salon gino rossi

Poznań

Opinie o salon gino rossi

looss23

Rozmowa nawet bardzo profesjonalna. Oczywiście trzeba było zostać na godzinach próbnych. Sama praca spoko, bo towar nawet wyższej jakości, ale jeżeli chodzi o sprzedaż to nic poza nią się nie liczy. Tylko sprzedajesz i sprzedajesz. Nie ważne że klient nie chce oprócz butow torebki, skarpetek, czy też pasty to i tak musisz ją sprzedać, bo jak nie to jesteś beznadziejnym sprzedawcą. Pod tym względem to przegięcie. Acha i niebawem zaczną sprzedawać kanapki ;// mają już prawie wszystko w ofercie.

Zostaw opinię o salon gino rossi - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie salon gino rossi