Adres: Wołczyńska 37, 60-003 Poznań

NIP: 9720902729 KRS: 0000270885

2 164 260 5 1

Opinie o Komputronik S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Mnbvcxz
Nazwa działu: Handlowy

Widzę wiele negatywnych opinii, ale są tez plusy pracy w Komputroniku. Ludzie potrafią wstawiać tylko negatywne opinie, a pozytywów zero. Poniżej moje odczucia (konsultant w centrum obsługi klienta). Plusy: +przede wszystkim atmosfera w COK, naprawdę lubiłam przychodzić tu dla ludzi, którzy umilali prace. +możliwość w wolnej chwili zajrzenia na portale społecznościowe bez konsekwencji, możliwość używania telefonu w pracy kiedy macie wolna chwile, a nie tylko na przerwie (nie każdy ma takie dodatkowe atuty w swojej pracy), +wypłata z prowizja sprzedażową zawsze na czas, +konkursy z nagrodami, +w miarę dobre szkolenia(zależy w sumie od szkoleniowca, który przeprowadza szkolenie), dobry kontakt z leaderami, +multisport, luxmed, wszystko jest. Luxmed wychodzi bardzo tanio, +jeżeli lubi się prace z ludźmi i potrafi się sprzedawać to można dość dobrze zarobić na sprzedaży. Minusy: -dziwne procedury w firmie, niektóre bezsensowne, które do niczego nie prowadzą, -Konsultanci robią wszystko, bo „maja pierwszy kontakt z klientem” -wypłata niezbyt adekwatna do powierzonych zadań, -dokładanie co chwile dodatkowych zadań, -nie ma możliwości przełączenia do innych działów, uważane jest to za „spychologię”, chociaż nawet jakby ktoś chciał to nie do wszystkich działów są numery telefonów i nawet nieraz fizycznie nie da się tego zrobić, -na początku super godziny pracy, później częściej zdarzają się popołudniowe zmiany niż poranne, -niezbyt równe traktowanie pracowników, -na stronie bardzo często brak informacji, a u konkurencji jesteś w stanie znaleźć wszystko, -dużo programów, z których nie wszystkie są używane, ale musisz umieć je obsługiwać, bo może Ci się przydadzą kiedyś, -kontakt z opiekunami produktu(w zależności od osoby) straszny, każdy odpowiada kiedy chce, -zero ogarnięcia firmy, która dostarcza produkty, nikt z Komputronika nie potrafi z nimi zrobić porządku. Jak masz stalowe nerwy to praca dla Ciebie. Największym minusem to praca z trudnymi ludźmi, bo ludzie w ostatnich czasach są straszni. Zero wyrozumiałości. Jeżeli jakiś klient to czyta to ogarnijcie się trochę i przestańcie gnębić ludzi na infolinii, gdy nie znają odpowiedzi na wasze pytania, nie mogą was gdzieś przełączyć „bo wy chcecie”, nie widzą czegoś, itp. Mamy tysiące, setki tysięcy produktów, a szkolenie mamy tylko z tych ważniejszych, podstawowych (komputery, telefony, telewizory). Nie mamy dostępu do programów firmy transportowej, nie mamy dostępu do sprawdzenia czy wyszedł zwrot pieniędzy do was. Zapraszam wszystkich mądrych i wykłócających się na infoliniach do pracy chociaż tydzień :))))))

Tak4Nie3
Łucja
@Mnbvcxz

Jako pozytywy pracy w firmie wymieniłaś konkursy, jak często się one odbywają i czego najczęściej dotyczą? Piszesz również o szkoleniach- również interesuje mnie częstotliwość ich przeprowadzania. Czy są to szkolenia głównie produktowe, czy dotyczą czegoś innego? Dla niektórych osób może to być bardzo ważne. Napisz proszę jeszcze kilka zdań na ten temat.

Mnbvcxz
Nazwa działu: Marketing
@Łucja

Konkursy dotyczą m.in. odbierania połączeń, sprzedaży. Te dotyczące sprzedaży są co miesiąc, reszta w zależności od przełożonego. Szkolenia są zwykle produktowe, a jeżeli ktoś potrzebuje doszkolenia z danego programu, który używa na co dzień, to od ręki może mieć takie szkolenie.

