Opinie o Arhelan Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arhelan Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arhelan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arhelan Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

Klijent

Sklep Arhelan w Rudce jest najgorszy. Kierowniczka Boguśka jest wredna i nie miła do klientów, ktoś powinien zrobic z nią porządek, bo wiele osób woli do Brańska jechać do Arhelanu, lub iść do (usunięte przez administratora)

Rafi

Witam mam nadzieję że przeczyta to ktoś kto zarządza tą firmą... Ludzie kogo wy zatrudniacie do waszych sklepów, niektóre kasjerki są okropnie wredne ze aż strach do nich podchodzić, szczególnie jedna ze sklepu 61 w Ciechanowcu Pani Emilia O. Już mi się nie chce nawet przychodzić do waszego sklepu, myślę że to zauważyliście po swoich obrotach ????‍♀️

Czy Arhelan Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Tak

Hmmm, może to jakaś nowość i dopiero od niedawna jest taki benefit. A są lub były jeszcze inne benefity dla pracowników? Szczególnie czy jest dofinansowanie do wyjazdów urlopowych, coś na kształt wczasów pod gruszą?

Aneta

Dużo tu przydantych informacjo od was na temat pracy, ale nie widze nic na temat działu księgowości. A widze, że firma aktualnie szuka młodszej księgowej :) Może ktoś ma jakies rady dotyczące rekrutacji? Albo wie, co firma ma na myśli pisząc o podstawowym wynagrodzeniu plus premii? Ile mniej więcej można dostać na rekę? Jakieś widełki?

Kameleon
@Aneta

Najnizsza krajowa za jakiś czas noewielka podwyżka. Premia oczywiście dostaniesz jak nie będziesz chodziła na L4. Ale.jak dostaniesz pasek z wypłatą dowiesz się że robią Cie w konia

@Kameleon

Rozwiniesz końcówkę? Jak te paski miałyby wyglądać, co można zobaczyć? Ta podwyżka za jakiś czas to ze 3 miesiące trzeba porobić czy mniej?

Rekrutacja przebiegła w miłej atmosferze.

Pytań w sumie nie było. Co mnie zdziwiło. Myślałam, że taka firma przeprowadza prawdziwe rekrutacje. Chyba bardziej ja zadawałam pytania nt Warunków pracy.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Ciekawy

Ja się pytam gdzie jest Tereska ? Z Armii. Najlepszy pracownik i kolejny tydzień nie widzę. Pytając dziewczyn na sklepie slysze nie ma.

Xdd
@Ciekawy

Nie ma i nie będzie. Nie do końca mogę się z tobą zgodzić że najlepszy pracownik

@Xdd

Co trzeba tutaj zrobić, żeby otrzymać miano najlepszego pracownika? Ma się za to coś dodatkowego czy tylko pochwałę?

@Natalia

Jak dobrze (usunięte przez administratora) donosisz, to szybko dostaniesz takie miano, szczególnie donoś regionalnym a oni swoim dyrektorom, plotki w cenie, ta firma z tego słynie od wielu wielu lat

@889

To fakt w tej firmie lubią plotki ... i co więcej oceniają ludzi przez pryzmat plotek ... żenada ale takie są fakty

@&&&

Szczególnie nasza regionalna, pusto w głowie a miele jęzorem na prawo i lewo, razem ze swoją dyrektor W. Chyba trafił swój na swego, lubią gadać o innych osobach, to chyba hobby

@Yumi

No trzeba czymś się zająć...wiedzą nie grzeszą jedna i druga , do pracy obie też się nie garną to znalazły inne hobby , ważne że na koncie się zgadza , to że pusto w głowie to tylko "uroczy" dodatek , takimi ludźmi lepiej się rządzi , w arhelanie były i są najważniejsze ploteczki , a żeby było ciekawiej i więcej dramy to drugie tyle dołożą i uważają się za celebrytki , powtórzę jeszcze raz normalnie ŻENADA

@&&&

Inni regionalni też tak smarują wszystkim (usunięte przez administratora) razem z tą dyrektor ?

