Opinie o Arhelan Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arhelan Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arhelan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arhelan Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

Mała

@ktoś...hehe Jak Ci się nie podoba to nie przychodz do sklepu i znajdz se inny sklep!!!

Maciej Wiater

Skandalicznie zachowanie pracownika arhelanu w Kotuniu zawsze bez maski na zwracaną uwagę reaguje agresywnie. Dla klientów chcących uniknąć zarażenia lub w najlepszym razie pobicia radzę omijać z daleka, firma nie reaguje.

kaala

Witam, mam pytanie odnośnie tzw. kontroli w sklepach Arhelan...wchodzicie na sklep raz w m-cu i sprawdzacie nabiał, mięso, warzywa...dlaczego nie sprawdzacie kamer w biurze kierownika, a skupiacie się na kasie głównej...tam zawsze jest ok....w biurach jest gnój......Panie kierowniczki niby pracują ( tu nr 60 się kłania) a tak naprawdę od 6 do 11 plotkują tymi, którym potem wręczają po 3000 zł premii, za te właśnie plotki i to, że wiadomo gdzie się ustawić, aby kamera nie sięgnęła tego pseudo kasjera :) Pobudka!!!!!!!Czas zerknąć na kierownika i jego pseud biuro!!!! Kamery poprzestawiać...może coś drgnie.................

Fila
@kaala

3000 zł premii??????

kaala
@Fila

heh,,,,,,,,dzięks 300 zł premiic:)))))))))))))))))))

Fila
@kaala

No i po co tak wyolbrzymiać???

Aaaa

Witam. To co się dalej dzieje w Arhelanie numer 41 w Mielniku, wola o pomstę do nieba!!! Chodzi o glowne poniżanie, wyzywanie, groźby o utratę pracy przez Pania wicekierownik M. Jeżeli zarzad spółki Arhelan nic z tym nie zrobi sprawa zostanie podana na policję i na inspekcje pracy. Pozdrawiam wszystkich życzę miłych zakupów:)

Ja to ja
@Aaaa

Tylko wam współczuć dziewczyny, zróbcie co trzeba. Kierowniczka reprezentuje cały sklep. Na jej zachowanie jest art. 94 $ 3kp trzymam za Was kciuki

Pola
@Aaaa

Witam niech pani tego nie lekcewazy!!!, TAK NIE MOZE BYC !!,Aby jakas guwniara wyzywała,przeklinała do pracowników. Bywam często w Mielniku i robie w tym sklepie zakupy,słyszałam osobiście jak ta pani przeklinała (do kogo nie wiem!!), JESTEM ZA NAGANA DLA TEJ PANI !!!

Rekrutacja przebiegła w miłej atmosferze.

Pytań w sumie nie było. Co mnie zdziwiło. Myślałam, że taka firma przeprowadza prawdziwe rekrutacje. Chyba bardziej ja zadawałam pytania nt Warunków pracy.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
inni

Siedlce dziwne historie sklepy ok ale tak jak mają presje to porażka. Brak słów i tyle, możesz orać jak wół i tak to mają gdzieś, ulubieńcy mają lepiej zwłaszcza ulubieńcy KOR

Ktoś....
@inni

Tak. Praca w Siedleckim ARHENIE nie należy do łatwych, miłych i przyjemnych. Pracownic TRZY na sklepie. Zmiana pokonana w biegu. Praca ponad siły . O zwolnieniu lekarskim nie ma mowy bo zostaje obcięte wszystko łącznie z pozbyciem się pracownika. Pracują najwytrwalsi. Kierownika Regionalnego nie interesują sklepy . Interesuje go tylko czy jego fantazyjne tabelki się zgadzają. Nigdy nie zrozumiem czemu firma pozbywa się dobrych pracowników a zatrudnia byle co. Liczą się znajomości a nie jakość wykonywanej pracy.

Klient

Zastanawia mnie dlaczego chore pracownice Wogole są w sklepie A nie w domu. Zarazaja innych. Wchodzę do sklepu A tam jedna kicha druga kaszle A trzecia stoi na kasie purpurowa ,prawdopodobnie z gorączką jezzcze bez maseczki

Klient
@Klient

Odpowiedź jest prosta. Jeśli weźmiesz parę dni zwolnienia w tej firmie to tracisz premię na 2 miesiące. Menelska firma

kora
@Klient

to prawda.... o ile wrócisz do pracy, z reguły zwalniają za takie fanaberie :)

Lena

A orientuje się ktoś w zarobkach na sklepie?

@Lena

najniższa krajowa, premie od 50 zł, jak cię kierownik lubi to masz 180 zł premii, jak nie to 50 :)

@Lena

.....zapomniałąm dodać, że dwa razy w tyg sprawdzamy terminy nabiału, jak się machniesz, a machniesz, bo czasu na to nie ma jak są 3 osoby na zmianie- to bulisz, tzn musisz kupić sobie ten przeterminowany nabiał po niższej cenie- ja ostatnio zapłaciłam 40 zł :) fajnie nie?

Fifi
@plumka

A gdzie takie gapowe się płaci???

@Fifi

w każdym sklepie tej sieci

Mecenas

SN wydał w dniu 19 marca 2019 r. przełomowy wyrok dot. pracy tymczasowej (sygn. akt III UK 84/18). Podważa on ugruntowaną praktykę rynkową stosowaną w latach 2010-2017, a polegającą na naprzemiennym zatrudnieniu pracowników tymczasowych przez bliźniacze spółki tworzone przez agencje zatrudniania. SN zakwestionował ten mechanizm mówiąc wprost, że stanowi on obejście prawa i jest nie do pogodzenia z systemową interpretacją przepisów dot. pracy tymczasowej. Stan faktyczny sprawy opierał się na kolejnym, naprzemiennym zatrudnianiu pracownika tymczasowego u pracodawcy użytkownika za pośrednictwem trzech agencji (powiązanych kapitałowo z pracodawcą użytkownikiem). Dodatkowo, pracownik był zatrudniony bez przeprowadzania procesu rekrutacji, a pełnomocnikiem każdej z agencji była ta sama osoba. Wnioski płynące z wyroku dotyczą powszechnej praktyki rynkowej i typowych sytuacji zatrudniania pracowników tymczasowych we wskazanym okresie. SN odrzucił argumenty odnoszące się do możliwości zatrudniania pracownika tymczasowego przez jednego pracodawcę użytkownika bez jakichkolwiek limitów, gdy jest on kierowany do niego przez zmieniające się naprzemiennie agencje pracy tymczasowej. Dopuszczenie takiego stanu zdaniem Sądu Najwyższego wypaczyłoby sens pracy tymczasowej. SN wyraźnie wskazał, że skutkiem wskazanej praktyki jest możliwość ustalenia stosunku pracy między pracownikiem tymczasowym a pracodawcą użytkownikiem. Podstawą ustalenia stosunku pracy z pracodawcą użytkownikiem jest wykonywanie zatrudnienia niespełniającego warunków pracy tymczasowej tj. ujętych w art. 2 pkt. 3 ustawy w szczególności poprzez jej wykonywanie przez okres dłuższy niż 18 miesięcy. Dodatkowo SN uznał pogląd doktryny mówiący o kwalifikowaniu wykonywania pracy po przekroczeniu ustawowego czasowego limitu zatrudnienia, za wykonywanie pracy w ramach stosunku pracy z pracodawcą użytkownikiem, jako przekonującą „sankcję”, która zapewnia realizację założenia ustawodawcy. SN wspomniał również o proponowanej w doktrynie możliwości wystąpienia pracownika tymczasowego z roszczeniem odszkodowawczym przeciwko agencji. Niemniej za właściwą konsekwencję uznał ustalenie stosunku pracy. Orzeczenie jest bardzo odważne, gdyż wykracza poza literalne brzmienia przepisów wprowadzonych w styczniu 2010 r. Sąd Najwyższy użył najmocniejszej broni – jasno stwierdza, że naruszenie limitu zatrudnienia pracownika tymczasowego w omawianym scenariuszu skutkować może ustaleniem stosunku pracy z pracodawcą użytkownikiem. To broń atomowa. Dla wielu pracodawców korzystających z pracowników tymczasowych to zatrważająca teza. Nie dziwią mnie wnioski SN. Powszechną praktyką rynkową było „rewolwingowe” zatrudnienie pracowników tymczasowych przez zmieniające się agencje. Wychodząc poza zakres kognicji SN, dodam, że sposób wprowadzenia przepisów w 2010 wart jest zbadania, gdyż wydaje się nieprzypadkowy. Przedłużając okres zatrudnienia z 12 do 18 miesięcy odwrócono mechanizm ochronny - w praktyce próbując go zniweczyć przez możliwość naprzemiennego zatrudniania pracownika w dwóch (lub więcej) agencjach kierujących go do tego samego pracodawcy. Po tej zmianie, praktyką rynkową stało się tworzenie bliźniaczych spółek, aby korzystać z „dobrodziejstwa” zmiany. W omawianym orzeczeniu SN zakwestionował próbę zniweczenia omawianej ochrony w sposób zasadniczy. Konsekwencje orzeczenia mogą być olbrzymie, włączając w to nie tylko ustalenie stosunku pracy z pracodawcą użytkownikiem ale także możliwość domagania się świadczeń takich jak przysługujących macierzystym pracownikom użytkownika, w tym odpraw, benefitów i podobnych. Konsekwencje mogą iść jednak nawet dalej, gdyż pracownicy będą mogli domagać się ustalenia nierównego traktowania wobec pracowników macierzystych, awansów oraz ustalenia innych uprawnień opartych na założeniu stałego zatrudnienia. Ze względu na fundamentalne zastrzeżenia SN do omawianych praktyk, można zaryzykować stwierdzenie, że sądy mogą decydować się na nieuwzględnianie zarzutu przedawnienia i orzekać świadczenia za okres dłuższy niż sięgający 3 lat wstecz.

O.n.a

Arhelanu w Orzyszu to porażka nie wiem jak teraz ale jak zaczynałam tam prace to była masakra . Jak była pani Danusia bylo wszystko ok . Wszystko zrobione dopilnowane . Potem weszła następna pani tu się nie wypowiem , odgadywanie pracowników z innymi pracownikami , w pewnym momencie ta pani poczuła się zbyt pewnie . Cieszę się że już mnie tam nie ma , nawet zakupów tam nie robię . Nie mile to wspominam .

Jd

poprostu mammamja ten sklep moja mama to kierowniczka xd

Ja.

Witam. Chcialabym zapytac Was o kulture Waszych kierowniczek /zastepcow. W Arhelanie w miejscowosci Mielnik jest tragicznie! O ile kierowniczka jest w miare spoko, pomijajac roznego rodzaju zawilosci rodzinne wsrod pracownikow, to jej zastepca jest chyba bardzo nadpobudliwą ososą. Kupuje w tamtym miejscu dosyc czesto, za kazdym razem gdy jest Pani M., to slychac krzyk i wulgaryzmy. Nie w stosunku do klienta a pracownikow! Jak mozna nazwac osobe, ktora do jednej z dziewczyn mowi (usunięte przez administratora) Na kase? Mimo iz miala przerwe? Jak mozna mowic czy kolejnej sie nie poje..... W glowie? Jak Wy dobieracie pracownikow? Gowniara ma moze z 28 lat a do jednej ze starszych pracownic, ktora ma wiecej stazu pracy niz owa gowniara lat mowi (usunięte przez administratora) Gdzie jest szefostwo, gdzie jest zwykly szacunek do ludzi? Gdzie jest kultura osobista i kultura wobez klientow z dziecmi? Moze czas sie zainteresowac?

Arhelan
@Ja.

Nasza kierowniczka jest w porządku. Nie siedzi tylko w biurze. Pracuje z nami na sklepie, pomaga.

jojo
@Ja.

archelan stare juchy kierowniczk a kaze myc mieso smierdzace i ponownie na polki

Ktos
@jojo

Koleżanko o ile dobrze mi wiadomo to mięso leży w lądzie chłodniczej a nie na półkach.Zostalas zwolniona i teraz wypisujesz takie głupoty.Chore

stała klientka archelan
@jojo

opinia kompletnie nieprawdziwa i napisana chyba po jakiejś złości. Od kiedy pojawił się Archelan w Starych Juchach robię tam stale zakupy, przyciągnął mnie jakością oferowanych produktów, które zawsze są świeże, estetycznie podane i obsługa zawsze miła, uprzejma i pomocna. Jest to jedyny sklep gdzie robię zakupy, zwłaszcza świeże mięso i nigdy nie trafiło mi się nieświeże. Jestem pewna że opinia dotycząca mycia mięsa jest NIEPRAWDZIWA. Zresztą jak widać napisał to jakiś chyba były pracownik, ktoś kto chce zrobić komuś "koło pióra" skoro pisze że kierownik coś komuś niedozwolego każe. Brzydko. Tak się nie robi, nie sra się we własne gniazdo!

do jojo
@jojo

Jak zwykle opinia byłej pracownicy która nie potrafi odejść z godnością. Robię tam zakupy i zawsze będę bo obsługa przemiła a mięso zawsze świeże. Najlepszy sklep w okolicy i najlepiej zaopatrzony.

kto to
@jojo

JOJO jestem klientem tego sklepu od jakiegoś czasu. Przeniosłem się od konkurencji specjalnie dla waszego świeżego mięsa i różnorodności asortymentu przemiłej i bardzo pomocnej obsługi. Co do kierownictwa sklepu jestem przemile zaskoczony tym że mogę bezpośrednio u tych dziewczyn zamówić co tylko chcę i nie ma problemu one mi wszystko sprowadzą. Nie rozumiem ludzi takich jak Ty? Jakim trzeba być człowiekiem by wypowiadać się na temat miejsca pracy i osób zapewne z Tobą współpracujących ( oby już nie) bo ludzi twojego pokroju to trzeba mijać szerokim łukiem za tak zwane- SRANIE WE WŁASNE GNIAZDO.

Olo
@jojo

Chyba jakiś żart ! Sklep otwarty już 2 lata i jeszcze nigdy nie trafiło mi się coś nie świeżego. Osoba która to pisze chce komuś zaszkodzić ale szkodzi sama sobie. Ogarnij się!!!!Sklep jest super .????????????Polecam????

Pan klient
@jojo

A ja uwielbiam ten sklep i nie chodzi tu o asortyment bo znajdę to wszedzie ale nie wszędzie znajdę tak wspaniałe ekspedientki które od progu witają uśmiechem. Kierowniczki są ślicznie aż chce się tam przyjeżdżać na zakupy ????. Nie muszę chodzić i szukać one zawsze służą pomocą. Dziewczyny to dla was wielu klientów przyjeżdża do tego sklepu nawet z drugiego końca świata. Jesteście wspaniałe .

MałaCZarnaBylaPracownica

Witam. Ja pracowałam w sklepie od samego początku otwarcia go. Pracowało mi się bardzo dobrze, kierownik bardzo miły i zawsze pomocny, nigdy nie miałam z nim problemów, chodź opinie miał różne, w sumie tak jak jego zastepczyni, dziewczyny które pracują dalej są mile i kompetentne, z płacą jest różnie. Ale najgorzej to jak przyjeżdża regionalna, cały sklep na baczność bo albo ma dobry humor i się uśmiecha albo ma zły humor i tylko burczy pod nosem. Ale nic z tym nie możemy zrobić. Sklep dobrze zaopatrzony także polecam !!!

@MałaCZarnaBylaPracownica

To jej praca,i dobrze

Lala

Witam, my jako sprzedawcy jesteśmy bardzo narażeni na kontakt z osobami które mogą być chore. W związku z powyższym chcielibyśmy dostawać wynagrodzenie adekwatne do zagrożenia. Jesteśmy na drugiej linii ognia zaraz po lekarzach, inne sklepy wynagradzają swoich pracowników w postaci wysokich bonów lub premii. Dla nas tez się należy.

eurocash
@Lala

teraz pod rządami eurocashu może się zmini sytuacja

@eurocash

co? hahaha

Ktoś 2020

Pracowałam w arhelanie jakiś czas temu w Milejczycach byĺa tam taka pani która była lizuską.Chodziła podpieprzała te osoby które jej nie odpowiadały.Jak ktoś bułkę zjadł chodziła na skargę a sama była nie lepsza.I dopiero płaciła na następny dzień.Gumowe ucho wszystko chciałaby wiedzieć.Jak była na zmianie popołudniowej to przed 21 nie raczyła zmielić mięsa i ukroić na krajalnice bo już wszystko pomyte.Wclale się nie dziwię że w swojej miejscowości nie znalazła pracy.Ona jest po prostu walniętą chamką

klient

Witam chciałem sie zapytać czy parking w sklepie Arhelan zrobili dla pracowników czy dla klientów?? pół parkingu samochodów stoi pracowników Arhelana , tym bardziej że są wakacje i jest dużo ludzi przyjezdnych i nie ma gdzie stanąć że aż samochody stają na ulicy.... troche to nie w porządku gdzie ciut wyżej jest parking i mozna stanąć samochodem. Starsza kobieta czy mężczyzna jak przyjadą to na górze nie zaparkują ....Prosze o wzięcie pod uwage że jest coraz wiecej osób starszych co im cieżko nawet zakupy przenieśc do bagażnika

klient
@klient

to wypowiedż jest do sklepu w MIELNIKU POZDRAWIAM

Laka
@klient

Bez PRACOWNIKÓW nie będzie argelanu,a teraz odp na moje pytanie gdzie mamy stawiać swoje auta???,stary gs prywatny,parking straży prywatny może pod kościół haa dobre sobie!!, nie pasuje do Siemiatycz na zakupy tam więcej miejsc do parkowania.

09 07 1967 14 10

wyślijcie anonimowego klienta do sklepu w Goniądzu,tam albo nikt nie obsługuje na stanowisku mięsnym a rozmawiają na zapleczu albo czeka się na kasjerkę przy kasie która biega z zaplecza przez cały sklep

@aleksandra to skoro tak mało personelu to nie szukają kogoś nowego ?

@Ania

@Ania niestety pracownik kosztuje. Firma nie chce zatrudniać za dużo personelu, bo za dużo z ich kieszeni pieniędzy wyjdzie...

Aleksandra

Witam to jest jakaś tragedia z tym sklepem a zwłaszcza szkoda dziewczyn które tak pracują bo są tylko 3 na dzień chodzi o sklep codziennie zmęczone biedne kobiety a. Pewnie jeszcze za marne grosze weźcie się za swoich pracowników i zadbajcie o nich a nie kolejne sklepy otwieracie. Chodzi mi o sklep w Białymstoku na transportowej

Jan

Ostatnio byłem w Arhelanie w Siedlcach na Sokołowskiej. W przecenach były karmy dla psów do tego przeterminowane. Pozwoliłem zrobić sobie zdjęcie bo to nie pierwsza rzecz w tym sklepie sprzedawana po terminie. Super firma tym bardziej super jakość

Mielnik

Witam w sklepie w Mielniku dzieją się komedie(usunięte przez administratora) wyszczekana gorzej niż pies nie powinna być tu gdzie jest... Wiecznie ofuczona kiedy ktoś ją o coś nie zapyta wielkie obuzenie a jak zwraca się do pracowników to słychać na cały sklep w dodatku z wulgaryzmami, myślę że nie powinno tak być i takim zachowaniem reprezentuje swoją pracę? Niech ktoś się tym zainteresuje... Mam nadzieję że będzie jakaś poprawa

Zostaw merytoryczną opinię o Arhelan Sp. z o.o. - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Arhelan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arhelan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arhelan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arhelan Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arhelan Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arhelan Sp. z o.o.