Opinie o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy sia Abrasives Polska Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie sia Abrasives Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Życie z gowork nie daje im spo

Boze widzisz i nie grzmisz! Słabe te Wasze wpisy tutaj. Czytać się już tego nie da jak się pocicie by coś napisać . Dobrało się dwóch najmadrzejszysz i się nakręcaja ! Śmiechu warte jak z Was się wszyscy śmieją ! W kolko to samo .Skonczcie juz ta dzieciniade i zajmijcie sie swoim zyciem bo Zycie z gowork jest żałosne !Pisanie takich wypracowan na temat pracy, "po pracy" też musi ostro ryc czape na chacie , współczuję i nie pozdrawiam

Głos Prawdy

Agnieszka twoim fartem jest fakt iż szanuje kobiety i wybacz że nie skomentuje twojego wpisu bo mógłbym porównać Ciebie do blondynki z kawałów ale nie to jest moim celem -dodam tylko że w życiu nie dostałem nagany za cokolwiek to tylko świadczy jak mnie dobrze znasz.A teraz dobra nowina a mianowicie dostrzegłem że coraz więcej komentarzy powstaje w obronie zakładu a już myślałem że nikt nie jest w stanie tutaj nic pozytywnego a firmie napisać na szczęście jakiś fanatyczny obrońca lub nawet dwóch się pojawiło(brawo)mam tylko nadzieje że za tymi komentarzami stoi jedna i ta sama postać która tylko nick zmienia-bo to byłoby żałosne.Dla waszej wiadomości oświadczam że bez względu czy zostanę tutaj jeszcze kilka tygodni,miesięcy czy nawet lat a nawet jeśli stąd odejdę i tak będe opisywał sytuacje w zakładzie aby ludzie którzy obecnie pracują lub mają zamiar przyjść do Sia wiedzieli z czym muszą lub będą musieli się zmierzyć bo akurat firma sama w sobie zakłamuje rzeczywistość-mało tego jeśli będziecie próbowali mnie obrażać jak chociażby Agnieszka będę jeszcze więcej wypisywał i zrobię sobie tutaj swój blog tak jak pisaliście naszemu koledze.UZDROWICIEL też się wymądrza aby przedstawić tutaj nazwiska a sam używa pseudonimu(śmieszny).I co myślisz że co zrobiłby Nasz Guru gdybym stanął i powiedział Mu w oczy to co o nim myślę-zwolniłby mnie?Bo raczej nie pobił ze swoją aparycją.Macieju świetnie że mi odpisujesz ale mam dla Ciebie również złą wiadomość bo Ci którzy mnie znają wiedzą że w każdej chwili mógłbym wrócić-bardziej martwiłbym się o Ciebie bo jeśli jesteś jednym z pracowników z biura i nagle zrezygnują z twoich usług to ciekawe gdzie Ty wrócisz?Na szczęście to nie mój problem ja mogę tylko życzyć Tobie powodzenia!MARIO użyłeś słowa NIEUDACZNICY w kierunku do ludzi którzy według Ciebie zachowują się nieodpowiedzialnie a zobacz jak teraz potrafią działać gdy atakują każdy twój post i to po kilku naraz -do tego akurat się nadają ale żeby porządek w papierach zrobić to już dla nich Mission Impossible!Zobaczysz jak zaraz rzucą się po moim wpisie-tylko na to czekam!Wiem że mi to MARIO nie wybaczysz co teraz napiszę ale musisz im wybaczyć ze względu na to że każdy popełnia błędy nawet Ja a także i Ty ale dla pocieszenia dodam że tam wyżej zostało już tyle błędów popełnionych że to już jest WIELBŁĄD a w nieskończoność tolerować tego nie można dlatego trzeba reagować i przestrzegać innych nieuświadomionych!Na koniec dodam tylko abyście raz na zawsze obrońcy Sia przestali wyjeżdzać z tą ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -wy już pokazaliście jak jesteście odpowiedzialni -wystarczy!

@Głos Prawdy

Skoncz z tymi wywodami bo nudne to jak flaki z olejem. Pracuje tu 400 osób. Gdyby wszyscy byli tacy jak TY ta firma by nie miala bytu. Pozdrawiam.

Mówię jak jest, Mario

Czekam jeszcze na wypłąte, znając życie beda chcieli mnie przekręcic na pieniadze jak z urlopem, jak multisport i Aivą ;) ciąg dalszy opisze oczywiscie tu ale nie dla was z biura, tylko tym którzy wiem ze ich to interesuje i tym z zewnatrz ;) ciąg dlaszy pewnie nastąpi ;)

Gość 2
@Mówię jak jest, Mario

Mario a gdzie idziesz do pracy teraz? Może spróbuj w biurze? Masz predyspozycje.

@Gość 2

Myśle ze Mario idzie od razu na dyrektora. W końcu doskonale wie jak zarządzać dużą firmą i jak dbać o pracowników :)

Mówię jak jest, Mario

Moim Drodzy Koledzy, to oczywiste że sie nie dam i nikt sie nie dał odczhodząc z SIA ;) paranoja jak oni potrafią obrócić wszystko i zgonic na kogos, umywanie rąk od sprawy to ich specjalność, dlaczego mam Milczeć i inni pracownicy pracujacy i Ci którzy odeszli ? bo ktos sie wziął za was nieudacznicy ? łatwo siedziec w biurze chwalic sie jakas tam szkoła i brac kase za taki cyrk ...ktos jednak pomyslał aby poruszac tematy i panie z broda z kadr...pan sie mylisz ic zytaj ze zrozumieniem bo nie wiem jaka szkołe pan konczyl i pani edyta i inni ... kazdy wie jak było i jest a lajki macie jak ktos napisał juz od swoich PUpili, za słabi jestescie do nas i wasze te szkoły mozecie sobie dla siebie zatrzymac, waszym obowiazkiem jest TO co opisałem a nie ludzi, taa zbieraniana nieudaczników w tym Boschu i kazdy to dzis juz wie, czytajcie posty starsze i co było poruszane, pewnie zaraz wymyslicie sobie ze to ja pisałem posty, no tak i pewnie te kiedy jeszcze nie pracowałem w SIA, panie z brodą to pan do mnie dzwonił w paśdzierniku czy nadal bym chciał pracowac w SIA a ja odpowiedziałem panu ze juz pracuje od SIERPNIA, taka pan amsz szkołe i taki pan jestes mądry ...aha ja panu powiem to w oczy bo mijam pana nieraz an kauflandzie i bede miał mzoe okazje zapytac o te sprawy opisane ale epwnie pan ucieknie jak SZCZUR bo mądry to pan jest ale dla siebie tylko bo pana szkoła jaka pan ma NIC panu nie dała panie nieudaczniku, jaki pan ma dowód anie z akdr ze nie dostaryczłem wam wszystkich kopi no jaki ??? mógł pan je poprostu wywalic, do kogo pan ma żal ? ejstes an i pani edyta śmieszni gdyz jesli amcie taki cyrk to wyjasnia sie z pracownikiem na spokojnie a nie wiecze żale ze wy nie macie OBOWIAZKU, i włąsnie dajecie dowód pogardy do Ludzi,nie tylko do mnie ale i do innych, ale cóz.... zbieranina z firm ludzi którzy niestety nie daja z niczym rade....ponizsze posty tez ja pisałem ? chyba pisza ludzie którzy tam pracuja wiec CYRKI sie nadal dzieja i dziac beda a dlaczego? dlategoo ze ejstescie nieudacznikami i nie macie szacunku do ludzi bo jak to pani pawlak mi powiedziała i pan z broda z kadr ze ...nie maja oni obowiazku ... takis zacunek amcie nieudacznicy z biura na jaki zasłuzyliscie i CZEKAM powtarzam CZEKAM az ruszycie z czyms i oczywiscie moja reakcja bedzie w instytucji która stwierdzi...czy wy macie ten obowiazek czy nie ? CZEKAM , was nie pozdrawiam ale Ludzi których w SIA poznałem paru Pozdrawiam Serdecznie, zaraz beda ci z biura pisac ze to ja wszystkie posty pisze :) no oczywiscie i te napisałem kiedy jeszcze nie pracowałem ;) amcie cyrk i płacicie za niego włąsnie tu, a pisał i inni takze beda pisac i nikt sie nie da zastraszyc takim jak wy ...jestescie zbyt mali do ludzie którzy tam jeszcze pracuja i ci co sie zwolnili, nikt sie nie zwalnia jesli jest OK, pani Eweliny juz tez nie ma a tak mówiła pieknie o rodzinie boscha, chyba zobaczyłą w jakim (usunięte przez administratora) siedzi i nie potrafiła juz okłamywac ludzi, Pozdrawiam Koledzy i tych z którymi miałem fajny kontakt.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie sia Biuro Technologiczne sp. Z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Głos Prawdy

