Arhelan Sp. z o.o.
2 162 241 5 1
Bella Nowy wpis

Pracuje w Arhelanie już jakiś czas. Jestem zadowolona z pracy kierowników regionalnych. Jeżeli jest podejście że strony kierownika bądź zastępcy kierownik regionalny jest w stanie przychylic nieba i podać pomocna dłoń. Płacę są niczego sobie. Najważniejsze to nie udawać nikogo kim się nie jest. Trzeba umieć przyznać się do błędu. Jednakże kluczem do sukcesu jest umiejętność pracy w zespole i po hamowanie krytyki. Jeżeli współpracownicy się szanują i sobie pomagają sklep będzie dopatrzony a pracownicy będą z uśmiechem przychodzić do pracy. Najważniejsze jest wypracowanie dobrych relacji.

xxxxx Nowy wpis

wędlina firmy pelikan a mianowicie salceson pieczony pelikan po 21,99 ,pełno drobnych kości ,można połamać zęby lu uszkodzić szcękę masakra ,sprawdzcie co sprzedajecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Racja Arhelan rekrutacja Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Mieli państwo rację! Oni z buta z zewnątrz nie zatrudnią na stanowisko kierownicze... zastępcy strata czasu... Teraz liczą się znajomości i wejścia a nie wykształcenie i doświadczenie.

Xzy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
Nazwa działu: Marketing

To nie fajnie jak tak robią... Ale próbować warto... O co pytają na takiej rekrutacji? Napiszcie od kierownika po kasjerkę jestem ciekawa.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Klient

Sklep Wasilków tragedia zakład pracy chronionei obsługa brak słów wczoraj mi butelek na wymiane nie przyieli za piwo tak że i zakupów nie zrobiłem zostawiłem zrobiłem zakupy w innym sklepie Biedronka dziękuie najnowszej pani

Pracownica

Pracuje w Arhelanie od pewnego czasu i nie narzekam .Moim zdaniem zależy to na jakich kierowników a raczej kierowniczki się trafi a także od współpracowników .W takiej pracy najważniejsza jest atmosfera ,ja na swoich współpracowników nie narzekam .Nie powiem pracy jest dużo , moim zdaniem za mało osób na zmianie ,pensja też mogłaby być wyższa .Mówiąc szczerze myślałam że będzie gorzej i jeśli ktoś chce naprawdę pracować ,a nie tylko przychodzić do pracy to będzie .

Kicia
Nazwa działu: Handlowy

Dajcie sobie spokój i nie zawracajcie sobie głowy tą organizacją. Sposób zarządzania od lat się nie zmienił. Brak jakichkolwiek standardów, każdy sklep rządzi się swoimi prawami. Nie ważny jest wygląd sklepu, obsługa,czystość i dostępność towaru. Nad sklepami nie ma żadnego nadzoru. To co prezentują regionalne od lat to ten sam schemat działania. (usunięte przez administratora) Nic w tej firmie się nie zmieniło i się nie zmieni. Zarząd przebiera nogami w miejscu i udają, że coś robią ,aby ściągnąć kasę od właścicieli i to cała filozofia działania. A na dole dla pracownika i klienta nic się nie zmienia. (usunięte przez administratora)ciasnota, (usunięte przez administratora) ciągły brak cen i świeżości towaru. Gorąco nie polecam współpracy.

Tak7Nie2
Ktoś?
@Kicia

Brud,ciasnota,nędzana obsługa itd. uważam że to nie jest wina reginalnych a już na pewno nie Pani I.jak insynuujesz tylko i wyłącznie kierowników sklepu także sorry ale nie zgodzę się z twoją opinią .Inaczej czy za brak ceny przy towarze ponosi odpowiedzialność regionalna? No chyba raczej nie moim zdaniem jest to kierownik-zastępca-pracownik. Pracuję w tej firmie jakiś czas i nie ubieram jej w tzw.piorka ale też nie mogę narzekać, do odważnych świat należy ????

alojz
@Ktoś?