Yumi

Skoro pusto w głowie, to po co ona tu jest ? Ta druga chyba dużo bystrzejsza, nie znam jej, tylko że słyszenia.

@Yumi

To już nie do mnie to pytanie...

Xdd

Po prostu rzetelnie pracować

Ooooo!
@Xdd

Tak, A później gdy trzeba i tak Cię osmarują, Tu każdy ma swoje 5 minut na językach innych

@Xdd

;p no dobra to akurat jasne. Bardziej do specyfiki chciałam się odnieść, bo nie wiem jak konkretnie tam u siebie macie. A z atmosferą to da się coś zrobić, żeby w miarę ok była? Bo z tego co tu czytam to się na nią teraz zastanawiam...

Kiosk

Gratuluję dostępności papierosów w sklepach, wszędzie pusto, już w kiosku ruchu mają lepszą dostępność jak arhelan Słabiutko , nawet bardzo .

Pracuję od niedawna w Bialymstoku na Jagienki. Super zespół, Pani kierownik i zastepca.

@Kasia

Pani mówi że super zespół? Super to był jak pracowały ludzie a teraz nie ma komu pracować. Zastępca bardzo fajna ale pani kierownik Agnieszka omijać z daleka.. Wulgarna do dostawców, pracowników itp

@Kasia

Nie polecam pracy w arhelanie (usunięte przez administratora) jak tylko mogą. A szczególnie arhelan na jagienki w Białymstoku. Ludzie nie chcą pracować, odchodzą. Pani Kierownik " Agnieszka. O." omijać szerokim łukiem.. Wulgarna do dostawców oraz pracowników. Polecanki cacanki mimo że polecasz to potrafi zadzwonić na kasę i wmawiać że nie polecasz.. Drobnych brak klienci się denerwują bo nie ma kasjerka jak wydać. Chodzą na papierosa wszystkie razem z Panią Kierownik nie ma komu pracować na sklepie. (usunięte przez administratora) na pracowniku potrafi wykończyć pracownika. Było zgłaszane do Bielska ale Pani kierownik jest chroniona i nic nie zrobią. Odradzam z całego serca ten sklep. Pozdrawiam ????

Agata
@Kasia

Hej i jak po tych paru miesiącach oceniasz prace ? Nadal atmosfera jest dobra i nie ma problemów żadnych ? A i czy z zarobków Jesteś zadowolona ?

@Agata

Nie polecam pracy w arhelanie a szczególnie na jagienki. Jest mało osób nie ma komu pracować. Atmosfera to była super z 2 lata temu teraz lepiej omijać szerokim łukiem. Zarobki - brak słów

Biuro
@Agata

A Ty to z biura jesteś ? Nie widzisz co piszą ?

Pako.
@Pinka

To dlaczego pracujesz ? Jak nie odpowiada ? Ja się zwolniłem że swojej firmy jak nie odpowiadały mi warunki a nie wypisuje tu zamiar wyjaśnić problem tam gdzie jest w sposób rozmowy i zaproponować jakieś zmiany albo rozwiązanie. Chodzę tam na zakupy nie widzie żeby było coś nie tak każdy jest miły uśmiechnięty i służy pomoc nikt nie odmawia. Może ta praca nie jest dla Ciebie i czas coś zmienić. Nie psuć opini uważam że to dobry sklep. Choć nie powiem przydałby się im chłop do ciągania palet szkoda dziewczyn ktorym.widac że jest ciężko ale są twarde tak trzymajcie. pozdrawiam

hahah
@Pako.

dobre, miły pracowniku :)

@Pako.

Nie pracuje w tym (usunięte przez administratora) od roku i wiem co tam się dzieje. Dla klienta mili ale do pracowników niestety nie. Praca była dla mnie ale zmieniła się kierowniczka i nie ma komu pracować. Opini nie psuć? Dobry sklep to był kilka lat temu. Chłopacy byli ale po pracowali trochę i rezygnowali temu dziewczyny pracują. Znajdą jelenia którego postawia na kasie a idą na papierosa i nie ma komu obsłużyć klienta.

Pako.
@Pinka

Nie pracujesz tam rok a wystawiasz opinie, twierdząc że wiesz co się dzieje ?! Haha Uważasz że sklep bez chłopaków jest gorszy bo pracują same dziewczyny ?? Proszę cię abusrd. Świetnie sobie dają radę. Jelenia ?? Przychodząc do sklepu jako do pracy trzeba się liczyć że ktoś musi być ma kasie żeby sklep funkcjonował. Skoro stawiają na kasę to jak nie ma komu obsłużyć ? Mija się z celem.

@Pako.

Mam swoje źródła i wiem co się dzieje. Nic nie mówię że ktoś jest gorszy bo te palety powinni ciągac chłopacy ale za marne pieniądze i warunki pracy nie chcą. Jeżeli nie wiesz o co chodzi pseudo " jelenia" to nie udzielaj się.

Gi
@Pako.

Tu chodzi o to, że postawią na monopol jedna osobę, a same karają fajki lekceważąc dzwonek, tak jest na każdym sklepie i nie oburzaj się, bo tak właśnie jest

OBURZONY KLIENT

Tragedia, sklep nie przestrzega kompletnie praw konsumenta. A konkretniej Arhelan w Surażu. Obowiązuje mnie jako klienta cena która jest wywieszona. Sprawdziłam nawet kod kreskowy był ten sam co podany przy produkcie. A na dodatek kasjerka nie chciała sprzedać mi zapalniczki a za powód podała mój wiek co jest kompletną bzdurą ponieważ zapalniczkę można sprzedać nawet osobie niepełnoletniej.

Urszula
@OBURZONY KLIENT

Ale ogólnie z tymi cenami, to doszliście do jakiegoś porozumienia, no bo w sumie każdemu może się zdarzyć zapomnieć zmienić cenę :)

Ula
@Urszula

Jak zapominasz, a to należy do twoich obowiązków, w sumie najważniejszych, bo tu chodzi o relacje sklep-klient, to co tam robisz???? Ja pierdykam, nie może się zdarzyć, zmień robotę, może Ci się zdarzyć nie umyć schodów na klatce, poszukaj takiej właśnie roboty

Klientka76

To co dzieje się w sklepie w Niewodnicy to masakra ,robię tam zakupy ostatnio coraz rzadziej jest totalny chaos ,wczoraj jednak musiałam zajechać i to był błąd, trzy rzeczy do kupienia i co , oczywiście ludzi dużo ale to nie jest problemem tylko otwarta jedna kasa jak zawsze, jedna dziewczyna widać że nie ogarnia bo tyle ludzi nikogo do pomocy, cała zdenerwowana całą sytuacją, ludzi coraz więcej, masakra . Dziwię się że własciciel nie widzi że zarządzanie tym sklepem kuleje i to bardzo.

Gabi
@Klientka76

Ogólnie dobrze, że sklepy powstają też w małych miejscowościach ale ceny to jakaś porażka.....Obniżka produktu jest z 15 na 13 gdzie w innym sklepie za 10 można kupić. I chaos panuje chyba wszędzie przy kasach.

