Welmax

Opinie o Welmax

Alicja

@Marcin, jaki związek ma to, czy pokaz odbywał się w domu, czy poza domem? Możesz wyjaśnić? @Teresa, dlaczego akurat praca w firmie Welmax Cie zainteresowała? Polecił Ci ją znajomy, czy może siedziba firmy znajduje się w bliskiej lokalizacji Twojego miejsca zamieszkania? Jeżeli możesz, to napisz motywy swojego zainteresowania.

Teresa

Może wiecie coś o pracy w firmie? Prowadzą jakieś rekrutacje? Bardzo zależy mi dostać się tu do pracy.

Ania83

Mi pasowała praca w Welmaxie, teraz opiekuje się dzieckiem, ale na pewno wrócę.

Madzik
@Ania83 18.07.2016 12:36

Moge prosic adres tej firmy?

Marcin
@Ania83 18.07.2016 12:36

Czy pokazy odbywają się w domach czy w jakimś hotelu? To jest bardzo kluczowe z tego co zauważyłem. Sam dałem się nabrać na kupno patelni jednak pokaz odbywał sie poza domem.

Alicja

@Jerry, cieszy mnie Twoje zadowolenie z pracy w firmie Welmax. Napisałeś, że stawki są bardzo konkurencyjne i zadowalające, czy mógłbyś przybliżyć na jaką konkretnie stawkę wynagrodzenia mogą liczyć osoby, które zostaną świeżo przyjęte do pracy w firmie Welmax? Poza stałą stawką można liczyć na jakieś dodatki do pensji w postaci premii bądź nagród? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

Jerry

Praca w firmie jest fajna, jak się słucha i chce pracować, to można zarobić. Stawki są strasznie konkurencyjne i jedne z lepszych w tego typu branży. Wiele pozytywnych aspektów, firma dobrze prosperuje. Dla mnie git

Alicja

@Kaczka, posiadasz może wiedzę dlaczego, tak wygląda ten aspekt w firmie Welmax? Jest to spowodowane oszczędnościami, czy może innym podejściem firmy, co do reklamy? Napisz, proszę, co wiesz na ten temat.

Panna Anna

Szkoda ze nie ma nigdzie info o ofertach pracy. Firma wyglada ciekawie ale powinni zainwestować w marketing bo ciezko znaleźć info na ich temat a strona czesto nie działa :( jak ktos bedzie widział gdzies aktualne oferty pracy to dajcie znać !

Kaczka
@Panna Anna 22.06.2016 07:14

zastanów się dlaczego tak jest.. muahhaa

Alicja

@pracownica91, możesz sprecyzować, jak długo pracowałaś w firmie Welmax? Jeżeli możesz wspomnij w swoim komentarzu coś o atmosferze panującej pomiędzy pracownikami w tym miejscu pracy. Możesz przybliżyć poziom wynagrodzeń oferowanych przez tą firmę? Uzasadnij swoją wypowiedź w sposób bardziej szczegółowy.

akumulator

Ta firma ma jeden plus. Ten na akumulatorze od szefa.

anonymous

hej, wiecie czy szukają ludzi do pracy? gdzie mieści się oddział? ile płacą?jaka umowa?

pracownica91

Pracowałam w Welmaxie w Poznaniu i sama chciałam stamtąd uciec jak najdalej.(usunięte przez administratora) Praca dla chcących się narobić ale nie zarobić,nie polecam.

Alicja

@anonymous, wspomniałeś o oszukiwaniu i naciąganiu, to poważne zarzuty w stronę pracodawcy. Warto byłoby je uzasadnić lub wyjaśnić, czy możesz opisać konkretną sytuację, która by tego dowodziła? Jak długo byłeś pracownikiem firmy Welmax? Czy Twoja negatywna ocena dotyczy tylko tej kwestii? Czy udało Ci się dostrzec w tej pracy jakieś plusy?

Są na forum jacyś pracownicy firmy Welmax? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Jarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

nie rozumiem

Praca to chyba jakas kpina. Całe te spotkania co mają trwać godzine a wychodzą 4... (usunięte przez administratora)

Maja

Nie piszecie zbyt dużo na forum. Sądzę, że jak jest dobra firma i praca to nie chce się pisać?

Alicja

@Ania83 to super. Firma co jakiś czas zamieszcza nowe oferty pracy - na pewno znajdziesz coś dla siebie.

nbh

super że jest umowa o prace - tylko jaka stawka ??

Ola

Pracowałam i jest ok

qwert

Cóż za bzdury . Było super . Droga Koleżanko chyba byłyśmy na innej imprezie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z oddziału :-)

emi

Widzę, że zorganizowanie imprezy budzi wielkie emocje @koleżanka a poza tym to można od was uzyskać info np. na temat rodzaju umowy na stanowisku szwaczki? Będę wdzięczna za szczere odp

xxx

Firma handlująca jak każda inna wszystko zależy od kultury handlowca. ostatni rekrutuje niejaka Justyna co to za jedna!!! Na spotkania handlowe zapraszają pary czy również pary jednakiej płci!!!

wiki

Dziś właśnie byłam ws pracy i z tego co wiem o co chodzi z tymi biednymi emerytami i porównania ze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] są nie na miejscu.Banki udzielające kredytów ,kasy pożyczkowe mają więcej naiwnych ,więc o czym mowa.W wysyłaniu zaproszeń,czy informacji o pokazach nie ma nic złego.Przecież my sami dokonujemy wyborów.A jeśli chodzi o pracę,to samemu trzeba się przekonać,szkoda,że umowy zlecenia,tylko składka zdrowotna,lecz w takim kraju mieszkamy.

marta

Ja pracuję w tej firmie jakiś czas jest spoko . Polecam

jesica

Owszem można tu ładnie zarobić tylko trzeba spełnić sporo warunków a mianowicie chodzić na nadgodziny zazwyczaj są one obowiązkowe zrobić limit ktory ciągle podwyzszaja i miec odpowiednia skutecznosc i jesli spełniasz wszystkie te wymogi otrzymujesz premie:)dodatkowo musisz byc odporny na stresno i warto sie nie spóźnić (usunięte przez administratora) a ze cos się zmieniło no to ok:)

pracownica

Firma OK.

bubu

właśnie czy ktoś wie co z oddziałem we Wrześni

moko

a co z oddziałem we Wrześni?

czarna

Praca w Welmaxie jest zajebista, nie zamienilabym tej pracy na żadną inną. Super atmosfera, świetni ludzie. Polecam wszystkim :-D

loka

A na jakim terenie poszukują tych przedstawicieli handlowych? tylko w poznaniu czy może na terenie całej polski, bo to by mnie interesowało. W sumie nigdy nie byłem przedstawicielem handlowym, ale nic nie szkodzi mi spróbować, do odważnych świat podobno należy. Dla mnie najważniejsze jest znaleźć teraz jakąkolwiek pracę :)

Zostaw opinię o Welmax - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Welmax