Opinie o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Nico

Straszna firma. Jeśli chcesz aplikować tam na stanowisko menadżerskie, dyrektorskie - od razu odpuść. Zamknięci na jakiekolwiek inicjatywy i pomysły wyprzedzające ich przestarzałe metody pracy o lata świetlne. Dają Ci audi albo bmw, regionalny podjarany jak 14latek ze za darmo pojechał do chorwacji motywuje Cię tym do pracy. Widać, ze kadra zarzadzajaca to same głąby, które wyszły z firmy bo potrafiły gardzić innymi i sie ulizywac do przełożonych, najgorszy sort człowieka. Najważniejsze na stanowisku dyrektorskim jest czy szybko rozkładasz ziemniaki, czy umyjesz kibel i podłoge jak Pani sprzątająca rzuci L4 i czy wejdziesz w tyłek jak przyjedzie "wizytacja" zobaczyc czy rowno leżą pomarańcze. Zero ambicji zeby wprowadzic usprawnienia dla pracownikow, usprawnienia procesow, ograniczenia strat... tragedia. Jesli nie jestes udziałowcem to jestes robolem z furą sluzbowa ktory ma skakać po paletach w smierdzacym (usunięte przez administratora) bez klimy. Bóg mnie stamtąd zabrał...

Lala

Czy będą bony wielkanocne?

110xd

Stanowczo odradzam pracować w tej firmie. Najpierw zatrudniają ludzi na okres próbny a potem albo nie przedłużają umowy albo zwalniają za byle co i dalej następni

Cześć Ile Zarabia manager zespołu? Czy MZ też może dostać auto służbowe?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Roznoszenie Gazetek z AUTEM do 100zł/dzień !!! - PABIANCE?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
ANNA

KAUFLAND TO mój ulubiony market ale litości dużo ludzi ,gorąca i te do uduszenia maseczki i RADIO z muzyką niemal na fuil napieprza tak że natychmiast czuję nerwy i najchętniej wyszła bym z tego sklepu a cała obsługa i stoiska postronne muszą w tym siedzieć cały dzień .Mam 74 lata i z przyjemnością słucham muzyki ale tak głośno .Dużo moich znajomych przeniosło się do Lidla z żalem chyba zrobię to samo l i

Janina.P.

Dzień dobry, czym u was w sieci zajmuje się Manager Marketu? Ciekawa jestem w porównaniu do sieci w której pracuje , - u mnie od wiecznego narzekania ????

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Marian

Studenta każda firma chętnie przyjmie.

Ruda

Jest program Absolvent, adresowany do studentów - polecam.

Ja tam lubie kaufland za promocje i super przeceny produktów :) i polecam ptasie mleczko na wagę bardzo dobre :)

Rozczarowana

Czy w każdym markecie jest teraz czyszczenie magazynów przed inwentaryzacją i dlatego wszystko sprzedają jako talerze za 1 zł? "Wybrańcy" wyjeżdżają pełnymi wózkami z magazynu. Fajne rzeczy za 1-2 zł. A kasjerka tylko patrzy...

Klient ze Świdnicy

Tutaj też jest moja opinia. (usunięte przez administratora) Byłem w tym sklepie Kaufland Świdnica w dniu 22.10.2020 około godz. 9:30 a 10:00 kupiłem kartofle 5 kg za 7,00 zł. i płyn do spryskiwaczy 4 L cena na półce 19,99 zł. to razem 27,00 zł. , będąc przy kasie pacząc od wyjścia pierwsza kasa, siedziała tam stara kasjerka, policzyła mi 30,94 zł, ja się pytam po ile te towary, a ona że teraz nie może mi powiedzieć, a ja miałem wyliczone 27,00 zł banknot 20 zł i monety 5 i 2 zł. , w tym przypadku musiałem schować monety do kieszeni dałem wcześniej banknot 20 zł i końcówkę monetę 1 zł. kasjerce i wyciągnąłem 2 banknot 20 złotowy i jej też podałem razem 41 zł i nie została mi wydana reszta i paragon, tylko następny klient, a resztę przyjęła jako korzyść majątkową. Zorientowałem się dopiero po przyjściu z zakupami do domu że ta Pani nie wydała reszty i paragonu, nie poszedłem z reklamacją bo nie było paragonu, a zazwyczaj zawsze biorę rachunek, chwilę wtedy jeszcze byłem w pobliżu kasy widoczny przez kasjerkę, ale ona nie śmiała nawet zawołać - Proszę pana reszta! Zastanawia mnie to dlaczego tych ludzi kusi takie (usunięte przez administratora) na dobrą sprawę gdyby się uparł to wystarczyło sprawdzić monitoring z kamer.

Zyyata
@Klient ze Świdnicy

Jaka korzyść majątkowa? Proszę powiedzieć 8 godzin na kasie i popracować w tych warunkach to pomyłka nie jest nie wykluczona .Po co wypisywać takie głupoty wystarczyło podejść do kasjerki i powiedzieć jaka jest sprawa .Dlaczego jak kasjerką pomyli się na w drugą stronę to jakoś nikt nie leci oddać.

Nati
@Klient ze Świdnicy

Proszę Pana trzeba było podejść do kasjerka. To też tylko człowiek, jest monitoring, wszystko byłoby sprawdzone. A tak wylewa Pan żale na portalu pomawiając ta panią o chęć "wzbogacenia "się Pana kosztem. Swoją drogą ta złotówka z groszami faktycznie warta jest paru tysięcy złotych kary za brak wydania paragonu. To tak ku przemyśleniu. P.S. następnym razem proszę być bardziej uważnym i zabrać paragon, który pewnie leżał przed Pana nosem Pozdrawiam dawna kasjerka z innego supermarketu

Ile jest działów w kauflandzie?

złota

Czy w Waszych marketach działa jeszcze AM KONTAKT albo inne serwisy,jeśli tak to po ile godz w miesiącu??

EOP

Znowu dalem sie nabrac w Kauflandzie w Opocznie i przeplacilem za pomarancze 2,99pln/kg!!!!

Tik
@EOP

Jak żyć panie premierze? Oszukali mnie na pomarańczach a wystarczyło dobrze gazetkę przejrzeć.

Bebiiiko
@EOP

Widać idzie Ci lepiej z pisaniem ,niż z czytaniem ze zrozumieniem

Kolo45

Witam mam pytanie jakie umowy Kaufland daje nowym pracownikom ? I na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik na rękę na czysto ?

Hindi

Dziś idę na drugą zmianę do pracy, odbieram telefon od kolegi i muwi że w KAUFLANDZIE mnustwo ludzi nie przestrzega się ilość KLIJENTOW czemu nie przestrzega kaufland tego kierownicy dyrektorka tylko tabelki my mamy rodziny dzieci ponoć masakra w KAUFLANDZIE na Sieradzkiej

Ruda
@Hindi

Gdzie pracownicy w zagranicznych marketach nie choruja. Nawet jak ktos jest chory straci smak i wech cala rodzina ma pozytywny to Twoj wynik testu wyjdzie ujemny. Dziwne Kaufland przeznaczyl 1ml na walke z koronowirusem. Po peselu wyskakuje gdzie pracujesz to coronivirus zaraz znika????

Iwona
@Hindi

W Zgorzelcu też masakra

Witam, czy ktoś pracuje w sieci Kaufland na ul, Birżańskiej?????? Czy wszyscy są zawirusowani może? Taki bałagan i kolejki brak towaru ktoś ogarnia wogóle ten sklep? zmarnowane całe popołudnie a i tak połowy towaru nie można byłło kupić Kpina jakaś.

Iwona
@Paweł

Paweł ja pracuję w Kauflandzie i wyobraź sobie że tam pracują ludzie nie maszyny ludzi do pracy brak pracujących mało jedna robi za trzech ludzie przemęczeni jeśli chodzi o bałagan to zapytaj klientów dlaczego robią armagedon w towarze zachowują się jak bydło ale nikt do mich nie ma pretensji tylko zawsze do pracowników masakra.

Małgorzata

Witam, jestem a właściwie byłam stałą klientką Państwa sklepu w Warszawie przy ul. Birżańskiej. Dogodna lokalizacja, ciekawe produkty zawsze w półce w niewygórowanych cenach, świeże wyżywa i owoce, czysty dział ze świeżymi wędlinami, ze sprawna obsługą, wszystko sprawiało, że był to dla mnie najlepszy, najwygodniejszy sklep do codziennych sprawunków po pracy. Był............, niestety w ostatnim czasie obserwuje ja i moi sąsiedzi coś złego. Brak towaru. Nie bywam w godzinach porannych, ale wiem, że warzyw ostatnio o godzinie 8.00 nie ma co szukać na sklepie i trzeba przemieszczać się do innego sklepu. Musiałam zmienić sklep, niestety. Wolałabym robić zakupy nadal w Kauflandzie, mam nadzieję ze wpłynie do Państwa więcej podobnych opinii i coś się da zaradzić, aby wszystko wróciło do normy na ulicy Birżańskiej. Pozdrawiam serdecznie zasmucona była klientka.

Witam. Bardzo cenię sobie dostępność, czystość i miłą obsługę i właśnie tak jest w Kauflandzie w Chełmie. Wyszedłem zadowolony. Pomimo ogromnych kolejek szybko i sprawnie zrobiłem zakupy. Ci ludzie co tam pracują naprawdę robią dobrą robotę. Napewno wrócę.

Tomi

Same reklamy pojechałem rano ok 8 kupic reklamowane mięso po okazyjne cenie ale jak zwykle to bywało nie MA

Jakimi autami jeżdżą kierownicy sklepów?

Rozczarowana

Zyyata
@Gosia

A Tobie dadzą 100 podwyżki raz na jakiś czas żenada

@Paweł

Kierownik regionalny na korkowej,w ząbkach itd nowym audio.

Bebiiiko

Kierownicy jeżdżą swoimi ,Menager Kauflandowym

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 5 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 238 ocen.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.