Euroconcept

25-330 kielce

Opinie o Euroconcept

WIZJONER

Na Marsie dochodzi do trzęsień gruntu analogicznych

poeta

To właśnie je wzięła pod lupę Rada Języka Polskiego, która przygotowała raport ze stanu ochrony języka polskiego

Lula

Nie wiem czy wogóle przyjmiecie tą książke jest ona podobna do sms z kurosza czy jak kto tam woli...

PISZECOMIPASUJE

NIESTETY JEST TO TAKA STRONA ŻE KAŻDY MOŻE PISAĆ CO CHCE I JAK CHCE, OPINIE Z TAKICH STRON SA I TAK NIEWIARYGODNE

daniel

Pracodawca oszust, niewypłacalny prostak i burak.

sara

wydaje mi się, że najlepsza jest oferta jako Przedstawiciel handlowy w branży kosmetycznej, bo premie są naprawdę dobre wydaje mi się, że rekrutacja jest na pewno spora.

Zostaw opinię o Euroconcept - 25-330 kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroconcept