Opinie o Piotr Skawiński Zakład Rusznikarski Obrót Bronią i Amunicją w Dziemiany

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piotr Skawiński Zakład Rusznikarski Obrót Bronią i Amunicją. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Piotr Skawiński Zakład Rusznikarski Obrót Bronią i Amunicją o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Skawiński Zakład Rusznikarski Obrót Bronią i Amunicją w Dziemiany

Przemek J Nowy wpis

Ja niestety również mam niepochlebną opinię o tym sklepie. Spotkała mnie nie miła konieczność reklamowania lunety której ów sklep jest dilerem. Na początku próbowano mnie naciągnąć na koszty wysyłki do producenta 150 zł w jedną stronę do niemiec. Zdziwiło mnie to i zadzwoniłem do producenta gdyż jest to nie zgodne z prawem. Producent dbając o swoją renomę poprosił o wysłanie bezpośrednio do niego i zapewnił o pokryciu kosztów tak jak jest to wedle prawa. Zostałem wtedy zapewniany przez sklep iż niepotrzebnie gdzieś dzwoniłem , to była pomyłka którą popełniła nowa pracowniczka. Proszą o wysłanie do nich a oni nastycmiastowo zajmą się sprawą. Mój błąd że zaufałem i wysłalem. Po trzech tyg. dostaję inform. iż gwarancja nie obejmuje ale w promocyjnej cenie , czyli taka jak zapłaciłem normalnie , dostanę inną. dzwonię i proszę o odesłanie lunety gdyż nie chcę mieć więcej tej marki, na co odpowiedź pracownika : no ale w tym wypadku musi pan pokryć koszty rozpaczenia gwarancji. Rece mi opadły. Nie polecam. Kupić wiadomo że nie ma problemu ale gdy pojawią się cięższe tematy jak gwarancja to robi się nie ciekawie

Anonimanonimowicz

Głównie chcialam napisać tutaj o jeździeckiej stronie tego sklepu. Miałam taką sytuację że zamówiłam bryczesy czeklam na swoją paczkę i nawet nie myslalam że może ona nie przyjść. Prawdą jest to że nie mogłam jednego dnia odebrać telefonu od sklepu, ponieważ nie mialam możliwości. Na drugi dzień dowiedziałam się że nie ma bryczesów i nie dostane swojej paczki. Podkreślam że nie było napisane przy produkcie na ogłoszeniu o możliwym braku towaru. Dopiero po zrealizowania zamówienia wyświetla się ogólna wiadomość że może towaru nie być a może być. Nie wiem jak jest z rzeczami myśliwskimi bo nie mialam styczności ale o jeździeckich ale jestem pewna swojego zdania. A więc jak ktoś będzie dokonywał zakupu tutaj trzeba być bardzo czujnym i szukać innego sklepu w razie W.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Skawiński Zakład Rusznikarski Obrót Bronią i Amunicją - Dziemiany

Piotr Skawiński Zakład Rusznikarski Obrót Bronią i Amunicją
  • Partyzantów 5a