Z dedykacją dla Lider i Sia.Witam i pozdrawiam Ciebie Mario, bardzo ciebie brakuje ale cieszę się że wybrałeś inną drogę mam nadzieję że o wiele lepszą niż ta poprzednia-trzymamy kciuki.Kolego nie zważaj na to co piszą każdy wie jak tam na górze zarządzają zakładem,mówią o odpowiedzialności że są Bóg wie kim a ciągle dają ciała na całej linii.Jeszcze niedawno w sprawie zagubionych dokumentów naszego kolegi musiał interweniować sam Prezes i dopiero wówczas odnaleziono zgubę że nie wspomnę o tych kolejkach ludzi którym żle naliczono wypłaty,tych ich pomyłek można było by wyliczać i wyliczać.Tutaj jest tak cudownie że nawet Lider który tak usilnie bronił Sia podziękował za współprace albo po jego ostatnich wyczynach stwierdzono podobnie jak ja że zwyczajnie nie nadaje się do zarządzania ludżmi (bardziej skłaniałbym się do tej teorii),nie minął miesiąc a następny Lider znika z zakładu i to w tym tygodniu a już ptaszki ćwierkają że kolejny z Liderów odchodzi właśnie tak dobrze się dzieje w tej firmie i oni chcą pouczać o odpowiedzialności co za hipokryzja.Mario ty walcz o swoje i nie martw się wpisami jakiegoś pionka co nie potrafi nawet papierów twoich ogarnąć i co jest jeszcze śmieszniejsze większości zwalniających się z Sia.Ja przechodząc z poprzedniej firmy dostałem wszystko jak na tacy gdy żegnałem się i jeszcze pytano mnie czy kiedykolwiek chciałbym wrócić gdyby mi nie wyszło a tutaj taki cyrk że musisz wracać po kilka razy i jeszcze wysłuchiwać pretensji- jakiś dramat i jeszcze ten wpis że "MAMA CI KANAPKI ROBI" -co za gamoń to pisze bo inaczej tego nie można nazwać jak Ty śmigałeś po całej Polsce to on pewnie myślał w którą stronę ruszyć aby mieć za co żyć-współczuje mu niewiedzy.Sorki Gościu z Sia za to ostatnie zdanie na twój temat ale tak jak ty oceniasz naszego kolegę tak ja mam prawo ocenić ciebie.Wypisujesz bzdury że założył tutaj blog a nie zauważyłeś że zanim Mario zaczął komentować cokolwiek to było tu setki komentarzy innych osób-załatw lepiej te papiery chłopczyku i pozwól zacząć Mario nowy etap życia w innej firmie-tyle.Liderze ty chyba nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz bo twój wpis jest tak śmieszny że ja nawet mam radość na twarzy-przeczytałeś i nic nie zrozumiałeś(haaaaaaaaaaaaaaaa).Setki komentarzy i nic nie zauważył(haaaaaaa).400 pracowników ciekawe bardzo ciekawe a ile z nich jeszcze odejdzie a ilu z nich dacie nagane którą za chwilę musicie wycofywać przez waszą niewiedze.Kabaret można byłoby nakręcić o waszych poczynaniach tam na górze-odpowiedzialność bo pękne wy sami za siebie lepiej bierzcie odpowiedzialność bo zatrudnialiście Lidera który nie potrafił karetki wezwać do kobiety która zasłabła tylko wyręczył się nasza koleżanką która odwiozła kobietę na szpital-odpowiedzialność dobre sobie!Mógłbym zwolnić się w każdej chwili ale posiedzę tu sobie jeszcze bo muszę jeszcze trochę śmiesznych historii uzbierać aby mieć co opowiadać w następnej firmie-jak z Firmy która fajnie się zapowiadała kilku nieodpowiedzialnych ludzi zrobiło pośmiewisko na całe zachodniopomorskie-Pozdrawiam!

Agnieszka
@Głos Prawdy

Będziesz siedział, bo nie masz mózgu i nikt Cię inny nie chce. Sam napisałeś, że jest 400 osób, dlatego pewnie jeszcze nie wyłapali twojej głupoty. Staraj się bo i tutaj nie będą Cię chcieli. O nagany się nie martw. Za palenie, łamanie przepisów bhp, odchodzenie od stanowiska pracy takie coś powinno być norma. Martwi Cię pewnie to, że zakład - liderzy zaczęli reagować. Nie da się już tak łatwo stać i nic nie robić.

@Agnieszka

Prawda, gdzie są ci ludzie? nie ma kto robić i co dalej? Dajcie pracownikom zarobić uczciwie a będziecie mieli wspaniałych i szczęśliwych pracowników a nie lanie wody na młyn, zawsze można wszystko tylko trzeba chcieć??????????

Maciej
@Głos Prawdy

..."gdy żegnałem się i jeszcze pytano mnie czy kiedykolwiek chciałbym wrócić gdyby mi nie wyszło"... chyba jednak nie chcą Pana ponownie skoro nadal Pan tu pracuje mimo że już od dawna nie chce.

