Opinie o Antykwariat Naukowy Artifex Witold Sojka w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Antykwariat Naukowy Artifex Witold Sojka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Antykwariat Naukowy Artifex Witold Sojka o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antykwariat Naukowy Artifex Witold Sojka w Sosnowiec

monika Nowy wpis

Bardzo dobry fachowiec i bibliofil światowej sławy,,zna się na ksiażkach jak nikt inny....młode pokolenie tego nie rozumie....a tak dużo moglibyście się od niego nauczyć.... szacunek

ja Nowy wpis

Byłem, zobaczyłem i już nigdy nie wrócę i nikomu nie polecam tego miejsca ani kontaktu z tym właścicielem, który jest chamski i z łatwością wyrzuca klientów z antykwariatu, a raczej jego parodii.

Kato1980 Nowy wpis

Nie warto tutaj przychodzić i tracić czas

Chemik Nowy wpis

Te pozytywne oceny chyba sobie sam powystawiał

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Antykwariat Naukowy Artifex Witold Sojka? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
Klient123456789

Idealny Janusz biznesu. Chce kupić nowe książki za 5 złotych i sprzedać za niewiadomo ile, a potem wyrzuca z tego antykwariatu jakbym ja był jakimś oszustem i złodziejem. Ceny w tym jego pseudo antykwariacie są tak wysokie, ze nie opłaca się tam nic kupować. Szkoda nerwów na takich "przedsiębiorców"

thejustice

wlasciciel to prawdziwy hamlet niesmowity talent spec od kreatywnej inteligentnej sprzedazy,on promykiem slonca w smutny dzeszcowy zimny dzien jego glos -cieply krzepiacy niczym dzialka hery dla narko-lumpa sypiajacego w zarzyganej opuszczonej smierdzacej melinie.Kazda z jego rad- cenna i budujaca moglaby by byc fundamentem panteonu albo i nawet jaiekos osmego cudu swiata.On jest nowym polskim wieszczem -mickiewiczem i slowackim(dwa w jednym).Kiedy wejdzie sie do jego antykwariatu i tylko zerknie na niego okiem to od razu ma sie ochote pasc przed nim na kolana i wykrzyczec mu prosto w twarz Panie Panie moj, nie trzeba mi zbawienai dzieki chrystusowi,mahometowi czy budzie tylko dzieki TOBIE!!!!!!! a nastepnie przepraszac go z placzem za to iz osmielilo sie wejsc do Jego antykwariatu kalajac to swiete miesjce po wsze czasy a co wiecej oblicze tak idealnego sprzedawcy ksiazek jaki kiedykolwiek stapal po ziemi. Chwala wielkiej stonce!!!!

thetruth

lipa wlasciciel oszust jakich malo.sprzedaje ksiazki ktore gdyby byly nowe kosztowalyby o jakies 15% wiecej co w przypadku antykwariatu jest jakims nieporozumieniem.

madry

polecam warto przyjsc i cos kupic duzy wybor ciekawych ksiazek w atrakcyjnych cenach

biblioman

miało być: posiadające... i wykonujące :)

Zostaw merytoryczną opinię o Antykwariat Naukowy Artifex Witold Sojka - Sosnowiec

Antykwariat Naukowy Artifex Witold Sojka
  • Targowa 18 lok. 38