Hit Home Agencja Reklamowa Mariusz Mastalerek

Kraków

Opinie o Hit Home Agencja Reklamowa Mariusz Mastalerek

Łukasz

Zwykły cham i gbur! Wyzyskiwacz! Lepiej ulotki na alejach rozdawać, albo szyby myć...

Włodek

Śmieszna firma, jeszcze śmieszniejszy właściciel. Wydaje się mu że zjadł wszystkie rozumy a jest zwykłym żuczkiem. Człowiek zadufany w sobie, niby coś wie, a jednak totalnie zielony. Odradzam z całego serca, szkoda czasu na współpracę z panem (celowo z małej litery) Mastelerkiem

Marko

Ja mam zupełnie odmienne zdanie. Kontakt z p. Mariuszem jak dla mnie świetny. Wytyczne zawsze bardzo klarowne, a honorarium na czas. Co do stawek, każdy, kto siedzi w branży wie, że przez ostatnie lata poszły one ostro w dół, a agencja to jednak pośrednik i nie można obrażać się, że nie oferuje kokosów, bo nie miałaby na czym zarabiać, a też musi. Jak dla mnie komentarze krsu i xyz są po prostu efektem frustracji, bo ich "umiejętności", jak można się domyślić, nie chciano. Żadna z tych osób nie miała najwyraźniej okazji współpracować z Hit Home, a krytykuje i firmę i właściciela - i od strony wykonawcy i klienta, co śmieszy samo w sobie. Komentarze z czwartku i środy, godziny pracy - dobry fachowiec zajęty jest wtedy zleceniami. Kiepski opluwa w Internecie. Sam mam działalność i wiem, jak to wygląda. I znam takich, co by chcieli dostawać za zlecenie tyle, ile klient płaci agencji, a dla agencji figa z makiem. Takim mądrym polecam krótki kurs rachunkowości. Nie bronię Hit Home i oceniam tylko ze swojej perspektywy, wiem jedno - współpracowałem z wieloma agencjami i o ile wytyczne jeszcze dają w miarę, o tyle z kasą różnie, czasami po miesiącu, czasami po trzech, czasami nie można się doprosić, a w Hit Home na czas albo i przed umówionym terminem. A jeśli komuś nie pasują stawki, nie musi przecież się na nie zgadzać, jeśli jest taki świetny, znajdzie pracę za lepszą kasę. No chyba, że nie znajdzie i będzie wtedy hejtował w Internecie.

xyz

Niestety muszę się zgodzić z przedmówcą. Już nawet po stronie internetowej widać, że firma jest słaba, a właścicielowi albo się nie chce, albo nie umie rozkręcić swojej działalności. Jakość usług jest niska, a kontakt z p. Mariuszem bardzo nieprzyjemny. Jeśli chcesz się rozwinąć, szukaj pracy gdzie indziej. Nie polecam!

krsu

lipa. zresztą widać po stronie i portfolio(którego nie ma). szuka podwykonawców. którym proponuje żenujące stawki. więc jeżeli kogoś zajdzie to na pewno nie będzie to profesjonalista. odradzam korzystanie zarówno z usług jaki współpracę.

Zostaw opinię o Hit Home Agencja Reklamowa Mariusz Mastalerek - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hit Home Agencja Reklamowa Mariusz Mastalerek