Opinie o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

coraz wyższe utargi

Bardzo ładny utarg w tym miesiącu w Opocznie, jeszcze by było miejsce na otwarcie drugiego marketu w tym mieście.

Klient

W Hajnówce nie wydają kart starwars za dodatkowe produkty. Kierownictwo beszczelne.

Ruda
@Klient

A może trzeba podejść do informacji żeby dały

ONA

Czy musimy jeszcze pytać o kartę payback?

Gen 52

W Kauflandzie w Żywcu wróciła komuna .płat karpia w gazetce 16zl na sklepie 29zl ale pod drzwiami magazynu karp po 16zl jak w gazetce ale uwaga dla znajomych jedna pani wynosi i obdziela znajomych Kompromitacja sklepu jak u Bareji

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Roznoszenie Gazetek z AUTEM do 100zł/dzień !!! - PABIANCE?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
nika

mam pytanie czy moze kierownictwo odmowic opieki ktora nalezy sie na dziecko a jak sie nie wykorzysta to przepadnie proszę o odpowiedz bo już sama nie wiem co jest prawda opieka na zdrowe dziecko poniżej 14 roku zycia należy się dwa dni w roku

Zyyata
@nika

Nie może Ci odmówić to nie jest uż

hrubieszow

w dniu dzisiejszym robilem zakupy w kauflandzie z uwagi ,ze byla bardzo dluga kolejka a przed kasami jest stoisko z wyprzedazami,wiec je odwiedzilem i z tego stoiska wzielem dwa towary w celu ich zakupu a dokladnie urzadzenie do usuwania kleszczy i pody dzieciece na ktorych byly podane ceny,przy kasie podczas podliczania cen kasierka odrzucila te towary,spytalem dlaczego Pani odrzuca towar,ktory ja chce kupic ,kasjerka poinformowala mnie cytuje bo nie wchodzi ,po dojsciu do konca liczenia kasjerka poinformowala mnie o kwocie jaka mam zaplacic i zebym nie tamowal kolejki wtenczas ja powiedzialem,ze czekam na wprowadzenie towaru,ktory odlozyla bo nie poto bralem jego zeby ona go odlozyla tylko po to zeby go kupic wtwnczas kasjerka poinformowala mnie ,ze tego towaru juz niema w sprzedazy odpowiedzialwm wtenczas nie uprzejmie cytuje jaja sobie Pani ze mnie robi skoro towar ma cene i lezy na ladzie to jest w sprzedazy wtenczas kasjerka zabrala towar opisany i odeszla od kasy o niczy mnie nie informujac stalem tak chwile przy kasie i gdy zobaczylem kierownika sklepu w punkcie obslugi aby jego o tym poinformowac na co on odzekl ze kasjerka poszla przeceniac towar,gdy wrucilem do kasy kasjerka juz obslugiwala innych klientow a gdy zapytalem co zemna odrzekla ja juz towar wycofalam jak pan chce to prosze stawac drugi raz w kolejce poinformowalem ja ze jeszcze nie skonczyla mnie obslugiwac a zuwagi ze sprzedaja po kilka norm miesa promocyjnego i jednego klienta obsluguja po kilka razy kolejka jest bardzo dluga odpowiedziala mi to jest panska decyzja ,prosze o ustalenie winy i pociagniecia do odpowiedzialnosci winnych i wyciagniecia wobec nich konsekwenci i odpowiedz na adres e-mail lub moj prywatny,ktory podaje miroslaw bednarz 22-500 hrubieszow ,metelin 82 cala sytuacja dotyczy sklepu kaufland w hrubieszowie i nie jest to jedyny incydent bo wczesniejsze zglaszalem telefonicznie i nic nie przyniosly a dzisiaj pani ,ktora przykmowala odemnie skarge telefoniczna poinformowala mnie zeby to zrobic takze droga e-mailowo pozdrawiam i czekam na odpowiedz

....
@hrubieszow

Idź chłopie na wykopki tam nie będziesz miał czasu na myślenie o pierdolach i zapisywaniu ich tu . Idź popracuj trochę na kasie czy ogólnie w markecie to może zmienisz podejście.

ppp

Hej!Czy w każdym markecie panuje problem z grafikiem? Toć to czysty mobbing! Grafiki robione pod tzw kumoterstwo !Można to gdzieś zgłosić ?

Chciał bym wiedzieć czy nadal ochrona w sklepie Kaufland ul. Legnicka Wrocław to bandziory i nadal biją klientów pod sklepem , bo to co tam widziałem to tragedia tak ludzi kopać !!!

