Opinie o Artus94 w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Artus94, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Artus94 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artus94 w Kraków

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Artus94?

Pytajnik Nowy wpis
Kandydat

jak obecnie wygląda praca na sortowni i atmosfera? dostałam propozycje i jestem ciekawa opinii a z tego co widzę nie były zbyt przychylne

MWK
Kandydat

Dzień dobry, otrzymałam ofertę pracy przy sortowaniu ubrań. Czy mógłby ktoś powiedzieć mi jak to wygląda i czy poleca? Im więcej informacji tym lepiej

Lidia
@MWK

Zamierzasz przyjąć ofertę pracy lub już przyjęłaś? Jakbyś nie dostała tu żadnych informacji to daj znać po przepracowaniu paru dni jak jest. Czy warto aplikować i czego się spodziewać. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

MWK Nowy wpis
@Lidia

Napotkałam głównie na negatywne opinie, więc jeśli nikt się tutaj nowy nie odezwie, to nie będę przyjmować oferty. Wolę nie ryzykować, szkoda mojego czasu. Również pozdrawiam

Onka Nowy wpis
@MWK

Na sortowni podobno dziewczyny pracują w zimnie, przynajmniej tak słyszałam i widziałam, jak szły wyubierane (szczególnie w zimie) w kurtki, swetry, buty emu. Jednak sama nie pracowałam na sortowni, a w jednym ze sklepów i szczerze nie polecam. Szkoda zdrowia i nerwów.

Ola

@Ela czemu wg Ciebie są tacy słabo pracownicy? Kompetencje?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Olga
Kandydat

Cześć wszystkim! Mam pytanie,jak wygląda wypłata? I jaka jest stawka godzinowa????

Natalia

@ela a nie znajdziesz żadnego pozytywu w tej firmie?

anusia

no proszę cię,czepiasz się jakiegoś DZIEŃ DOBRY?????NA GŁOWĘ UPADŁAŚ??? zajmij się robotą a najwyrażniej szukasz problemu tam gdzie go nie ma,i nie obgaduj innych bo to tylko swiadczy o tobie. nieladnie kolezanko.najwyrazniej do szczescia i sielanki w pracy brakuje ci tylko uśmiechającego się na twoj widok szefa.żenada

Barbara
@anusia

Twoja wypowiedź jest nieco mało merytoryczna, możesz wyjaśnić o co chodzi? Fajnie byłoby poczytać jakieś konkrety na temat pracy w Artus94. Na przykład na czym dokładnie polega, interesuje mnie też czy pracujecie w weekendy.

@anusia

Tacy chamscy pracodawcy jak (usunięte przez administratora)i jego pomagiera czarny, podstarzały chudzielec nie powinni istnieć w branży.

Janka
@anusia

Nie wiem czy to odpowiedź na moją opinię, ale tak, atmosfera w pracy jest bardzo ważna i wlicza sie do oceny. Jesli szefostwo traktuje Cie jak robaka, bo czuje się od Ciebie lepsze (jakimś cudem) to wpływa to na Twoje samopoczucie w pracy. Nie chodzi o to zeby Ci róże pod nogi sypali, ale o to żeby Cie szanowali jako człowieka i pracownika. Sądząc po stylu Twojej wypowiedzi wnioskuje ze albo jesteś z kierownictwa albo po prostu jesteś ich przydupasem, bo nikt normalny który tam pracował nie będzie bronił tej syfiastej firmy. Juz pomijajac kwestie "obgadywania" na stronie która służy do oceniania firmy. To nie jest obgadywanie, to co opisałam w komentarzu wyżej to same fakty i wiele dziewczyn się o tym przekonało. Jeśli zaś chodzi o samego szefa, jest znany z podbijania do dziewczyn na sklepach. Na szczęście większość osób ignoruje zaloty tego obrzydliwego i chamskiego typa. Na samą myśl się robi nie dobrze, nic dziwnego ze jego zona ma wiecznie minę jakby coś jej śmierdziało koło nosa :)

Zuzia

To może ja też Cię oświecę co to za portal, jest to stron komercyjna, na której administrator chce zarobić. A wy jesteście darmowymi najemnikami tej firmy, grzecznie odpowiadacie na pytania, zadawane wam przez nieznane wam osoby, którym zależy, aby strona nie wymarła. A jak przyjdzie co do czego, to w nagrodę waszego dobrego sprawowania mają obowiązek udostępnić IP komputera, z którego przyszedł post. Ja nie straszę tylko odpowiadam grzecznie na pytania, bo mam w pamięci chłopaczka, który po zwolnieniu jechał po firmie i ma sprawę, bo pewnie tak jak ty miał żal i czuł się urażony zwolnieniem. Duża firma, dużo pieniędzy, pewnie też znajomości... Ma problem i tyle.

@Zuzia

Nue wolno ci tak pisac, już znajomosci nie są ważne. Piszemy co czujemy i myślimy. I tak wreszcie powinno być, a firma rzeczywiście jest do(usunięte przez administratora) i pracownicy najgorszego sortu.

Antoni
@Ela

Każdy ma prawo do swojego zdania na temat pracy w firmie Artus. Widzę, że w Twojej ocenie praca w tym miejscu nie jest zbyt ciekawa. Mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź? Zastanawia mnie, dlaczego tak sądzisz.

nie zjedzcie mnie

wiele osob wyraza zle opinie na temat artusa(chodzi mi o sobę i firme za razem)moje odczucia sa mieszane,pracowalam tam przez kilka lat jako mloda dziewczyna i owszem przezylam kilka ciezkich chwil ale bardzo duzo moglam sie tam nauczyc,tylko dla tego ze chcialam...wszystko zalezy od checi i nastawienia.w kazdej pracy trzeba sie poswiecic,nic nie przychodzi za darmo trzeba o tym pamietac.hurtownia jest wielka i zatrudnia sie tam mase ludzi z reguly mlodych,studentek itp ktore przychodza tam tylko dorobiuc sobie...wiadomo ze szef wymaga pewnej wiedzy i ma oczekiwania wobec ludzi ktorym placi pensje,dla tego jezeli dziewczyny nie wiedza co maja robic stoja po katach rozmawiajac itp nie bedzie z tego zadowolony.kierowniczka Aska jest osoba kompetentna i wiedzaca czego chce,potrafi stawiac jasne warunki kwestia tego czy sie dostosujesz zalezy tylko od ciebie.szefostwo wie kto jest w czym dobry i gdzie najlepiej gio wyslac sklep,sortownia itd.co do nocnych dostaw,nikt nikomu nie karze zostawac na sile,z reguly jest to stala ekipa ktora wie jak sie uporac z tirem...czemu skoro tyle z was pracowalo ponocach nie wspomni ze zarabia sie wtedy nawet po 20 zl na godzine??zawsze stawka jest podwojona a niekiedy wyzsza.w zimie bywalo ciezko ale jak sie naprawia bledy po kims kto nie umial wykonac swjej pracy to tak bywa

@nie zjedzcie mnie

Aśka („kierowniczka”) to szpicel i manipulant. Nue rozumiem twoich wyrozumiałości i zachwytów nad praca w obskurnym ciucholandzie uchodzącym za firmę. To speluna a nie firma z chamskim kierownictwem Bóg da że padną bo Galerie maja dożo ciuchów nowych w identycznych cenach.

antyartus

do osob ktore rozwazaja prace w artusie. Szefostwa tak gburowatego to dlugo by szukac. Zero wychowania,kultury,obce sa im slowa dziendobry,dziekuje..Zatrudnia cie na dluzej jesli : jestes pracowita,nie wnikasz,nie dopytujesz,jestes na kazde ich zawolanie lub jesli wpadniesz w oko szefowi. Najlepiej jesli zagraja obie rzeczy. Zwolnia Cie jesli, staniesz sie zbyt dociekliwy swych praw. lub nie bedziesz reflektowac na podchody szefa.Kodeks pracy i przepisy bhp maja w d...e. mozesz nie jesc,nie sikac.Masz sie usmiechac i przytakiwac szefowi. Odradzam ,nikt normalny dlugo tam nie wytrzyma.

@antyartus

Jaka kobieta może zaakceptować umizgi zarośniętego, brzuchatego, podstarzałego, niechlujnego i cuchnącego potem faceta?

Poławiacz

Każdy znajdzie ubrania na miarę swoich potrzeb. Zakupy w sklepie z używaną odzieżą to nie handel, to styl życia.