Lidia

@Elo zarobki to ciężki temat do poruszania na forum. Jest to kwestia dość indywidualna, bo zależą od wielu czynników takich jak: doświadczenie, kwalifikacje, staż pracy. Ktoś może ewentualnie podać Ci widełki, ale raczej najszybszą odpowiedź dostaniesz na rozmowie kwalifikacyjnej w Komputronik S.A.

Tak5Nie1

Elo
@Lidia

Jestem po rozmowie. Duże doswiadczenie, certyfikaty jezyk obcy a na 2500 netto ich nie stać

Tak17Nie
k26
@Elo

Nic dziwnego, oni by chcieli płacić najniższą krajową, a żebyś robił wszystko czyli, sprzątał, wystawiał raty, polisy, ubezpieczenia kredytu, crossował, dbał o wystawę, był milutki i jeszcze się super z tego cieszył, że masz 2 tysiące. Pod względem przycinania na kasie w stosunku do wymagań, ta firma to dno. Pracuje na dużym salonie, robimy ok pól miliona netto miesięcznie, co z tego skoro target jest tak ustawiony, żebyś tylko nie zarobił. Narobisz się i nie zarobisz. Najlepsze są podstawy po awansie, po dwóch latach próg 100 zł brutto podwyżki, awans pełną gębą???? Zastępca kierownika tak samo o 350 zł więcej brutto niż nowiutki pracownik z ulicy, plus 150 zł brutto dodatku funkcyjnego, który można CI zabrać pod byle pretekstem, a obowiązków co nie miara. Warto się tylko zwolnić???? ps. Zdarzyło mi się być najlepszy w regionie ostatnio zarobiłem 2650 na rękę, no cóż szaleństwo, nie wiem co ja zrobię z tą kasą;d

Tak23Nie
dx3
@k26

Nie możliwe, nie pisz bajek. Będąc najlepszym w regionie (polisy) bo taki ranking tylko dostajesz od regionalnego, zarobił byś znacznie więcej. Biorąc pod uwagę fakt, że aby być najlepszym zależnie od miesiąca trzeba mieć polis na poziomie 7.000-10.000 to biadolisz. 2660 to ja dostałem teraz, gdzie polis miałem aby 2000, sprzedaż normalna jak co miesiąc, ok 100-120 tysięcy, i trochę serwisów a podstawy mam oczywiście 2100 jak każdy praktycznie w KP. Więc jakbyś był najlepszy to do tego twojego 2600 musiał byś dorzucić z 1000 zł co najmniej. Innej opcji nie ma. Więc albo piszesz bajki albo po prostu z tym byciem najlepszym to Cię kolego fantazja poniosła :)

Tak4Nie3

@Lidia

Bo ktr chciałby aby pracownicy jeszcze płacili za to że mogą pracować dla KTR. Szkoda czasu. A atmosfera.... I zarobki.. kto więcej (usunięte przez administratora) I lepiej (usunięte przez administratora) to więcej zarabia. Kompetencje nie są istotne..

k26
@dx3

Byłem najlepszy w regionie, ale co z tego, jak mój sklep nie zrobił targetu i tak to się właśnie skończyło. Nie było też konkursu dla najlepszego, więc nie dostałem 1000 plus. Generalnie Twoja odpowiedź jest z roku 2018, a moja opinia została napisana w roku 2017. 2017 był najgorszy, jeżeli chodzi o płace, płace w stosunku do lat wcześniejszych spadły mi o 1000 zł. Czekałem na zmianę, ale straciłem nadzieję, bo nawet grudzień 2017 nie był w pensji zbyt mocny. W 2018 się poprawiło płacowo(więcej konkursów), aczkolwiek już miałem dosyć, zawiodłem się na KTR. Postanowiłem się zwolnić i tak zrobiłem. W salonie demotywowała mnie też ogólna atmosfera fatalizmu, całkowite wypalenie kierownika, wynikająca z tego jego niekompetencja, złośliwości i dziwne sytuacje. Nowa praca jest bez porównania lepsza. Mogę dać każdemu radę, nie narzekajcie nigdy na pracę, po prostu odchodźcie. Praca w KTR ma też swoje plusy, ale nie można tam siedzieć dłużej niż dwa lata. Pracując w KTR dostaniecie sygnał, w postaci braku perspektyw, że nie warto już dłużej siedzieć. KTR też nie będzie nawet próbować Was zatrzymywać. Z plusów są dobre szkolenia szkoleniowe, za moich czasów trenerzy i trenerki robili robotę. Choć ja sam przeczytałem wiele książek i interesowałem jak lepiej sprzedawać. Jednak jeszcze raz powiem, że szkolenia oceniam bardzo dobrze. Są fajni ludzie, każdy miał jakieś ciekawe zainteresowania, można sensownie pogadać. Zresztą lubię wszystkich do dzisiaj, nawet trochę kiera, który mnie wkurzał. Zbyt wiele lat razem przepracowaliśmy.

Jkompostownik
Nazwa działu: Handlowy

Jeżeli to czytasz i zastanawiasz się nad podjęciem pracy w kompostowniku na start powiem NIE NIE NIE ! Nie zrób mojego błędu i nie zmarnuj swojego czasu w tym g*wnie zabitym dechami, jako doradca klienta, na Twojej głowie będzie leżało milion rzeczy nie należacych do Ciebie, ale co tam, wkońcu dostajesz znakomite wynagrodzenie :)) (sarkazm), więc jest od Ciebie to wymagane ... targety są brane z d*py, hr na poziomie 0, nikt się Tobą nie przejmuje, a co najlepsze ich super motto jest takie, że wolą Cię zwolnić jeżeli nie robisz wyników (mimo ciężkiej i naprawdę uczciwej pracy ciągle to słyszałem) i zatrudnić kogoś innego kto może wynik zrobić :) tyle w temacie, banda prostaków, stracone tylko nerwy i masa stresu, wywołana przez kierowników...

Tak42Nie
Tomcio Paluszek
@Jkompostownik

Zgadzam się w zupełności, bardzo niemili kierownicy, a kierownik regionalny to burak i wieśniak, który jedyne co to potrafi dawać (usunięte przez administratora), nigdy nie usłyszycie gratulacji !

Tak5Nie1
Łucja
@Tomcio Paluszek

Widzę, że w pełni zgadzasz się ze zdaniem @Jkompostownik - masz do tego prawo, ale byłoby dobrze, jakbyś postarał się tu nikogo nie obrażać oraz nie wyzywać. Posty o takich treściach mogą bowiem zostać usunięte przez administrację serwisu. Jak zrozumiałam - Twoje zarzuty w głównej mierze dotyczą Kierowników firmy Komputronik. A jak przedstawiają się tam ogólne warunki zatrudnienia? Czy pracodawca zapewnia natychmiastową umowę o pracę?

obserwator

Jak wygląda praca w Komputroniku na magazynie? 1.Praca na dziale kompletowania zamówień(ciężka fizycznie?)akcesoria lekkie 2.Czy jest akord/normy? 3.Zmiany - godziny i czy jest dowóz pracowniczy? 4.Jakie jest kierownictwo? 5.Czy jest czysto na magazynie? 6.Jaki jest system dodatków/premii? 7.Opieka medyczna - koszt?

Karol
@obserwator

Aktualnie firma nie rekrutuje pracowników do magazynu. Są inne oferty pracy, które mogłyby Cię zainteresować na stronie https://kariera.komputronik.com/oferty-pracy. Znajdziesz tam także opisany przebieg rekrutacji, zakres benefitów i dodatków do wynagrodzenia. Daj znać jeżeli znajdziesz coś dla siebie.

Karolek

Krzysiu chłopcze, czekamy, wkrótce będziesz, fajnie, pokażesz jak się pracuje, firma nabierze rozpędu. Zasmakował ci cebularz Kasi... smacznego. Są tu ludzie, są sprawy do wyjaśnienia, chodzi o zwolnionych kolegów.

Tak6Nie1
anty
Nazwa działu: Produkcja

Beznadziejna polityka firmy, niczego nie chcą powiedzieć przez rozmową, człowiek jedzie i marnuje tylko swój czas, nie mówiąc o kasie. Proponowane wynagrodzenie śmiech na sali! NIE POLECAM !!!!

Tak34Nie
Nazwa działu: Zarząd
@anty

Czego się spodziewałeś? Jeśli Dyr Krzysztof dorabia u konkurencji, na niższych stanowiskach jeszcze słabsze pensje. Firma dziaduje.

