Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Build Łukasz Żywicki w Lipusz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Build Łukasz Żywicki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Build Łukasz Żywicki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Build Łukasz Żywicki w Lipusz

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak wygląda kwestia awansu w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Build Łukasz Żywicki? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska brak?

Łukasz Nowy wpis

Oddaj mi kasy gnojuy pirdony smirdzieluy jebany jestesy Łukaszu zywicki

Podwykonawca Nowy wpis

Nie płaci podwykonawcom . Kręci i ściemnia . Nie podpisuje protokołów odbioru po wykonaniu prac nie odbiera telefonów manijak jakich mało nie polecam nikomu . Kierownicy pracują max pół roku bo nie wytrzymują psychicznie .(usunięte przez administratora)

UWAGA Nowy wpis

zachęcam dodwać opinie dla nowej spółki pana ż. union invest

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Build Łukasz Żywicki? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Jola

@Brat to ta firma nie istnieje? A kiedyś w ogóle istniała?

Iwo

Podpowiedzcie czy firma normalnie działa i czy warto szukać tu pracy?

Brat
@Iwo

Cze. Firma Build nie działa nie ma jej została zarejestrowana w Gdańsku na Leborskiej

marek

Nie polecam firmy. Nie płacą . Nie moge odzyskać pieniędzy

Tina
@marek

Są winni mi 9 tys. zł.

Benek
@Tina

Za co wiszą Ci kasę? Ja robiłem im tynki po czasie ale zapłacili

Sebastian

@marek, to poważne zarzuty. Czy na pewno miała miejsce taka sytuacja? Nawet jeśli tak to forum nie jest odpowiednim miejscem na zgłaszanie takich rzeczy. Czy możesz napisać coś więcej o pracy w Build Zakład Ogólnobudowlany? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Beee
@Sebastian

Jak nie jest, przecież wynagrodzenie jest częścią pracy!!! A co mają za friko pracować!!!

Franek

Skąd takie rewelacje macie, że firma jest w likwidacji? Nic takiego nie ma w KRS

Ha DOBRE
@Franek

Widnieje na operacji bankowej od kwietnia 2019 roku a dokładnie tak: "BUILD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI UL....."

@@
@Franek

Nie ma ,ale będzie, a może już jest!!!

fuck

uważajcie na gościa. opinie pozytywne to opinie pisane przez niego samego lub jego kierowniczka. nie polecam. to firma "kszak" nie płaci dostawcom i podwykonawcom. nie dajcie się nabrać. wszystko ładnie pięknie na początku. kiedy przychodzi rozliczenie już tak nie jest.

Gaga
@fuck

Zgadza się nie płacą za odebrany towar. A teraz w likwidacji w KRS a pod tym samym adresem aktywna firma union .... Uważajcie na nich.

Ciekawy
@Gaga

Cześć Gaga sprawdzałem sytuacje z tym Union i faktycznie pod tym adresem jest firma Union ale zarejestrowana tam w lutym 2014 a Build wrzesień 2014 No i union ma inne PKD zajmuje się czymś innym?

@@
@Ciekawy

Wystawiło na sprzedaż mieszkania na Piechowskiego, tym się teraz zajmuję, bo nie rozumię???

Czytam wiele negatywnych opinii dotyczących wypłacania, czy ktoś z pracowników może się wypowiedzieć ?

Hello???
@Karolina

A gdzie ich szukać??? A może pokrzywdzeni się zebiorą i można by było wspólnie poruszyć ten problem w mediach np. "Sprawa dla reportera".

nie

co zmienia podwykonawcow bo pracownikow bierze coraz dalej od siebie bo wszyscy go znaja

p.h.v

niepolecam chyba ze ktos lubi czekac na wyplate

Podwykonawca
@p.h.v

Zgadzam sie. NIe moge odzyskac swoich pieniędzy! Tragedia!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Build Łukasz Żywicki - Lipusz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Build Łukasz Żywicki?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Build Łukasz Żywicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Build Łukasz Żywicki
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Szeroka 15
    83-424 Lipusz