Opinie o Setapp Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Setapp Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Setapp Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Setapp Sp. z o.o. w Poznań

Jakie wartości są cenione w Setapp Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis

Na jakie wsparcie w Setapp Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

HR Setapp Nowy wpis
@Pytanie

W Setapp przestrzegane są przepisy KP. Nasze Koleżanki w ciąży mogą liczyć na wszelkie możliwe wsparcie nie tylko od organizacji, ale także prywatnie. Cieszy nas zawsze fakt, że nasz setappowa rodzinka się powiększa :) W razie dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji pod adresem mailowym hr@setapp.pl :)

Jak długo trwa proces awansu w Setapp Sp. z o.o.?

HR Setapp Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma jednego sprawdzonego przepisu na awans, wszystko zależy od chęci, zaangażowania i nabywania kompetencji i umiejętności zawodowych przez pracowników. Każdy jednak ma szansę awansować zgodnie z wybraną przez siebie ścieżką kariery. Pozdrawiamy, Zespół HR Setapp

Jakie wartości są cenione w Setapp Sp. z o.o.?

DżusiDżej
@Pytanie

Żadne pozytywne. Tylko (usunięte przez administratora) i brak szacunku do kandydatów.

@DżusiDżej

@DŻUSIDŻEJ - Dziękujemy za Twoją opinię. Odpowiedź zwrotna od naszych kandytatów jest dla nas zawsze cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągać wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna, by można się było do niej odnieść. Jeśli chciałabyś/chciałbyś opisać sytuację która Cię zaniepokoiła to możesz przesłać do nas maila na adres: hr@setapp.pl. Tylko dzięki temu będziemy mogli dokładnie zbadać sytuację i wyciągnąć ewentualne konsekwencje oraz wnioski na przyszłość. Pozdrawiam Joanna Flieger

DżejDżej
@Setapp Sp. z o.o.

Fajny ten płatny pakiet gowork. Od kiedy jest, opinie są tak cenzurowane że nie da się odczytać ich oryginalnego sensu, a połowa tekstu na stronie to nagabywanie na wysłanie maila na hr@setapp.pl. Może po prostu zabrońcie wpisywać opinii i wstawcie tu na sztywno odnośnik do tego adresu email? Po co stwarzać pozory.

DżejDżej
@DżejDżej

Z portalu dla kandydatów zrobiła się tu skrzynka do wysyłania opinii na email. Chyba nie taka jest idea tego portalu - nie służy do kontaktu z pracodawcą, tylko do wymiany opinii między kandydatami i pracownikami.

MidFrontEnd Nowy wpis
Kandydat
@DżusiDżej

Nieaktualne. Teraz poziom jest powyżej średniej. Zdecydowanie pozytywny wydźwięk.

xyz

@HR Setapp a ciężko się na to załapać?

@xyz

@xyz w ubiegłym tygodniu właśnie zakończyliśmy proces wewnętrznej rekrutacji dla Line Managerów, w którym mogli wziąć udział wszyscy pracujący w Setapp. Promowaliśmy w ten sposób dwie osoby, więc są możliwości rozwoju i można z nich korzystać. Pozdrawiamy, Zespół HR Setapp Sp.zo.o.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko IT Support Specialist (Adamów) w firmie Setapp Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klaudia

A na czym polega promocja wewnętrzna ?

@Klaudia

Promocja wewnętrzna to inaczej zmiana stanowiska, awans poziomy lub pionowy. Zespół HR Setapp Sp. z o.o.

Czy często w firmie Setapp Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

@Pytanie

Każdy proces rekrutacyjny w Setapp rozpoczynamy od analizy naszych zasobów i w pierwszej kolejności rozważamy promocję wewnętrzną. Doceniamy kompetencje naszych współpracowników i wspieramy ich rozwój poprzez wewnętrzne rekrutacje. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HR Setapp Sp. z o.o.

Czy w obrębie jednego działu w Setapp Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

@Pytanie

Tak, doceniamy potencjał naszych pracowników i stwarzamy im możliwość rozwoju poprzez wewnętrzne rekrutacje. pozdrawiam serdecznie Joanna Flieger

Magdalena
Klient

Czytając negatywne opinie na gowork, szczerze nie wierzę w to co czytam... Setapp jest firmą, która wspiera swoich pracowników i bardzo docenia! Jest to jeden z lepszych klientów jeśli chodzi o współpracę i rekrutację kandydatów! Z całego serca polecam pracę w Setapp! :-)

@Magdalena

Dziękuję Magdalena! Jest mi niezmiernie miło czytać takie komentarze, zwłaszcza jeśli otrzymuje się je od profesjonalisty w swoim zawodzie :-) Pozdrawiam!

T.

Jestem pracownikiem Setapp od prawie roku i mam kilka myśli którymi chciałbym się podzielić. Gdy decydowałem się na pracę w tej firmie czytałem i słyszałem różne opinie i muszę przyznać, że żadna z negatywnych się nie potwierdziła. Może przyszedłem już na 'nowe' porządki, ale w firmie jest: świetne atmosfera, duża transparencja i otwartość, dbałość o ludzi i ich potrzeby. Oczywiście zdarzają się zgrzyty i problemy i odejścia pracowników i współpracowników, ale każde z powyższych realizowana jest profesjonalnie i transparentnie. Wystarczy zapytać. Setapp dał mi możliwość sprawdzenia i pokazania swoich umiejętności. Szerzenie wiedzy i pozyskiwani jej. Dał i dalej daj mi możliwość dużego rozwoju. Polecam firmę. Jeśli coś się zmieni to nie omieszkam tego napisać.

@T.

Bardzo dziękuję za polecenie i poświęcenie chwili na napisanie opinii. Dodam ze swojej strony, że nieustannie dążymy do bycia lepszym pracodawcą, między innymi właśnie poprzez dawanie pracownikom swobody i wsparcia w planowaniu ich ścieżek rozwoju.

Wiecie czy Setapp Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

T.
@Pytanie

Laptop tak, a co do telefonu to pewnie zależy od stanowiska. (w rolach Deweloper, Tester, SM, SDM itd, nie mamy telefonów)* chyba że projekt tego wymaga

Aktualność
W związku ze znoszeniem kolejnych restrykcji związanych z epidemią koronawirusa COVID-19, cieszymy się, że znowu możemy pracować razem w naszym biurze przy ul. Wojskowej 6 w Poznaniu.

W czasie kwarantanny przygotowaliśmy procedurę pracy zdalnej, w związku z czym nasi pracownicy decydują teraz sami jaka forma współpracy najbardziej im odpowiada. Część z nas woli zachować jeszcze ostrożność przez jakiś czas, ale część zdecydowała się już na powrót do biura.

Aby zadbać o nasze zdrowie i bezpieczeństwo wdrożyliśmy również procedurę̨ zapobiegania i przeciwdziałania zakażeniom COVID-19.

Dotyczy ona pracowników, współpracowników, zleceniobiorców oraz gości firmy Setapp sp. z o.o. i obowiązuje od daty powrotu do pracy w biurze tj. 22.06.2020 r. do czasu jej zmiany lub uchylenia.

Procesy rekrutacyjne nadal odbywają się zdalnie, natomiast onboarding możliwy jest zarówno zdalnie jak i w siedzibie Setapp.

Pozdrawiam serdecznie

Joanna Flieger

HR Manager

Czterej Jeźdźcy Apokalipsy

Zostawmy zatem udziałowców, bo to widać niewygodny temat i grozi sankcjami. SIC! Pozdrawiamy cały folwark i stajnie :) My już nawet przestaliśmy się gniewać. Jesteśmy ponad Waszą małostkowość.

Wielu jeźdźców apokalipsy

Dlaczego kasujecie opinie z profilu? Myślę że może to interesować kandydatów. P. S. Screenshoty zapisane

@Wielu jeźdźców apokalipsy

Witam, jesteśmy otwarci zarówno na opinie obecnych jak i byłych pracowników. Cenimy wolność słowa, ale proszę pamiętać, że ma ona też swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek czy naruszenia czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię oraz dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierające treści obraźliwe, kłamliwe i szkalujące czyjeś imię. Wpis o którym piszesz był skierowany do współwłaścicieli firmy Setapp (m.in. do mnie) i w swojej treści zawierał właśnie takie informacje. Komentarze niezgodne z prawem są i będą usuwane przez administratora. Jeśli chciałbyś/chciałabyś na ten temat porozmawiać, jeśli są kwestie które nadal Cię niepokoją i chciałbyś/chciałabyś coś wyjaśnić to proszę o kontakt bezpośrednio na adres: hr@setapp.pl lub joanna.flieger@setapp.pl pozdrawiam serdecznie Joanna Flieger

@Setapp Sp. z o.o.