@Poławiacz

Co masz za te pozytywy? Znajomkość?

Janka

Warunki w sklepach są tragiczne, przy minusowej temperaturze nie da się wytrzymać bez grubej kurtki i picia herbaty co 15 min. W niektórych sklepach brak nawet zaplecza z toaletą. Chcą żeby w sklepach było czysto, a nie zapewniają środków czyszczących. Wypłata najniższa krajowa na umowie o pracę. Czepianie się o rzeczy na które nie ma się wpływu, jak np. utarg w święta przy naprawdę paskudnych łachmanach. Jak są ładne ubrania, to jest dobry utarg. Przy brzydkich szmatach nie ważne ile się będziesz uśmiechać i tak tego nie sprzedasz, a mimo to potrafią zrugać tak, że chcesz się zapaść pod ziemie. Organizacja pracy leży, właściciele totalni idioci z pogardliwym nastawieniem do pracowników ( nie odpowiedzą nawet dzień dobry) Znam wiele nieciekawych historii z nimi związanych. Kierowniczka Asia, nie wiem czym ostatecznie się zajmuje, ale słabo jej to szło. Jesteś chory, chcesz L4- zwolnią Cię albo dadzą Cie na liste pierwszych do zwolnienia. Chcesz urlop? Z wielką łaską, w dodatku rzucają tekstem "To weź sobie urlop, ale Twoja koleżanka będzie sama na sklepie", wzbudzają w ten sposób poczucie winy. W ogóle o urlop to strach pytać. Jeśli chodzi o wypłaty, nie są wpłacane na Twoje konto. Musisz sam jechać do siedziby po to, bo wypłacają Ci w gotowce. Niekiedy trzeba było czekać ponad godzinę stojąc i czekając na swoja kolej żeby dostać wypłatę, bo robiła się kolejka dziewczyn a w inny dzień nie można było przyjechać. Podsumowując, jeżeli faktycznie nie masz innej opcji, to śmiało może wytrzymasz klika miesięcy ( w zależności na jaki sklep Cie rzucą), ale lepiej szukaj czegoś w między czasie.

@Janka

No to pytam.....dlaczego tam pracowaliście ? Kilka razy tam byłam i przeżyłam szok widzac ceny za używane szmaty. Obsługa za ladą woła o pomstę do nieba , najgorszy sort zdesperowanych wsiokow chyba bez szansy na zatrudnienie gdzieś indziej. Brud i smród. I dziwie sue że są jeszcze chętni do roboty i zakupów

p.ARTUR szeffff jest SUPERR SZEFEM przeszczega przepisów BHP

Sebastian
@229955

Mógłbyś napisać coś więcej na temat pracy w Artus94? Twoja odpowiedź jest zbyt krótka i niewiele nam mówi. Może zechcesz się podzielić opinią na temat warunków pracy, atmosfery w firmie, traktowania pracowników przez przełożonych? Takie szczere opinie zawsze wnoszą więcej dla potencjalnych kandydatów do pracy, warto się nimi dzielić.

przykro

NIE POLECAM PRACY DORYWCZEJ. Ogólnie to nie polecam pracy w tą firmą, ogranizacja słaba, kontakt z "wielka" Panią kierownik straszny, ciężko jej odpisać na smsa, a już nie wspominając o kulturalnych zwrotach typu dzień dobry itd. Jeżeli masz sprecyzowane, co chcesz robić to i tak wyślą Cie do "tworzenia sztucznego tłumu" przed nowym szmateksem, bez dodatkowej informacji co jak gdzie i ile. Wszystkie wcześniejsze negatywne opinie się niestety sprawdzają. W jednym sklepie to była toaleta za "zasłoną"- inspekcją pracy powinna się tym zająć. Szkoda czasu i nerwów !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ann