Mario

Oczywiści moje posty pisane sa na kolanie bardzo szybko stąd te literówki ;) nie chodzi o to... dla mnie najwaźniejsza sprawa to dać szybki news info dla innych aby wiedzieli ,) bede Informował nadal jak coś ;) szybka informacja sie liczy dla mnie tutaj ;)

Kolano Maria boli od pisania
@Mario

Masz człowieku jakąś obsesję na punkcie tej firmy mimo, że już w niej nie pracujesz. To już się robi nienormalne. A tak przy okazji wszyscy wiedzą kim jest były pracownik Mario i kim jest głos prawdy, co teraz smutny zawija bandownicą rolki na trójce :-(... Gdybyś był takim kozakiem to byś się tu z kolegą ładnie przestawił z imienia i nazwiska - bo przecież sami rzucacie na lewo i prawo nazwiskami innych, wg. Was tych złych. Oczywiście nie zrobisz tego bo wiadomo, że żadna lokalna firma nie chce u siebie pseudo blogerów. Zamiast pisać konkrety to opisujesz jakieś chaotyczne przygody obrażonego dzieciaka, który nie rozumie rzeczywistego świata dorosłych i się na wszystko obraża. Taki foszek troszkę. Zatrudniłeś się w firmie, uzyskałeś jakieś informacje, które okazały się fikcją, mimo to po okresie próbnym nadal tu siedziałeś... Nie rozumiem. Udajesz bohatera co wyzwolił naród a tak na serio to uciekłeś z zakładu i jak małolat "bazgrzesz sprayem po murze" jak to źle. Jak tak Ci źle bez tej firmy to złóż CV na asystenta dyrektora (na pracuj.pl jest aktualne ogłoszenie) - pokaż co potrafisz, zobaczysz jak to jest być tym biurowym. Praca fizyczna nie jest ciężka, jest w bardzo dobrych warunkach jeśli chodzi o pomieszczenia. Zasad trzeba przestrzegać choćby Tobie i Twoim kolegom nie podobały się

Obserwatorka

Mam wrażenie, że większość postów to logistyka i wózkowi. To chyba wyjaśnia zgubione kanbany i brak materiału do produkcji. Wiecznie nie mają czasu. Za dużo na goł łorku siedzą i plują jadem. Drodzy koledzy na wózkach. Wasza praca jest ważna, ale to nie jest coś nadzwyczajnego.

@Obserwatorka

To się grubo mylisz

Taka sytuacja

A co masz mówić lider i pupilki nie napracują się roznowa kawka reka reke myje kto pracował pracuje wie jak jest w SIA, to sobie rób na nadgodziny ludzie chca zarobic normlanie i te twoje wypociny o awans, zadnego awansu nikt nie dostanie oprocz was jak mianowano konopczaka kolesia i pupilki czarnula z blondyna i inni oni awanse maja i miec beda a takze podwyzki i nie napracuja sie reszta nic nie dostanie i nie dostali bo odchodza powtarzam 4 wozkowych w tydzien jaki awans jest tyra i rypanie ludzi a pupilki maja dobrze, firma sie prostuje chyba krzywi sie firma i kwiatka sciemy na zebraniu i nerwowa mimika jego twarzy ze jeszcze 2 lata do 5 i bedziecie szczesliwi , on jest choey czy udaje ? moja opinia ?? Cwaniaczek wie co mowi a pupilki i liderzy dobrze sie maja,kazdy wie jak andzelika awansowala tacy maja dobrze a reszta ma na nadgodziny robic a juz zapowiadaja operatorzy odejda, śmieszne wypociny twoje liderze takie bajki swoim dzieciom na dobranoc

@Taka sytuacja

Na przyszłość używaj kropek i przecinków, bo bardzo ciężko się to czyta.

Lider
@Taka sytuacja

Jeżeli piszesz posty z imionami innych pracowników to wypada się podpisać aby było sprawiedliwie. Internet to nie miejsce do wylewania pomyj na innych samemu będąc anonimowym. Praca lidera i kierownictwa ma inny charakter. Postrzegasz to w ten nie inny sposób bo sam nigdy nie byłeś odpowiedzialny za innych. Popytaj ekipy z wysokiego składu co to znaczy brać odpowiedzialność za kogoś kto niszczy regały nie przyznając się i ryzykuje zdrowie innych. Postarałeś się o awans? Jesteś dyspozycyjny/elastyczny dla pracodawcy? Zostałeś kiedykolwiek trochę dłużej w pracy nie jęcząc? Rozwinąłeś w sobie wysoką etykę pracy? Czy robisz absolutne minimum, patrząc zarazem na innych i gnębiąc ich zapał ? Mój drogi cierpisz na efekt potwierdzenia obracając się w środowisku ludzi którzy "wiedzą jak jest w SIA".