Nie wystarczyło usunąć fragmentu dotyczącego udziałowców? Czy to, że "firma ceni bardziej pieniądze niż ludzi", tak jak autor napisał, to też było kłamliwe, obraźliwe, albo szkalujące czyjeś imię? Czy będziecie tylko ujawniać opinie, z którymi sami się zgadzacie? Bo inne będą "kłamliwe"? No przecież ta odpowiedź to jest istny absurd! Każdą negatywną opinię można uznać za obraźliwą, czy naruszającą dobre imię, czy za pomówienie - szczególnie jeśli się jest sędzią we własnej sprawie! Gdyby to tak działało to w internecie nie dałoby się wyrazić żadnej opinii bez wygrania procesu sadoweog. A gdzie prawo do swobody wypowiedzi, do oceniania? Polecam zapoznanie się z efektem Streisand bo internet nie zapomina. Jeżeli chcecie uniknąć negatywnych opinii to może zapobiegajcie ich powstawaniu zamiast później przymykać usta osobom które mają inne zdanie? W ten sposób tylko potwierdzacie, że autor mógł mieć rację. Tamten komentarz był niezgodny z prawem? A kto to stwierdził? P.S. Dziękujemy za wyjawienie o jakiego udziałowca chodziło, bo będąc osobą z zewnątrz naprawdę trudno było zrozumieć o co mogło komuś chodzić. I za sprostowanie, że to nie była tylko opinia ale faktyczne informacje. Nie będę pisała prywatnych maili na adres, jeżeli sprawa jest publiczna.

@Wielu jeźdźców apokalipsy

Witam, dziękuję za przesłany komentarz, jednocześnie jestem zaniepokojona gorzkimi słowami i zarzutami obok, których nie mogę przejść obojętnie. Zarzut dotyczący usuwania opinii (nie obrażających nikogo z firmy Setapp) jest nieprawdziwy, wystarczy przewinąć zakładkę z opiniami - nie zawsze są one pozytywne, zawsze jednak staram się zrozumieć problem, udzielić odpowiedzi i ewentualnie, gdy jest taka potrzeba, to również wdrożyć działania naprawcze. Bardzo chciałabym wyjaśnić tą sytuację, dlatego też ponownie zachęcam do kontaktu poprzez maila hr@setapp lub telefonicznie 533 312 322. Zasada nieobrażania jest uniwersalna, dotyczy zarówno pracodawcy, pracownika jak i współpracownika. pozdrawiam serdecznie Joanna Flieger

Wielu jeźdźców apokalipsy

Czy w firmie Setapp Sp. z o. o. często kasuje się opinie wystawiane przez, pracowników?

Adam Z

Witam, wlasnie aplikuję do pracy w firmie Setapp. Nie wiem jak jest w strukturach firmy ale odbylem dzisiaj rozmowę kwalifikacyjną. Nie mialem żadnych nieprzyjemnosci zw strony dzialy a konkretnie osoby. Rozmowa odbyla się w milej atmosferze nie wykluczając konkretnych pytań. Jesli tak ma wygladać dalsza rekrutacja oraz praca to ja jestem za. Pozdrawiam

@Adam Z

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Niezmiernie miło czyta się takie pozytywne komentarze. Ze swojej strony chciałam jeszcze dodać, iż nieustannie pracujemy nad podniesieniem standardów nie tylko procesu rekrutacji ale również onboardingu. pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym etapie :-) Joanna Flieger

Aktualność
Mając na uwadze nasze zdrowie i bezpieczeństwo od początku marca br. procesy rekrutacyjne prowadzimy w całości w sposób zdalny. Czas obowiązywania tej decyzji jest uzależniony od kierunku rozwoju sytuacji związanej z ryzykiem zakażenia COVID-19.

W dniu 13 marca br. zarekomendowaliśmy wszystkim naszym pracownikom pozostanie w domach. Dzięki wdrożonym już procedurom i dobrze funkcjonującym procesom przejście na 100% pracę zdalną odbyło się w sposób płynny i efektywny.

Korzystamy z dwóch głównych ścieżek rekrutacji – wewnętrznej i zewnętrznej. Nim opublikujemy ogłoszenie dajemy możliwość awansu naszym obecnym pracownikom dzięki czemu mogą się rozwijać lub zmieniać swoją ścieżkę kariery. Chętnie korzystamy także z rekomendacji naszych pracowników – jeśli polecą kandydata i kandydat ten zostanie zatrudniony to po okresie próbnym, pracownik otrzymuje bonus finansowy.

Procesy rekrutacyjne bez względu na formę spotkania prowadzone są w następujących etapach:

Etap 1. APLIKACJA O PRACĘ

Po otrzymaniu aplikacji, CV kandydatów weryfikowane są przez dział HR pod kątem spełniania niezbędnych wymagań na danym stanowisku. W Setapp jest również możliwość tzw. „spontanicznej aplikacji”. Do tej bazy kandydatów zaglądamy w pierwszej kolejności przy rozpoczęciu nowego projektu, dlatego też zachęcam do korzystania z tej możliwości.