@Klientka76

Proszę pani to nie tylko tam się dzieje takie rzeczy. W Dąbrowie Białostockiej aby pani zobaczyła co się dzieje. Brak organizacji pracy przez kierownika. Tam klient musi przestać wiele czasu spędzić żeby ktoś z kasjerek przyszedł obsłużył - i sto jest współpraca z klientem a zarazem dbanie o dobry wizerunek relacji klient sprzedawca. Stanowisko mięsne również bez większego komentarza stać i stać trzeba aby ktoś raczył obsłużyć to jest nienormalne zjawisko w szanujących się firmach. Kiedyś było lepiej ale to jest przez zmianę pracowników nie wyszkolonych gdzie nie ma porozumienia klient- sprzedawca-kierownik. Dziewczyny wejdą w pracę i jest zmiana obsady pracowniczej. Tu wspomnę też i zgodzę się z panią że kolejka jest długa kilkanascie osób w kolejce i kolejka jest długa i żadnego pomocnika z kasjerów nie ma. Proszę ludzie z zarządu zajmijcie się tym aby pracownicy w sposób normalny traktowali klientów, a pani kierownik niech w końcu weźmie się za ogarnięcie sklepu z pracownikami i niechaj będzie trochę bardziej zorganizowana a nie nabarmuszona chodzi aż lepiej nie zaczepiać z czymś co. Chcemy zapytać. NAtomiast tu muszę pochwalić arhelan w Janowie za Sokółką panie są bardzo miłe i uprzejme w wielu rzeczach czego nie można znaleźć przyniosą jak zapytasz przy kasie. I tu jest szacunek bardzo duży dla pracowników. Zarządzanie kierownikiem jest zorganizowane wszystko ładnie pięknie.

dąbowa
@Klient

Napisała kierowniczka sklepu w Janowie . nikt nie chwali to sama sie pochwalę a przy okazji obgadam nielubianą koleżankę kierowniczkę z Dąbrowy

Helka
@Klientka76

To co piszesz to prawda, wiesz ile razy usłyszalam od kierownika sklepu, żeby olać dzwonek na kasę, bo jest full innej roboty, albo ona jest zajęta plotkami z pracownikami...mnóstwo, ryba psuje się od głowy, ta pani nie ma pojęcia, jak powinien funkcjonować sklep

Bożenka

Czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego produkty z działu mięsnego/ wędliny/ryby/ sałatki w wielu sklepach Arhelan odnoszą jakimś detergentem? Nie da się tego jeść. Pieniądze wyrzucone w bloto.!

Pati
@Bożenka

Bo jak premie po inwentaryzacji daje się sklepom które muszą zmieścić się w śmiesznie niskich ubytkach to trzeba kombinować (przecież dyrekcja o tym wie jak jest w sklepach, a my chcemy dostawać pieniądze) sklep sklepowi nie jest równy.

@Pati

Dalej nie łapię dlaczego te wędliny miałyby nimi pachnieć... Jak niby ludzie do tego dopuszczają i jak to się dzieje? Czemu to idzie do sprzedaży skoro wiadomo, że coś jest nie tak? A sanepid jakiś?

Ania D

Jakie są umowy dla osoby z doświadczeniem w handlu? Tzn. od razu umowa o pracę czy wcześniej umowa zlecenie? Jeśli najpierw zlecenie to na jak długo?????

zlecenie płatne
@Ania D

W tej firmie jest sporo osób, które bardzo długo pracują na zlecenie, nie mają zwykłej um. o pracę, ale są i takie, które mają um. o pracę od razu. Praktyka jest taka, na 3 miesiące zlecenie, a później się zobaczy :-), jeśli dadzą um. o pracę, to na 3 miesiące. aaaaaaa, doświadczenie nie ma nic do rzeczy, będzie ważne, czy Ciebie polubią i będziesz dobrze naginać ;-) p.s. a pytanie zadaje Ania (usunięte przez administratora) z biura ? chce przejść na zlecenie ? ;-)

Justyna

Chciałam bym aby ludzie pracujących w Arhelanie na opodal mojego osiedla wzięli głęboko prośbę do serca. Tu chodzi o ceny produktów wiele razy już się spodkalam z taką sytuacją produkt wzięty z półki ma inną cenę na półce a przy kasie obowiązuje inna cena wyższa, lub całkowity brak cen. Klienci nie mają obowiązku chodzić i szukać czytników jak to pani pewna powiedziała ,,proszę sprawdzić sobie na czytniku,czytniki mamy od tego" gdzie - tu jest współpraca z klientem? Jestem bardzo oburzona jako klient z takim podejściem pracownika. Klient ma prawo żądać takiej ceny co widnieje na półce,a to że ceny nieaktualne to proszę je zaktualizować, klienta obowiązuje cena pólkowa a zarazem prawo klienta konsumenta. mój komentarz tyczy się Arhelanu w Dąbrowie Białostockiej Mam taką nadzieję że to się poprawi w najbliższym czasie nie będzie ntych sytuacji. Pozdrawiam

Szczery

Klient 6, Ktos i Klient- uuuuuu wnioskuję że te komentarze zostały dodane przez byłe pracowniczki tego sklepu aby popsuć reputację sklepu i osób pracujących tam. Klienta nie interesuja stosunki między pracownikami tylko obsługa klienta. Dziwny zbieg okoliczność takich komentarzy jednego dnia. Dziewczyny trochę pokory....

Jan Kobrynkowski

Sklep sam w sobie bardzo fajny. Ale ludzie tam pracujący po prostu porażka. Po pierwsze notorycznie powtarzający się brak cen. Ceny promocyjne nie zdjęte, lub jeszcze nie wywieszone. Po drugie kasjerki bez polotu wiecznie nadąsane. Pracują tam za karę czy bez pensji? Po trzecie najważniejsze kierownictwo sklepu no po prostu masakra. Pani kierownik nie ma pojęcia o czym mówi. Zresztą z pogardą dla klienta. Widać nie zależy jej dobrej współpracy z kilentem. Aż odechciewa się przychodzić. (usunięte przez administratora)

@Jan Kobrynkowski

A jaki to sklep? Bo pan nie napisał?

@Natalia

Może żaden? Bo inaczej ktoś by pewnie już tu przytaknął, bo by wiedział, o który potencjalnie może chodzić?

Jan Kobrynkowski
@Natalia

Będąc klientem w Dąbrowie białostockiej takie rzeczy się dzieją. A dodam jeszcze do tego będąc na zakupach dlaczego mleko w kartonie WYPASIONE 2% z miesięcznym po terminie z datą ważności 20.09.2022 zostaje w wózku cały wózek do sprzedania na sklepie do sprzedania, także inne produkty z datą ważności po terminie rocznym prawie są przeceniane, takie towary powinne być już dawno wycofane z obrotu.

@Jan Kobrynkowski

To proszę zgłosić to do senapidu lub do konsumenta praw klienta, że towar z upływem czasu zostaje sprzedawany.

Klient 6

Witam czy w sklepie na armii krajowej w Siedlcach pracują normalne osoby chyba nie dziewczyny zmieniają się tam jak rękawiczki zamiast trzymać osoby które wiedzą co i jak i być szanowane przez kierowniczkę to odchodzą jedna po drugiej a pracują osoby które mają za nic klienta wola sobie prowadzić rozmowy na sklepie i po kontach zastanawia mnie to czy właściciele wiedzą co tu się dzieje bo mi się wydaje że nie bo jak by wiedzieli może by coś z tym zrobili ale chyba jest tak im dobrze . Jedna z dziewczyn jest już któryś raz zatrudniona i zaraz pewnie znowu się Zwoli brak słów co tam się dzieje czas się zastanowić ta kierowniczka co tam jest to ma pojęcie jak być kierowniczka bo mi się wydaje że nie wie

Ktos
@Klient 6

Tam co chwile wszystko się zmienia nowi ludzie nowe kierownictwo nieliczni stali pracownicy zostali. Tej ci kolek połknęła juz nie ma. Jest tylko roztrzepaniec jakiś na kasie. Od lat robie zakupy w tym sklepie jest coraz gorzej. Do niczego dobrego to nie dąży.

