Opinie o SIMMERSIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SIMMERSIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SIMMERSIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIMMERSIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Witam, czy widełki placowe na stanowisku IT Services Technician będą regulowane głównie stażem pracy? teraz jak jest dostępna oferta to piszą w niej o wymaganym doświadczeniu na poziomie od 3 do 5 lat przy stawce od 10 500 zł do 12 500 zł. chyba ze coś jeszcze na nią wpływa?

Anonimowy Programista Nowy wpis

Pracowałem w Setapp jako programista w dziale Unity przez prawie 2 lata i ogólnie było spoko. Pracodawcę zmieniłem ze względu na warunki finansowe, ale większość pozostałych aspektów była na wysokim poziomie. Dobra atmosfera, elastyczne godziny, wypłaty na czas, łatwo się dogadać z managerem, praca 95% zdalna. Jak to z software housem bywają różne projekty i pod koniec mojego pobytu spadła jakość przychodzących ofert pod kątem przyjemności z programowania. Organizacja pracy (prawdziwy SCRUM) na wysokim poziomie i technologie jak najbardziej ciekawe. Kasa się zgadza, zwłaszcza jak na Unity w Polsce, ale to już sprawa indywidualna ;). O ile kadra nie zdążyła się za mocno zmienić pomiędzy moim odejściem, a kiedy ktoś to czyta to zespół deweloperski czyli programiści, graficy, testerzy itd znają się na rzeczy i wiele się od nich nauczyłem. Polecam szczególnie dla junorów i regularów z Polski.

Odpowiedź Nowy wpis

GoWork Sp. z o. o. mogłoby zaimplementować usuwanie "sp. z o. o." i podobnych z pseudo-pytań swoich botów - wyglądałoby to bardziej realistycznie. Na pewno płacący za dobre opinie i możliwość udzielania odpowiedzi na bezpieczne pytania od botów byliby bardziej zadowoleni. Na jakie wsparcie w GoWork Sp. z o. o. mogą liczyć pracodawcy ze słabymi opiniami?

Czy urlop w Setapp Sp. z o.o. jest płatny 100%?

HR @ Setapp

Witaj, pracownicy świadczący pracę na podstawie umowy o pracę mają prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego. Jeśli pytanie dotyczyło współpracowników z którymi łączy nas umowa o współpracy (B2B) to czas wolny od świadczenia usług nie jest płatny. Pozdrawiam serdecznie Joanna Flieger HR Manager @ Setapp

HR @ Setapp Nowy wpis

Update informacji dotyczący dni płatnych wolnych od świadczenia usług w Setapp: w roku 2022 od marca nasi współpracownicy otrzymali 10 dni płatnych wolnych od świadczenia usług. Dodatkowo we współpracy z Fundacją Rak'n'Roll każdy pracownik i współpracownik może wykorzystać 1 dzień płatny wolny od pracy/świadczenia usług na wykonanie badań profilaktycznych - inicjatywa "Dzień na U". pozdrawiam Joanna Flieger HR Manager @ Setapp

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Service Delivery Manager (mid/senior) w firmie Setapp Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Bartosz Pniewski

Cześć! Aktualnie mijają 3 miesiące odkąd jestem zatrudniony w Setapp jako Product Owner i czuję, że jestem we właściwym miejscu. Podczas tego okresu zostałem już dołączony do cyklu szkoleń, ułożyłem program rozwoju, co do którego mam praktycznie pełną dowolność i mogę liczyć na wsparcie mojego przełożonego, brałem udział w kilku imprezach (mniejszych i większych-integracyjnych), a i przede wszystkim pracuje nad ciekawym produktem w VR. Na co dzień mam okazje pracować z 2 zespołami - Agile Office, który tworzą Scrum Masterzy i Product Ownerzy, gdzie zajmujemy się m.in. uczeniem organizacji zwinności oraz rozwiązywaniem różnych problemów projektowych, które aktualnie są dla nas wyzwaniem, a także w zespole tworzącym produkt VR'owy. W obu zespołach panuje bardzo dobra atmosfera i otwartość, przez co pozostaje mi jedynie polecić Setapp jako pracodawcę.