Pracownik Centrali

Czy jest tu jakiś administrator? Forum powinno służyć do wymiany opinii na temat pracy w Centrali, a nie być księgą życzeń i zażaleń dla klientów marketów. Ciężko w tym spamie znaleźć konkretne informacje dot. pracodawcy. Może warto usunąć posty nie na temat?

K k

Mieso jest tak na szprycowane woda po usmażeniu szyknki zostaje 30 dg to jest czyste złodziejstwo i tym powinna sie zająć inspekcja handlowa Za co płaci społeczeństwo inspektoratom handlowym jak oni nic z tym nie robią

@K k

To już do producentów mięsa to nie wina Kauflandu.

Niewolnik

Kupa bagna grafiki zmienianie z godziny na godzinę bez zgody pracownika zastraszaj pracownik to zero byle dyrektor się utrzymał na stanowisku kiedy jedzie Guardian Gunter

Benarad

Dnia 25 marca poszłam do Kauflandu w Opocznie bo wcześniej upatrzyłem sobie światło LED 3 mb a cena była na półce przy produkcie 25 zł. Po dojściu do kasy samoobsługowej i włożeniu 25 zł okazało się że LED kosztuje 44.90 zł. Cena taka od 5 dni była przy produkcie a ledów ubyło jak zauważyłem czyli ktoś kupił ale oszukany przez sklep bo po wyższej cenie. Takie praktyki zaobserwowałem w tym sklepie już wcześniej sprawdzając na skanerze i nie kupowałem. Tym razem kierowniczka oddała mi 10 zł od paragonu ale paragon mam na wyższą kwotę. Jak się sklep z tego rozliczył , 10 zł nie fakturowane. Dlaczego sklep ma takie praktyki jest to normalne oszustwo konsumenckie. Sklep robi ankiety ale o tym w ankietach nie ma. Nie jest to dobry wizerunek sklepu w Opocznie. W innych sklepach tego nie ma.

Bueno@
@Benarad

Nie zgodność cenową egzekwuje się w punkcie informacji, pracownik info na podstawie wglądu jaka cena jest przy art. na półce, a jaka na paragonie /jeśli jest różnica na niekorzyść klienta , bez zbędnych słów wypłaca tę różnicę... i na podstawie dokumentu zwrotu market ma pomniejszony obrót.

Pobudka
@Benarad

Tak...z pewnością w innych sklepach tak nie ma ???????????? w innych marketach jest lepiej zapewne hahaha klienci stoją w kolejkach do jednej czy dwóch kas a w Kaufie trzy osoby przed nim i już wielka awantura. A jeśli chodzi o ceny to każdemu może się zdarzyć przeoczyć ale to tak ciężko pijąc nie? Każdy człowiek powinien w swoim życiu przepracować chociaż jeden miesiąc w markecie może wtedy by zrozumiał i docenił pracowników i Dyrekcję.

Niko
@Benarad

Dla tego jak jest taka cena 25za ledy a kasują cię 49,99 to poproś ich kierownika zmiany i kupisz upragnione ledy za cenę 25 złotych skoro taka widniała cena,ja się kiedyś też natknąłem na jakiś towar na półce cena śmieszna a chcieli mnie skasować jak za zborze

Natala
@Pobudka

We Wrocławiu w każdym Kauflandzie ceny przy kasowanie są wyższe niż te, które były pod produktem. Po zwrócenie uwagi potrafią mylne cenowki wisieć tak jeszcze przez tydzień. Bułki nie ważne jakie, przeważnie są liczone jako najdroższe, kurczak jako indyk, porcja rosoloea jak piersi z kurczaka.(usunięte przez administratora)

Małgorzata

Czy pracownik pok pracuje tez na kasie? Proszę o odpowiedz

Funio
@Małgorzata

Przepisy są BHP są łamane przez Dyrektora w Kauflandzie w Jaworznie. Jeździ wózkiem elektrycznym w pantoflach albo na boso. Jest Dyktatorem dla pracownikow

BHP
@Funio

Zgłosić tam gdzie trzeba

W Kaufland ul. Legnicka zatrudnia się ochroniarzy cpunuw bandytuw i złodziei osobiście byłem z rodziną świadkiem jak w godz. Szczytu ochroniarz masakrował człowieka pod w/w Kaufland to była zeź . Krew kopanie klienta po całym ciele i ta znieczulica klientów , życzę każdemu z klientów ktuzy tam byli i nie zareagowali by tak samo byli potraktowani !!!!

Mimo wszystko na forum staramy się raczej pisać o innych w sposób nieco bardziej kulturalny. Skoro byłeś świadkiem takiej sytuacji, to sam powinieneś to zgłosić - i policji, i Kierownikowi Kauflandu. Czy tak właśnie zrobiłeś?

