Opinie o Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. w Wrocław

Renia

Najgorsze miejsce w jakim pracowałam. Pieniądze bardzo słabe, atmosfera bardzo zła, zero pomocy i wsparcia , robota nie do przerobienia, Ludzie odchodzą stąd an potęgę.

Kandydat

Chciałabym zapytać o nabór na kierownika do zamówień publicznych. Jakie wymagania? Jakie zarobki? Od znajomej dowiedziałam się że kiepsko płacą, ale czy to prawda? Podobno nie jest fajnie w tej firmie, opinie też czytałam. Czy ktoś może napisać jak jest w firmie i w zamówieniach?

@B.

Czyli jak ktoś się nie wyrobi w 8h to musi zostać za darmo i dokończyć swoje obowiązki? Ludzie biorą robotę do domu? A jak firma podchodzi do zatrudniania nowych osób do pomocy?

Agacia Nowy wpis
Inne

A możecie powiedzieć o stabilności zatrudnienia? Jest oferta dla Specjalisty do Zespołu Zamówień Publicznych i Umów. Czytałam że gwarantują UoP ale po okresie próbnym czy na początku?

Daria

Przez jakis czas bylam w tej spółce samodzielnym referentem w dziale księgowej obsługi zasobu. Jest to bez wątpienia najgorsze miejsce pracy jakie doświadczyłam. Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Warynki pracy urągające, pensja słaba, donosicielstwo, same starsze panie - emerytki.

Czarny Nowy wpis
@Daria

Dlaczego jest taka rotacja ciągle w tych samych działach np. windykacja ciągle ma ogłoszenia

Terrer Nowy wpis
@Czarny

dlatego że częśc z tych działów ma bardzo źle zorganizowana prace i jak tam jesteś zatrudniony, to pracujesz w koszmarnym chaosie. Ludzie nie wiedza co należy do ich obowiązków i nikt nie wytrzyma długo w takich warunkach

Sara Nowy wpis
Inne

Słabo oceniacie warunki pracy w firmie. Zauważyłam ofertę na pracownika biura obsługi zarządu. Wspominają tam o możliwościach podwyższania kwalifikacji. Czyli to mit?

Magda

Pracowałam w tej firmie przez 2 lata. Firma poniżej jakiejkolwiek krytyki. Teoretycznie byłam samodzielnym referentem a w praktyce moja samodzielność była zerowa. Dramatyczna firma, zero zarządzania , atmosfera fatalna , gorzej niż zła, pieniądze bardzo słabe. Premii nie ma wcale . Cieszyłam się jak odchodziłam.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
(3 opinie)
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
Gdańsk
RWS Investment Group Sp. z o.o.
(13 opinii)
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
(21 opinii)
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
(76 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Ooo
Inne

@Ala, Tobie chyba chodziło o stanowisko Samodzielny Referent w Sekcji ds. Rozliczeń z Najemcami, na które trwa nabór, a nie to, o które pytała @Eliza? Bo nie wierzę, że zatrudniają specjalistę, a robią go referentem. Na marginesie, ile zarabia referent tutaj? Umowa o pracę jest okej dla mnie, nie mam 26 lat już :D

Eliza
Inne

Dowiedział się ktoś, jakie warunki umowy dostaje Specjalista w Zespole Udzielania Ulg? Pytam konkretnie o to, czy jest umowa na dłużej i jaki rodzaj. Jeśli już trwają rozmowy bo tam napisane w ogłoszeniu że wygasło to może ktoś już coś wie.

Ala
@Eliza

Nie będziesz specjalistą tylko tzw. samodzielnym referentem. Twoja samodzielność będzie polegała na ciągłym przepisywaniu tekstu, aż go zaakceptuje kierownik. Umowa o pracę.

agga9

Bardzo niskie wynagrodzenia, brak kultury pracy, brak szkoleń i wsparcia. Nagrody dla znajomych.

@agga9

Mógłbym cię prosić o przybliżenie zarobków, bo mam właśnie aplikować na stanowisko Referenta. Piszą niby ze wynagrodzenie jest adekwatne do doświadczenia, ja go trochę mam, wiec liczyłem ze dobra kwotę uda się wynegocjować. O szkoleniach i adaptacji w sumie tez pisza, czyli nie mam na co liczyć?

Daria
@anonim

Serdecznie odradzam Ci aplikowanie do tego miejsca. Pieniądze marne , atmosfera bardzo zła, same panie emerytki , nikt w niczym jie pomoże. ROBOTY NIE DO PRZEROBIENIA . ODESZLAM STAD Z RADOSCIA .

Inne

Specjalista w Zespole Udzielania Ulg zarabia tak samo niezależnie od szkoły? Pytam dlatego, że w ofercie podali, że mile widziane studia o konkretnym kierunku, ale nie są konieczne. U mnie niestety tak, że nie do końca spełniam ich wymogi; ciekawe, czy to wpłynie na wysokość zarobków?

Kwaśnica
@anonim

Nie ma to znaczenia. Tu żadne wykształcenie nie ma znaczenia. Zależy ile chcesz zarabiać, ale raczej na początek w tej firmie standard to jakieś plus minus 4500 brutto.

Inne

Co wchodzi u Was w system Benefit? Pytam na podstawie oferty pracy archiwista w Zespole Administracji i Utrzymania. Może też ktoś zna wysokość zarobków dla tej pozycji?

Hmm
@anonim

Nic się nie zmieniło : "KR 26.06.2023 09:46 Były pracownik Wynagrodzenia NĘDZNE. Brak benefitów typu multisport czy opieka medyczna - co jest teraz podstawą praktycznie u każdego pracodawcy, brak jakichkolwiek premii uznaniowych (chyba, że dla wybrańców), nierówne traktowanie i brak doceniania doświadczonych pracowników, zero szkoleń podnoszących kwalifikacje. Radzę omijać szerokim łukiem i szukać gdzieś indziej, gdzie będziesz traktowana z godnością."

Sylwia
@Hmm

Piszesz, że brak premii uznanionych "chyba że dla wybrańców " a nie na tym polega właśnie premia uznaniowa, że parę wybranych osób przez lidera dostaje ? xD u mnie tak to wyglądało w każdej firmie, że za jakieś "specjalne osiąganięcia " dawali. a tu w praktyce jak to wygląda i ile można zgarnąć?

@Sylwia

Nic nie ma, daj sobie spokój. Ta firma to porażka. Kasa nędzna, podwyżek brak, pani prezes udaje, że nas nie ma; żeby nam cokolwiek rzucić, choćby inflacyjne. 3 miesiące temu przeprowadzono "ankietę satysfakcji pracownika" i temat ucichł, bo chyba zarząd nie spodziewał się prawdy o nich samych, która boleśnie została obnażona.(usunięte przez administratora) I tak, wielu z nas szuka nowej pracy.

Mar
Inne

Remont przy ul. Wieckowskiego 5 we Wrocławiu jest opożniony, ponieważ zatrudnieni tam pracownicy nie otrzymują wynagrodzenia na czas. Niejaki Tomasz, który jest tam prawdopodobnie podwykonawcą nie płaci pracownikom lub wypłaca im śmieszne zaliczki i zwodzi cały czas(usunięte przez administratora)ich. Nie zawiera z nimi żadnych umów ani badań lekarskich. Wszystko jest na (usunięte przez administratora) Przestrzegam przed tą osobą. W związku z powyższym o całej sytuacji zostaną powiadomione odpowiednie podmioty I telewizja.

W firmie Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. podobno płacą nawet 5600 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Inspektor nadzoru? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Inspektor nadzoru.

Amelia
Inne

Witam. Na stanowisko Kierownik w Zespole Mediów i Eksploatacji wymagają 3 letniego doświadczenia i studiów wyższych, ale nie napisali w ogłoszeniu, ile są w stanie zaproponować w gruncie rzeczy. Czy ktoś był może na rozmowie i poinformowali o stawce i mógłby się podzielić?

B.

Szczesliwie po roku odeszlam z tej spolki. Najgorsze miejsce pracy jakie spotkalam, na koniec robili mi problemy z wypowiedzeniem. Dramat

Kandydat

Pojawiła się oferta pracy na stanowisku kierownika ds. mediów i eksploatacji. Zastawiam się na aplikowaniem. Czy ktoś wie jakie widełki obowiązują na stanowiskach kierowniczych? A może jakieś informacje o tym dziale?

@Kandydat

Z tego co widzę w opisie to sami proszą aby podać własne preferencje finansowe. ciekawe ile maksymalnie zmieści się w tolerancji co do kwoty? Mnie inna oferta interesowała, ale w tym przypadku ciekawią mnie te kursy zawodowe z opisu. jeśli ktoś o nich by cos wiedział to dopowie?

Ktoś
@Zainteresowana

Odradzam... Pieniądze żenujące jak na stanowiska kierownicze. Atmosfera w zamówieniach strasznie siadła, warunki pracy skandaliczne (tyle osób w jednym, tak małym pokoju, bez klimatyzacji to skandal). Poprzedni kierownik wytrzymał może rok, więc sama sobie odpowiedz czy warto...

@Zainteresowana

Kaśka
@KR

Jest opieka medyczna i od niedawna Multisport, ale wywalczony z inicjatywy wszystkich pracowników, zarząd sam nie wpadłby na to. A co do całej reszty - racja.

@KR

Dzięki za te odpowiedzi. Miałam aplikować, ale już się rozmyśliłam. Nie chcę też robić w korporacji, bo stamtąd właśnie chcę odejść. Tutaj miało być coś na wzór urzędu, ale jest korpo to ja podziękuję. I tak..Ponoć stanowisko już obsadzone przez jakiegoś pionka od pani wiceprezesowej. Dobrze, że zaoszczędziłam swój czas.

Rudy
@KR

Cześć. Ja co prawda nie aplikowałem ale tak chcę się dla świętego spokoju dowiedzieć, ile tu oferują na rękę? Piszesz, że wynagrodzenie nędzne, dlatego chcę dokładnie ustalić, ile dają. Jakim cudem niektórzy premię dostają a inni nie. Są jakieś zasady ich przyjmowania? Trochę pytań zadałem to teraz liczę, że odpowiesz;)

@Rudy

Pensja (usunięte przez administratora) oscyluje blisko najniższej krajowej, obowiązki na każdym kroku są dokładane - a jeszcze jak pokażesz, że coś umiesz … robota przybywa a pensja stoi. Premie czy też nagrody są raz w roku, zazwyczaj w grudniu i nie każdy je utrzymuje, dostają je tylko wybrańcy - ekstra sposób motywacji dla każdego, zwykłego i szarego pracownika, który stara się cały rok. Brak odpowiednich narzędzi do pracy, jest program, który zwie się GRANIT, ale nie wszystkie moduły działają, w związku z czym mnóstwo danych ewidencjonowanych jest w excelu, chociażby rozliczenie mediów odbywa się w excelu! Spółka obsługuje zasób komunalny w jednym z największych miast w kraju, a media rozliczane są w excelu!! PARANOJA! Nie mówiąc już o innych kwestiach księgowych. Wieczne pretensje do pracowników z „góry” o wszystko, nawet na kwestie, na które nie mają wpływu. Zarządzanie zasobem i potencjałem ludzkim nie istnieje. Brak pieniędzy na rozwój i podwyżki, ale zarząd powiększył się i kadra dyrektorska również. Naprawdę pracuje tam wielu fachowców i specjalistów … a ilu już odeszło! Wspaniali ludzie. Nie polecam nawet wchodzić do tego budynku a co dopiero brać udział w rekrutacji.

Sara
@KR

A nie próbowałeś rozmawiać o tym z przełożonym że masz za dużo obowiązków dokładanych? Nikt na to nie reaguje?? Co do rozliczania w Exelu to może niedługo firma wymyśli jakiś inny system?