Tak28Nie
Fotograf
@Krzysztof J erzyna

Krzysiu Krzysiu, kiedy znowu będziesz? Porobimy sobie fotki, będzie co wysyłać do komputronika.

Tak19Nie1
Zarząd
Nazwa działu: Zarząd
@Fotograf

Krzysiu chłopcze, dzięki za współpracę, za doradztwo, za zamęt w głowie, wiele wniosłeś swoją osobą, trochę kosztów, szefowa trochę bardziej zaczęła o siebie dbać. Nie zdzieraj już butów, nie warto, nie kłam, ile można... już lata nie te, włosy przesiane, pilnuj komputronika, nie kąsaj ręki która cię żywi, zabieraj swoich pachołków, zajmij się ogródkiem czy co tam macie w tym Poznaniu. Wpadnij czasem na bajgla. Powspominamy, poczytamy pocztę pooglądamy zdjęcia. Ale nie za długo.

Tak16Nie1
Cyrk
@Zarząd

Zaczną się sprawy w sądzie, ludzie mają dość tego cyrku.

Tak11Nie1
Karol
@anty

Większość ogólnych informacji jest zawsze zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym, więc szykując się na rozmowę można mieć ogólne pojęcie czego się spodziewać. Wcześniej niewiele firm udziela dokładnych informacji dotyczących zatrudnienia. Z tego co piszesz wynika, że nie byłeś zadowolony z jej przebiegu i zaoferowanego wynagrodzenia. Czy mógłbyś napisać bardziej szczegółowo jakie warunki Ci zaproponowano i jakich kwalifikacji oczekiwano na stanowisku, na które aplikowałeś?

Marek
@Karol

Nawet jak na rozmowie obiecają ci jakąś kasę z premią to premii na pewno nie zobaczysz bo jest uznaniowa a oni uznają że nie zasłużyłeś

Tak3Nie
Nazwa działu: Finanse

Pewne rzeczy zostały powiedziane, pewne napisane, tego się nie cofnie, wrócą, a będzie trzeba za to się tłumaczyć. Pytanie tylko przed jaką instytucją.

Tak12Nie2
Krysiak

Jest ok

TakNie3
Login3

Dobry wieczór, czy zastałem Jole? - poker face -

Tak7Nie3
Nazwa działu: IT

Wynagrodzenia słabe, najważniejsi dyrektorzy muszą sobie dorabiać u konkurencji na wschodzie a na pewno jeden z nich. Nie ma to jak projekty dofinansowane, tylko kwestia kogo dofinansowują bo na pewno nie zyskuje na tym komputronik. Czy tego czasem nie reguluje zakaz konkurencji? Chyba jest tam jakiś cwaniaczek.

Tak49Nie1
Praworządny
@Krzysztof J erzyna

Proponuję zgłosić do zarządu, nikt nie chce w organizacji zgniłego jabłka. Czyli dyrektor projektów dofinansowanych, nie może się najeść, sięga łyżką do cudzej miski.

Tak33Nie1
Ucho
@Krzysztof J erzyna

Też o tym słyszałem, podobno sprzedaje tematy komputronika do innych firm.

Tak44Nie1
Eryk1990
Nazwa działu: Handlowy

Cześć. Można coś więcej o podstawie wynagrodzenia jako doradca klienta w salonie ? Czy nadal jest tak jak wcześniej ktoś wspominał, że najniższa krajowa a później przy awansie jakieś żenujące podwyżki po 100-200 zł brutto raz na rok/dwa ? I w sumie z tego co wiem poza zastępca i kierownikiem salonu są tylko 3 szczeble, czyli wychodzi na to, że w najlepszym wypadku przy obecnej najniższej krajowej 2250 brutto, po 2 awansach max to 2650 ?? Może ktoś konkretniej to potwierdzić ? Pracuję obecnie u konkurencji i się zastanawiam czy by się nie przenieść bo pasują mi zmiany po 12h. Ale jeśli taka duża firma, w sumie największy w Polsce sklep "komputerowy" płaci swoim pracownikom tak żenujące podstawy i skazuje ich na wegetację, to chyba coś jest nie tak, albo znajomy mi coś ściemniał, że tak tam płacą, bo aż mi się wierzyć nie chce. Jest ktoś w stanie to jednoznacznie potwierdzić albo obalić ?? Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Tak12Nie
@Eryk1990

Chłopie, oni mniej niż 3k netto dają dla tych co w biurze robią, a co dopiero na sklepie. Straszny wyzysk.

