Kiedrowscy Sp. akcyjna

Lipusz

Opinie o Kiedrowscy Sp. akcyjna

malwa

jak już pisze się takie opinie @Ewelina to dobrze jest je jakoś poprzeć, jakoś uargumentować, ponieważ sama taka opinia nie wystarczy w podjęciu decyzji czy u nich warto pracować, czy też nie. pozdrawiam

Ewelina

nie radzę NIE RADZĘ bardzo mocno

rafi

firmie ciężko odpisać na meila po ogłoszeniu o pracę mają wszystkich gdzieś

kkk

Tragedia firma beznadziejna nawet odezwać sie nie można bo grożą zwolnieniem

fff

bez komentarza pracowalem w tej firmie duzo czasu o to jest porazka jes na ilosc i zero jakosci bez komentarza zero szacunku.

mmmmmmmm

Tragedia, miesiąc pracy i nagle warunki całkiem inne, miało być 160h /mc jest 200h a płacą 1300zł jak za 160h bo "liczymy od otwarcia do zamknięcia" a posprzątać, pomyć to nikt nie pomyśli. Sprzedawca w tej firmie to: kasjer, sprzedawca, sprzątaczka, pan od odśnieżania, roznosiciel ulotek.... tragedia ps. pomijam texty typu "proszę szybciej pracować" przy klientach...

Zostaw opinię o Kiedrowscy Sp. akcyjna - Lipusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kiedrowscy Sp. akcyjna