniona w tej firmie za to jak się staram, za to co umiem i co wnoszę :).

Tak17Nie31
Kinga
@Kinga

Nie zgadzam * :)

TakNie26
Wieloletni pracownik
@Nowa

Wiele osób pracuje w tej firmie więcej niż 3 lata. Tak długi okres może świadczyć jedynie o tym, jak dobrze pracuje się w tym miejscu. Jeśli ktoś pisze, że poznał prawdziwe oblicze firmy to może jest to jedynie własna interpretacja podejścia do pracy albo zrzucania winy za własne niepowodzenia? Jak to mówią z pustego i Salomon nie naleje - w przymrużeniem oka oczywiście, warto czasem zastanowić się w jakim stopniu samemu ma się wpływ na to, jakie masz możliwości i wziąć sprawy w swoje ręce - może należy podnieść swoje kwalifikacje, zrobić jakiś kurs? Firma zdecydowanie wspiera osoby, które pracują nad swoim rozwojem, są zaangażowane i ambitne, potrafią pracować zespołowo i tą pracę zespołu wspierają - a nie jej przeszkadzają. Panuje tu bardzo dobra, luźna atmosfera. Nie ma typowego "korporacyjnego ciśnienia", mierzenia wyników, stawiania nieosiągalnych celów, czy mierzenia czasu przerw. Godziny pracy są elastyczne (oprócz Biura Obsługi, które musi zapewnić ciągłość osbługi klienta), nie ma problemu, by wyjść wcześniej, gdy tego potrzebujesz. Ludzie są pozytywnie nastawieni, pomocni. Zarobki przyzwoite, można liczyć na coroczne podwyżki i kwartalne premie. Osobiście uważam, że jeśli ktoś ma tutaj powody do narzekania, to indywidualnie dluuugo musiał sobie takie powody wypracować.

Tak14Nie31
@nowa

Zarząd promuje osoby, którym chce się coś robić w tej firmie i które biorą na siebie odpowiedzialność oraz wnoszą pomysły i pozytywną energię, zamiast płakać na forach i mamrotać coś o umiejętnościach miękkich. To braki umiejętności twardych są większym problemem, tym bardziej szacunek dla tych, którzy chcą się rozwijać i potrafią to umotywować korzyścią dla firmy (czyli w skrócie "podlizać się"). Budżet szkoleniowy równy dla wszystkich to absurd - to firma (Zarząd) powinna decydować o tym, kto jest cenny z punktu widzenia firmy i gdzie pieniądze zainwestowane w szkolenia mają szansę przynieść efekty - dla osoby szkolonej i dla firmy. Znakomicie odnajdziesz się w EasySend, jeżeli znasz się na tym, co robisz, masz dobre pomysły i chcesz je realizować.

Tak14Nie45
Barb
Nazwa działu: Marketing

Polecam pracodawcę - pracuję w EasySend już 2 lata i jestem bardzo zadowolona. Firma daje świetne możliwości rozwoju dla tych, którym na tym zależy, wszyscy są sympatyczni i pomocni. Osobiście nie spotkałam się z żadnymi "dramami", które ktoś próbuje anonimowo wzbudzić w komentarzu poniżej. Duża elastyczność, uczciwość i zarobki zgodne ze stawkami panującymi na rynku to duże plusy, z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę do współpracy.

Tak13Nie9
Magdalena

Zweryfikowany użytkownik

W EasySend mam przyjemność pracować od 1,5 roku i z czystym sumieniem mogę napisać - to wymarzone miejsce do pracy. Pomocni i serdeczni współpracownicy, nowoczesne i wygodne biuro, jasno określony zakres obowiązków i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności. Firma zapewnia liczne dodatki do pensji, takie jak pakiet medyczny, budżet szkoleniowy, ubezpieczenie na życie, pakiet multikafeteria, darmowe lekcje angielskiego a nawet świeże owoce i słodycze. Po prostu lubię tu pracować! :)

Tak19Nie2

Filip

Trochę szkoda czasu na komentowanie tego typu wpisów. EasySend to firma otwarta na ludzi, w której każdy pracownik jest szanowany i otrzymuje równe szanse na rozwój osobisty i zawodowy. Świadczymy usługi międzynarodowych przelewów i traktujemy naszych pracowników tak samo jak Klientów z całego świata. - z szacunkiem. Jeśli ktoś tego nie rozumie to mu szczerze współczuję.

Tak16Nie
Stała pracownica

Zamiast inwestować w ludzi ze wschodu to dajcie większą pensję polskim pracownikom. Na miarę korporacji.

TakNie5
Radek

Zweryfikowany użytkownik

@Stała pracownica

Jako pracownik EasySend zachęcam tego pokroju ludzi "z zachodu" aby odeszli czym prędzej do korporacji po pensję na miarę swoich możliwości intelektualnych i nie zaśmiecali atmosfery swoimi ksenofobicznymi wynurzeniami.

Tak15Nie1
Zawiedziona.

Nie polecam. Obiecują gruszki na wierzbie,a ostatecznie człowiek jest zwykłym "przynieś,podaj,pozamiataj". Sługusem, wykorzystywanym przez pracodawców. Zamiast dać pracę Polakom to inwestują w ludzi ze wschodu.

Tak1Nie6
Bezimienny

Ciężko stwierdzić czy warto polecić tą firmę. Ludzie bardzo sympatyczni,niektórzy aż za baaardzo. Wręcz słodko (usunięte przez administratora) Zwłaszcza z obsługi klienta. Radziłbym wprowadzić pewne granice w tym dziale,których nie wolno przekraczać. Wyjazdy integracyjne. Czasami w pełnym tego słowa znaczeniu integracyjne. Jak ktoś to lubi to polecam.

TakNie4

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

Stary

Jako wieloletni pracownik tej firmy ciężko byłoby mi wystawić jakąkolwiek inną ocenę niż 10/10. Polecam EasySend każdej osobie szukającej pracy w dziedzinie FinTech, ze względu na możliwość rozwoju, dobre wynagrodzenie oraz niepowtarzalną atmosferę w całej firmie. Pracodawca otula pracowników kołderką zaufania i do pracy po prostu chodzi się z przyjemnością.

Tak16Nie1
Mitaniel

Początkowo dobrze, atmosfera genialna, ludzie przesympatyczni, godziwe zarobki. Ale odkąd poszli w stronę korpo (czyt. zatrudnili PMa, wprowadzili scrumy, agile i inne zabawki, które moim zdaniem nie pomogły, a wręcz zaszkodziły (może są źle prowadzone, nie wiem)) atmosfera jak i poziom poszedł w dół.

Tak7Nie5

Kolega kolegi

Dobre zarobki, dużo możliwości rozwoju. Idealne miejsce dla osób aktywnych i z inicjatywą. Może wdrażać swoje pomysły i mieć faktyczny wpływ na rozwój firmy. Atmosfera genialna :D

Tak10Nie
storry

Dobrze, że księgowy może liczyć na zarobki nawet do 3200zł.

Tak2Nie

Świetna firma, świetni ludzie, spoko wynagrodzenie i najlepsza atmosfera jaką widziałem w firmie. Polecam! :)

Tak7Nie
placebo

Świetne miejsce do pracy, fantastyczni ludzie i atmosfera. Polecam

Tak8Nie

Zostaw opinię o EasySend Polska Sp. z o.o. - Gdańsk