Opinie o Arhelan Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arhelan Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arhelan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arhelan Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

Pati

Witam słyszałam że w arhelanie zasilają karty świąteczne niektórym po 1000 zł to prawda? Ja jestem na urlopie macierzyńskim i dostałam 500 zł.... Od czego to zależy?

Tak
@Pati

Nawet i 1500 jak bardzo chcesz, ta firma nie daje, prędzej zabiorą jak dadzą

MIKI

Brak słów i tyle, możesz orać jak wół i tak to mają gdzieś, ulubieńcy mają lepiej to naturalne, o przerwie można pomarzyć, jak w biegu zjesz bułkę to dobrze, padasz na ryj, i ciągle tak samo, oszczędność etatów, 2 osoby na sklepie i nikogo to nie obchodzi, obsada mała więc tak jest, jak dostaniesz 100zł premii to żadna premia.sprzątaczki nie ma trzeba robić i za nią a wypłata ciągle ta sama.

@MIKI

O którym sklepie Pani/Pan mówi?

korni

Takich jest wiele

@MIKI

Ubiegalam sie o stanowisko niestety wlasciciel patrzy na mlode dziewczyny bez umiejetnosci do innego typu obowiązków! powodzenia!

@Marta

A to rekrutację przeprowadza sam właściciel? Też ubiegałam się o pracę i na rozmowie rekrutacyjnej były dwie kobiety.

Dred

A co się dziejew Mordach w Arhelanie?......wielką porażką na święta kupiłam ciasto, goście obyli się smakiem . Pleśń paskudna ,a że są tam pracownicy pustaki to prawda co bardziej ogarniete dziewczyn uciekły ,na stoisku z wędlinami i mięsem też katastrofa . Ceny w południe nie pozamieniane z promocyjnych na normalną wiecznie wprowadzają klienta w błąd,

????????????

Brak słów na to co się dzieje w Arhelanie w Rajgrodzie. Pani pracująca na kasie źle wydała resztę. Jak zwróciłam uwagę, to zrobiła focha. Proszę z tym coś zrobić, bo czuję się (usunięte przez administratora)

Rekrutacja przebiegła w miłej atmosferze.

Pytań w sumie nie było. Co mnie zdziwiło. Myślałam, że taka firma przeprowadza prawdziwe rekrutacje. Chyba bardziej ja zadawałam pytania nt Warunków pracy.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Czarna

Co tu się dzieje, zwolnili tak mądrego faceta a zostawili pustostan który nic sobą nie reprezentuje prócz zadartej głowy ? Gdzie to zmierza?, mam porównanie, wiem co mówię, to dlatego mamy nową p.dyrektor dobre dobre , a mówili że był to ulubieniec pewnej pani I. najwyraźniej ktoś był lepszym ulubieńcem

Stokrotka
@Czarna

Takich ulubieńców było więcej, nie ma już żadnego, kto dłużej pracuje ten zna byłego regionalnego

klient
@Czarna

Dziwna firma skoro pozbywa się dobrych ludzi a zostawia same pustaki wygląda na to że pani I.ma problem z samą sobą skoro pozbywa się kompetentnych ludzi

Sami swoi

No i znów kogoś zwolnią z naszego działu, tylko od nas zwalniają ludzi, nikogo w tej formie nie interesują braki towaru, braki dostaw, braki plakatów, tam się nie zwalnia, zwalniają tylko u nas, a to wygląda na kolejną osobę

Mądra głowa

Mam pytanie, jak można zostać dyrektorką w naszej firmie ? Zdecydowanie nadaje się na funkcję, też umiem mówić brudno, brudno, brudno, poza tym zero konkretnych informacji , uwag, sugestii, wskazówek , pomocy, do tego nie umie obsługiwać laptopa hahaha to dobre, dyrektorka

Sklep
@Mądra głowa

Przynajmniej mówi że brudno, u nas już dawno nic nie mówi, tylko że powie co było nie tak dopiero na następnej wizycie , a następna wizyta za miesiąc lub dwa, to straszne, no ale przykladz musi skądś brać, pewnie tak nią szkołą w biurze.

Mojżesz

sklep w Warszawie przy ul. Powązkowskiej to porażka. brak cen przy produktach, obsługiwana jest tylko jedna kasa( wliczając obsługę lotka) pójście do tego sklepu wiąże się ze staniem 20min w kolejce.

Pracodawca nie myśli o pracownikach. W sklepie 700 m kw. pracują 3 osoby na zmianę. Każdy pracownik pracuje za dwóch. Sklep nie dostaje etatów bo właściciel w ten sposób oszczędza. Za pracę w niedzielę dostajemy wolny dzień a nie pieniądze. Jest XXI wiek a pracownicy są wyzyskiwani. Klienci to widzą, Co robi w tej sprawie dyrektor regionalny ? Co robi zarząd ? NIe ma się czym chwalić.

Klara

Tu nikt nikogo nie oczernia tylko pisze prawdę o tym co się dzieje w sklepie Arhelan na armii krajowej .Że dziewczyny pracują nie raz po dwie na sklepie często przychodzie do tego sklepu na zakupy i widać jak dziewczyny ciężko pracują .Albo źle widzie Jest takie polskie przysłowie że z (usunięte przez administratora) nie będzie pracownika i w tym się zgodzie .trzeba szanować osoby które pracują .Nie słyszałam o takim czymś ze jak źle się przejdzie audyt to nie ma premi chore Mam nadzieję że pani kierownik zastanowi się nad swoim podejściem do pracowników tego sklepu jak trzeba szanować i traktować swoich pracowników

Anna34

Arhelan w Siedlcach na Armii Krajowej.nie polecam tego miejsca do pracy szkoda swojego czasu .pani kierownicza co innego mówi a co innego jest w rzeczywistości.Polowa z tego co jest mówione na rozmowie z kandydatami do pracy to odbiega od prawdy Szkoda mi tylko tych dziewczyn co tam pracują ,w ciągłym biegu bo trzeba zrobić to i tamto ,jeszcze dziewczyny nie rozłożyły jednego wózka z towarem kierowniczka dostawia im już następny ,to jest chore mało tego w jakim sklepie pracuje na stanowisku mięsnym jedna osoba gdzie ma towar obsługę klienta i cała resztę do zrobienia .trzeba by było ta cała panią kierownik postawić na takie stanowisko i niech sama zobaczy jak to jest gdzie nie masz czasu dosłownie na nic .Siedzieć przed kamerami w biurze i sprawdzać co dziewczyny zrobiły przez cały dzień to chyba nie jest normalne .Nic dziwnego że non stop są nowe osoby bo dziewczyny nie wytrzymuje takiej pracy.Trzeba sobie zadać pytanie czy ta pani kierownik powinna być kierowniczka jak nie umi szanować ludzi i czy warto tam pracować za taką wypłatę co dziewczyny maja .Ta osoba jest wiecznie nie zadowolona z tego co te dziewczyny robią w tym sklepie a robią bardzo dużo ,czy jest to do pomyślenia że w sobotę na cały sklep pracuje 2 osoby kasjerka i pani na stanowisku mięsnym to jest dopiero chore Chyba jeszcze nikt z zarządu tego sklepu nie wie co się tu dzieje

Klara

Sklep na armii krajowej w Siedlcach Arhelan podziwiam te dziewczyny które tam pracują pani kierownik za wszystko gania wiecznie siedź na kamerach i tym dziewczyna każe pilnować (usunięte przez administratora) gdzie mają swoją pracę to jeszcze robią za ochroniarzy mało tego wiecznie im grozi że jak czegoś nie zrobią to nie będzie premi sama niech weźmie się do pracy a nie tylko gania te biedne dziewczyny .szkoda tylko że żadna z tych dziewcząt nie postawi się tej kierowniczce nie można tak traktować ludzi nie warto tam pracować bo nie ma szacunku do ludzi przez panią kierownik złote góry obiecuje a nic z tego niema tylko zapierdziel

@Klara

Klaro napisałaś takie bzdury i nieprawdę pewnie jesteś tym pracownikiem który przeliczył swoje możliwości i nie poradził sobie z podstawowymi obowiązkami. Stąd te kłamstwa, złość i frustracja. Kierownik i zastępca pracują cały czas na sklepie. W biurze są jak trzeba coś zrobić. Pracują na równi z dziewczynami. Życzę tobie trochę radości w życiu i uśmiechu. Później przez takich ludzi którzy kłamią źle mówią o firmie.

Jaka jest kultura pracy w Arhelan Sp. z o.o.?

XD

Nie licz na szczerość, raczej nóż w plecy

Pracownica

Nie to nie jest praca. To jakiś (usunięte przez administratora) i wyzysk. Pracowałam kilka miesięcy na sokolowskiej. Tak jak regionalny i kierownik sklepu siebie warci. Niby mili, ale sie tylko odwróć to nóż ci w plecy wbija.

K.k
@Pracownica

Obserwując Panią kierownik w Siedleckim Arhelanie To zastanawiam się czy ma ona coś z człowieka w sobie. Jak można wydzierać się na pracownika na sali sprzedaży przy klientach.!!!! Nikt jej nie uczył ze dobry kierownik zwraca uwagę na osobności. Wogole nie ma szacunku. Rozmawiając z Panią A to tylko ręka machnęła bo mówi ze tylko siedzi i w kamerach patrzy. Kobieto idź do kościoła !!!! Życie ludziom psujesz.

