ULEX S.C Beskidzkie Centrum Opakowań

Bielsko-Biała

Opinie o ULEX S.C Beskidzkie Centrum Opakowań

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@obywatel-tomek czy dalej pracujesz w ULEX? Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego co w firmie dzieje się aktualnie? Chętnie też usłyszymy więcej na temat Twojej pracy. Jeśli możesz podaj dział/stanowisko na jakim pracujesz. W zależności od zakresu obowiązków, często praca w ramach jednej firmy może się znacznie różnić.

Tak
użytkownik zarejestrowany

ULEX S.C Beskidzkie Centrum Opakowań ma naprawdę dobrą i długą historię, totalnie nie wiem na co mozna tutaj narzekać, wszystko jest właściwie w jak najlepszym porządku od jakiegoś czasu, generalnie sztos pod wieloma względami i z wielu różnych powodów

Ja napiszę tak pracowałem w tej firmie i nikomu jej nie polecam, kierownik magazynu to prostak któremu słoma z butów wystaje, kto mu dała takie stanowisko skoro on nie ma kompletnie podejścia do pracowników. A poza tym dziwne jest na tym serwisie to że ktoś usunął wszystkie negatywne komentarze o tej firmie które widniały na tej stronie. Omijajcie tą firmę z daleka.

Wrzód

Pracowałem w tej firmie, ale musiałem się zwolnić, bo denerwowało mnie to, że ciągle musiałem coś robić. Razem z moim "smurtfonem" chowaliśmy się na magazynie, ale i tak po kilku godzinach zawsze ktoś nas znalazł(byłem nawet za granicą, ale szybko wróciłem, bo tam też za nic nie robienie nie chcą płacić). Wracając do tematu: (usunięte przez administratora) -ekipa niestety zgrana -atmosfera niestety ok -szefowie niestety w porządku Zastanów się dobrze,decezja należy do Ciebie

obywatel

Jak ktos wymaga zeby byl szanowany to dobrze by było zeby zapracowal najpierw na siebie, a nie chowal się po katach i sciemnial. Trudno tez wymagac od niektorych najprostszych czynnosci bo jest to ponad ich mozliwosci umyslowe. Nie mowiac już o zwroceniu niektorym uwagi , bo co bardziej wrazliwi moga czuc się urazeni tym faktem. Praca jak kazda inna,dobre warunki,uczciwe wyplaty,jak sobie pracujesz tak masz,a sciemniajac i kombinujac daleko nie zajdziesz i kariery nie zrobisz. Polecam.

obywatel-tomek
@obywatel 07.04.2015, 14:18

i nie boje sie swojej wypowiedzi umieszczonej wyzej bo pracuje tu od lat i naprawde smiesza mnie te wszystkie opinie umieszczane tu.tomekk.

zadowolony

nikt tu nikogo nie szykanuje,jezeli chcesz powaznie porozmawiac zapraszamy,na forum internetowym to kazdy potrafi wypisywac bzdury.... jezeli ktos sobie nie radzi nie musi od razu zrzucac winy na firme....jezdze tu pare lat i robilem w wielu innych firmach i nie zmienilbym tej pracy,polecam. niezadowolonym proponuje poszukac pracy na tasme w wybranej przez siebie fabryce,gdzie za najnizsza krajowa bedzie mial zdecydowanie lepiej. a,i szkoda ze do przedszkoli przyjmuja tylko do 5tego roku zycia......

hrabia

e...., no co ty, ja nienarzekam. Zarobki spoko, praca też. Nie wszystkim da się dogodzić.

Zostaw opinię o ULEX S.C Beskidzkie Centrum Opakowań - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ULEX S.C Beskidzkie Centrum Opakowań