Na jakie wsparcie w Setapp Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

HR Setapp

W Setapp przestrzegane są przepisy KP. Nasze Koleżanki w ciąży mogą liczyć na wszelkie możliwe wsparcie nie tylko od organizacji, ale także prywatnie. Cieszy nas zawsze fakt, że nasz setappowa rodzinka się powiększa :) W razie dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji pod adresem mailowym hr@setapp.pl :)

Jak długo trwa proces awansu w Setapp Sp. z o.o.?

HR Setapp

Nie ma jednego sprawdzonego przepisu na awans, wszystko zależy od chęci, zaangażowania i nabywania kompetencji i umiejętności zawodowych przez pracowników. Każdy jednak ma szansę awansować zgodnie z wybraną przez siebie ścieżką kariery. Pozdrawiamy, Zespół HR Setapp

Jakie wartości są cenione w Setapp Sp. z o.o.?

DżusiDżej

Żadne pozytywne. Tylko (usunięte przez administratora) i brak szacunku do kandydatów.

@DżusiDżej

@DŻUSIDŻEJ - Dziękujemy za Twoją opinię. Odpowiedź zwrotna od naszych kandytatów jest dla nas zawsze cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągać wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna, by można się było do niej odnieść. Jeśli chciałabyś/chciałbyś opisać sytuację która Cię zaniepokoiła to możesz przesłać do nas maila na adres: hr@setapp.pl. Tylko dzięki temu będziemy mogli dokładnie zbadać sytuację i wyciągnąć ewentualne konsekwencje oraz wnioski na przyszłość. Pozdrawiam Joanna Flieger

DżejDżej
@SIMMERSIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Fajny ten płatny pakiet gowork. Od kiedy jest, opinie są tak cenzurowane że nie da się odczytać ich oryginalnego sensu, a połowa tekstu na stronie to nagabywanie na wysłanie maila na hr@setapp.pl. Może po prostu zabrońcie wpisywać opinii i wstawcie tu na sztywno odnośnik do tego adresu email? Po co stwarzać pozory.

DżejDżej
@DżejDżej

Z portalu dla kandydatów zrobiła się tu skrzynka do wysyłania opinii na email. Chyba nie taka jest idea tego portalu - nie służy do kontaktu z pracodawcą, tylko do wymiany opinii między kandydatami i pracownikami.

MidFrontEnd
@DżusiDżej

Nieaktualne. Teraz poziom jest powyżej średniej. Zdecydowanie pozytywny wydźwięk.

xyz

@HR Setapp a ciężko się na to załapać?

@xyz

@xyz w ubiegłym tygodniu właśnie zakończyliśmy proces wewnętrznej rekrutacji dla Line Managerów, w którym mogli wziąć udział wszyscy pracujący w Setapp. Promowaliśmy w ten sposób dwie osoby, więc są możliwości rozwoju i można z nich korzystać. Pozdrawiamy, Zespół HR Setapp Sp.zo.o.

Klaudia

A na czym polega promocja wewnętrzna ?

@Klaudia

Promocja wewnętrzna to inaczej zmiana stanowiska, awans poziomy lub pionowy. Zespół HR Setapp Sp. z o.o.

Czy często w firmie Setapp Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

HR Setapp

Każdy proces rekrutacyjny w Setapp rozpoczynamy od analizy naszych zasobów i w pierwszej kolejności rozważamy promocję wewnętrzną. Doceniamy kompetencje naszych współpracowników i wspieramy ich rozwój poprzez wewnętrzne rekrutacje. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HR Setapp Sp. z o.o.

Czy w obrębie jednego działu w Setapp Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Tak, doceniamy potencjał naszych pracowników i stwarzamy im możliwość rozwoju poprzez wewnętrzne rekrutacje. pozdrawiam serdecznie Joanna Flieger

Magdalena

Czytając negatywne opinie na gowork, szczerze nie wierzę w to co czytam... Setapp jest firmą, która wspiera swoich pracowników i bardzo docenia! Jest to jeden z lepszych klientów jeśli chodzi o współpracę i rekrutację kandydatów! Z całego serca polecam pracę w Setapp! :-)

@Magdalena

Dziękuję Magdalena! Jest mi niezmiernie miło czytać takie komentarze, zwłaszcza jeśli otrzymuje się je od profesjonalisty w swoim zawodzie :-) Pozdrawiam!

T.

Jestem pracownikiem Setapp od prawie roku i mam kilka myśli którymi chciałbym się podzielić. Gdy decydowałem się na pracę w tej firmie czytałem i słyszałem różne opinie i muszę przyznać, że żadna z negatywnych się nie potwierdziła. Może przyszedłem już na 'nowe' porządki, ale w firmie jest: świetne atmosfera, duża transparencja i otwartość, dbałość o ludzi i ich potrzeby. Oczywiście zdarzają się zgrzyty i problemy i odejścia pracowników i współpracowników, ale każde z powyższych realizowana jest profesjonalnie i transparentnie. Wystarczy zapytać. Setapp dał mi możliwość sprawdzenia i pokazania swoich umiejętności. Szerzenie wiedzy i pozyskiwani jej. Dał i dalej daj mi możliwość dużego rozwoju. Polecam firmę. Jeśli coś się zmieni to nie omieszkam tego napisać.

@T.

Bardzo dziękuję za polecenie i poświęcenie chwili na napisanie opinii. Dodam ze swojej strony, że nieustannie dążymy do bycia lepszym pracodawcą, między innymi właśnie poprzez dawanie pracownikom swobody i wsparcia w planowaniu ich ścieżek rozwoju.

Wiecie czy Setapp Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

T.

Laptop tak, a co do telefonu to pewnie zależy od stanowiska. (w rolach Deweloper, Tester, SM, SDM itd, nie mamy telefonów)* chyba że projekt tego wymaga

Aktualność
W związku ze znoszeniem kolejnych restrykcji związanych z epidemią koronawirusa COVID-19, cieszymy się, że znowu możemy pracować razem w naszym biurze przy ul. Wojskowej 6 w Poznaniu.

W czasie kwarantanny przygotowaliśmy procedurę pracy zdalnej, w związku z czym nasi pracownicy decydują teraz sami jaka forma współpracy najbardziej im odpowiada. Część z nas woli zachować jeszcze ostrożność przez jakiś czas, ale część zdecydowała się już na powrót do biura.

Aby zadbać o nasze zdrowie i bezpieczeństwo wdrożyliśmy również procedurę̨ zapobiegania i przeciwdziałania zakażeniom COVID-19.

Dotyczy ona pracowników, współpracowników, zleceniobiorców oraz gości firmy Setapp sp. z o.o. i obowiązuje od daty powrotu do pracy w biurze tj. 22.06.2020 r. do czasu jej zmiany lub uchylenia.

Procesy rekrutacyjne nadal odbywają się zdalnie, natomiast onboarding możliwy jest zarówno zdalnie jak i w siedzibie Setapp.

Pozdrawiam serdecznie

Joanna Flieger

HR Manager

Czterej Jeźdźcy Apokalipsy

Zostawmy zatem udziałowców, bo to widać niewygodny temat i grozi sankcjami. SIC! Pozdrawiamy cały folwark i stajnie :) My już nawet przestaliśmy się gniewać. Jesteśmy ponad Waszą małostkowość.

Wielu jeźdźców apokalipsy

Dlaczego kasujecie opinie z profilu? Myślę że może to interesować kandydatów. P. S. Screenshoty zapisane

@Wielu jeźdźców apokalipsy

Witam, jesteśmy otwarci zarówno na opinie obecnych jak i byłych pracowników. Cenimy wolność słowa, ale proszę pamiętać, że ma ona też swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek czy naruszenia czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię oraz dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierające treści obraźliwe, kłamliwe i szkalujące czyjeś imię. Wpis o którym piszesz był skierowany do współwłaścicieli firmy Setapp (m.in. do mnie) i w swojej treści zawierał właśnie takie informacje. Komentarze niezgodne z prawem są i będą usuwane przez administratora. Jeśli chciałbyś/chciałabyś na ten temat porozmawiać, jeśli są kwestie które nadal Cię niepokoją i chciałbyś/chciałabyś coś wyjaśnić to proszę o kontakt bezpośrednio na adres: hr@setapp.pl lub joanna.flieger@setapp.pl pozdrawiam serdecznie Joanna Flieger

@SIMMERSIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nie wystarczyło usunąć fragmentu dotyczącego udziałowców? Czy to, że "firma ceni bardziej pieniądze niż ludzi", tak jak autor napisał, to też było kłamliwe, obraźliwe, albo szkalujące czyjeś imię? Czy będziecie tylko ujawniać opinie, z którymi sami się zgadzacie? Bo inne będą "kłamliwe"? No przecież ta odpowiedź to jest istny absurd! Każdą negatywną opinię można uznać za obraźliwą, czy naruszającą dobre imię, czy za pomówienie - szczególnie jeśli się jest sędzią we własnej sprawie! Gdyby to tak działało to w internecie nie dałoby się wyrazić żadnej opinii bez wygrania procesu sadoweog. A gdzie prawo do swobody wypowiedzi, do oceniania? Polecam zapoznanie się z efektem Streisand bo internet nie zapomina. Jeżeli chcecie uniknąć negatywnych opinii to może zapobiegajcie ich powstawaniu zamiast później przymykać usta osobom które mają inne zdanie? W ten sposób tylko potwierdzacie, że autor mógł mieć rację. Tamten komentarz był niezgodny z prawem? A kto to stwierdził? P.S. Dziękujemy za wyjawienie o jakiego udziałowca chodziło, bo będąc osobą z zewnątrz naprawdę trudno było zrozumieć o co mogło komuś chodzić. I za sprostowanie, że to nie była tylko opinia ale faktyczne informacje. Nie będę pisała prywatnych maili na adres, jeżeli sprawa jest publiczna.

@Wielu jeźdźców apokalipsy

Witam, dziękuję za przesłany komentarz, jednocześnie jestem zaniepokojona gorzkimi słowami i zarzutami obok, których nie mogę przejść obojętnie. Zarzut dotyczący usuwania opinii (nie obrażających nikogo z firmy Setapp) jest nieprawdziwy, wystarczy przewinąć zakładkę z opiniami - nie zawsze są one pozytywne, zawsze jednak staram się zrozumieć problem, udzielić odpowiedzi i ewentualnie, gdy jest taka potrzeba, to również wdrożyć działania naprawcze. Bardzo chciałabym wyjaśnić tą sytuację, dlatego też ponownie zachęcam do kontaktu poprzez maila hr@setapp lub telefonicznie 533 312 322. Zasada nieobrażania jest uniwersalna, dotyczy zarówno pracodawcy, pracownika jak i współpracownika. pozdrawiam serdecznie Joanna Flieger

Wielu jeźdźców apokalipsy

Czy w firmie Setapp Sp. z o. o. często kasuje się opinie wystawiane przez, pracowników?

Adam Z

Witam, wlasnie aplikuję do pracy w firmie Setapp. Nie wiem jak jest w strukturach firmy ale odbylem dzisiaj rozmowę kwalifikacyjną. Nie mialem żadnych nieprzyjemnosci zw strony dzialy a konkretnie osoby. Rozmowa odbyla się w milej atmosferze nie wykluczając konkretnych pytań. Jesli tak ma wygladać dalsza rekrutacja oraz praca to ja jestem za. Pozdrawiam

@Adam Z

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Niezmiernie miło czyta się takie pozytywne komentarze. Ze swojej strony chciałam jeszcze dodać, iż nieustannie pracujemy nad podniesieniem standardów nie tylko procesu rekrutacji ale również onboardingu. pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym etapie :-) Joanna Flieger

Zostaw merytoryczną opinię o SIMMERSIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w SIMMERSIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy SIMMERSIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIMMERSIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

SIMMERSIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.6/5 Na podstawie 26 ocen.

SIMMERSIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