Siedlce

Nie polecam tej firmy. Odpowiedzialność majątkowa za kradzieże i wszystkie niezgodności. Centrala (usunięte przez administratora) najbardziej a pracownicy płacą. Pracownicy muszą robić kilka rzeczy na raz, kierowniczki tak samo, wymagania z kosmosu, regionalny to (usunięte przez administratora) i bierze zawsze pierwszą lepszą osobę nawet bez doświadczenia. Brak kompetencji. Duża rotacja bo nikt w (usunięte przez administratora) nie chce pracować. Na większości sklepach tylko kasjerka i mięsna. Oszczędności szukają w zatrudnieniu. Zero premii, latają jak na sraczkę z audytami po 2 w miesiącu a pracowników na sklepie brak. W końcu ci co zostali też odejdą. Życzę Wam odwagi żeby odejść. Każda praca jest lepsza od Arhelana.

@Siedlce

Popieram. Odeszłam szybko tak jak szybko się dostałam. Trzy osoby na drugo zmianę przy sklepie 600m!!!! Porażka. A regionalny niech wróci do łopaty , bo to mu chyba najlepiej wychodziło. (usunięte przez administratora) już przerobił w poprzedniej pracy, nie dajcie się mu. Postawcie się tak jak ja.

Kasjerka
@Z-ca kierownika

Pokazałaś co potrafisz na całego , dawno nie widziałam żeby osoba z doświadczeniem jak Ty tak się trzęsła bo nie potrafi zapamiętać tego co większość z nas kasjerek robi na codzień... Do dziś mamy kupe śmiechu z Twojego okresu szkolenia pozdrawiamy pracownice sklepu z którego ucieklaś????

T

Art. 943 § 2 (usunięte przez administratora)oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Mam nadzieję że szefostwo w końcu dostrzeże i nie pozwoli na dalsze nękanie przez regionalnego. Ludzie odchodzą ale przez niego a nie sklep czy firmę.

Uwolnione

Nasz były regionalny to był człowiek.... Jak można tak napisać. Uciekł do Arhelana. Totalnie nie potrafi zarządzać ludźmi!!! Nie szanuje pracowników. Od stanowiska we łbie mu się poprzewracało. My się nie dałyśmy i wy się nie dajcie. Wszyscy możecie dużo! Siedlce współczujemy Wam!

@Uwolnione

Zgadzam się regionalny w Siedlcach to porażka !!!!! Karma wraca.

Iwona

Dzień dobry. Ile zarabia zastępca kierownika w Arhelanie? Zauważyłam ogłoszenie,w miejscowości Platerów firma szuka zastępcy kierownika. Dzięluję.

@Iwona

Dostajesz na rękę 2400 (usunięte przez administratora)

Pracowałam chwilę na Armii Krajowej w Siedlcach. Podziwiam dziewczyny za ciężką pracę jaką wykonują. Odeszłam ponieważ firma oszczędza na pracownikach. Nie ma czasu iść na przerwę. Ciągle w biegu ponieważ jest za mało pracowników. Niekończąca się robota.

Mam nadzieję, że czasami ktoś z rządu to czyta. Pracowałam w wiejskim sklepie gdzie kierowniczką była kobieta może po średnim wyksztalceniu ale w sumie to chyba nie o to chodzi, bo można być po zawodówce i być osobą kulturalną i posiadać wiedzę wyuczoną, moja nie posiadała nic ani kultury pracy z ludzmi ani wiedzy. Ma swojego pupila i dwóch donosicieli. Pupil za nic nie robienie ma premię 500 zł. Gdzie reszta charuje, bo pracą tego nazwać nie można dostanie 100. Pupilek nigdy nie pracuje na popołudnia tylko rano albo środek. Kiedyś jak się odezwałam że mi coś tu nie gra za KARĘ pracowalam od 6- 17 gdzie dziewczyny otwarcie powiedziały "po co się odzywałam". W mieście tego nie ma nikt się nie zna i każdy jest neutralny. Moje spostrzeżenia są takie wymieniać kierowników a nie pracowników, bo ryba psuje się od głowy.

Stare Carlosy teraz Arhelan

Nie polecam pracować w Starych Carlosach. Bo tam kierownictwo nic nie robi przyzwyczajenia po byłem firmie. Siedzą plociuchy całe dnie na telefonach i tylko wszystkim tyłki obrabiają. Pracujesz 10 h każą wpisywać 8h. Nie szanują pracownika i myślą że są nietykalne.

Zostaw merytoryczną opinię o Arhelan Sp. z o.o. - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Arhelan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arhelan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arhelan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arhelan Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arhelan Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042