Arhelan Sp. z o.o.
counter
2 167 350 5 1
Aleksandra Nowy wpis
Klient

Witam to jest jakaś tragedia z tym sklepem a zwłaszcza szkoda dziewczyn które tak pracują bo są tylko 3 na dzień chodzi o sklep codziennie zmęczone biedne kobiety a. Pewnie jeszcze za marne grosze weźcie się za swoich pracowników i zadbajcie o nich a nie kolejne sklepy otwieracie. Chodzi mi o sklep w Białymstoku na transportowej

Jan Nowy wpis
Klient

Ostatnio byłem w Arhelanie w Siedlcach na Sokołowskiej. W przecenach były karmy dla psów do tego przeterminowane. Pozwoliłem zrobić sobie zdjęcie bo to nie pierwsza rzecz w tym sklepie sprzedawana po terminie. Super firma tym bardziej super jakość

MIKI

Brak słów i tyle, możesz orać jak wół i tak to mają gdzieś, ulubieńcy mają lepiej to naturalne, o przerwie można pomarzyć, jak w biegu zjesz bułkę to dobrze, padasz na ryj, i ciągle tak samo, oszczędność etatów, 2 osoby na sklepie i nikogo to nie obchodzi, obsada mała więc tak jest, jak dostaniesz 100zł premii to żadna premia.sprzątaczki nie ma trzeba robić i za nią a wypłata ciągle ta sama.

Pracownik Nowy wpis
@MIKI

O którym sklepie Pani/Pan mówi?

klient
Klient

Witam chciałem sie zapytać czy parking w sklepie Arhelan zrobili dla pracowników czy dla klientów?? pół parkingu samochodów stoi pracowników Arhelana , tym bardziej że są wakacje i jest dużo ludzi przyjezdnych i nie ma gdzie stanąć że aż samochody stają na ulicy.... troche to nie w porządku gdzie ciut wyżej jest parking i mozna stanąć samochodem. Starsza kobieta czy mężczyzna jak przyjadą to na górze nie zaparkują ....Prosze o wzięcie pod uwage że jest coraz wiecej osób starszych co im cieżko nawet zakupy przenieśc do bagażnika

klient Nowy wpis
@klient

to wypowiedż jest do sklepu w MIELNIKU POZDRAWIAM

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mielnik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.
Klient

Witam w sklepie w Mielniku dzieją się komedie(usunięte przez administratora) wyszczekana gorzej niż pies nie powinna być tu gdzie jest... Wiecznie ofuczona kiedy ktoś ją o coś nie zapyta wielkie obuzenie a jak zwraca się do pracowników to słychać na cały sklep w dodatku z wulgaryzmami, myślę że nie powinno tak być i takim zachowaniem reprezentuje swoją pracę? Niech ktoś się tym zainteresuje... Mam nadzieję że będzie jakaś poprawa

Ja.
Klient

Witam. Chcialabym zapytac Was o kulture Waszych kierowniczek /zastepcow. W Arhelanie w miejscowosci Mielnik jest tragicznie! O ile kierowniczka jest w miare spoko, pomijajac roznego rodzaju zawilosci rodzinne wsrod pracownikow, to jej zastepca jest chyba bardzo nadpobudliwą ososą. Kupuje w tamtym miejscu dosyc czesto, za kazdym razem gdy jest Pani M., to slychac krzyk i wulgaryzmy. Nie w stosunku do klienta a pracownikow! Jak mozna nazwac osobe, ktora do jednej z dziewczyn mowi (usunięte przez administratora) Na kase? Mimo iz miala przerwe? Jak mozna mowic czy kolejnej sie nie poje..... W glowie? Jak Wy dobieracie pracownikow? Gowniara ma moze z 28 lat a do jednej ze starszych pracownic, ktora ma wiecej stazu pracy niz owa gowniara lat mowi (usunięte przez administratora) Gdzie jest szefostwo, gdzie jest zwykly szacunek do ludzi? Gdzie jest kultura osobista i kultura wobez klientow z dziecmi? Moze czas sie zainteresowac?

Tak6Nie2
Arhelan
@Ja.

Nasza kierowniczka jest w porządku. Nie siedzi tylko w biurze. Pracuje z nami na sklepie, pomaga.

Zaniepokojona Klientka
Klient

Dzień dobry. Piszę w sprawie sklepu w Warszawa Miedzeszyn. W tym sklepie dzieje się coraz gorzej, półki świecą pustkami - brakuje często podstawowych produktów, a jakość asortymentu pozostawia wiele do życzenia (surowe mięso, wędliny, produkty nabiałowe). Nie tak dawno chciałam zgłosić uwagę odnośnie dostępności produktów na półce, które to często kupuję w tym sklepie. Odnośnie tego podeszłam do dużego puszystego pana wykładającego towar, aby poprosił osobę z kierownictwa. Ku mojemu zaskoczeniu się przedstawił jako zastępca kierownika, na początku myślałam że się przesłyszałam. Niestety nie. Rzeczowo i uprzejmie poinformował o braku towaru na sklepie, oraz o tym iż interesujące mnie produkty zostaną zamówione. Karygodne jest natomiast to, że w tym czasie panie kasjerki siedziały w najlepsze na kasie i plotkowały. Jedna oglądała paznokcie, a druga żuła gumę. Czy tak teraz wygląda praca na sklepie?

gość
@Zaniepokojona Klientka

sam sobie napisał pochwałę. towar zamówi!!!! he he he. a czemu nie ma towaru?? bo czeka aż klient powie czego chce i kiedy po niego przyjdzie??? jak brakuje podstawowych produktów to znaczy że zamiast wykładać towar trzeba się zając zaopatrzeniem ale do tego potrzebna obsługa komputera i znajomość handlu. Gościu pomylił stanowiska . może to wykładanie towaru jest odpowiednie dla jego predyspozycji. Pozgłaszają się niekompetentni na stanowiska kierownicze i tak to wygląda! a enter wiesz gości jak wcisnąć??????? he he

Fila

To chyba napisał nawalony małolat pod wpływem ergetika

Ona

Hmmm smiesznie sie to czyta wszystko... hahaha pracuje w tej firmie od kilku lat. Zaczelam jako sprzedawca kasjer. Bylam pracowita i pomyslowa i za to bylam wynagradzana jedna z najwyzszych premii (350-500zl miesiecznie) i nie dlatego, ze dobrze zylam z kierowniczkami tylko dlatego ze kiedy bylam w pracy to bylo wszystko ogarniete na sklepie i magazynie, wszystko bylo jak należy tak, ze kierowniczki nie wychodzily sprawdzac co godzine czy cos jest zrobione ani nie pokazywaly 10 razy palcem co trzeba zrobic tylko zajmowaly sie swoimi innymi obowiazkami w biurze. Po kilku latach zostalam doceniona i zostalam zastepca kierownika w innym sklepie, a nie dlatego ze mialam znajomosci. Jesli widac ze ktos jest ogarniety sprytny pracowity i pomyslowy to daja awans, proste.. Nie powiem ze jest tu idealnie, bo pewne mankamenty sa w tej firmie ale te idiotyczne opinie z (usunięte przez administratora) typu "smieciowe umowy", "premie 100zl" (na jaka zaslugujesz taka masz), itd itp... to jest zalosne co piszecie...

Tak5Nie6
Lolita

Jajar, to co pisze Ona to najprawdziwsza prawda. Jak pracujesz uczciwie, ogarniasz wszystko, jak trzeba, to jest i premia Ok. Nie trzeba "sprzedawać" koleżanek, żeby dostać premię. To, co piszecie, to jakieś bzdury!!! Ludziom się po prostu nie chce pracować. Wyjedż za granicę, tam popracuj, a potem oczerniaj firmę...Pracuję już 10 lat i nie narzekam, ale trzeba pracować, a nie sprawiać wrażenie, że się " pracuje"????

wilczek Jaś / słonica Kasia
@Ona

cudowna kariera od pocubuta do milionera

wilczek Jaś / słonica Kasia
@Lolita

Kasia?

Anna

Pracowałam tam 8 miesięcy. Kadra zatrudniona do minimum. Na drugiej zmianie 3 osoby (na pierwszej 4)! Jedna na kasie, druga na mięsie, trzecia na sklepie. I wszytko musi być zrobione, nie ważne, że jest duży ruch. Ciężko pójść na przerwę, bo nie ma komu usiąść na kasę w tym czasie. Nie dostałam premii za miesiąc pomimo, że byłam każdego dnia, bo pod koniec miesiąca przyniosłam wypowiedzenie. Tak podsumowała mnie kierowniczka Lidia. Ogólnie miałam fajne dziewczyny w zespole i to było świetne, ale podejście kierownictwa, żeby wyciągnąć z człowieka jak najwięcej jest żałosne i widać ile mają szacunku do drugiego człowieka. Od razu wspomnę, że chwalą się kartą mulitsport- za którą musisz zapłacić praktycznie tyle co za zwykły karnet, premie uznaniowe, czyli jak kierowniczka nie ma humoru, może ich nie przyznać, poza tym bony na święta maksymalnie 250 zł. w zależności ile osób wchodzi w skład gospodarstwa domowego, a karta pracownika uprawnia do zniżki 3 %!!! Nawet nie opłaca się jej wyjmować, bo często to żałosne grosze.

