Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.

Z szczerego serca nie polecam. Totalny bałagan, ludzie pracują bez zakresu obowiązków czyli robisz wszystko co się uroi w głowie dyrektora czy kierownika. Musisz wykonywać pracę niezgodną ze swoimi kompetencjami i kwalifikacjami bo spchologia jest tu na porządku dziennym. Firma porażka totalna omijać szerokim łukiem.

jolek

faktycznie bajzel i chaos totalny, nikt nad niczym nie panuje, sprzeczne polecenia, najlepiej pracujcie po godzinach a w niebie wam to wynagrodzą. Można się zatyrać a za bzdet zebrać joby i wylecieć.

kasia

ktoś zna realia pracy w administracji?

jnkjank

3000 zł to całkiem rozsadne zarobki :) no właśnie wpsominasz o atmosferze, ale bez konkretów. Ktoś może wie jak się pracuje w tej firmie? z góry dzieki

nobady

w dzisiejszych czasach nie ma nic stabilnego a jestestwo gminy zależy od rządzących państwem, dziś są jedni a jutro będą drudzy, czy lepsi?

julcia

we wrocławskich mieszkaniach panuje i zawsze panował mobbing, jednego prezesa zwalono za to ze stołka drugi trzyma się kurczowo gdyż ma szerokie plecy u Pana Prezydenta [usunięte przez moderatora], a cierpią i pracownicy i najemcy którzy często na odpowiedź czekają po kilka miesięcy a nawet lat, coraz więcej pracowników korzysta z poradni zdrowia psychicznego a największe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ociekają tłuszczem dobroci od zarządu, nie donosisz zarabiasz grosze, a i tak zawsze coś na ciebie znajdą aby cię zgnoić. Pani Dyrektor [usunięte przez moderatora] za nic ma ludzi dla niej to maszynki do liczenia z alkoholikami się porozumiewa doskonale, natomiast uczciwych ludzi na bruk. Takie to są realia, gdyby ktoś pragnął pracy w takiej atmosferze to zapraszam serdecznie na Reja co jakiś czas są przyjęcia, dla najlepszych dupowłazów pensja od 3 do 4 tysięcy netto. Pozdrawiam

julcia

dokładnie tak jest, ale nie jest to wina pracowników tylko zarządu, który na niczym się nie zna, kierują t spółką ludzie bez matury

ttszakal

pracownicy co niektórzy niekompetentni na odpowieć pisma czeka się miesiącami szezy sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo

Zostaw opinię o Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.