TAD-MET sj Teresa i Tadeusz Ostrowscy,

Kościerzyna

Opinie o TAD-MET sj Teresa i Tadeusz Ostrowscy,

kościerzak

Jaka jest prawda ? Prawda jest przerażająca i gorzka !!! Przeczytajcie i oceńcie sami..... Umieszczone przez pracodawcę ogłoszenia o zatrudnieniu mają bardzo mało z rzeczywistością. Brzmią one m.in. tak: liczba godzin pracy tygodniowo 40 , wynagrodzenie brutto od 3400 PLN, umowa o pracę na czas określony. RZECZYWISTOŚĆ Czas pracy: 10 godz. dziennie od poniedziałku do piątku + 2 soboty w miesiącu po 8 godz. Łącznie w miesiącu (przy 21 dniach roboczych) 226 godz. co daje w tygodniu 56,5 godz. a więc o 16,5 godziny więcej niż w ogłoszeniu. Stawka 11 zł netto/godz. Po okresie próbnym 12 zł netto/ godz. Przy 40 godzinnym tygodniu pracy wynik to 1760 zł/netto i odpowiednio 1920 zł/netto (brutto 2431 zł i odpowiednio 2660 zł). Umowa o pracę: oficjalnie ("na papierze" najniższe wynagrodzenie - 2000 zł/brutto) reszta "na pysk", "pod stołem". Z tą stawką życzę wszystkim wysokich kredytów jak i wysokiej emerytury !!! A co z wynagrodzeniem za urlop czy zwolnienie lekarskie, liczone od 2000 zł brutto ??????

gal

pracowałem, choć krótko to polecam, po powrocie z uk pewnie złożę papiery

Adi

Mój kolega pracuje tam już kilka lat, na zarobki nie narzeka. a szefostwo podobno wporządku.

sprzedawca
@Adi 22.10.2016 08:03

Adi
@sprzedawca 24.02.2017 15:03
jeśli dla Ciebie zarobki koło 2700-3000zł za 250 h w miesiącu, to dobre zarobki to gratuluję. (usunięte przez administratora)...

Ktoś tu chyba przesadza delikatnie, w jaki sposób jesteś w stanie wykręcić 250h w miesiącu? skoro w niedziele są nie pracujące a soboty przeważnie ludzie tam pracujący mają wolne? a sklep czynny jest do godziny 14. Nikogo nie bronie, ale nawet gdyby ktoś był w stanie przepracować tyle h co mówisz to i tak wypłata jak na Kościerski rynek chyba ok? ja pracuje w innej branży, fizycznej na budowie i mam 12 zł na rękę bez umowy.

Ala

Dlaczego tak często zmieniają księgowych?

gość
@Ala 29.08.2016 22:38
Dlaczego tak często zmieniają księgowych?

księgowi od x lat pracują tam bez zmian.

Rafi

Nie polecam, nacisk psychiczny. Żąda więcej niż można zrobić.

Kaja

Cześć, wiecie coś o tej firmie, jak traktują pracowników?

Zostaw opinię o TAD-MET sj Teresa i Tadeusz Ostrowscy, - Kościerzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TAD-MET sj Teresa i Tadeusz Ostrowscy,