ZA BRAK CEN TO RACZEJ POWINIEN ODPOWIADAĆ TEN CO POZWALNIAŁ LUDZI NA SKLEPACH I TERAZ NIE MA KOMU ROZNOSIĆ TYCH CEN BO NA ZMIANIE KASJERKA I WĘDLINIARKA A I TOWAR TRZEBA WYNIEŚĆ I WYSTAWIĆ. OD TAKA DURNA POLITYKA .PRACOWNIKOW W BIURZE PRZYBYWA A NA SKLEPACH ROBIC NIE MA KOMU. MOŻE BY POGONIC TYCH BIUROKRATÓW DO PRACY NA SKLEPIE TO BY POKAZALI JAK SIE ROZKŁADA CENY JEDNOCZEŚNIE PRZYJMUJĄC TOWAR OBSŁUGUJĄC KLIENTA WYCIERAJĄC PÓŁKI PRZEBIERAJĄC OWOCE SPRAWDZAJAC TERMINY PRZEBUDOWUJĄC PÓŁKI ITP. OD TAK Z 500 CEN DZIENNIE

@alojz

Dobrze wnioskuję, że część osób została zwolniona ,a pozostali pracownicy przejęli ich obowiązki? To tymczasowa sytuacja czy raczej na stałe?

Niezdecydowana
Nazwa działu: Finanse

Byłam na rozmowie o pracę do biura w dziale księgowości, oczywiście przez pierwsze 3 miesiące jest najniższa krajowa a dalej premia. Niestety nie uzyskałam informacji ile ta premia może wynosić, prosiłam o podanie widelek od do bo nie wiem czy mówimy tu o 10 zł, 100 zł czy 300 zł czy ktoś z Was wie ile ta premia wynosi?

@Niezdecydowana

nie jest to 10 zł, nie jest to 100 zł ale moze byc 200 a moze byc i 300

Zainteresowany
@Niezdecydowana

I jak zdecydowałas się na pracę? Jaka forma umowy i na ile czasu..

Casey
Nazwa działu: Handlowy

Widziałem ogłoszenie na kierownika/zastępcę kierownika nowo powstającego sklepu Arhelan w jednej z miejscowości w podlaskiem. Jak u nich z zarobkami na w/w stanowisku? Ktoś, coś?

@Casey

zapomnij, że zatrudnią kogoś z ulicy na takie stanowisko- na kier czy z-cę przechodzą osoby z innych sklepów np. z-ca z jednego idzie na kier do drugiego sklepu- ogłoszenie musza dać a nabór to fikcja- przekonasz się sam- wiem co mówię bo ja tak awansowałam :)))))))

Casey
@overlock

No dobra, na kierownika przeniosą zastępcę z drugiego sklepu, ale na z-ce może łatwiej będzie dostać się z ulicy. No a wracając do mojego pytania, skoro awansowałaś na to stanowisko, może napiszesz jak kwestia finansowa pracując jako kierownik lub jego zastępca? Pozdro!

@Casey

na zastępcę przeniosą kasjera ze sklepu - nigdy w życiu kogoś z ulicy, ogólnie awanse idą ,, po znajomości,, a kasa znacznie niższa niż w centrach handlowych

WK
@overlock

Ad „ogłoszenie muszą dać” - kuriozalna bzdura. Ciekaw jestem dlaczego @overlock tak zniechęcała do aplikowania. Czyżby bała się konkurencji? Nie dziwie się - z taką świadomością...

Janko
@WK

Kurna, ktoś się zapytał o zarobki na stanowiskach a wy już swoje a on dalej nie wie jakie wynagrodzenia tam panują

@overlock

To znaczy, że jest tak zwana rekrutacja wewnętrzna. Czy na stanowisko sprzedawcy szukają osób z zewnątrz, czy także przenoszą pracowników między sklepami?

ktoś
@Casey

do odważnych świat należy ,próbuj( z ulicy tez biorą)to nie prawda że tylko po znajomościach,liczy się twoja wiedza i chęć nauki .Jeśli chodzi o zarobki nie licz na dużo,na początku najniższa krajowa plus premia .Premia zależy od wyrobionych planów i wcale nie musi być mała.

WszędzieByleNieArhelan

Chcesz iść do pracy ? Wszędzie byle nie tam . Kasjer w lidlu czy biedronce zarabia wiecej. Niż kierownik sklepu . Szacunku do pracownika żadnego . Nie ma znaczenia czy Ci pot po d** plynie i roboty od ciorta Ty nic nie robisz . Jedynie na czym zależy zażądowi to jak się wzbogacić kosztem głupiego robola..Mnóstwo darmowych nadgodzin premia od gara i wszystko to Twoja wina . A regionalni ....ŻAL !!! Straciłam tylko 3 lata nerwów w tym kołchozie ....

Tak13Nie
john
@WszędzieByleNieArhelan

to kasjer w biedronce zarabia więcej niż 3700 na rękę?

Natka
@john

Tak dobrze że nie 5000zl można zarobić w Biedrze a ja nie polecam pracy w biedronce męka szefostwo masakra

TakNie

Można liczyć na jakąś dodatkową kasę w Arhelan Sp. z o.o. jako Kasjer? Znowu 18 września wstawili na Nuzle.pl ogłoszenie.

Lolly
@Pytanie

Nie można, pracujemy za wynag min + premia ( 50-180 zł) pracuję już 5 lat i gdyby nie to że w mojej wsi to jedyny sklep dawno by mnie tam nie było

@Lolly

Poza podaną przez Ciebie kwotą premii można liczyć również na ewentualne pozapłacowe świadczenia dodatkowe? Mam tu na myśli np. kartę multisport bądź prywatną opiekę medyczną. Mam nadzieję, że pod tym katem pracodawca jest atrakcyjny dla potencjalnego pracownika.

Lolly
@Stefan

:)))))) nie można

Piotrek
Nazwa działu: Handlowy

Totalna żenada szukają pracownika na stanowisko którego nie mają zamiaru tworzyć ale oczywiście na rozmowę do Bielska zapraszają i mówią że może za miesiąc się odezwą... Wymagają znajomości ich jakiegoś prywatnego systemu pani sama na rozmowie zaznaczyła że to ich prywatny ale ty masz go znać chore. Szkoda tracić czas

Tak9Nie3
john
@Piotrek

oni chyba już wszystkich szukają . płace żenada a wymagania że ho ho .(usunięte przez administratora) starzy pracownicy poodchodzili a młodych szkoli ten co sam nic nie wie. heheheh

Tak6Nie
@Piotrek

To nie jest ich prywatny system- to program Hiper Market w sumie nie wiem po co znajomość- jest tak prosty, że każdy bez znajomości tego programu w mig mógłby się nauczyć- pewnie to jest na zasadzie ,, przerzucimy naszego z-cę z jednego sklepu na kierownika do drugiego a na podkładkę damy ogłoszenie,, tak jest w Arhelanach - szkoda tylko czasu tych, którzy idą na rozmowę ,

młoda
@overlock

moja koleżanka przeszła z jednego sklepu na drugi - awans na kierownika- a w Bielsku przychodzą na rozmowy o pracę na te stanowisko i w konkretnie tym sklepie gdzie ona zaczęła już urzędować- śmiech na sali :))))))))))))))

Lol
@john

Gdzie tak jest ?

Bartek

Potwierdzam

call
@Piotrek

prywatny system?????? hehe hiper market - połowa sklepów w Białym na nim pracuje- prywatne to u nich tylko obsadzanie znajomych w firmie :)

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.

Jak wygląda rozmowa w Arhelan Sp. z o.o. na stanowisko Operator? Prowadzący rozmowę są OK? 21 września pojawiło się ogłoszenie i jestem zainteresowany.

misio

czy istnieje jeszcze odpowiedzialność materialna w tej sieci

qwertyyy
@misio

tak, istnieje... w razie manka na remamencie zprzedawacy nie otrzymują premii przez następne miesiące pracując za 1654 zł .

@misio

oczywiście, że istnieje -oprócz manka w przypadku inwentaryzacji rocznej jest coś takiego jak inwentaryzacje raz w m-cu (mięso i warzywa i fajki) -obciążają pracownika, za manko w kasie też płacisz- za to + idą do biura, za przeterminowany nabiał tez bulisz, jak wyrzucasz śmieci z całego sklepu worki też musisz sobie kupić :)

Kazimierz
@pampam

Skoro istnieje tak rozbudowany system kar i rzeczy, za które odpowiada pracownik, to moglibyście napisać, jak finalnie wygląda wynagrodzenie, które można otrzymać za pracę w firmie Arhelan? Zastanawia mnie, czy mimo rzeczy, które wymieniłeś, można mimo wszystko dobrze zarobić.

Ono
@Kazimierz

Można, tylko trzeba chcieć i uczciwie pracować

@Kazimierz

Wynagrodzeniem (jedynym) jest m-czna premia - jest to premia uznaniowa więc uzależniona od tego jak dobrze żyjesz z kierownikiem :) O premii niby się nie rozmawia ( zakaz kierownictwa) ale wiadomo, że my poracownicy o tym rozmawiamy . Jeżeli jesteś ulubieńcem masz 200 zł premii do wynagrodzenia min. Ogólnie u nas dostajesz od 100 do 200 zł premii raz ktoś dostał 250 bo kupił kierownicze ładny kocyk na święta. Sam oceń jak się mają kary do wynagrodzenia- ja jeżeli przeoczę terminy przy SPR nabiału a bardzo często to się zdarza ( jeden pracownik na kasie jeden na mięsie i ja na sklepie- SPR nabiału, przebieranie i dowożenie warzyw, pomoc na mięsie bo jedna mięśniarka to porażka, przyjmowanie dostaw ( rano jedna za drugą) i obsługa kasy- język na brodzie i antyperspiranty niue działają bo jeszcze towar rozwozisz) - płacę od 20-35 zł za dzień

Kazimierz
@pampam

Dziękuję za odpowiedź. Wychodzi na to, że nasza premia w głównej mierze uzależniona jest od tego, jak ocenia nas kierownik. Mógłbyś napisać jeszcze, czy istnieją szanse na otrzymanie podwyżki wynagrodzenia? Ciekawe, czy osoby, które angażują się w wykonywanie obowiązków, mogą liczyć na docenienie przez tego pracodawcę.

@Kazimierz

Kazimierz, podwyżki istnieją tylko wówczas jeśli wzrasta płaca minimalna- pracodawca sam z siebie nie daje podwyżek niezależnie od tego jak pracujesz. Pracodawca nie wie również jak bardzo dobrym jesteś pracownikiem, ponieważ wszelkie pochwały należą się kierownikowi- nikt nie ocenia i nie docenia pracownika indywidualnie, dla tych ,,na górze,, jesteśmy bezimienni- oni znają nr sklepu, kierownika oraz zyski bądź straty sklepu. Jeśli kierownik doceni to jak bardzo się starasz i angażujesz masz ok 200 zł do wyn. min.- nikt z biura nie będzie nigdy wiedział, że to zasługa Kasi, Basi czy Ali bo ich zwykli pracownicy nie interesują- liczą się zyski, jak robią obchód sklepu nikt nie poda Ci ręki, nie zapyta jak się pracuje ani tym bardziej jak masz na imię - wszelkie pochwały bądź uwagi kierują do kierownika, który nie powie, że super utargi są ponieważ ma super pracowników- najzwyczajniej w świecie przyjmie na klatę to, jakim jest wspaniałym przywódcą tegoż sklepu i skromnie zgodzi się na podwyżkę swojej premii

Zenon

Witam wszystkich szkoda ze wszyscy tylko narzekaja firma bardzo fajna pracowalel dla tej firmy mam pozytywne opinie pozdrawiam a ci ktorzy narzekaja niech otworza swoj biznes i niech placa po 5 tys miesiecznie porozmawiamy za 1 rok dzialalnosci pozdrawiam firme archelan

justa
@Zenon

skoro masz dobre doświadczenie w pracy w tej firmie- nie narzekasz, nie rozumiem tylko dlaczego w Twoim mniemaniu nie można wyrazić swojej opinii- nie zawsze pozytywnej? Ponieważ Ty masz pozytywne zdanie? I dlaczego mamy zakładać własny biznes- po pierwsze składka Zus to nie koszt 5000 zł a okolice 1300, po drugie ja, jako były pracownik Arh nie mam dobrego zdania o tej firmie, mam prawo swoje zdanie wyrazić, nie atakuję osób, które w/w firmę chwalą, nie mam ochoty ani funduszy na Biznes jakikolwiek... Z Twojej wypowiedzi wynika, że pracując w Arh byłeś bardzo zadowolony, jednak nie na tyle, aby w tej cudownej firmie zostać, założyłeś swój Biznes i zobacz...nie narzekałeś a teraz narzekasz po 1 m-cu :))))))

justa
@Zenon

taka cudowna firma, że nie wiesz jak poprawnie napisać jej nazwę- podpowiem Arhelan- przez samo h :)

on

Nie polecam.Tej sieci

@on

a co tu jest nie tak ????

Natalia

Wiecie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy?

TakNie2
Xxx
@Natalia

Jeżeli nawet potrzebują to stanowczo odradzam. Jeżeli decydujesz się na zmianę zatrudnienia i bierzesz pod uwagę Arhelan to przemyśl to nawet 3 razy oraz Przeczytaj opinie poniżej. Nie chcę podawać szczegółów, ale dla mnie to firma która (usunięte przez administratora) pracownika, nie wywiązuje się z deklaracji.

On
@Xxx

A wiesz coś więcej ?????????????????

Madzia35

Jestem klientem sieci. Panie są super ale nie są winne temu, że o 6:30 sklep od 6 , nie ma świeżego pieczywa bo dopiero rozkładają bo dopiero dostawa przyjechała. Nie ich wina. Ale jeżeli sklep od 6 to człowiek jak biegnie do pracy na 7 to bułkę chce kupić i tyle, a w sklepie chaos wygląda jakby ktoś dopiero przyszedł i brak pieczywa warzyw itp. Otwórzcie sklep od 8 jak ktoś nie umie załatwić dostaw itp. Bo to nie jest wina personelu

Janek
@Madzia35

dobrze mówi

klient

Dlaczego obsługa ignoruje uwagi klienta dzisiaj kupowałem w waszej sieci i nie ma zniżki przy zakupie dwóch produktów choć przy wystawionym produkcie kup 2 a zapłacisz mniej

qwertyyy
Nazwa działu: Marketing
@klient

Dlatego, że ,,ciężko,, pracujące panie z marketingu nie potrafiły w programie kasowym zaaktualizować danych odnosnie wielopaków. To nie jest wina kasjerek , że promocje nie wchodzą na kasy.

Krzyń

To jakis cyrk dzis w orzyszu w sklepie sa dwie pracownice a kierowniczki poszly sobie gdzies wszyscy stoja przy kasie a kasy nie ma kto odblokowac.!!!!!! Jeszcze raz cyrk.

Tumidaj

Kaberet a nie firma. W lutym pozwalniano magazynierów a teraz znów szukają osób na magazyn- istna komedia. Nowi dyrektorzy z biedronek to debile i pajace co o niczym pojęcia nie mają a (usunięte przez administratora) rządzą firmą.

Tak18Nie
Nowy

Witam jakie są opinie na temat pracy w firmie Arhelan w biurze.

irek

arhelan to gó..wno nie firma nie polecam tego bajzlu. dno i wodorosty

Tak14Nie1
Malgosia

Witam, jakie są zarobki w arhelanie na stanowisku kierownika sklepu? Czy są jakieś premie? Dodatki? Karty dla rodziny? Jak tak to jak to wygląda? Proszę o prawdziwe informacje. Pozdrawiam

@Malgosia

zarobki kierownika niestety nie powalą cię na kolana

Tak6Nie1
Małgosia
@lol

Więc napisz jakie one są, zobaczymy czy powala czy nie

To

Obsluga do bani traktują klienta jak wroga kupilem w sklepie piwo skrzynkę nie dala mi paragonu powiedziano bylo ze moge normalnie oddac atu nie chodzi o sklep w piątnicy wszystko tam po terminie

Tak1Nie2
Alfons z Brańska

Dno i wodorosty.(usunięte przez administratora)

????????
@Alfons z Brańska

Ale po zakupy i jak roboty nie ma to wszyscy biegną szybciutko do Arhelanu hahahaha

Tak4Nie2
ona 40

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zbyt mała obsada pracowników.Jedna Wędliniarka na zmianie to porażka totalna.

Tak12Nie1
Paulina
@ona 40

@ona 40, nie jestem w stanie za bardzo z brzmienia Twojej wypowiedzi wywnioskować, z jakiej perspektywy piszesz - pracowałaś w Arhelan czy jesteś po prostu klientką? Jeśli piszesz z pozycji pracownika to napisz proszę, jakie jeszcze inne aspekty pracy w Arhelan uważasz za ważne i mogłabyś je wymienić na forum.

ona40
@Paulina

Jestem (jeszcze )pracownikiem arhelana.Pracuję na dziale mięsno-wędliniarsko-rybno-serowym.Dziennie przewalam tonę towaru.Zmaianę zaczynam o 5:20 ale w grafie mam od 6:00.Tak samo z kończeniem zmiany ,niby do 14 a wychodzę o 15.Za damski ch..się tam pracuje.Rozśmieszył mnie ostatnio przyjazd pani regionalnej z nowymi oznaczeniami stoisk i pomieszczeń.Hahaa.Stoisko jak wcześniej wspomniałam.Jeden kosz.Dwie deski do krojenia,3 noże.Porażka.A i środki czystości fundujemy z własnej kieszeni ,bo firma Arhelan jest zbyt biedna xD

Tak10Nie
julta
@ona40

Ja również pracuję w Arh- wszystko to co napisała ona40 to prawda- 5.15 -5.20 zaczynamy pracę , w grafiku 6 .00 i nie ma mowy o odbiorze tych 45-40 min dziennie-w ramach przygotowania do pracy...żal normalnie (usunięte przez administratora) ściska podobnie jest z wyjściem z pracy. Środki czystości? Płacimy za nie my pracownicy- u nas szczególnie worki na śmieci, bo pozwalają kupić na m-c 4-6 szt 20 litrowych :), a bez nich się nie da. Co do godzin pracy w ramach wdzięczności za zatrudnienie to oprócz tych 45 min dziennie wart wspomnieć o comiesięcznych inwentaryzacjach odbywających się w niedziele- każdy kto ma wolne musi przyjechać za free na 4-5 h ważyć mięso i warzywa...porażka

Tak5Nie1
Gość12345
@ona 40

Racja, jedna wędliniarka to stanowczo za mało jak na największy arhelan z największych utargiem w mieście.Stanowczo nie polecam, wszędzie tylko nie arhelan w Hajnówce.

Tak4Nie1
Kandydatka
Nazwa działu: Handlowy

Ktoś coś napisze na temat pracy jako zastępca kierownika? Jakie obowiązki? Na ile dają umowę?

On
@Kandydatka

Obowiązki jak w każdym sklepie, umowa próbna później na rok itp, zarobki ok 2500 na rękę

Tak3Nie1
ona40
Nazwa działu: Handlowy

Potwierdzam.Zesraj się a nie daj się.

Tak7Nie1
Radek grubas

"WYPRAWA NA DNO"to trafne określenie tego chorego zakładu Arhelan.

Tak11Nie
on
@Radek grubas

dla czego ?

Zostaw opinię o Arhelan Sp. z o.o. - Bielsk Podlaski

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie