Opinie o Arhelan Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arhelan Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arhelan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arhelan Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

PIPzoo

Firma (usunięte przez administratora) z tym się zgadzam. Nie zgadzam się, że nie zatrudniają na kierownicze stanowiska ludzi z zewnątrz. Co do skierowania tej firmy do PIP-u zgadzam się na 1000000000000%. Wszyscy co mają coś do powiedzenia niech piszą szczegółowo, jak coś dam namiary do siebie, ja mam kilka udekometowanych uchybień. Nie piszcie głupot tylko fakty, nie używajcie wulgaryzmów. Takie zachowania tylko Im pomogą.

On

INSPEKCJA WAM SIĘ ZA DU.....PY WEZMIE.DOSC LEKCEWAŻENIE LUDZI

Kaska

OKLAMUJĄ LUDZI ŻADNYCH KIEROWNIKPW NIE POTRZEBUJĄ TO SCIEMA NAWT NIE JEDZCIE NA ROZMOWY SZKODA CZASU LEPIEJ DO BIEDRY CZY TOPAZ NIZ DO TEJ FIRMY

Xxx

Arhelan nie jest to firma poważna, dalej podają ogłoszenia do pracy na stanowisko kierownik/zastępca w miejscowości Konstantynów .Byłem na spotkaniu w tej firmie najpierw w Siemiatyczach następnie w Bielsku,nic nie mówią na temat umowy ,wynagrodzenia i itp.Posiadam duże doświadczenieOdradzam wszystkim tę śmieszną firmę,niech sami sobie robią Ci wszyscy z Bielska.Ludzie nie nabierajcie się w tej firmie tam nie zarobisz

Rekrutacja przebiegła w miłej atmosferze.

Pytań w sumie nie było. Co mnie zdziwiło. Myślałam, że taka firma przeprowadza prawdziwe rekrutacje. Chyba bardziej ja zadawałam pytania nt Warunków pracy.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Nieznajomy

Kolejny dowod : moja koleżanka przeszła z jednego sklepu na drugi - awans na kierownika- a w Bielsku przychodzą na rozmowy o pracę na te stanowisko i w konkretnie tym sklepie gdzie ona zaczęła już urzędować- śmiech na sali :)))))))))))))) LUDZIE CO WY ROBICIE

Kamil

JAK JEST TERAZ W ARHELANIE CZY COŚ SIĘ ZMIENIŁO JAK Z UMOWAMI DALEJ ŚMIECIOWE CZY COŚ SIĘ ZMIENILO

Ala

Puszczają fikcyjne ogłoszenia wypowiedź osoby poniżej lekceważenie osób chętnych do pracy jechałam najpierw do Siemiatycz potem do Bielska 80 km w wszystko to sciema overlock 05.10.2019 16:06 @Casey zapomnij, że zatrudnią kogoś z ulicy na takie stanowisko- na kier czy z-cę przechodzą osoby z innych sklepów np. z-ca z jednego idzie na kier do drugiego sklepu- ogłoszenie musza dać a nabór to fikcja- przekonasz się sam- wiem co mówię bo ja tak awansowałam :)))))))

Onnnn

RACJA Arhelan rekrutacja 04.12.2019 11:34 Mieli państwo rację! Oni z buta z zewnątrz nie zatrudnią na stanowisko kierownicze... zastępcy strata czasu... Teraz liczą się znajomości i wejścia a nie wykształcenie i doświadczenie.A po co dają ogłoszenia i ganiają ludzi chyba że nikt do nich się nie zgłasza miałem przyjemności rozmawiać z nimi w październiku.

Xxx

Szkoda czasu i nerwów na pracę w Arhelanie Widzę że trochę ludzi poszukujących pracy w Arhelanie zaczyna pisać prawde i wszędzle to samo co ja miałem czy Biedronka sciaga ludzi do centrali Lidl i Kaufland Stokrotka takich akcjì nie robi a to pieprz....ni biurokraci za biurek, jeżdżą super furami zarabiają kasę a osoby chętne do pracy mają za nic. TAK DALEJ TRZYMAJCIE powodzenia życzę waszej sieci

Olaf

LUDZIE co wy wypisuje jaki wykup jA sam miałem u Państwa takie samo DOŚWIADCZENIE jak poprzednicy DAJECIE WKOŁO TE GŁUPIE OGŁOSZENIA O PRAĆĘ kierownik/zastępca Arhelan Konstantynów niedługo otwórzcie sklep a ogłoszenia dalej wysyłajcie jak dur..Nie SZUKACIE LUDZI Z DOŚWIADCZENIEM A I TAK TEGO NIE BIERZECIE POD UWAGĘ GONICIE TAK JAK POPRZEDNIO NAPISAŁ PONAD 140 KM I NIC KONKRETNEGO NIE PRZEKAZUJECIE CO DO UMOWY ZATRUDNIENIA I WYNAGRODZENIA. A WY PISZECIE ZE TO KTOŚ CHCE ZROBIC WYKUP WALNIJCIE SIE W GŁOWĘ MYŚLICIE ŻE LUDZIE SĄ GŁUPI W KOŃCU KTOŚ PISZE PRAWDĘ O WY NAWET NIE PRZEDSTAWIAXIE SWOJEJ PROPOZYCJI WYNAGRODZENIA LUDZIE OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA

Pracownik Arhelan

G....k najpierw daje pole do nienawistnych komentarzy pod adresem firm, a potem składa ofertę „wykupienia wizerunku”. Przed nimi ugięli się Żabka, DHL, T-Mobile, Biedronka – szczegóły w linku Ciekawe? Waszym zdaniem wspierać finansowo takie działania? Wierzyć opiniom? https://biznes-gospodarka.plportal.pl/miec-3-mln-zl-dzieki-hejterom-kulisy-biznesu-gowork-pogromcow-pracodawcow/

Pati

Czy ktoś wie może ile zarabia kasjer w arhelanie w Warszawie? Bo wątpię że tyle samo co na Podlasiu?

Iza

WITAM o wszystko chcą wyciągnąć informacji od ludzi ja miałam pojęcie bo praca w sklepie nie była mi obcą wszystko wiem o sklepie od kasjera po kierownika a jednak im coś nie pasowało i dalej puszczają do znudzenia te xholwrnw ogłoszenia o pracę do tej beznadziei ....jnej firmy nie ma chętnych ciągną od siwmatycz do Bielska i nawet ich nie stać aby przedstawić warunki płacy i ewwnrualnwfo Ayrusnienia to jest (usunięte przez administratora) i jeszcze raz tu ....wno

Onnnn

To nie fajnie jak tak robią... Ale próbować warto... O co pytają na takiej rekrutacji? Napiszcie od kierownika po kasjerkę jestem ciekawa.

Iza

Nie szanują ludzi GANIAJA na rozmowy to do Siemiatycz to do Bielska kto TO widział żeby Biedronka lidl stokrotka maniaka ludzi do centrali świństwo i lekceważenie a na kierowników nikogo z zewnątrz nie biorą to po co dana durne ogłoszenia szukająudzi z doświadczenie a nawet nie wie. (usunięte przez administratora)

Zawiedzona

ciekawe...

O

Odradzam wszystkim pracy w tej śmieszniej firmie pod nazwą Arhelan,podają ogłoszenia do pracy do nowo otwieranych swoich sklepów jedziesz pierwszy raz na rozmowę z regionalną a później pędzisz do Bielska na rozmowę ,której nie przejdziesz nawet jeśli posiadasz doświadczenie.Oni szukają ludzi za śmieszne pieniążki i chyba najlepiej na śmieszną umowę aby tyrać.(usunięte przez administratora)

Ktoś

Arhelan to nie firma to oszukańcze dno,nie polecam tej firmy,oszukują ludzi na rozmowach,gonią na rozmowy do Bielska nie wiem po co jak szukają ludzi na kierowników za głodowe pieniądze,to jest (usunięte przez administratora) totalny ludzie nie dawajcie się nabierać

Czy Arhelan Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

WoW

planujesz, ustalasz i masz

olga
@WoW

Wow...a w którym Arhelanie tak jest? Ja pracuję 5 rok i zawsze jest problem z urlopem, tzn otrzymasz go ale nie zawsze wtedy kiedy chcesz- lato to gorący okres na sklepie- zazwyczaj dostajemy na listopad :(

Margo

U mnie pracują dziewczyny z Ukrainy i jedna non stop lata na skargi i próbuje rządzić innymi pracownikami.Kierowniczka ma swoich ulubieńców a resztę traktuje strasznie. To podchodzi pod mobbing . Ja nigdy z pracy nie wyszłam o godzinie której kończę pracę zawsze schodzę 15 do 30 minut a zanim się przebiorę to nie zdarzam na pociąg i czekam 30 minut na następny. Robią się niezłe nadgodziny miesięcznie ale nikt za nie nie zapłaci.Tylko wiecznie pretensje i cię obrażają i wyszydzają nawet przy klientach

Zostaw merytoryczną opinię o Arhelan Sp. z o.o. - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Arhelan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arhelan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arhelan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arhelan Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arhelan Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arhelan Sp. z o.o.