Etap 2. ZADANIE REKRUTACYJNE (opcjonalnie)

W zależności o tego na jakie stanowisko aplikuje kandydat, możemy przed zaproszeniem na spotkanie przesłać krótkie zadanie rekrutacyjne. Rozwiązanie zadania jest weryfikowane przez zespół, który po pozytywnej ocenie w kolejnym etapie będzie przeprowadzał rozmowę z kandydatem.

Etap 3.  ROZMOWA REKRUTACYJNA

Poza faktem, że w obecnej chwili rozmowa rekrutacyjna jest przeprowadzana zdalnie a nie w siedzibie firmy, jej forma oraz jakość nie uległa zmianie.

Po akceptacji zaproponowanego terminu spotkania wysyłamy drogą mailową zaproszenie do video rozmowy - zazwyczaj Google Hangouts.

Rozmowa rekrutacyjna składa się z dwóch części:

W pierwszej części (ok 30 minut) sprawdzane są umiejętności miękkie kandydata. Osoba z działu HR przeprowadza rozmowę dotyczącą doświadczenia, zainteresowań, dostępności oraz oczekiwań finansowych kandydata.

W drugiej części, do rozmowy dołącza dwóch członków zespołu, którzy sprawdzają wiedzę merytoryczną oraz znajomość języka angielskiego (ok. 1,5 godziny). Jeśli na etapie drugim rekrutacji zostało zlecone zadanie do wykonania to w tej części zostaje również udzielony dokładny feedback o wyniku i omawiane jest jego rozwiązanie. Na koniec rozmowy następuje pożegnanie kandydata przez pracownika HR lub zespół, który informuje o kolejnych działaniach oraz odpowiada na ewentualne pytania kandydata.

Etap 4. FEEDBACK

Bez względu na podjętą decyzję każdy kandydat po spotkaniu rekrutacyjnym otrzymuje szczegółowy feedback.

Jeśli decyzja jest pozytywna, wówczas następuje złożenie oferty kandydatowi i negocjowane są warunki przyszłej umowy. Po akceptacji oferty, kandydat otrzymuje promesę zatrudnienia oraz niezbędne do rozpoczęcia współpracy dokumenty i informacje. Na potrzeby tego etapu procesu rekrutacji stworzyliśmy aplikację pre-onboardingową, która usprawnia i automatyzuje pracę działu HR oraz przyczynia się do budowania pozytywnego doświadczenia kandydata, który rozpoczyna swoją przygodę w firmie specjalizującej się w nowych technologiach.

Aktualność
Nasza firma powstała dzięki pasji, dlatego ważne jest dla nas, żeby osoby, które do nas dołączają dzieliły ją z nami. Setapp to zespół ludzi zdolnych i ambitnych. Mimo szybkiego rozwoju udało się nam utrzymać atmosferę zwinnej i dynamicznej firmy. Pracujemy na luzie, a jednocześnie efektywnie. Każdy z nas odpowiada za swoje zadania, dlatego też ma dużą swobodę działania. Dodatkowo jesteśmy na tyle dużą firmą, że realizujemy złożone projekty w sposób kompleksowy, dzięki czemu każdy pracownik ma możliwość decydowania o swojej ścieżce rozwoju. W ten sposób ciągle nabieramy rozpędu i mierzymy się z nowymi wyzwaniami.
Wartości naszej firmy przedstawia załączona grafika.
Przesłanie jest proste - najważniejsze są dla nas:
ciekawość, odwaga i zaufanie
@ok

Pracuję w Setapp ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej pracowałem w startupie gdzie tempo pracy i jej nieprzewidywalność sprawiły że nie miałem poczucia bezpieczeństwa. W Setappie pracujemy w zespołach scrumowych, prace są mądrze zaplanowane, nie ma komunikacyjnych problemów gdyż przepływ informacji w projekcie jest trwały i systematyczny. Mam możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem i realny wpływ na efekt końcowy projektu. Atmosfera super, dużo inicjatyw odgórnych ale też organizowanych przez samych pracowników. Możliwość rozwoju w programie mentoringowym to kolejny duży plus i bezcenny benefit. Mam nadzieje że firma nie zboczy z kierunku który sobie wyznaczyła i będę się mógł z nią identyfikować na dłużej. Polecam!

@@ok

Bardzo dziękuję za przesłaną opinię i poświęcenie chwili czasu na jej pozostawienie. Uważam, że u podstaw dobrego miejsca pracy leży zaufanie -dziękuję, że nas nim obdarzyłeś/łaś. Zrobimy co w naszej mocy aby Cię nie zawieść. Chętnie pogadam na tem temat przy dobrej kawie, wpadnij do hr-owego "zamku" :-) Joanna Flieger

Nick
@@ok

jestem ciekawy, czy autor dużo myślał nad tą "opinią" bo cuchnie ona na kilometr marketingiem, employer brandingiem, i wprost jakby chyba przekopiować ją z jakiegoś pamfletu o tym, co firma chciałaby o sobie usłyszeć, albo w swoim wyimaginowanym świecie wierzyć. wydaje mi się że to dziwnie odbiega od języka w innych opiniach. czekam na odpowiedź zgrywającą głupa, a te wiadomości to każdy czytający sobie sam oceni. nie skontaktuję się z hr@setapp.pl bo to do niczego mnie nigdy nie doprowadziło, szkoda czasu na markowane działania. "pracujemy w zespołach scrumowych", a "prace są mądrze zaplanowane" - to znaczy że pochwalasz sam siebie za mądre planowanie prac? co to znaczy że przepływ informacji jest trwały to już chyba nie chcę być indoktrynowany nawet, uczestniczyłem w zbyt dużej ilości takich spotkań z których nic nie wynikało, podobnie jak z tego tekstu

@Nick

Zapewniam, że żadnej z pozostawionych opinii nikt nie napisał w celach marketingowych. Niestety, przykry jest fakt, że mało kto znajduje czas na napisanie pochwały kiedy jest zadowolony z pracy. Natomiast kiedy pojawia się pozytywny komentarz to od razu są podejrzenia, że został on przygotowany przez osoby zajmujące się wizerunkiem firmy. Jest to krzywdzące dla nas jako firmy i dla osoby która znalazła czas i chciała się podzielić swoimi pozytywnymi spostrzeżeniami. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę z której możemy wyciągnąć wnioski by usprawnić funkcjonowanie naszej firmy więc jeśli chciałbyś/chciałabyś porozmawiać na temat poruszanych kwestii związanych z przepływem informacji to zachęcam do kontaktu z hr@setapp.pl chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące pytania. pozdrawiam Joanna Flieger

Myślę, że największym problemem tej firmy jest nasz(usunięte przez administratora), odkad on pojawił się w naszym biurze to nastapiła fala masowych odejść. Drugi problem to brak pieniędzy i wynagrodzeń w terminie, ale przecież kasa w pracy nie jest najważniejsza.

Nowa
@Pracownik

Uważam, że łączenie odejść z przyjściem(usunięte przez administratora)jest nadużyciem. Odejścia się zdarząja ale ich tło jest inne. Wynagrodzenie wg mojej wiedzy jest na czas (zgodnie z datą umowy lub faktury)

Anonimek
@Pracownik

Nie zauważyłam opóźnień w wynagrodzeniach, ale wiem że niektórzy wystawiają faktury po czasie a potem zdziwieni.

@Anonimek

Dziękuję za Twoją opinię. Zgodnie ze standardową umową jaką zawieramy z naszymi współpracownikami otrzymują oni wynagrodzenie w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas prawidłowo wystawionej Faktury VAT. Aby dokładniej wyjaśnić sytuacje o której piszesz zachęcam do przesłania szczegółów na adres hr@setapp.pl Pozdrawiam Joanna Flieger

Aktualność
Witajcie na profilu Setapp Sp. z o.o. w serwisie GoWork.pl!
widząc zainteresowanie naszą firmą oraz liczne opinie, postanowiliśmy dołączyć do serwisu, by móc odpowiadać na nurtujące Was pytania i przybliżyć warunki współpracy jakie proponujemy.
Chcielibyśmy też podziękować za wszystkie merytoryczne dotychczasowe wpisy wskazujące nam obszary, którym powinniśmy się przyjrzeć oraz je usprawnić.
Naszą firmę tworzy zespół ambitnych programistów, projektantów, Scrum Masterów i ludzi zorientowanych na biznes. Cenimy atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Tworzymy miejsce sprzyjające rozwojowi i staramy się każdemu pracownikowi zapewnić przestrzeń do wykorzystania własnego potencjału. Wciąż dążymy do podnoszenia standardów naszych usług, jak i świadczeń dla naszych współpracowników, którzy przyczyniają się do rozwoju firmy.
Zapraszamy do obiektywnej dyskusji na forum i dzielenia się swoimi opiniami. Prosimy pamiętać, że możemy się odnieść tylko do konstruktywnych komentarzy. Jesteśmy dla Was dostępni również pod adresem e-mail: hr@setapp.pl
Pozdrawiamy serdecznie!

Zostaw merytoryczną opinię o Setapp Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Setapp Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 24 ocen.
Setapp Sp. z o.o.