Kiedrowscy S.A.

Lipusz

Kiedrowscy S.A.
1 6

Opinie o Kiedrowscy S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ewelina

@anonymous musisz pamiętać, że na forum gowork.pl obowiązuje regulamin, który jasno określa, jakie wpisy nie powinny się na nim znajdować. Są to m.in. te wpisy, które w sposób bezpośredni obrażają inne osoby. Takie właśnie wpisy mogą zostać z forum skasowane, więc polecam się zapoznać z treścią regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

anonymous

nie mogę jej rozróżnić czy to Bożena czy Beno bo ma taki sam ryj jak jej brat czyli brzydki b

anonymous

najlepiej by chcieli żebyś pracowała na czarno ta cała Bożena ma coś z głową i dodam że ma ryj jak facet a nie dziewczyna współczuje jej mężowi

anonymous

Nie płacą oszustka ta cała Bożena porażka

Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia? Jakieś rady odnośnie rekrutacji w firmie Kiedrowscy S.A.?

anonymous

Piekarnia na Żabiance przy dworcu porażka .Sprzedają stare pieczywo itp .obsługa masakra ruszają się jak by chciały a nie mogły .

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat Kiedrowscy Sp. akcyjna. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

malwa

jak już pisze się takie opinie @Ewelina to dobrze jest je jakoś poprzeć, jakoś uargumentować, ponieważ sama taka opinia nie wystarczy w podjęciu decyzji czy u nich warto pracować, czy też nie. pozdrawiam

Ewelina

nie radzę NIE RADZĘ bardzo mocno

rafi

firmie ciężko odpisać na meila po ogłoszeniu o pracę mają wszystkich gdzieś

kkk

Tragedia firma beznadziejna nawet odezwać sie nie można bo grożą zwolnieniem

fff

bez komentarza pracowalem w tej firmie duzo czasu o to jest porazka jes na ilosc i zero jakosci bez komentarza zero szacunku.

mmmmmmmm

Tragedia, miesiąc pracy i nagle warunki całkiem inne, miało być 160h /mc jest 200h a płacą 1300zł jak za 160h bo "liczymy od otwarcia do zamknięcia" a posprzątać, pomyć to nikt nie pomyśli. Sprzedawca w tej firmie to: kasjer, sprzedawca, sprzątaczka, pan od odśnieżania, roznosiciel ulotek.... tragedia ps. pomijam texty typu "proszę szybciej pracować" przy klientach...

Zostaw opinię o Kiedrowscy S.A. - Lipusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kiedrowscy S.A.