Opinie o Firma Handlowo-Usługowa N-Pol Krzysztof Noga w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Firma Handlowo-Usługowa N-Pol Krzysztof Noga, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Handlowo-Usługowa N-Pol Krzysztof Noga o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa N-Pol Krzysztof Noga w Bielsko-Biała

Miszcz Nowy wpis

Mogę dodać swoją historię o tej firemce Nowobogackich, w której kiedyś miałem okazję popracować przez 2 miesiące. Dla przestrogi, bo po opiniach widzę, że nic się od tamtej pory nie zmieniło. Na rozmowie kwalifikacyjnej po zapewnieniach, że jest super i chcą się rozwijać zgodziłem się pracować za śmieszne pieniądze (usunięte przez administratora), bo obiecano mi pół roczne szkolenie m.in. na frezarce CNC, pomoc we wszystkim, itp. W efekcie po tygodniu pracowałem sam, bez jakichkolwiek objaśnień działania ustawień programu z założoną normą detali na dzień. (usunięte przez administratora) Po dwóch miesiącach zostałem wezwany wezwany na dywanik z tekstem, że jeżeli chcę pracować dalej, to musimy renegocjować umowę. Oczywiście roześmiałem się w twarz i więcej tam nie wróciłem. Już nie mówiąc o tym, że nie otrzymałem urlopu, który mi się należał. Sprzedawcy zatrudniani byli za (usunięte przez administratora)zł i musieli jeździć do klientów prywatnymi pojazdami. Pracodawca łaskawie oddawał im za paliwo, po wykazaniu ile km zrobili. (usunięte przez administratora)Oczywiście gdyby ktoś zobaczył, że przeczytałem sms w pracy, to od razu zadyma, że tu się pracuje, a nie przyjemnościami zajmuje. (usunięte przez administratora)

BYŁY Nowy wpis
@Miszcz

CZYLI PO STARMU,

Niezdecydowany

Witam.Jak wyglada praca,jest ciezka,robicie na spokojnie czy gonitwa byle by jak najwiecej zrobic?Jak zarobki na poczatku i pozniej po ogarnieciu maszyn?Czy jest szansa popracowac dluzej i jakie czynniki szkodliwe?

Aleksander
@Niezdecydowany

Również jestem ciekaw jak wygląda tutaj praca? Może ktoś z obecnych pracowników się wypowie? Zachęcam do dyskusji.

Agata Nowy wpis

A dlaczego konkretnie uważasz, że praca też tragedia? Warto by było podać jakieś argumenty i wyjaśnić co przyczyniło się do tego, że właśnie w ten sposób określasz pracę w Firma Handlowo-Usługowa N-Pol Krzysztof Noga.

Klaudiusz Nowy wpis

Fakt, że na forum tak mało jest wpisów świadczy o tym, że ludziom pracuje się dobrze

Gregor

Niezbyt pochlebnie piszecie. Idealnie pewnie nie jest ale z całą pewnością nie jest tak jak to niektóre osoby napisały!!!

Emilia

Bardzo ważne jest, żeby zarówno pracodawca, jak i pracownik, szanowali się wzajemnie. Skoro pracownicy Firmy Handlowo-Usługowej N-Pol są notorycznie obrażani, to nie można pozostać na to obojętnym. Czy myśleliście o zgłoszeniu tego odpowiedniej instytucji?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Krzysiek

Witam kupiłem w N-Pol Opla Vivaro jestem bardzo zadowolony (usunięte przez administratora) osoba bardzo kompetentna firma uczciwa auto można sprawdzić w Duńskim wydziale komunikacji odnośnie przebiegu itd. Kupiłem Vivaro praktycznie na nowych oponach w firmie niema przekładek kombinowania, osobiście przez przypadek widziałem jak bezpośrednio z Dani auto przyjechało do firmy na plac naprawdę gorąco polecam

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w N-POL?

nick

HAHA...bardzo rzeczowa opinia. A ta argumentacja. No nic dodać, nic ująć...a tak na marginesie to miejsce pracy tworzą ludzie...LUDZIE...radzę się nad tym zastanowić;)

Beata

@JA, sześć lat to bardzo duża ilość czasu żeby w firmie zaszły jakieś zmiany. Czy rzeczywiście przez ten czas nie zauważyłeś żadnych zmian w firmie N-POL? Czy inni pracownicy podzielą Twoją opinię na ten temat? Może udało Ci się dostrzec w tej pracy jakieś plusy? Jeżeli pracujesz już w niej tyle lat, to na pewno jesteś z niektórych aspektów zadowolony.

jednodniowka

Polecam omijac szerokim lukiem. Szkoda czasu na jakiekolwiek rozmowy. Za biurkiem oferują ekstra prace, ale jak zejdziesz na "hale" to wszystko wychodzi. Prywata na maksa. Sami pracownicy radzili szukać czegos normalnego. I te kamery.(usunięte przez administratora)

xyz

Byłem tam jakiś czas temu na rozmowie kwalifikacyjnej, praca na 3 zmiany za jakieś marne grosze szkoda mojego czasu i paliwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa N-Pol Krzysztof Noga - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma Handlowo-Usługowa N-Pol Krzysztof Noga
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kazimierza Brodzińskiego 33