Opinie o Arhelan Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arhelan Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arhelan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arhelan Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

Kalafior

Omjajce ten sklep z daleka wykorzystują nas jak tylko mogą każą nam pracować od 6 rano do 22 -drugiej czy to jest normalne w zasięgu takiej epidemii mają za gdzieś liczą się tylko pieniądze a nie ludzie czyli y pracownicy

Życzliwy

W czasach epidemi pracownica arhelanu z czeremchy pozwala sobie na chamskie traktowanie kientów. Jeżeli chcecie być traktowani jak trędowaci polecam panią H.O.

AD

To znaczy że macie stosować się do ogólnych zasad panujących w kraju, a także tych panujących w danym sklepie, w tym do poleceń sprzedawczyń. Mijają właśnie czasy "klient nasz pan" - i jestem z tego zadowolony - piszę to właśnie jako klient.

Życzliwy
@AD

Zasady zasadami ale (usunięte przez administratora) i brak szacunku do innych osób to co innego. Zamiast wywyższać się i pouczać innych osób powinna spojrzeć na to co robi sama, za półkami obgadują klientów gdzie inni klienci to słyszą.

Ostrzegam

Chciałbym wszystkich przestrzec przed tym pracodawcą. Jeżeli widzisz gdzieś ogłoszenie o pracę tej firmy, nie zatrzymuj się, przeglądaj dalej a z Arhelanem daj sobie spokój. Tu nie spotka Cię nic miłego, wręcz zostaniesz upokorzony. Bo właściwie Arhelan nie słynie z niczego, oprócz tego, że potrafi perfekcyjnie zgnoić własnego pracownika i oczekiwać, że będzie z tego zadowolony oraz w pełni poświęci się tej firmie nie oczekując nic w zamian.

madonna

jestem pracownicą arhelana dlaczego zarząd firmy dba tylko o zysk mając w głębokim poważaniu pracowników nie dbając o nich w ogóle narażając nas na utratę zdrowia lub życia .jest wirus nie mamy żadnych środków zabezpieczających pracujemy za marne pieniądze premia uzależniona od widzi misię od kierownika regionalnego za frekfencję w tym trudnym okresie liczy się tylko kasa a nie pracownik dla zysku poświęcacie zdrowie i życie swoich pracowników.z poważaniem pracownica

Rekrutacja przebiegła w miłej atmosferze.

Pytań w sumie nie było. Co mnie zdziwiło. Myślałam, że taka firma przeprowadza prawdziwe rekrutacje. Chyba bardziej ja zadawałam pytania nt Warunków pracy.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Oooo

Znowu idą zmiany. Dyrektory się wyruszają . Chyba coś się nie udało. Buahaha

@Oooo

Pozwalniali nierobów co kasę tylko ciągnęli

nik

Czytam fajną książkę: "O kobiecie pracującej. Dlaczego mniej zarabia, chociaż więcej pracuje ". Piszą o tej firmie ciekawe rzeczy

Ktoś

(usunięte przez administratora)mnie te śmieszne ogłoszenia do pracy podawane przez Arhelan,nie masz robiła sam zatocz rękawy i za.pierdalaj za kasą cwaniaczku a nie podające namolnie ogłoszenia.(usunięte przez administratora)

Yyy

Popieram wszystkie te wypowiedzi negatywne to nie jest firma z normalnym podejściem do pracowników,jestem za tym aby nowo wybudowany sklep był ich wzorcem na lubelszczyźnie w miejscowości Konstantynów a oni wszyscy prowadzący tę sieciówkę byli jako pracownicy w tym sklepie a nie wyzysk na pracownikach.Bądźmy za swoimi a nie za obcymi.,Wspieraj własnych.

Izka

BEZNADZIEJNA FIRMA NIC KONKRETNEGO LUDZIOM NIE MÓWIĄ NA ROZMOWACH O PRACĘ A TYLKO PUTAJA O WSZYSTKIM i (usunięte przez administratora) i to nie żadna konkurencja pisze tylko osoby które były na rozmowach o pracę tak samo jak te ogłoszenia które cały czas podajcie przecież to jest paranoja i kpina ludzie(usunięte przez administratora)

Czarna26

Moja opinia o sprzedawczyniach jest banalna ustaną i plotkują na porządnych ludzi wiele razy byłam tam i nikogo przy kasie nie było znam wielu ludzi którzy narzekają na ten sklep to jest besens nonsens po prostu jest ten sklep do (usunięte przez administratora) taki jast też w Olecku na ul. ARMII KRAJOWEJ 32

Xyz
@Czarna26

Proszę nie obrażać że stoją i plotkuja. Chwilę z koleżanką zamieniłam zdanie i to na temat dostawyto regionalna zadzwoniła do kierowniczki i kazała wziąć się do pracy więc nie ma czegoś takiego jak "stanie i plotkowanie" tym bardziej gdy nie ma pracownika przy kasie

Olek

Nawet nie czytajcie tych ogłoszeń stare z przed roku nie aktualne to tylko tak abudenwewowac ludzi i Hania do ich niby to Biura w firmie białostockiej. NWwr się tam nie wybierajcie strata czasu szukają fachowców najlepiej za darmo?

Były pracownik biura Arhelan

TO NIE FIRMA TO TYLKO WYKORZYSTYWANIE LUDZI NA MAXA NA SMIECOWKACH BEZ AWANSÓW PREMII I KUPĘ NADGODZIN ORAZ OBCIĄŻEŃ.TO JEST SKĄPA PODLASKA FIRMA

Niezdecydowana

Byłam na rozmowie o pracę do biura w dziale księgowości, oczywiście przez pierwsze 3 miesiące jest najniższa krajowa a dalej premia. Niestety nie uzyskałam informacji ile ta premia może wynosić, prosiłam o podanie widelek od do bo nie wiem czy mówimy tu o 10 zł, 100 zł czy 300 zł czy ktoś z Was wie ile ta premia wynosi?

lol

nie jest to 10 zł, nie jest to 100 zł ale moze byc 200 a moze byc i 300

@Niezdecydowana

I jak zdecydowałas się na pracę? Jaka forma umowy i na ile czasu..

@Niezdecydowana

Poproś kierownika o wydruk z wypłaty. Mają to w exploer

Bella

Pracuje w Arhelanie już jakiś czas. Jestem zadowolona z pracy kierowników regionalnych. Jeżeli jest podejście że strony kierownika bądź zastępcy kierownik regionalny jest w stanie przychylic nieba i podać pomocna dłoń. Płacę są niczego sobie. Najważniejsze to nie udawać nikogo kim się nie jest. Trzeba umieć przyznać się do błędu. Jednakże kluczem do sukcesu jest umiejętność pracy w zespole i po hamowanie krytyki. Jeżeli współpracownicy się szanują i sobie pomagają sklep będzie dopatrzony a pracownicy będą z uśmiechem przychodzić do pracy. Najważniejsze jest wypracowanie dobrych relacji.

alojz
@Bella

REGIONALNY SAM SOBIE POCHWAŁĘ NAPISAŁ

Pracownica
@alojz

Nie koniecznie. Pracuje w arhelanie i zdarzają się tacy kierownicy regionalni którzy są naprawdę w porzadku co do pracowników. Mają do nich szacunek a jak jest coś nie tak to mówią to kierownikowi sklepu. Od kad pracuje mam już piątego kierownika regionalnego więc wiem co pisze.

MARIA
@Pracownica

SĄ ALE CI CO PRACOWALI NA SKLEPACH I WIEDZĄ O CO CHODZI. ALE SĄ TEZ TACY CO CHCĄ POKAZAĆ WYŻSZOŚĆ JAK PANI Z BOCIEK CO MYŚLI ŻE WSZYSTKO WIE.A JAK OSTATNIO OTWIERAŁA SKLEP TO JEDNA WIELKA WTOPA. WSZYSCY DOSTAWCY ZOSTALI Z KUPĄ TOWARU DO ZWROTU. O TAKIE WSZYSTKOWIEDZĄCE REGIONALNE.

@Pracownica

Tak dokładnie Na 2 lata pracy 4 regionalny . Przede wszystkim trzeba umieć rozmawiać. Przyznać się do błędu i wykonywać swoje obowiązki

Elf

Jakie UMOWY co wy ludzie mówicie tylko zlecenia i to za najniższą place . WYZYSK i jeszcze raz WYZYSK a na ludzi zarządzających to nie wiem kogo chcą najlepiej doświadczonych za (usunięte przez administratora)pieniądze.Dwoch srok za ogon się nie zlapie. (usunięte przez administratora) A TERAZ SIĘ BRONIĄ ŻE SĄ NORMALNE UMOWY MOŻE CZEŚĆ PRACOWNIKOW MA ALE NIE NOWI A GDZIE PAKIETy śWIADCZEŃ SOCJALNYCH.

Xyz
@Elf

Pracuję w sklepie z 12 innymi pracownikami i wszyscy mamy umowy o pracę więc chyba wiem trochę lepiej skoro mam taką. Zaczęłam pracę miesiąc temu więc jestem nowym pracownikiem.

@Elf

Pracuje w Arhelanie 2rok . Nie narzekam. Każda praca wymaga poświęcenia,trochę wysiłku. Zawsze płacą na czas . Premie,bony . Ale trzeba chcieć pracować. Kokosów nie zarobisz w Polsce . Każda praca jest dobra ,tylko trzeba ją lubić.

Kon

Dobre że ktoś wmonxu pisze prawdę Lekceważy ludzi nawet fakt jechania na rozmowy do centrali firmy po ad 140 kg to przegięcie doświadczenie miałem Pani rekrutacja sama mi to powiedziała co do kasy i warunków pracy i płacy tak oculnimowo potraktowany i zamiast od razu powiedzieć decyzję bo ściągają od siemiatycze po Bielsk to dalej czekanie i robienie z gęby tu..wina chamsrwo i brak kultury tych ludzi i jeszcze nie zdążyłem wrócić z bielsk a dalej durne ogłoszenia podają wkoło to samo do tego (usunięte przez administratora) nikt nie chce przyjsc

Hihi
@Kon

Kto nie odróżnia kg od km nie powinien być kierownikiem nawet toalety i publicznej

Czytający
@Kon

A po polsku można prosić?

sprzedawca
@Kon

To ciekawe. Może masz odwagę podpisać się? Czy tylko anonimowe bluzgi? Bo jak uwierzyć sfrustrowanemu, czy sfrustrowanej?

Wanda

Pracuję w Arhelanie w Warszawie-Międzeszynie. Ogólnie atmosfera jest na luzie, kierowniczka mało wymagająca. Tylko pieniądze małe i często osoby rezygnują. No ale coś za coś tu nikt nie zwróci ci uwagi że siedzisz dłużej na przerwie bo kierowniczka często siedzi w biurze na telefonie więc wiele rzeczy nie widzi co się dzieje. Nie sprawdza paragonów i toreb przy wyjściu z pracy:-) Ogólnie to uważać trzeba na dział mięsny z wędlinami i resztą artykułów. Mięso karzą nam mrozić a następnie odmrażać i sprzedawać wystarczy popatrzeć na niektóre wyroby i każdy może sobie sam ocenić ich świeżość. Za te pieniądze raczej nie polecam tej pracy.

Pracownik Arhelan

DALEJ SĄ ŚMIECIOWE - A TO MOŻE CZAS PO INSPEKCJĘ PRACY

Xxx
@Pracownik Arhelan

(usunięte przez administratora) Pracuję w jednym ze sklepów i mam umowę o pracę jak normalny człowiek

@Xxx

potwierdzam, proponują na rekrutacji umowę o pracę i tak są zatrudniani pracownicy

Xxx

Trzeba ich koniecznie (usunięte przez administratora) ,ponieważ robią nagminnie ludzi w durnia.Powinni sami stać na swoich za..(usunięte przez administratora) sklepach za ladą za głodowe pieniądze z wodą w zębach w upalne dni.Nikomu nie polecam tej sieci.Dalej puszczają durne oferty do pracy .Dałem się nabrać na ich ogłoszenie a teraz wszystkim odradzam,odradzam,odradzam

Ulka

Witam coś jest w tym co piszecie dużo prawdy z tymi kierownikami to geja nie deraja ludzi w (usunięte przez administratora) REKEUTUJĄ GANIAJA DO SWOJEJ CENTRALI I NIC Z TEGO NIE WYNIKA SZUKAJĄ NIE WIADOMO KOGO I Po CO JAK i tak odprawiana z kwitkiem i wkolo puszczają ogloszenia bzdurne to naprawxę jest wkur.....wiające Ludzie co wy robicie. OGADNIJCIE SIĘ ..

Zostaw merytoryczną opinię o Arhelan Sp. z o.o. - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Arhelan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arhelan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arhelan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arhelan Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arhelan Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arhelan Sp. z o.o.