Ciekawy

Ci pseudo ochroniarze to faktycznie patole i tylko w pracy się czują bogami ale za sklepem gdy wracają do domu już nie są tak odważni jak w pracy

Byly_doswiadczony

Hola hola, kolego! A skąd wiesz czy reakcja ochroniarza nie była słuszna?!? Znasz całą sprawę, i wiesz o co poszło? A może gość oberwał od ochrony bo mu się słusznie należało?!? Może groził bezpodstawnie komuś z pracowników albo innych klientów? Tak się składa, że byłem pracownikiem tej sieci (niestety) przez parę lat, przyczepić mógłbym się o wszystko, ale niekoniecznie o pracę ochrony, i jest to szczera, niekłamana opinia! Sam byłem świadkiem jak agresywni klienci bezpodstawnie atakowali kasjerów (sam na szczęście rozkładałem towar), więc może ten ochroniarz dobrze zareagował? Szczerze - nie zazdroszczę tym biednym babkom na kasach, oj nie zazdroszczę...

Klient wro

Witam nie polecam cauflandu na legnickiej we Wrocławiu wczoraj byłem świadkiem gdy żekomego Dyrektora jest to mody gościu i poniosła go ułańska fantazja cytuje jego słowa które padły do pracownicy z tego sklepu Nie (usunięte przez administratora) Mnie,mnie aż zamurowalo,skoro ktoś taki pełni taka funkcję to powinni wysłać go na szkołę dobrych manier,ja na pewno już nie będę przychodził na zakupy

Diabeł
@Klient wro

Dla czego ktoś taki pełni funkcję dyrektora skoro nie potrafi normalnie rozmawiać z pracownicą

polka

praca za 1900zł pracownicy kauflandu zastrajkujmy od 1 grudnia dość wyzysku na bmw było ich stać a na podwyżki nie ma pieniędzy ludzie obudzmy się

@polka

Kwestia wynagrodzenia jest indywidualna, ale rozumiem, że te otrzymywane w Kauflandzie, może być dla Ciebie zbyt niskie. A co jeśli chodzi o pozostałe warunki, które Wam tam oferują? Powiedz proszę coś więcej na temat tego pracodawcy.

@polka

Pieniążków na nadgodziny nie ma, każą odbierać, a na BMW są.

Jakie są warunki zatrudnienia w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Usiadz na kasie bo chce cebule

Praktycznie żadnych warunkow nie ma. Biora co popadnie. Najlepiej uleglych i malo rozgarnietych by sie lepiej nimi sterowalo. Ukraina tez jest brana bo chetnych malo. (usunięte przez administratora) byle by umial czytac zeby klientowi cene powiedziec. Biora nawet (usunięte przez administratora), wiem bo widzialem z kim pracowalem przez miesiac. To byla pomylka. Zwykle spotkasz tam ludzi bez perspektyw lub ktorym nic w zyciu nie wyszlo, albo bo wyjscia nie mieli przez chwile. Super praca, skladaj cv

Maciej
@Usiadz na kasie bo chce cebule

Więc nie mając doświadczenia zawodowego można bez problemów dostać się do pracy w Kaufland Polska Markety? Skoro pracodawca nie ma konkretnych wymagań i w Twojej opinii biorą każdego, to chciałbym to oficjalnie potwierdzić.

mariusz

NIE POLECAM KAUFLAND WROCŁAW ARMI KRAJOWEJ. WKLADAJA ZA SZYBE COS W STYLU MANDATÓW 50ZL ZA NIE WZIECIE BILETU DARMOWEGO DO 2GODZIN. TO JEST CYRK SŁUPY NIE WSZYSTKIE OZNACZONE PARKING PŁATNY UWAGA!!!!!!

gość

Brak przyjęć do pracyco się to niestety odbija na relacjach między współpracownikami i zabieraniem urlopów.

Mariusz

Cześć, aplikuję na stanowisko Menedżera Marketu w Kaufland. Chciałbym zapytać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na to stanowisko oraz ogólnie jeżeli ktoś już pracował na danym stanowisku jak jest i czy warto? Również chciałbym zapytać o kwestie finansowe, głównie jakie widełki są na tym stanowisku? Pozdrawiam

Anan
@Mariusz

Hej i jak? Dowiedziałeś się może już czegoś więcej? Byłeś na rozmowie? Bardzo miło by było jakbyś podzielił się z nami tą informacją.

@Anan

Jasne - byłoby świetnie, jakby @Mariusz podzieliłby się z nami swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w Kauflandzie. Może jeszcze postanowi to zrobić. A Ty sam byłbyś zainteresowany aplikowaniem tam, czy Twoja ciekawość tymi kwestiami wynika z czegoś zupełnie innego?

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 5 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 238 ocen.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.