Uzdrowiciel
@Taka sytuacja

Posłuchaj, mam radę. Idź pogadaj z kwiatkiem, to dostaniesz awans. Będziesz mógł się wykazać. A tak na poważnie, co z ciebie za pissda, że się żalisz. Obrażasz ludzi, stosujesz pomowienia. Jak masz takie nie fajne zdanie o kwiatku i tutaj pokazujesz swoją moc, to miej moc i mu to powiedz. Będziesz nadal pissda czy zrobisz coś w końcu w prawdziwym życiu . Internet i anonimowość to nie życie. Dziewczynę też masz na red tube ?

Mario były pracownik bosch

Witam Wszystkich, dziś dzwoni pan z kadr który kiedys byl miły a teraz NIE, chodzi o mój urlop i ze z mojej niby winy nie dostarczyłem dokumentów nie dając prawie dojść mi do słowa i że moge sobie życ go workiem itd i pisac tu ... Musze napisac gdyz walcze z takimi ludzi ma dobro innych a nawet zastraszył mnie ze moge poniesc kare !!! KARE ??? za co ??? za psianie z kultura i opisujac sytuacje które miały i maja MIEJSCE ? powinienem miec 26 dni urlopu im wychodzi ze 20 i nie dałem pełnej dokumentacji , powtarzam i pytam czy pracownik zajmuje sie dokumentacja ? jak mi chce pan udowodnic i SIA zze ja nie dałem kopi całej w zeszłym roku to raz, dwa ... ejsli nie dostraczy ktos danego DOKUMENTU a moze byc taka sytuacja to czy zgłąszajac w styczniu o urlopu ze mam za mało nie powinno biuro sie tym zajac ? sprawdzic czy mzoe jako nowy wystraszony nowa praca mogłem nie doniesc reszty papierów.... powinno zajac sie tym biuro prosze pana niech pan doniesie to i to i ebdzie 26 dni URLOPU , o co chodzi ??? zapytałem pana o multisport i pieniadze moje odraz wchodził na temat dokumentów !!! a moze jest tak jak z multisport że nic nie pospiywałem a pobierabo mi pieniadze ? i nikt mi nie oddał, w popzredniej firmie jesli cos sie dzialo trzeba było wyjasnic móie temu panu to majster mówił..masz zgłosic sie do kadr w sprawie ... pan z SIA mi mówi ze nie ma obowiazku on i nikt w SIA, ja sie pytam dobzre to kto zajmuje sie dokumentacja pracownik fizyczny czy biurowy a mało tego zgłaszałem problem w STYCZNIU o 26 dni urlopu i w lutym MULTISPORT ... cisza i panz kadr zastraszajac mnie ze poniose konsekwencje itd nie dał dojsc mi do słowa i powiedział ze moge sobie psiac na go work bo ja tym zyje , Prosze Panstwa, taka sytuacje opisana to sa Fakty, ja pracowałem rok ponad zgłąszjac problem i urlopu i multisport i ubezieczenia aiva które nie działało i miałem czekac na wyjasnienie itd, ile mozna czekac ,minął rok i zwolniłem sie tak jak inni gdyz mieli dosc takiego chaosu,, moja wina ze brak dukumentacji w biurze !!! biuro informuje PRACOWNIKA jakie papiery ma pracownik DONIESC aby miał 26 dni URLOPU a nie 20 !!! do kogo miałem sic z tym w styczniu ? do Pana Dawida ? o Multispot i Aiva takze??? panie z kadr Prosze nie straszyc mnie bo to ja moge zgłosic Problem i dowiemy sie kto zajmuje sie Problemami organizacji pracy , urlopami multisport i Aivą Pozdrawiam Wszystkich

@Mario były pracownik bosch

Mario walcz o swoje oni teraz robią tobie pod górkę, muszą w ciągu 7 dni dostarczyć świadectwo pracy, jeśli nie to mają karę, jak się dowiedzialem przysylaja po miesiącu, masz ich w garści, zadaj wniosków które wpisywałem, ale ich nie powinno interesować go work, oni czytają i się boją dlatego to robią, pozdrawiam serdecznie dalej jest to samo

Już nie w Boschu
@Mario były pracownik bosch

Odpowiedź na pytanie: czy pracownik zajmuje się dokumentacją? Tak, bo to w jego interesie. Czy nie biuro powinno się tym zająć? Nie, bo pracownik przedstawia firmie to co chce a ona na tej podstawie wylicza urlop. Nie przyniosłeś - Twoja strata. W firmie źle się dzieje to fakt (sama niedawno stamtąd odeszłam ) ale tych Waszych wypocin już się nie da czytać. Zero konkretów, same smutki i żale i w kółko to samo. O jakiejś logicznej składni już nie wspomnę...