Tak4Nie
@Anna

Zgodzę się z tym wszystkim co piszesz pracuje na jednym z siedleckich arhelanów wiem jak jest o przerwie można pomarzyć kierowniczka do siebie na zmianę bierze tych co lubi a do drugiej zmiany ciągle się czepia zastępców zmienia jak rękawiczki nikt jej nie pasuje jak ktoś pracuje wolniej to dąży do zwolnienia go albo robi tak żeby ktoś się zwolnił ale sama chce żeby ja postrzegano jako ta naj

Tak5Nie3
Kika

Sklep nr 6 Brańsk. Dlaczego kasjerki przy kasie muszą obsługiwać klientów na stojąco? Czy nie można by było jakoś dostosować tych kas, aby mogły pracować na siedząco. Gdzie jest jakakolwiek ergonomia pracy. Szkoda pracowników.

Tak3Nie1
Fila
@Kika

A może jest możliwość na leżącą????

krycha

czy to prawda ze zamykają sklepy i są w dołku finanowym?

Nk
@krycha

Nie prawda ;)

Ktos
@Nk

Tak,prawda :)

Zurek

Helena przejrzała na oczy że ją skubią? Wkońcu. Tyle że 3 lata za późno. Straciła dużo ludzi którzy się znali na pracy i budowali firmę od podstaw.

Tak9Nie
Olo
@Zurek

Nie straciła. Zwyczajnie nie zaufała. Jej wybór.

Grzesiek
@Zurek

zle traktuje pracowników cały czas, a jak nie pasuje, to wypad z budy tez nie płaci dostawcom to jest przejrzenie na oczy? (usunięte przez administratora) i nic więcej

TakNie2
Mała bl
@Zurek

Niech płynie ten statek. Niech płynie... nawet najlepszy szef uczy się na błędach.

Eleonora

Niestety opinia negatywna. Byłam na 2 etapach rozmowy na kierownika sklepu . Pierwszy etap pytania jakbym starała się o posadę kasjera. Ani tekryter ani kierownik regionu nie mieli prawie rzadnych pytań. 2 etap telefoniczny. Tu już lepiej. Niestety, mieli odezwać się w ciągu 3 dni, z odpowiedzią, niezależnie jaka będzie. Minęły prawie dwa tygodnie. Oczywiście o stawce się nie dowiesz. To tajne przez poufne, więc nawet nie wiesz czy jest się o co starać.

Dred

Sklep w Mordach to dopiero porażka, dzieciak jednej z pracownic nie dał dziś zrobić zakupów, przepraszam ale to nie przedszkole, biegał po sklepie jak wściekły krzyczał i wolał mamę która próbowała obsłużyć klienta i zabawiać dzieciaka super...... Aby tak dalej

Zyczliwy

Ludzie nigdy w życiu nie przyjmujcie się do tej firmy omijajcie z daleka.. a Regionalni to kawał skur.... Nie szanują ludzi!!!!

Tak4Nie3
On
 Rekomendacja

Zwolnienie dyscyplinarne powinno być tak ja w Szepietowie zwolnili trzy najlepsze pracownice za jedzenie jednego cukierka i kawałek kiełbasy (usunięte przez administratora)

Tak4Nie1
Lol
@On

Szok, też tak bym zrobiła, kradzież to kradzież, i czego tu się dziwić ?

Wera
@On

To masakra jakaś jak potraktowali ludzi. Klient może do 300 zł ukraść a ktoś zjadł cukierka i dyscyplinarne zwolnienie.. niech na wszystkich pracowników popatrzą czy każdy jest idealny

Zocha
@On

Lepiej zjeść caly schab to wtedy napewno by nie zwolnili tylko by powiedzieli smacznego

Tak4Nie
@Zocha

Gratuluje inteligencji... Ciekawe jakby Pani zareagowała gdyby we własnej firmie była Pani okradana, a pracownicy nie szanowali swoich obowiązków. Wtedy dalaby Pani caly schab, nie zwalniajac pracowników życząc smacznego?

TakNie1
Bacha

Arhelan w Szepietowie robiłam kilka razy zakupy nie miła obsługa, brak towaru , ekspedienku były pod wpływem alkoholu (Waliło jak z gorzelni)

Tak3Nie
Ona

Ciekawe jakim to prawem w Szepietowie jedna osoba pracuje co ma przeszkolenie do LOTTO a każda z nich obsługuje LOTTO tym też ktoś powinien się zająć.

Ona

Beznadziejna firma nie umieją załatwiać sprawy z pracownikami tylko zwalniają a później szukają ludzi do pracy.

Tak3Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Arhelan Sp. z o.o. - Bielsk Podlaski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Arhelan Sp. z o.o.