Opinie o Piotr Skawiński Zakład Rusznikarski Obrót Bronią i Amunicją w Dziemiany

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piotr Skawiński Zakład Rusznikarski Obrót Bronią i Amunicją. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Piotr Skawiński Zakład Rusznikarski Obrót Bronią i Amunicją o rekrutacji.


Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Skawiński Zakład Rusznikarski Obrót Bronią i Amunicją w Dziemiany

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Przemek J Nowy wpis
Inne

Ja niestety również mam niepochlebną opinię o tym sklepie. Spotkała mnie nie miła konieczność reklamowania lunety której ów sklep jest dilerem. Na początku próbowano mnie naciągnąć na koszty wysyłki do producenta 150 zł w jedną stronę do niemiec. Zdziwiło mnie to i zadzwoniłem do producenta gdyż jest to nie zgodne z prawem. Producent dbając o swoją renomę poprosił o wysłanie bezpośrednio do niego i zapewnił o pokryciu kosztów tak jak jest to wedle prawa. Zostałem wtedy zapewniany przez sklep iż niepotrzebnie gdzieś dzwoniłem , to była pomyłka którą popełniła nowa pracowniczka. Proszą o wysłanie do nich a oni nastycmiastowo zajmą się sprawą. Mój błąd że zaufałem i wysłalem. Po trzech tyg. dostaję inform. iż gwarancja nie obejmuje ale w promocyjnej cenie , czyli taka jak zapłaciłem normalnie , dostanę inną. dzwonię i proszę o odesłanie lunety gdyż nie chcę mieć więcej tej marki, na co odpowiedź pracownika : no ale w tym wypadku musi pan pokryć koszty rozpaczenia gwarancji. Rece mi opadły. Nie polecam. Kupić wiadomo że nie ma problemu ale gdy pojawią się cięższe tematy jak gwarancja to robi się nie ciekawie

Anonimanonimowicz
Inne

Głównie chcialam napisać tutaj o jeździeckiej stronie tego sklepu. Miałam taką sytuację że zamówiłam bryczesy czeklam na swoją paczkę i nawet nie myslalam że może ona nie przyjść. Prawdą jest to że nie mogłam jednego dnia odebrać telefonu od sklepu, ponieważ nie mialam możliwości. Na drugi dzień dowiedziałam się że nie ma bryczesów i nie dostane swojej paczki. Podkreślam że nie było napisane przy produkcie na ogłoszeniu o możliwym braku towaru. Dopiero po zrealizowania zamówienia wyświetla się ogólna wiadomość że może towaru nie być a może być. Nie wiem jak jest z rzeczami myśliwskimi bo nie mialam styczności ale o jeździeckich ale jestem pewna swojego zdania. A więc jak ktoś będzie dokonywał zakupu tutaj trzeba być bardzo czujnym i szukać innego sklepu w razie W.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Skawiński Zakład Rusznikarski Obrót Bronią i Amunicją - Dziemiany

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Piotr Skawiński Zakład Rusznikarski Obrót Bronią i Amunicją
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Partyzantów 5a
    83-425 Dziemiany
  • NIP: 5911016528 REGON: 190982270
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Piotr Skawiński Zakład Rusznikarski Obrót Bronią i Amunicją
Przejdź do nowych opinii