Mario gra w domu na nintendo
@Mario były pracownik bosch

Daj już spokój człowieku z tymi żalami. Zajmij się pracą w nowej firmie..... zapewne też za niedługo będziesz pisał na goł łorku na nowego pracodawcę bo nowy zakład nie podoła Twoim oczekiwaniom (wklej jakiegoś linka - przygody marudy Mario czytam do śniadania). Nie oczerniaj publicznie ludzi z imienia i nazwiska skoro sam nie podajesz swoich personaliów.

Sia
@Mario były pracownik bosch

Mario, jesteś pierwszą osobą, która na Gowork założyła swój blog - Gratuluje! A tak na serio to jesteś słaby na maxa, od stycznia masz niezałatwiony temat i czekasz aż ktoś Ci to załatwi, albo biuro, albo leader. Kanapki do pracy też Ci mama robi? Weź się ogarni i zastanów co i gdzie piszesz. W SIA pracuje 400 osób a tylko tu można poczytać o Twoich przygodach. Na serio wolimy Tu konkrety o firmie, a nie o Twoich przygodach!

Liva
@Mario były pracownik bosch

Zastraszanie w firmie to norma ! Kary za to że w sobotę nie chcesz przyjść, kary za picie wody ,kary za nie noszenie ubrań roboczych(liderzy ,kierownicy mogą bo przecież nie pracują na hali ,no heloł zasady bhp. )ale kary za dłuższe przerwy (co niektóre osoby..wszyscy wiemy kto)jeszcze nie było! .A czy będą kary za opowiadanie bajek wyssanych z palca na zebraniach których nikt tak naprawdę nie chce już słuchać ? Jedno z przykazań: NIE KŁAM.

Nowypracownik
@Mario gra w domu na nintendo

Nie chcesz nie czytaj, chyba proste co? No chyba że masz tak tępy łeb! My chcemy czytać więc czytamy . Mario trzym się i nie się.

Mario

W poprzedniej firma zajmowala sie calą dokumentacja a problem odraz był zalatwiany? Jesli 3 problemy byly zglaszane dluho wczesniej i zaden nie bul rozwiazamy to gdzie pracownik ma isc z Problemem ? Inni tez pisza nie robcie ze mnie ze ja zalozylem strone ;) jestescie słabi ;) 12 lat robilem w innej firmie nigdy nie wszedlem na go work:) dlaczego to pisze ? aby inni widzieli co sie dzieje a wpisy sa wiadaomo kogo :) ja noe zaczalem tu pisac nie klamcie ja dolączylem a o problemie pisze i ... bede pisal, jedna zasasa, z takimi jak wy sie walczy i mowi glosno jak oszukujecie ludzi :) wpisy innych sa duzo duzo statsze ... Pozdrawiam ;) nie na reke wam no coz opisana prawda i nie zostawie tak bez milczenia ;)

Krystek

Czy w firmie dostosuja mi zmianę razem z koleżanką abyśmy razem dojeźdzc?

Czesiek
@Krystek

Miały być busy i busów nie ma od roku i rekalmowali sie rok temu ze dojazdy a teraz w reklamie nie ma wiec sam widzisz zapytaj ludzi jak oszukali a takaze wolne weekendy i bez nocek a ro bylo pozdrawiam

Lider

Przeczytałem Wasze komentarze dwa miesiące wstecz i jestem zawiedziony poziomem dyskusji. Bardzo fajnie jest rzucać imionami, nazwiskami, ksywkami skoro i tak jesteście anonimowi. Rzucacie błotem w kogoś kto nie ma szans się bronić jest dziecinne. Przychodzi 10 dzień miesiąca godzina 11:20 i nie masz pieniędzy? Spójrz w umowę - masz tam zaznaczone do 10tego włącznie. Czy to przyjdzie o 09:00 czy o 21:00 to nadal jest 10 dzień miesiąca - sesje przelewów w bankach są różne! Nie wiem jak Wy, ale jak mnie poprosi kierownik o sobotę to mam banana od ucha do ucha bo będzie więcej monet. Elastyczność w pracy jest potrzebna - musicie pamiętać, że to nie dyrektor lub HR manager wypłaca kasę tylko KLIENCI. Firma jest w trakcie formowania, nie wszędzie są ludzie odpowiedni. Powinno to Was motywować do walki o awans, a urządziliście sobie ścianę płaczu na go work.

Mario AT 8 2

Pani Pawlak dziś do mnie dzwoni abym papiery dostarczył bo wynika ze nalzey mi sie 20 dni urlopu gdzie powinienem miec 26 :) juz nie chcialem z nia wchodzic w dyskusje ze papiery firma ma takie jaka chciała a nie domagała sie a pracowałem ponad rok ? :) oczywiscie powiedziała ze to wina moja i nie jest ich obowiazkiem abym dostarczył im wszystkie papiery :)jak to ???? pracowałem bez pełnej dokumentacji? DOSTARCZYŁEM takie jakie chcieli aby naliczac wszystko zgodnie z prawem i miec pełny URLOP :) nie wchodziłem znia w dyskusje gdyz jest to nie potrzebne mi mam dosniesc i zostawic na portierni KOPIE gdyz znowu bede robił dym o buty :) tak Pani Pawlak :) pracowałem ROK czasu bez pelnej dokumentacji ? DOSTARCZYŁEM takie o jakie PROSILISCIE mnie a co do uurlopów chodziłemz tym do kadr milion razy tak jak z MULTI SPORT ze nie podpisywałem NIC a pobieraliscie pieniadze i nie oddano mi pieniedzy za to .... znów Pani Pawlak zgnia na pracownika ...juz wiem chyba dlaczego Pani nie pracuje w IKEA :) DOKUMENTY kazdy dostarcza jakie pracodawca oczekuje ,nie powinienem zacząć pracy jesli nie dostarczyłem wszystkiego, zgałaszajc ze urlop sie nie zgadza w styczniu np. powinniscie poinformowac mnie ze mam cos doniesc :) Pani jest SMIESZNA Pani Pawlak :)

@Mario AT 8 2

Mario ja (usunięte przez administratora) co się dzieje mi urlop się nie zgadza, podobno na wejście maja 18 zł, co oni wypraw jaja jeszcze chwilka robię sobie odpoczynek ha ha, teraz na świadectwo pracy będziesz czekał miesiąc mają 7 dni i wal im

Sajmon
@Mario AT 8 2

Pani Edyta jak reszta jej podobnych nawija makaron a jak ktoś głupi to w to wierzy.Mario trzymaj sie i nie daj sie .Powodzenia!

Mario były pracownik
@Sajmon

Pozdrawiam Serdecznie, no takie rzeczy i to co szokuje ze tacy ludzie na takich stanowiskach, może jakies tam oni studia i mają tylko ... niestety regułki wyklepac można ale prowadzić firme nijak to sie ma do ich szkoły, oczywiście zganiają na ludzi bo sami są winni.

Mario pracowałem w Boschu
@Alvaro ferdandes

A to dziwne poniewaź w Radio Szczecin reklama mówi jasno źe 17 zł a wozkowi 20 zł :) no tak znów ja jestem winny pracownik, papiery powinni oni zapisać mo na kartce jakie mam donieść aby wszystko zgadzało się i do ZUSU i do urlopu i ogólnie a nie pracować rok czasu bez pelnej dokumemtacji ? jak to jest źe chodząc za urlopem do kadr i mowiąc źe mam malo nie SPRAWDZILI NIE POINFORMOWALI mnie źe mam doniesc inne papiery ? to ja mam wiedzieć co oni chca ? mam wiedzieć co chce pracownik biurowy i aby było zgodnie z prawem przyjecie ? a gdzie kasa za multi sport sparawa zalatwiana od lutego ? na zadnym odcinku nie mam ze zwrot za multinsport, w tej chwili powinienem powiadomocic o tym odpowowiedni organ, ale tak mi ci ludzie obrzydli swoją Arogancją źe nie chce mi sie wdawać z nimi w jakieś wojenki ... Patologia ze szkołami jakimiś

Drony

W zakladzie latają drony na to kasa jest a stawki lepsze nie ma

18zl.
@Drony

Jak to nie ma lepszej stawki nowi maja 18zl. na start.

17 zika ni wiencej
@18zl.

A w Radio Szczecin reklama mowi 17 zł ooooo taka polityka :) a nawet to ... nic nie zmienia , stawka 15 zł stawka 16.70 stawka 17 zł wypłata taka sama w boschu :p taka polityka w boschu :)

Zgred

No i zaczęło się !Jutro znowu pip a to nie koniec ,polecą głowy tych wyżej coś czuje. machlojki robią i kolejne kozły ofiarne padaja

@Zgred

Żeby nie było jak po ostatniej wizycie w sprawie dostępu do wody, gdzie gosc z pip powiedział ze takiego fajnego zakładu jeszcze nie widział :D

M
@Gosc

Może trzeba było mu zaproponować pracę, wtedy taki fajny zakład widziałby codziennie :D

Andrzej bez nazwiska.

Siema Ludziska. Czy ktoś coś słyszał o podwyżkach w najbliższym czasie ( oczywiście nie chodzi o podniesienie kolejnej normy). Obiło mi się o uszy, że ponoć za 17 zł i tak nikt nie chce przychodzić pracować :) A co wtedy ze starymi pracownikami?? Znów będą z niczym, bo nie są szanowani przez górę?

Mario AT 8
@Andrzej bez nazwiska.

Nie chcą pracować i dziś właśnie z rana byłem sie zwolnić ale robią pod górkę, taa polityka SIA , tabelki ważniejsze niż Człowiek, więc żadnego Szacunku nie mają od strony Ludzi, mam nadzieję że o 14:00 dziś przyjmą moją rezygnację a Pani z kadr niech nie zasłania się kodeksem bo droga Pani ruda, czlowiek ma gdzies Pani Wasze wypociny o kodeksie,nie macie szacunku do człowieka ? ... ja i inni nie mają szacunku do was to jest Prosta zasada, wam jest dobrze tam w biurze ale my uciekamy, Pani ruda z biura zasłania sie przepisami i myśli że tak trzeba... trzeba to Szanować Ludzi a nie gardzić nimi jak wy to robicie.

@Andrzej bez nazwiska.

Nowi po okresie próbnym dostają 18 zł a starzy z kilku letnim stażem mają 17 zł brawo

Aro

I mówcie co chcecie ale za poprzedniego Dyrektora bylo lepiej, bo to co opowiadaja znajomi to jakis koszmar

Sajmon
@Aro

Dużo ludzi tak mówi !

w szoku

z kim nie rozmawiam to zawsze coś się nie zgadza na kwitku to fakt, o co chodzi ??? myśle ze nie ma tam ludzi kompetentnych czyli taka zbieranina ludzi, takze są ci z ikea których oddelegowana i znależli przytulne miejsce w SIA a efekty widac

Zgred
@w szoku

Dużo ludzi tylko gada po kątach ,praktycznie każdy na atmosferę w pracy i nieuczciwość przy wypłatach i wiele innychczekaj nie piszą tutaj bo albo się boją albo czekająaż kto inny to zrobi.Kiedy dochodzi do zebrań nikt gęby nie otwiera bo wiadomo czym to grozi ! Może lepiej byłoby spotkać w parę osób z panem Dawidem N.na osobności i wyjasnić mu parę spraw.

Mario AT 8 2

Na koniec dziś zwalniając sie myslalem ze nic nie zaskoczy mnie w SIA ale mylilem sie:) kiedy oddawalem ciuchy buty itd pani mówi ze mam zalozyc robocze buty na wyjscie roczne przepocone wiadomo brudne, mowie ze nie zaloze to jakis źart pani poszla po inną pania pawlak :) i kaza zaloyc bo taki wymog a ja mowie ze w stare buty roczne robocze ? nie zgodzilem sie oczywiscie oburzenie pań :) bo sa NAJ .... :) I PAN z broda dal mi nakladli dla tyvh z biur ;) chory zaklad chorzy ludzie i chore ich zasady :) Paranoja nawet nie stac ich ma nakladki dla Pracownika:) nie zgodzilem sie i juz oburzenie nawet pana z broda z kadr :) ci ludzie sa naprawde chorzy tak jak ludzie ich oposują dlatego wlasnie maja zlą Opinie :) Dobrze ze zalatwilem szybko sprawy gdyź z choroba tych ludzi mogla przejść na mnie :) Pierwszy raz spotykam sie z taka Arogancja w firmie i rozmawiajac z innymi takźe Potwierdzaja to :)

@Mario AT 8 2

Mario i tak jesteśmy Wielcy, udało nam się pokazać i zarazem udowodnić że my pracownicy nie jesteśmy tylko do szczania, ale mamy swoją godność a o9ni chcieli nam ją zabrać i tu się nasuwa pytanie dlaczego tak jest, ja na to odpowiem tak, młody przychodzi do pracy ma 17 zł inni już mają okolo20 zł a my dalej jesteśmy w czarnej (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) o co chodzi? Wszyscy się boją, nie wieżę? Jasna cholera lub dzuma ma to zmienić nie my musimy to zrobić, pozdrawiam serdecznie Mario i do przodu

wqurwiony

w kadrach mają niezły bałagan, o wszystko sie trzeba prosić nawet o własne zarobione pieniadze, gdyz niewypłacają sobót ,nadgodzin itp. później czekasz z wielką łaska do nastepnego miesiaca aż ci przeleje.cyrk normalnie cyrk.patola

Zostaw merytoryczną opinię o sia Abrasives Polska Sp. z o.o - Goleniów

• Jak się pracuje w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy sia Abrasives Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

sia Abrasives Polska Sp. z o.o