Obserwator
@Ktos

Również takie same rzeczy dzieją się w arhelanie 84 w Dąbrowie białostockiej skoro kobiet za dyscyplinarke została zwolniona a po jakimś czasie została zatrudniona. Tu wspomnę też o zarządzaniu sklepem przez panią kierownik gdzie jakiejkolwiek nie ma pojęcia na stanowisku kierowniczym.Ludzi traktuje z pogardą jest nie miła i wiecznie nadąsana. Tu trzeba zająć się kierownictwem a nie pracownikami rzędu niższego, biedne kasjerki nic nie mają do powiedzenia, zarazem wyzywanie się na innych tylko, ile razy będąc w sklepie jako klient brak kasjerek przy kasie bo wiecznie załatane są kierowniczka wiecznie ma pretensje do pracowników. Z pogardą daje pracę swym podwładnym.

Klient

Nie polecam sklepu arhelan na armii krajowej w Siedlcach. W kolejce trzeba długo stać bo pani kasierka nie ma czasu przyjść do kasy. Ceny są wysokie a towar nie jest pierwszej świeżość. Mało tego to są zatrudniane osoby którym nie chce się pracować to coś nie tak w jakiej trzeba być desperacji aby kilku krotnie zatrudniać osobę która jednego dnia pracuje a następnego już źle się czuję . Gdzie dziewczyny odchodzą które pracowały w tym miejscu kilka lat. Po prostu miały dosyć podejścia kierowniczki do tego jak traktuje pracowników

Klient II
@Klient

W naszej miejscowości w arhelanie pracuje kobieta którą wcześniej zwolnili dyscyplinarnie potem znowu przyjęli do pracy jak gdyby nigdy nic , gdzie sens gdzie logika??? to dopiero jest desperacja

@Klient II

Komentarz jak by tyczył się Dąbrowy białostockiej arhelan 84.

Obserwator

Będąc na zakupach w poprzednim tygodniu zauważyłem nowego pracownika w Arhelanie dąbrowskim, a to obowiązku nowy pracownik nie ma nosić ubrań firmowych a zarazem indyfikatora tylko w ubraniu osobistym.

@Obserwator

No a jak nie nosi to skąd wiesz, że pracownik? Ale ja nie to chciałam tak naprawdę. Ty tam pracowałeś czy tylko komentujesz jako klient?

@Marta
@Marta

Skoro stoi za ladą i obsługuje ludzi to raczej nowy pracownik.

@@Marta

w sumie to dziwne, nie zdążył się przebrać? Ale chociaż obsłużył jak należy czy tu tez był jakiś problem?

Jak długo trwa proces awansu w Arhelan Sp. z o.o.?

***

Oj....dłuuuuugo zaczynasz od prostego kręgosłupa a kończysz na dorobieniu się garba i na tym się kończy awans

Mika

Dlaczego nikt z zarządu ani kierownictwa regionalnego , ani kierownictwa z sklepu nie poinformował o kończącej się umowie czy nadal będzie kontynuowana. Kierownictwo sklepu wspomniało że umowa będzie przedłużona, najlepiej było pracownika na czas 14 dni wysłać na urlop przed zakończeniem umowy. I nie mieć odwagi żadnej pracownikowi powiedzieć,że dana umowa będzie nie przedłużona. Nikt nie wyjaśnił do tej pory dlaczego umowa została zerwana a zarazem kontakt z byłym pracownikiem. Takie rzeczy robi się co najmniej z informacją dla pracownika 14 dniowym aby pracownik mógł znaleźć druga pracę. Tu chodzi o arhelan 84.

Sąsiad

Bardzo Was proszę zróbcie coś z kasjerką w Siedlcach na Armii Krajowej. Nigdy w życiu nie widziałem tak powolnej i nic nie rozumiejącej kobiety. Niby w średnim wieku a zachowuje się jakby miała ze 100 lat. Porusza się jakby była cała w gipsie. Dziewczyna obok obsłuży 5 klientów ona jest w połowie pierwszego. Do tego zanim coś powie to klient od kasy odchodzi. Tragedia.

Elżbieta
@Sąsiad

Spokojnie, a może jest nowa i dlatego tak wolniej jej idzie?

Zostaw merytoryczną opinię o Arhelan Sp. z o.o. - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Arhelan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arhelan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arhelan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arhelan Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arhelan Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arhelan Sp. z o.o.