Tak17Nie
@Zawiedziona

Nie pomogłeś.. dają mniej niż 3k netto w biurze, a co dopiero na salonie.. a co w salonie robią mniej ? Z doświadczenia wiem, że salon/handlowiec ma 5x tyle pracy co PM czy inny awanturnik w centrali, co myśli, że jest kimś. Ale przecież nie o to chodzi... (usunięte przez administratora) wiem, że jest, w sumie jak wszędzie. (usunięte przez administratora)ile się da i na czym się da, żeby do własnej kabzy nabić jak najwięcej, normalne u regionalnych, dyrektorów itp, itd.. z tym nie wygrasz. Ale pytałem o podstawy.. wiadomo, że regionalni nic nie robiąc maja krocie ( auto służbowe, również do prywatnych celów, netto 7 na rękę, nie mając pojęcia o sprzedaży na salonie... nie będę rzucał nazwiskami, bo nie o to chodzi, ale każdy wie, kto z odzieżówki przyszedł, nigdy nie mając nic wspólnego z elektroniką, jest regionalnym(ą) i ma zawsze rację, mimo, że nic w życiu nie sprzedała na salonie, i zawsze sapy, jak to w handlu, nie jestem laikiem. Bardziej chodzi mi o to, czy mając podstawę najniższą krajową, czyli w tym momencie 2250, jesteś w stanie co miesiąc zarobić 3k netto ? Bo coś mi się wydaje, że marne-szanse...

Tak8Nie2
L.

Komputronik obecnie rekrutuje na stanowisko Junior project manager. Czy ktoś może napisać więcej szczegółów? Zarobi? Atmosfera? Możliwości rozwoju?

Tak1Nie2
Gienio
Nazwa działu: Handlowy

Czesc, Komputronik rekrutuje na stanowisko junior sales specialist. Powiedzcie mi prosze jakie sa widelki odnośnie zarobkow? O atmosferze i innych warunkach juz chyba wszystko wiem :D Takze prosze o info z tymi zarobkami, dzieki.

TakNie4
@Gienio

Jeżeli w ogóle zaproponują Tobie 3k zł netto, to możesz uważać się za szczęsciarza.

Tak13Nie
Gienio
@Zawiedziona

A wiesz jak wygląda wysokość premii za sprzedaż?

@Gienio

Tutaj nie raczono wspomnieć konkretnie o niczym. Ogólnie mają słaby HR.

Tak10Nie
blacksuite

Dziadowska firma . Płace na stanowiskach managerskich są żenująco niskie. Pracowałem tam jako PM, ale zajmowałem się też produkcją i wieloma innymi rzeczami. I teraz uwaga - moja pensja nie wykraczała poza 4k na ręke, a często poniżej 3,5k. Jest tam potężny rozdźwięk pomiędzy poziomem odpowiedzialności a wynagrodzeniem. Nie było jasno poukładany system wynagradzania. Znam managerów, którzy siedzą tam od 10 lat i muszą pożyczac pieniądze na życie xD To jest dramat. Oprócz tego jest tam wąskie grono osób blisko zarządu, którzy mają bardzo dobrze, a reszta traktowana jest jak bydło. Plusem była tylko możliwość zdobycia ogromnego doświadczenia i to wszystko.

Tak26Nie
j376
@blacksuite

Wnioskując po Sezamie, to bym wam za waszą robotę nawet najniższej krajowej nie dał :) PM- największe nieroby w firmie. 4k na rękę- haha. Popytaj handlowców, którzy mają najniższą krajową + prowizja za sezamki usługi i polisy. Jak Ci średnia w roku wyjdzie 2500 netto to jesteś (usunięte przez administratora) A Ty robiąc 1/5 ich obowiązków i zarabiając 4k netto narzekasz. Śmiechłem.

Tak15Nie1

Tom
@j376

Jako przedstawiciel zarabiam około 12tys na rękę miesięcznie. Jak sobie poscielisz tak się wyśpisz)

m24a04
@j376

Oooo odezwał się jakiś przedstawiciel półgłówków z działu sprzedaży, którzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem i obsługą programów, na których pracuje cała firma. Jak ci się wydaje, że robisz 5 razy więcej niż PM to zapraszamy do centrali, po jednym dniu będziesz z płaczem wracać do wcześniejszych obowiązków. Nie masz pojęcia jakie obowiązki ma PM, ale jak widać należysz do szerokiego w tej firmie grona osób, którym się wydaje, że wiedzą więcej niż wiedzą w rzeczywistości.

blacksuite
@j376

My się chyba nie rozumiemy. Ja nie mam zamiaru porównywać warunków pracy do jeszcze większej patologii w dziale handlowym. Handlowiec nie robi zakupów za setki tys. pln. Nie musi znać języka. Nie kreeuje produktu, nie tworzy cennika i nie zarządza dystrybucją. Handlowiec ma tylko sprzedawać to co przygotuje PM. W wielu firmach hanlowcy na prowizji zarabiają grubo ponad 10k, ale handlowcy a nie fakturzyści. Nie pozrawiam.

Tak4Nie1
@blacksuite

Widać, że masz jakieś zarzuty wobec firmy Komputronik. Ale powinieneś też znaleźć jakiej pozytywne aspekty pracy w tym przedsiębiorstwie. Zapewne orientujesz się, czy przyjmują tam osoby tuż po studiach?

Yarte
@blacksuite

Handlowcy mają tylko sprzedać? No chyba Ci się coś pomyliło. Akurat nim jestem i to od handlowca zależy też % sprzedaży produktu PM. Jeśli handlowiec zleje Twój produkt bo np. Nie odpowiadasz na jego zamówienia przez tydzień, albo lekko mówiąc wartosci sprzedażowe produktu są słabe no to sorry. Co do tylko sprzedać to zapraszam na front. Daje Ci tydzień.

@Yarte

Widać, że wiesz o czym mówisz. Z całą pewnością już jakiś czas pracujesz w firmie Komputronik, a więc masz sporą wiedzę o tym, jak dokładnie działa ta firma. Orientujesz się, czy w najbliższym czasie planują procesy rekrutacyjne?

Yarte
@Lidia

Hej pracuję od 2lat. W styczniu będzie rekrutacja w Krakowie na stanowisko handlowe. Reszta jest na www

@Yarte

To świetnie, że zechciałaś podzielić się z nami tą informacją! Być może znajdzie się tu kilka osób, które zechcą spróbować swoich sił w firmie Komputronik. Już jakiś czas tam pracujesz i na pewno posiadasz wiele informacji o tym pracodawcy. Na mniej więcej jaki poziom wynagrodzenia mogą liczyć dopiero przyjęci pracownicy?

NiHauMa
@blacksuite

Oczywiście - podpisuję się dwoma rękami :) Hanlowców za dużo nie ma - i nie mam pretensji ze czeszesz grubą kaskę. Praca handlowca (nie fakturzysty) jest w firmie handlowej warta każdą kaskę! To ja pisałem, PM ;-)

NiHauMa
@j376

Nie narzekaj na sezamki! Jesłi sprzedajesz wysokozezamokwe produkty - nie powinno być żle. Mam rację? A trochę ich masz w salonie.

@NiHauMa

NiHauMa@ co Ty za głupoty wypisujesz :) Nowy jesteś czy jak ? Jakie Ty sezamki widzisz zajmując się zamawianiem np. laptopów marki Acer. Znasz wszystkie sezamki na oferowane przez KTR produkty ? Wątpię. Widzisz tylko czubek własnego nosa. Nie wiesz o tym, że dziś robiąc crossa myszka ma 15 sezamków, a na dzień kolejny z rana 4 ? Tak to działa. Żebyś jak najmniej zarobił. Byś pozmieniał codziennie setki cenówek na salonie, to byś może wiedział nieco więcej. Z resztą cały KTR ma polewkę z PM. Nic nie potrafią w sumie załatwić. Najlepszy jest ten od Apple, takiego drugiego gamonia to ze świecą szukać :)

@NiHauMa

j376
@blacksuite

Handlowcy tylko sprzedają to co PM zamówi u producenta/dystrybutora ? Ale Ty oderwany jesteś od rzeczywistości. Jak byś zobaczył listę obowiązków handlowców na salonach, to byś nie wiedział w co palec włożyć + praca z klientem i odpowiedzialność majątkowa. Ładnie się centrala remontuje za (usunięte przez administratora) 1 linii frontu :) ?

Tak1Nie

Również chciałbym ostrzec wszystkich przed pracą w Komputronik! Powiedzenie ryba psuje się od głowy jest jak najbardziej na miejscu. Wykorzystanie pracownika na maksa, sciema za sciema by pudrowac syfa. A tu najlepszy dowód zwłaszcza oświadczenie mówiące dlaczego poszli na ugodę A nie wygrali sprawy. Gdyby oświadczenie miało cokolwiek wspólnego z rzeczywistością Ani prokuratura Ani ugoda by nie wchodziło w grę... Ale oni tak dzialaja... usuwają ci wszystkie maile, w Czyszcza ci dane na komórce tylko po to by ukryć swoje walki... A tu na deser... https://www.crn.pl/aktualnosci/zarzuty-wobec-szefa-komputronika Opinią dotyczy całej grupy firm związanych z Komputronikiem nie tylko sa

Tak3Nie

@Były pracownik

Bardzo Cię proszę, abyś na forum publicznym w żadnym razie nie posługiwał się danymi personalnymi konkretnych osób, bowiem w taki sposób naruszasz regulamin Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Jesteś już którąś z kolei osobą, która ma duże zarzuty wobec pracodawcy, jakim jest Komputronik. A jak długo tam pracowałeś? Może zbyt krótko, żeby poznać z nieco lepszej strony tego pracodawcę.

Ryszard Sokołowski Łódż

Kupiłem telewizor w Komputronik S.A. za blisko 10.000 zł który okazał się wadliwy.Mając gwarancję od kilku miesięcy nie mogę doczekać się reakcji tej firmy. Na moje pismo/polecone/ prezes nie odpowiada.

Tak30Nie
Robi
@Ryszard Sokołowski Łódż

Urządzenie kupione w sklepie posiada gwarancję producenta, w przypadku pojawienia się usterki, wady, klient powinien nawiązać kontakt z serwisem. Sprzęt, urządzenie np tv naprawiane jest u klienta w domu. Sklep jest dystrybutorem sprzętu , urządzenia, w momencie sprzedaży, wydania towaru, kończy się odpowiedzialność.

Obi
@Ryszard Sokołowski Łódż

Nie dziwie się, że nie ma reakcji, tv sprzedali, wydali, na tym kończy się rola sklepu. Masz gwarancję, paragon zakupu, zgłaszasz się z problemem do serwisu a nie do sklepu, nie wysyła się żadnych pism do sklepu, tylko do serwisu z opisem problemu.

Tak5Nie

b456
@Ryszard Sokołowski Łódż

A co ma sklep do gwarancji producenta ? Producent jest gwarantem a nie sklep, jeżeli chcesz obarczyć sklep to musisz zgłaszać reklamację z rękojmi- niezgodność towaru z umową. Ale wtedy sprzedawca naprawia to gdzie chce, gdzie mu najwygodniej, musi usunąć wadę. Nie będzie to autoryzowany serwis producenta. Śmieszą mnie tacy ludzi jak Ty. Niby bogaci, człowiek śmiał by twierdzić, ze inteligentni, a prostych rzeczy nie rozumieją i z mordą na sprzedawcę. Jak chcesz do sprzedawcy to tylko z rękojmi, bo tak stanowi prawo. Gwarancji nie daje Ci sklep tylko producent, i to też tylko i wyłącznie jego dobra wola, bo może w ogóle jej nie dawać. Jesteś żałosny.

h78
@b456

Chodź na salon cwaniaku. PM- nie dość, że nic nie potrafią zalatwić, na tickety nie odpowiadają, to jeszcze płaczą jak (usunięte przez administratora)

@h78

@h78 Cieszy to, że bierzesz aktywny udział w dyskusji, ale to nie jest dobre miejsce na dyskusje w takim tonie. A ponadto nie powinieneś wyrażać się tu w tak nieprzychylny sposób o swoich współpracownikach. Jeśli posiadasz aktualną wiedzę na temat pracodawcy, jakim jest Komputronik, to podziel się nią. Może na chwilę obecną warunki pracy są na tyle atrakcyjne, że warto tam spróbować swoich sił?

@Ryszard Sokołowski Łódż

Nie odpowiada bo czuje się bezkarny... to (usunięte przez administratora) naciagacze I (usunięte przez administratora) Nikt nie powinien z nimi współpracować Ani pracownicy Ani kontrzhenci

Kolega

Jak przedmowcy pisali. Dziadowska firma wykozystywacze by nie powiedzieć ruchacze. Dopóki wytrzymasz z zacisnetymi zębami atmosferę to dasz radę. Zapomnij o ambicjach docenienu czy nauce czegokolwiek. Szkoda czasu i starania się do tych ludzi!!!!

Tak3Nie1
Lidia

@m24a04 Bardzo proszę, żebyś na forum nie wypowiadał się o nikim w taki obraźliwy sposób. Skoro twierdzisz, że użytkownik @j376 nie wie, o czym pisze, to może Ty, z własnej perspektywy, przedstawisz nam specyfikę pracy w Komputronik? Twoje zdanie z całą pewnością byłoby pomocne dla osób, które mają w planach aplikowanie do tej firmy.

Lidia

@Tom To już niewątpliwie godne zarobki. Jak długi masz staż pracy w firmie Komputronik? Jakimi cechami trzeba się odznaczać, żeby dobrze odnaleźć się w takim charakterze pracy? Bardzo proszę, abyś uzupełnił swoją ostatnią wypowiedź o te aspekty, bowiem na pewno zainteresują one użytkowników forum.

Lidia

@Kolumb8 Serdecznie dziękuję Ci za te, z całą pewnością, cenne informacje. Czy jednak kwestie, o których piszesz są prawdziwie i sprawdzone? Skąd wiesz o ewentualnych zmianach, mających zajść w firmie Komputronik? Warto byłoby, żebyś jeszcze nieco rozwinął swoją poprzednią myśl.

Kolumb8

Uwaga - chciałbym ostrzec wszystkich którzy zastanawiają się nad pracą w Komputroniku w oddziałach w Poznaniu - szykują się duże zmiany w sposobie funkcjonowania firmy, co w najbliższym czasie prawdopodobnie będzie skutkowało zwolnieniami. Osobom rozważającym zatrudnienie w firmie Komputronik S.A odradzam podejmowanie pracy.

Lidia

@Jasiek Firma Komputronik S.A. prowadzi obecnie procesy rekrutacyjne, które obejmują stanowiska menedżerskie, handlowe i specjalistyczne https://www.komputronik.com/content/237/Aktualne-oferty-pracy.html A które Ciebie by zadowalało? Pamiętaj, żeby dzielić się z użytkownikami forum swoimi dalszymi poczynaniami.

aaaa

Niektórym praca tam nie robi dobrze. Jeden ze sprzedawców w zgorzelcu bywa agresywny. Chamski jest zazwyczaj.

Jasiek

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy warto starać się o pracę, potrzebujecie ludzi?

beta

Teraz szukają księgowej, czy wiecie coś o pracy w tym dziale?

Gregor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Lidia

@blacksuite Fajnie, że postanowiłeś podzielić się z nami swoim zdaniem o pracy w Komputronik. W swojej wypowiedzi skupiasz się głownie na aspekcie wynagrodzenia - a może dodałbyś coś jeszcze na temat ogólnych warunków pracy w tym miejscu? @Bartek Zapewne masz trochę racji. Ale czy mógłbyś rozwinąć swój komentarz - pracowałeś w firmie Komputronik? @Aga Widzę, że jesteś zainteresowana pracą w tej firmie - aplikowałaś już?

blacksuit
@Lidia

ale co masz na myśli pytając o warunki pracy? Czy jest klimatyzowane biuro, stołówka i narzędzia pracy? To wszystko jest, ale to standard, więc nie trzeba pisać. Dla ludzi zarządzających i kreujących w firmach raczej istotna jest atmosfera, motywacja, komunikacja. Za moich czasów było z tym słabo. Może to specyfika Poznania i ludzi z tego regionu, bo w innych miastach jest lepiej.

Aga

Czy Komputronik zatrudnia kobiety na magazyn???

Autn
@Aga

Tak.

Bartek

Idealnych firm nie ma tylko niektórzy wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Tak8Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Komputronik S.A.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zostaw opinię o Komputronik S.A. - Poznań

Chcę opublikować:

• Komputronik S.A.
  • Wołczyńska 37
    60-003 Poznań

Oddziały »
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie