Opinie o Fumak Elektromechanika Precyzyjna Furtan Krystian w Bytów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fumak Elektromechanika Precyzyjna Furtan Krystian. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fumak Elektromechanika Precyzyjna Furtan Krystian na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fumak Elektromechanika Precyzyjna Furtan Krystian w Bytów

Krystian Recław Nowy wpis

Godny polecenia serwis do naprawy elektrowrzeciona Omlat Polecam z doświadczenia.

Janek Nowy wpis

Wie ktoś z was ile tutaj elektromechanik zarabia? Taki z doświadczeniem powiedzmy 4 lata jakby chciał pracować? Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam.

Andrzej Nowy wpis

Uczciwi i kumaci fachowcy, Polecam

Głowica Nowy wpis

Firma Fumak remontuje nam głowice już prawie od 3 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonych przez tą firmę usług.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fumak Elektromechanika Precyzyjna Furtan Krystian odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Frezarka

Remont wrzeciona przeprowadzony przez Pana Furtana okazał się strzałem w 10. Pełen profesjonalizm, fachowiec zna się na robocie. Firmę znalazłem w internecie zadzwoniłem umówiłem się na wycenę. Wrzeciono pracuje idealnie. polecam stronę www.fumak.pl

Henryk

Najlepsza firma remontująca wrzeciona w kraju.

Ben

najlepszy serwis wrzecion z jakim miałem przyjemność.

MetalCNC

Szukałem wykwalifikowany serwis z wieloletnim doświadczenie w dziedzinie remontu wrzecion znajomy podesłał mi stronę www.fumak.pl Przejrzałem ofertę zadzwoniłem i umówiłem się na wycenę remontu elektrowrzeciona Colombo. Oferta wykonana szybko i w bardzo dobrych pieniądzach, zaakceptowałem a wrzeciono po remoncie pracuje idealnie. Polecam serwis fumak bardzo rzetelne chłopaki.

Stanisław

100% zadowolenia z wykonywanych usług przez Pana Furtana odnośnie naprawianych przez niego wrzecion dla naszej firmy. Polecam.

Marioo

Bardzo konkretna firma, wycena naprawy mojego elektrowrzeciona wykonana w ciągu jednego dnia z wyszczególnionymi zakresami prac oraz dokładny termin. Elektrowrzeciono pracuje do dziś bez zarzutów a minęły już 4 lata od naprawy. Polecam w 100%

Electio

firma wykonywała regenerację naszego wrzeciona. Jesteśmy zadowoleni. Rekomendujemy Lubię atmosferę w Fumak Elektromechanika Precyzyjna Furtan Krystian za: Rekomenduje

Zostaw merytoryczną opinię o Fumak Elektromechanika Precyzyjna Furtan Krystian - Bytów

Fumak Elektromechanika Precyzyjna Furtan Krystian