Jeżeli chodzi o samą pracę jest w miarę OK. Sklep jak sklep. Sprzedaż, poprawnie ubrań, dbanie o czystość. Spoko. Natomiast minusy. Na pewno nie odpowiednie warunki na sklepach, brak pomieszczeń gdzie można wyjść na przerwę, toalety w stanie opłakanym, a jeśli chcesz dla siebie posprzątać to nie ma czym bo firma nie zapewnia środków czystości, to kto ma to kupić JA?! Ogólnie wypłata to jakiś żart, nie będę mówić ile ale łatwo sobie wyobrazić, że kokosów nie ma, a urobić się niekiedy można jak wół. Za śmieszną kasę, w biedronce czy w awiteksie mają więcej. Także to jest żenada. I aż dziwne, że ludzie chcą robić za takie stawki. I tak niską się cenią.. nie szukają nic wyżej i siedzą w firmie lata. Cóż nie wnikam. Szefostwo to woła o pomstę do nieba. Na słowo "dzień dobry" czy coś w tym stylu nie ma opcji. Wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają, a wychowania brak. Ważne że hajs się zgadza i pracownicy (usunięte przez administratora) za najniższą krajową w zamian nawet nie mają przysłowiowego "cześć ani spier*alaj". Szefostwo na duży minus, słaby kontakt, wyrafinowani ludzie, którzy myślą, że jak mają więcej grosza koło (usunięte przez administratora) to mogą wszystko i poniewierać "plebsami". Praca była by fajna gdyby: płacili pieniądze, a nie jałmużnę szefostwo nauczyło by się kultury osobistej a nie tylko dobrze wyglądać i się uśmiechać lepsze warunki na sklepach

kot

pracuje kilka lat, nie narzekam, czasem jest ciężko, ale jest umowa, wypłata wcale nie mała, większość komentarzy tu uważam za przesadzone, jak się chce pracować to się pracuje

Poszkodowana

Pracownik pani Anna Z to oszustka . Zostałam przez nią oszukana . Nie otrzymałam ani towaru ani pieniędzy . Nie jestem jedyna poszkodowana . Kto zatrudnia takich ludzi ? Skoro ta kobieta jest zgłoszona na policje Moje sugestie dla Artus94: Zwolnić oszusta Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić oszusta

praca wbrew sobie nie ma nic do rzeczy. Organizacja w firmie jednak jest znikoma o czym świadczy to, że pracownicy tymczasowi i nowi są często zostawiani sami sobie lub są na łasce osób pracujących dłużej, które, co trzeba przyznać, w sytuacjach kryzysowych pomagają jak mogą, czym niestety przyzwyczaili sobie kierownictwo. I tak, praca jest samodzielna, jednak, dla przykładu, szanujący się i chcący być szanowanym kierownik powinien wysłać nowemu pracownikowi informacje lepsze niż żadne na chociażby tak istotne tematy jak dostawa i wymiana towaru

zleceniówa

umowa na dokładanie towaru i sprzątanie, a po tygodniu(lub kilku dniach - zależy od potrzeb) szkolenia polegającego na myciu podłóg i bieganiu po okolicznych sklepach w celu rozmienienia pieniędzy dostaje się telefon (lub nawet nie) że idzie się na sklep samemu. Stałe pracownice nie szkolą z obsługi kasy i rozliczeń, mało, nie dopuszczają do kas. Obsługi kasy uczą uczą często osoby pracujące kilka dni, bo są młode i szybciej załapią schemat. Kontakt z kierownictwem jest niewielki, prawda, ale jeśli ktoś chce uzyskać ważną informację, to szanse są minimalne że uzyska ją od razu. Co do BHP: jeśli ktoś przed Tobą w sklepie dbał o toaletę, to jest czysta, jeśli nie, radzę nie siadać. W niektórych sklepach nie ma umywalki. Swoją drogą, jeśli jednym z obowiązków pracownika jest kontakt telefoniczny, w każdym sklepie powinien być telefon zapewniony przez firmę, a tak niestety nie jest. Śmieci też trzeba wyrzucać "ukradkiem" do koszów na ulicę

Teresa

@maja, dzięki za odpowiedź! Taki wpis na pewno będzie bardzo przydatny dla osób które rozważają pracę w tym miejscu. @Pedro, możesz się podzielić tym co słyszałeś? Rozważasz sam aplikowanie do firmy? @Filip, jesteś zadowolony z pracy jak rozumiem. Mógłbyś dodać jakieś szczegóły? Dla osób nie znających pracodawcy cenna jest każda opinia, zwłaszcza jeśli zawiera dużo konkretów!

Zostaw merytoryczną opinię o Artus94 - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Artus94
2.5/5 Na podstawie 97 ocen.