@Sara

Proszę przeczytać ze zrozumieniem moje wpisy. Dlaczego zakładasz, że jestem mężczyzną i mi konkretnie nałożono tyle obowiązków? A propo excela, nie tylko rozliczenia mediów na nim pracują, są też inne komórki w spółce, gdzie to jest na porządku dziennym - chociażby księgowość (cały budżet, przesunięcia środków, ewidencja faktur) Dział techniczny czy administratorki - wszystkie zgłoszenia awarii, wystawianie zlecenia dla wykonawców konserwacyjnych czy eksploatacyjnych są wystawiane i ewidencjonowane w excelu.

@KR

Zgadzam się. Pracowałam w księgowości i rozliczlaam naliczenia w Excelu, to po prostu śmieszne. Bardzo nie polecam tego miejsca.

Kama
@Była pracownica

W księgowości też zarobki oscylują w granicy najniższej krajowej, czy lepiej coś jest? Jest jasno sprecyzowana struktura w dziale? Dużo było pracy, czy dało się ze wszystkim wyrobić na czas?:)

@Kama

Pracowałam w ksiegowowsci ponad dwa lata. Zarobki lekko powyżej najniższej krajowej, roboty bardzo bardzo dużo, nie da się wyrobić na czas , atmosfera bardzo zła- dużo starszych, bardzo niemiłych pań które siedzą tam od lat i chętnie donoszą na każdego

Roxa
@Była pracownica

Skoro nie da się wyrobić na czas, to sugerujesz, że są w tej firmie też nadgodziny, tak? I jeżeli zostaje się po godzinach pracy, to pracodawca płaci za to? Czy uważa, że trzeba pracę zrobić do końca w ciągu tych płatnych 8h?

B.
@Roxa

Nadgodziny? Oczywiście każdemu wolno tu je robić, ale są bezpłatne. Firma oczekuje wykonania zadania w ciągu 8 godzin co jest nierealne , ciągle piętrzone się stosy spraw do zrealizowania, nikt nie jest chętny pomóc.

@B.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.?

Kasia
Kandydat

Proszę o informację odnośnie widełek wynagrodzenia w zespole windykacji

@Kasia

Nie pchaj się w pracę w WM! Ludzie stąd uciekają na potęgę! Widełki? Proszę Cię... W tej spółce ludzie na podobnych stanowiskach, w tym samym pionie, ale w różnych pokojach zarabiają nieporównywalnie różne pieniądze... Uczciwość i jasność! Żenada...

Dorota
@Pracownik

No ale może tak sobie wynegocjowali na rozmowach rekrutacyjnych i może to też zależy od umiejętności pracowników, stąd może te różne stawki...ale tylko z powodu zarobków radzisz ich unikać, czy jeszcze jest coś nie tak w firmie, że odradzasz?

Pracownik byly
@Dorota

Mobbing, wyzysk. Warunki wynegocjowane na umowie? O czym Ty mówisz? Poczytaj opinie na temat pracy w tej firmie. I uciekaj jak najdalej. Na początku, na rozmowie wszystko pieknie wyglada. Jak byłoby tak kolorowo, ludzie nie zwalniałby się na potęgę.

Kasia
@Pracownik byly

Tu muszę potwierdzić i się zgodzić. M (usunięte przez administratora)to bardzo lubiana forma zarządzania w tej firmie. Polecam tą firmę PIP, może czas na kontrolę. Pozdrawiam panie prezes ;D

@Pracownik byly

Zgadzam się Najgorsze miejsce pracy w jakim miałam okazję się znaleźć. Rotacja pracowników potwierdza co to za miejsce, radzę dobrego serca omijać szerokim łukiem.

@Dorota

Wiesz co, najlepiej jak przyjdziesz i się sama przekonasz. Komentarze są pisane przez znanych w spolce byłych pracowników, którzy uciekli na L4, ale na szczęście już odeszli. Wszyscy bali się kontroli, które UM przeprowadzał w spółce i w ich zespołach. Pol firmy musiało po nich sprzątać. Dodam, ze pierwsza kontrola zaczęła się jakoś w wakacje 2022, a ostatnia z tego co słyszałam chwile temu sie zakończyła. Negatywne komentarze o spółce są od września czyli wszystko skleja sie w całość i wiekszosc z nas już nawet nie czyta tych wpisów, ale na początku każdy z nas śledził je uważnie. Odeszła dyrektorka, jej zastępca i kierowniczka oraz kontrolowani pracownicy. Na szczęście już ich nie ma, a klimat i atmosfera w końcu sie poprawia. Co do mobbingu… są ludzie którzy mylą wykonywanie zadania/polecenia z mobbingiem. Stad komentarz zbędny. Na szczęście w firmie jest co raz więcej nowych osób, z nowa energia, którym się chce stad w koncu jest z kim pracować. Ale są jeszcze tacy co są i będą wiecznie niezadowoleni, dla których zawsze „nie da sie”, ale nie odejdą z firmy, bo ich rynek nie chce. Ale wiesz, takich sie ignoruje. Jak chcesz aplikować, aplikuj - a jak ci się nie spodoba - odejdziesz.

Pracownik2
@Pracownik

A to ciekawe co napisałaś, bo ludzie nadal odchodzą. Nic się nie skleja.

Szmaragdowy
@Pracownik

Jakoś wam nie wychodzi to sprzątanie. Narobiliście większego bałaganu niż był. Bo tamten to przynajmniej działał. Natomiast ten co macie teraz nijak się nie sprawdza. I jeszcze wypowiadać się nie mając pojęcia o czym się mówi to wprost niestosowne. Porozmawiaj ze współpracownikami to się może dowiesz co i jak było i porównasz do tego co macie teraz. Należy zwrócić tez uwagę na obecną strukturę - obraz nędzy i rozpaczy. Opis tego już się znalazł w komentarzach. Dlatego też opinia nietrafiona, ale szanuje za odwagę jej napisania. Odwaga to teraz cecha mocno niepożądana przez „górę”. Brawo! Może się trafi jakaś nagroda?

@Pracownik

Napisze krótko- jeden wielki stek bzdur. Ludzie odchodzą na potęgę, bo po prostu to jest okropne miejsce pracy . Chyba jedyny plus tej pracy to to, że są fajne godziny pracy ale coś ptaszki cwierkaja że i to ma się zmienic- podobno pani prezes zależy żeby ludzie chodzili na dwie zmiany , szkoda gadać.

Niezadowolony pracownik
@Pracownik

Nie zgodzę się z tym. Znam osobę która była na L4 ale nie z powodu kontroli. Znam także osobę która podaje te nędzna spółkę wszędzie gdzie się da. To dlaczego tylu obecnych nadal pracowników także negatywnie się odnosi do pracy? Widzę, ze ktoś tym komentarzem stara się o premie ???? ktoś powinien w końcu przeprowadzić w tej firmie porządna kontrole! Dziwie się, że rozrastające się w stołki prezesostwo może spokojnie spać. A wspomniana tutaj pani dyrektor chyba nie odeszła jednak całkowicie, dostała inną ciepłą posadkę….

Amelia
@Renia

A jakie są u nich godziny pracy w tym momencie? No właśnie sporo osób pisze, że dużo odchodzi pracowników, podasz ile osób w ciągu miesiąca się zwalnia? To jest tylko kwestia atmosfery, czy ludzie są też niezadowoleni z zarobków?

Renata
@Amelia

Ludzie odchodzą bo to okropne miejsce pracy , po prostu. Bardzo słabe wynagrodzenie, bardzo dużo pracy , wręcz nie od obrobienia , nikt ci nie chce pomóc, nie ma żadnych szkoleń, ale za to każdy cie chętnie obgada .

@Amelia

Praca 7.30 - 15.30, zarobki nędzne, najniższa krajowa nam depcze po piętach. Atmosfera fatalna bo jest ciągła nagonka, więcej, więcej, więcej. Tylko żeby robić więcej to trzeba mieć narzędzia, a tu głównym narzędziem jest excel (chore!),gdzie nawet księgowość na nim pracuje, bo nie ma normalnego programu księgowego. Nie ma nad czym się zastanawiać, serio.

Danuta
Inne

Jak pracuje wam się w dziale windykacji? Szukają specjalisty do zespołu, oferta wygląda zachęcająco. Wymagają dużo jesli chodzi o obowiązki, czy więc wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? Piszą też o szkoleniach i kursach, faktycznie mają na to budżet dla pracowników?

Zażenowany
@Danuta

Nie popełniaj tego błędu i nie zaczynaj pracy w tej firmie. Na początku i podczas rozmowy wygląda to zachęcająco, a potem zderzysz się z wyzyskiem, mobbingiem i układami. Szkolenia i rozwój w WM to fikcja. Jedyne co się tam rozwija to kadra zarządzająca, która stale się powiększa. Z windykacji odeszły osoby z bardzo długim stażem, a to chyba o czymś świadczy...

Tomek
@Danuta

Pracowałem tam dwa lata . Zdecydowanie nie polecam tego miejsca. Nie popełniaj tego błędu. Wynagrodzenie bardzo przeciętne, na rozwój w tym miejscu Nie licz. Pracy bardzo dużo, atmosfera bardzo zła.

M.
@Danuta

Pracy jest dużo, a firma nie udostępnia żadnych narzędzi, żeby te prace ułatwić. Pensje są nędzne, a Pani prezes nie widzi potrzeby jej podwyższania skoro i tak są ludzie, którzy pracują za przysłowiową (usunięte przez administratora) Każdy przychodził do tej firmy z nadziejami, że przy przedłużeniu umowy, a potem cyklicznie dostanie jakąś podwyżkę. No i może czasem trafi się 100 zł brutto choć i zdarzało się 50 zł. Przecież to jest upokarzające. Pani prezes udaje, że inflacji nie ma. Znaczy nie ma dla pracowników, bo jej hajs na pewno się zgadza. Więc jeśli rozważasz pracę we Wrocławskich to odradzam. Pieniądze są porównywalne do tych na kasie w biedronce czy lidlu albo innej żabce, wymagania tysiąc razy większe a presja przy tym ogromna. Pani prezes dobrze się Pani śpi?

Dorota
@Zażenowany

Niestety nikomu nie polecam tego miejsca. Wymagania jak z kosmosu, pracy ogrom, a wynagrodzenie słabe. Pełno niemiłych pań, którym strach podpaść , nie polecam nikomu.

Shura

Spółka gminna poniżej krytyki. Sposób załatwiania tematów, merytoryczny bałagan, wprowadzanie zadań niemożliwych do realizacji, ustalenia o których zapomina sie po minucie po trwającym 4h spotkaniu...tą spółkę powinno się wygumkować, ale gdzie podziałaby się ta banda mająca stanowiska tylko po to, aby mieć. Władze miasta doskonale wiedzą, co tam się dzieje i kompletnie to lekceważą. O jakiejkolwiek merytoryce nie ma, co pisać, bo "managerowie" często nie wiedzą o czym mówią. Jak tacy ludzie w ogóle mogą spać.

Vlog
@Shura

Rozszerzając powyższą wypowiedź warto dodać, że ilość dyrektorów i kierowników w stosunku do roku poprzedniego jest tak ogromna, że już przestaliśmy liczyć. Trzech pracowników i od razu kierownik. Zespół 12 osób: kierownik, zastępca kierownika i dyrektor na dokładkę. Nie dyrektor - zastępca, bo nad tym wszystkim góruje pani dyrektor! Nikt już nie liczy ilu zarządzających wypada na pracownika, bo nie odwrotnie. Co ciekawe, merytorycznie - jeden od drugiego słabszy. I mowa o pionie technicznym nadzorowanym bezpośrednio przez miłościwie nam panującą. Obraz dna, rozpaczy, porażki, ale za to jednocześnie komiczny i tak zabawny, że aż nie do objęcia rozumem. Pozostałe piony jako tako, chociaż o każdym można odrębną epopeję napisać. Słowem - paranoja. I znowu: medal ma dwie strony, bo tak rozwalić spółkę miejską to jednak sukces. W rok. Godne pochwał i zdjęć w makijażu (co niezwykle rzadkie) z prezydentem u boku! Istna Atlantyda dla robiących karierę w korpo! A sorry, Atlantyda już pod wodą, a WM wciąż pływa, ale raczej daleko od brzegu.

Zostaw merytoryczną opinię o Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 19 ocen.

1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii