Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.

1.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.

Kacper Nowy wpis
Klient

Kasowanie opinii przez Wrocławskie Mieszkania czas start! 3..2..1.. zobaczymy ile czasu zajmuje rzecznikowi skasowanie tej opinii bo ile zajmuje wydanie oficjalnego oświadczenia już się przekonaliśmy

Nowy wpis

@Kacper

Zgodnie z regulaminem serwisu kasowane są komentarze naruszające dobra osobiste lub łamiące prawo.

ab
Kandydat

Interesuje mnie wynagrodzenie na stanowisku pracownik o specjalnosci budowlanej , oferta na stronie WM?I czy warto aplikowac, jaka atmosfera pracy?

Nowy wpis

@ab

Dzień dobry, wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanego doświadczenia i uprawnień. To determinuje rodzaj stanowiska (inspektor nadzoru lub specjalista) i warunki płacowe. Oczekiwania finansowe można zgłosić na etapie rekrutacji (np. w CV) - mamy nadzieję, ze uda nam się spełnić oczekiwania . Zachęcamy do aplikowania!

Witold Nowy wpis

Hej, strona się nie ładuje, a widzę, że masz nick ex pracownik, mógłbyś w skrócie napisać co dokładnie sprawiło, że zdecydowałeś się odejść? A może niestety Cię zwolnili? O co chodzi z tym traktowaniem, co się podziało?

Anja

Nie polecam pracy we Wrocławskich Mieszkaniach. Liczą się tylko znajomości, a nie wiedza merytoryczna. Okropme podejście do pracownika....

Monci
@Anja

Dno i wodorosty! Pożal się Boże administratorka o ile można ją tak nazwać kamila biernat to dziewczyna która nic nie wie, w niczym Ci nie pomoże, nie potrafi nic załatwić, pozwolenia stoją bo Pana z technicznego nie ma i ona nie wie kiedy będzie, kiedy ktoś się zajmie moją sprawą! Totalny skandal! Ta osoba nie powinna tam pracować! Powinna wracać do swojej piaskownicy. Nigdy nie widziałeś czegoś podobnego, żeby "administratorka" nic nie potrafiła zrobić ani załatwić. Zwolnijcie tę (usunięte przez administratora) dziewuchę bo będzie tylko gorzej. Remont stoi bo paniusi się nie chce o nic zapytać czy załatwić. Nie polecam współpracy z tą osobę!!!!

Piotr
@Monci

Niestety, jedyne co to wiem że ona załatwia tylko swoim znajomym, reszcie nie pomoże także zastawiam się gdzie jest prezes tej firmy. Kolesiostwo!!

Zuzanna
@Anja

Możesz rozwinąć jakie jest podejście do pracownika? Jakieś konkretne sytuacje?

@Anja

Co masz na myśli pisząc okropne podejście do pracownika? Możesz to bardziej rozwinąć? Piszesz, że liczą się tylko znajomości w czym one mają pomóc w tej pracy? Dopytuję ponieważ widzę, że posiadasz jakąś wiedzę na temat pracy tam.

@Dorota

Akurat że Anja (aj) nie pracuje się to wszyscy cieszymy. Mniej pocieszające jest to że w tej firmie donosiciele, podjudzacze i szmiry maja się dobrze i winduje się ich na wysokie stanowiska. Także jak masz takie ciągotki to praca marzeń. Pani prezes ceni sobie donosy na pracowników i nagradza to awansami. Na przykład inspektorka donosi i w nagrodę zostaje kierowniczką albo inspektor dyrektorem. Jak liczysz na szybka ścieżkę kariery i masz pożądane przez Prezeske cechy to zapraszamy. A reszta pracuje po to żeby te wybitne jednostki miały co donosić. I ktoś musi robić robotę. Jeśli jesteś w tej drugiej grupie - tych co pracują - to nie licz na nagrody, przywileje. Jak sie potkniesz to momentalnie będziesz na ustach wszystkich jako niedojda, ewentualnie tak cię dojada ze sama sie zwolnisz. Wybieraj

Joanna
@Vlog

ale Ciebie rozumiem nadal tam coś trzyma, tak? Donosy czego dotyczą? Źle wykonywanej pracy, spóźnień? Możesz doprecyzować?

@Vlog

Dzień dobry, jesteśmy zdumieni taką opinią, ponieważ osoby, które awansowały w ostatnim czasie to wieloletni pracownicy, którzy przeszli wszystkie szczeble kariery (od inspektora, przez kierownika po stanowisko dyrektora) i są zaangażowani w pracę. Są to również osoby posiadające stosowne uprawnienia, więc przytoczona opinia jest nieobiektywna i krzywdząca. Informujemy, że w spółce funkcjonuje stanowisko pełnomocnika ds. przeciwdziałania nieprawidłowościom, wprowadzona została polityka przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji oraz corocznie przeprowadzane są anonimowe ankiety antymobbingowe. Wprowadzono więc szereg narzędzi i rozwiązań, które mają na celu wyeliminowanie nieprawidłowych praktyk. Jesteśmy również przeciwni wszelkim przejawom hejtu, świadomego kłamstwa i obrażania kogokolwiek, bez względu na zajmowane stanowisko i osiągnięcia zarówno w przestrzeni środowiska pracy jak i poza nią.

@Pracodawca

Nie dziwie się ze jesteście zdumieni, bo jesteście przekonani o swojej racji z brakiem pokory włącznie. Zachowanie wobec pracowników też do natychmiastowej poprawy. Słaby jest tekst o tych ścieżkach kariery. Wszyscy wiedza jak to się odbyło. Po co kłamać? Nie mówcie o zaangażowaniu w pracę, bo zaangażowania to niedoceniacie. Jak już wydaliście 12 tysięcy na dostęp do tego portalu to lepiej zalogować się z profilu pracodawcy. Bo szkoda tych wydanych pieniędzy. I mało to wiarygodne.

Piotr
@Vlog

Możesz podać, choćby orientacyjnie ile płacą referentowi w zespole udzielania ulg? Wystawili takie ogłoszenie, ale wobec wystawionych firmie recenzji poważnie zastanawiam się, czy przystępować do rekrutacji.

Maja
Klient

Skandal, co Wy w ogóle wyprawiacie! Ludzie z ul. Więckowskiego 5 we Wrocławiu zostali bez ogrzewania i ciepłej wody, mają po 10 stopni w mieszkaniach... A wy nic z tym nie potraficie zrobić. Ludzie od marca czekają, bo wcześniej oczywiście postanowiliście im zlikwidować piece. Mam nadzieję, że nagłośniona sprawa w Uwadze coś przyniesie w tej sprawie!

@Maja

Jak to? Nie podoba się remoncik? Pan kierownik za to został dyrektorem technicznym (ach.. nie tylko za to! Miał zapewne wiele takich zasług). Taki fantastyczny sposób zarządzania firmą i profesjonalny nadzór nad inwestycją. Ja jestem zaszokowany że nie pasuje mieszkańcom. W raporcikach dla pań prezesek to spektakularnie wygląda! Nie zapominajmy że to jest profesjonalna korporacja, nie byle spółka gminna!

Zofia

Kolesiostwo. O kwalifikacjach personelu można wiele mówić. Kierowniczka to dzieciara, której wcześniejsze doświadczenie zawodowe sprowadza się do wydawania posiłków w bufecie w Domarze.

B
@Zofia

Racja, Pani Kamila B, która praktycznie nie ma doświadczenia, chyba że w gastro, pracuje w administracji po znajomości, załatwia swoim znajomym mieszkania i odbiory mieszkań, które dostali na koszt własny!! Za coś takiego nie powinna w ogóle tam pracować! Odpowiednie pismo wystosowałem również do spółki. Zwykłe kolesiostwo nic więcej.

Zosia
@B

Potwierdzam. Znajomymi załatwia pozwolenia i inne bajery,a zwykli ludzie czekają miesiącami...

@Zosia

@Zosia, mieszkania przydziela Wydział Lokali Mieszkalnych Urzędu Miejskiego, a nie spółka Wrocławskie Mieszkania. opinia zwiera pomówienia nie mające odzwierciedlenia w faktach i jest krzywdząca dla pracownika. W spółce działa pełnomocnik ds kontaktów z klientem i sprawy sporne na styku klient-spółka należy kierować pod nr tel. 71 323 57 02

Paweł
Kandydat
@Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.

Jasne, urząd miasta przydziela mieszkania,ale to Państwa pracownica bardziej pomaga swoim znajomym niż zwykłym ludziom, szybciej załatwia pozwolenia i inne sprawy. :)

@Paweł

Jakie konkretnie pozwolenia ma Pan na myśli? Pozwolenie budowlane wydaje organ administracyjny tj. Wydziały Architektury i Zabytków, odbiory prawidłowo wykonanych instalacji technicy z uprawnieniami. Prosimy o zgłoszenie adresu, którego problem dotyczy będziemy mogli zweryfikować sprawę. Ogólnikowe "załatwia pozwolenia i inne sprawy" jest nieobiektywne i nie poparte żadnymi wiarygodnymi faktami. Wszelkie uwagi można kierować na adres biuro@wm.wroc.pl lub bezpośrednio do pełnomocnika zarządu ds. kontaktów z klientem 71 323 57 02

Córka
Klient

Mama ma mieszkanie socjalne i była w tej firmie. Ostatnio składała wniosek o dopłatę do ogrzewania i zawsze jak ma tam pójść to jest zestresowana. Zawsze się modli, żeby jakaś niska okrągła kobieta na nią nie krzyczała tak, że wszyscy na korytarzu i w innych pokojach słyszą. Czuję się bardzo poniżona. Mówi, że po takim 1 pobycie dochodzi do siebie 2 dni.

Zofia
@Córka

Za co ta Pani krzyczała? Co na to inni pracownicy?

Córka
@Córka

Nie byłam świadkiem, ale chyba nic bo ponoć nie pierwszy raz. Mama jest schorowana i....czasem trzeba okazać jej nieco cierpliwości ale...(..) . Odnoszę wrażenie, że w tej firmie nie podchodzi się z szacunkiem do ludzi. Byłyśmy kiedyś razem zgłosić uszkodzony kaloryfer i było tam dwoje starszych ludzi. My byłyśmy obsługiwane przez Panią ( ton oraz mina pozostawiała wiele do życzenia) nawet chciałam coś jej powiedzieć.. Ale jak usłyszałam co mówi ten Pan obok do swojego klienta to mnie zatkało.A kobita jeszcze mu pomagała. Traktują każdego jak szmaciarza, jak kogoś kto jest od nich zależny a oni są bogami. . A kaloryfer jak ciekł tak cieknie.....a okres zimowy się zbliża . Sama tam pójdę bo nie chce jej narażać na tych ludzi .

Wrocławskie Mieszkania
@Córka

Dzień dobry, dziękujemy za informację. Bardzo jest nam przykro i bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. W związku ze zgłaszanymi opiniami wdrożyliśmy plan naprawczy i przyłożymy większą uwagę do jakości obsługi. Jeżeli możemy jakoś pomóc prosimy o kontakt na adres email: biuro@wm.wroc.pl

Andrzej Ch.
@Wrocławskie Mieszkania

Moi rodzice dostali mieszkanie w domu po remoncie na ul (usunięte przez administratora) Paryskiej 95 czy 96 a przez WM. Jedna wielka porażka . Wiele niedociągnięć typu uszkodzone kaloryfery, uszczelki w oknach. Dzwoniłem do WM zgłoszenie przyjęła bardzo uprzejma Pani, zaproponowała zapisanie nr pod którym przekazała moja informacje.Rozmowa była bardzo miła i konkretną. Na początku przedstawiła się z imienia i nazwiska a na końcu rozmowy podziękowała ,a rozmowę i życzyła miłego dnia. Byłem ta rozmowa bardzo miło zaskoczony. Tym bardziej, że osoba która przekazywała nam mieszkanie pomimo zapewnień, że.zbierac będzie usterki po podpisaniu protokołu przekazania teraz się nie zgłasza i brak jest z nią kontaktu. Więc widzę, że zmiany są już wdrażane ale nie we wszystkich działach.

Mmmm☹️
@Wrocławskie Mieszkania

Plan naprawczy?, większą uwagą. Dzisiaj zadzwoniłem pod nr Prezesa, zgłosiła się kobietą która zgłosiła się porostu "slucham' (nie zechciała się przedstawić ani nazwa firmy, ani nazwiska ani...) Myślałem, że pomyliłem numery a jak się zapytałem czy jest prezesem to powiedziała, że nie ale kierownikiem. Próbowałem powiedzieć o co mi chodzi a ona bez wysłuchania do końca przełączyła mnie gdzieś i tam się nikt nie zgłosił. Dlaczego mnie to nie dziwi....Przecież pewnie jej przeszkodziło w kierowniczej kawce .A ja płacę z mojego czynszu za pensje tej pani i to pewnie nie najniższa bo kierownicza .

@Mmmm☹️

Ela W. ? Nawet na pewno .

Władek
@Mmmm☹️

To przełączanie gdzieś gdzie nikt nie odbiera telefonu też mnie, kilkakrotnie spotkało - np. dzisiaj - tak postępuje m.innymi Pani spod nr z końcówką 57 00.

słodkowodny
Klient

Jakość zarządzania jest koszmarna; firma schodzi coraz niżej; gigantycza rotacja; dla tych którzy maja plecy awansiki co dwa lata i tworzenie nowych działów by (usunięte przez administratora) mogły chodzić na spotkania i mówić innych co sie uroio na ten tydzień; kilka działów zajmuje się tym samym zadaniem nawet o tym nie wiedząc; trzeba mieć rzeczywiśćie talent by kreować i pielegnować tak niską produktywność

Agata
@słodkowodny

Jesteś zazdrosny o to, że ktoś dostał awans? Ja bym się cieszyła jeśli jest taka opcja, a z tego co piszesz tak właśnie jest.

anja;)
@słodkowodny

Zgadzam się z tą opinia w 100%. Tak bardzo się cieszę że tam już nie pracuję..

Daro

Jeśli chcesz się rozwijać, zyskać cenne doświadczenie, mieć fajne szkolenia to szukaj wszędzie tylko nie tu. Firma to jeden wielki bałagan, pełnych plotkujących bab, którym strach podpaść. Totalny brak wiedzy merytorycznej u kierowników i dyrektorów, za to lizidupstwo pierwsza klasa, to wystarczy żeby utrzymać stanowisko. Ludzie pracują za śmieszne pieniądze, nagród nie dostają bo władza twierdzi że nie zasługują. Trzymać się z daleka!

anja;)
@Daro

Idealne podsumowanie! P.s. I nie tylko baby plotkują;)

Jack

Tragedia! Zakres obowiązków dla pojedynczego pracownika jest ogromny. Zbyt mało osób, które zajmują się merytoryczną pracą. Pracę dodatkowo raczej się utrudnia niż ułatwia. Zmiany organizacyjne to czysty chaos. Polityka motywacyjna nie istnieje... O podwyżki trzeba prosić się samemu (najczęściej bez skutku), ciężka praca nie jest tu doceniana! Pracodawca daje z siebie minimum, nie reaguje na realne potrzeby i braki kadrowe. Niestety pracownicy zajmujacy sie obslugą nie są w stanie wykonywać swojej bieżącej pracy z uwagi na obłożenie obowiązkami, zbyt duża ilość zasobu względem ilości pracowników, chaos organizacyjny i wiele innych problemów z którymi muszą się mierzyć.

Ada
@Jack

Dzisiejsze spotkanie z pracownikami to jakieś nieporozumienie. Sprawa ważna dla wszystkich i to jakby jest zrozumiałe ale 1,5h o gaszeniu światła i przykręcania kaloryferów ? Pani prezes chyba myśli, że w firmie są sami upośledzeni ludzie? . Monolog jak w przedszkolu gr III. A na temat nowej organizacji pracy, o strukturze ani słowa. Pani prezes dobiła do brzegu (...) Jako kapitan tylko szkoda, że marynarze wiosłują każdy w swoim tempie i często w przeciwnych kierunkach.. Ale powołując się na słowa P.Prezes najpierw pracownicy, kierownicy a potem zarząd (...) są ważni w firmie. . Moim zdaniem w pójściu na dno a nie pływaniu na powierzchni..

Jarro

Czytam tu różne opinie na temat pracy w Wrocławskich Mieszkaniach, więc i ja chciałbym podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Na ten moment jestem bardzo zadowolony. Miła i przyjazna kadra, bardzo dobra organizacja, porządek i chęć nowoczesnego rozwoju firmy :)

@Jarro

co za bzdury! Tam nie ma żadnego zarządzania, nie mówiąc o nowoczesnym.

????
@lu

Zarządzanie przez mobingoeanie, wpędzanie w poczucie beznadzieji, poczucie winy, przypisywanie sobie efektów pracy innych,

Mom
@????

A kto w tym przoduje ? Jasnowłosa kierowniczka przez małe k ????z działu którego zwolnił się kierownik bo nie wytrzymał ciężaru swoich porażek (...) Oraz przybity został samymi sukcesami swojej super zwierzchniczka (...) .

Klos
@Mom

Odważył się ? W końcu wyszedł.z jej cienia. Chłop zapier......SAM i nigdy nie usłyszał dobrego słowa a. opinie jaką mu publicznie wydawała ? ŻENADA!!!! Wszelkie sukcesy jej a porażki TYLKO jego.. Ona jest jak Jemioła, wypija soki ze swojego drzewa i ma się świetnie. Drzewo padło i co się stanie teraz z Jemiołą....?

Agata
@Mom

To co się tam dzieje? Nie brzmi to dobrze

Cui
@Klos

Przecież to jest tępa dzida która ma (usunięte przez administratora) dobre zdanie o sobie. Tylko o sobie (...) . Nawet w firmowej windzie potrafi do siebie ludzi zrazić swoim sposobem zachowania, fochami.

Ex
@Klos

Jemioła ...:-) to bardzo delikatne i eleganckie Nie pasuje do tej kobiety. Gdybym był inaczej wychowany to podsumował bym ją znacznie dosadniej. I ocenionym jedynie ja jako pracownika, szefa ....

Mimoza

W firmie prowadzone są różna postępowania. Stworzone komisję które POWINNY sprawdzać pewne sprawy. W trosce o to żeby ujawnić pewne sprawy powinien mieć nad tym wszystkim nadzór Prezydent i CBA z tych powodów są nombingowani pracownicy żeby pasowali do ładnej układanki. Klimaty są zawiesiste. Ludzie odchodzą z pracy na potęgę ....

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. na stanowisko Referent?

Paweł
 Rekomendacja

Jestem zadowolony z możliwości pracy we Wrocławskich Mieszkaniach. Sprawiedliwe traktowanie pracowników, wynagrodzenie odpowiednie. Kto chce się czegoś nauczyć, polecam.

Grabarz
@Paweł

CZego ty się tam możesz nauczyć,????

@Paweł

Witaj Paweł, cieszę się, że tak dobrze opisujesz pracę w Wrocławskie Mieszkania. Wspomniałeś, że traktowanie pracowników jest sprawiedliwe i to na pewno bardzo wielki plus dla firmy. Czy możesz jeszcze dodać coś na temat wynagrodzenia? Na jak wysokie można liczyć?

Wiva
@Paweł

To od tego czasu się wiele zmieniło ☹️. Ruda szalej, upadla pracowników . Zachowuje się jak basza w swoim ogrodzie. .

Halina
@Wiva

Kto to niby jest i jak Was upadla? Ja tu myślę o składaniu aplikacji, a tu jakieś straszne opisy :/

Miś

Kto to pisze ? Szok ale bujda

Slazak
@Wiva

Jak to kto? Ktoś kto wystarczy, że trzeba trochę popracować lub coś się bardziej ambitnego dzieje lub przerwa między jednym PRZERYWNIKIEM a drugim jest długi idzie na zwolnienie lekarskie. Ktoś kto pomimo bycia na emeryturze pracuje nadal i więcej choruje niż pracuje . . Moim zdaniem w dobie bezrobocia trzymanie takiego skoczka jest politycznie tylko bezpieczne bo na pewno nie działa konstruktywnie na zarządzanie w firmie. Kobieta nie ma zielonego pojęcia a procesach,jakie są w firmie więc nawet nie czuje jak daleko firma jest a na jakim powinna być. Zamiast tworzyć oraz kreować kulturę organizacji to knuje, oczernia mobinguje..... To jest taki wagonik który zawsze zwalnia lokomotywa która chce, może przyspieszyć ....

Robert

Stabilna firma. Niezłe wynagrodzenie. Coraz lepiej zarządzana. Kto chce wiele się tu nauczy, kto nie chce będzie narzekał.

Były
@Robert

Jaja sobie robisz czy ci za to zapłacili. Rotacja jak w Amazonie, w dziale technicznym z pierwotnej załogi to z tego co słyszałem połowa załogi się zwolniła, pracownicy z łapanki czasami nawet bez studiów, nie mówiąc o kierunkowym wykształceniu wymaganym na stanowiska merytoryczne. Fakt piar niezły maja

????
@Robert

Zarobki ? Zależy z czyjegoś polecenia jest się przyjętym. Jeśli ktoś jest "pourazowym ex" lub znajomy królika to może zarabia średnia krajowa ale w innym przypadku to raczej wątpię.

@Robert

Co to za bzdury ? . Zarządzanie ? W tej firmie zarządzanie polega na tym, że sukcesy przypisują sobie kierownicy a za porażki zawsze winni są pracownicy. Szanowna P. Prezes pozwala sobie na to żeby pracownicy którzy mają wiedzę, chęci do pracy oraz charyzmę sami się zwalniali bo są monitorowanie przez bezpośredniego kierownika oraz Panią dyrektor..

Lu

Zapewniam, że wszystkie pozytywne opinie, to pisała pewnie pani prezes, bo nikt inny by nie napisał takich bzdur. Firma nie ma systemu do zarządzania. Wszystkie dane są w papierowych teczkach (średniowiecze!), które uzupełnia się lub nie. Każdy pracownik sam sobie stwarza system ewidencji na swoim komputerze. Danych jest ogrom. WM zarządzają 25 000 mieszkań. Nikt nic nie wie, nikt za nic nie odpowiada, nic nie można dociec. Bajzel totalny. Ludzie różni, od sympatycznych, po mściwe, zazdrosne, zajadłe żmije. Nie wybieraj działu w którym pracują same kobiety!!! Płaca podobna do tego co płacą na kasie w Lidlu. Zanim się podpiszesz pod jakimś dokumentem, to pamiętaj, że podlegasz pod ustawy o finansach publicznych i swoją głową odpowiadasz przed sądem i audytami. Jeśli czegoś nie jesteś pewien, to nie podpisuj!!!!

Krysiek
@Lu

Prawda!!! Kierownicy od niczego, bez wykształcenia kierunkowego, szukający ofiar którzy by na nich robić.

Krzysiek
@Lu

To i tak bardzo łagodna opinia. Tam nawet nie ma nawet kalendarza spotkań, żadnych procedur, bałagan na dyskach ..wszyscy za czymś biegają. Jakby mieli dowodzić promem kosmicznym ....groteskowo to wygloda

Mom
@Krysiek

Krzysztof????masz rację. Jeśli osoba która jest Alfa i Omega w d.regulacji prawnych nie ma pojęcia o prawie. W temacie swojej pracy wie tylko to jak zadbać o swoje (usunięte przez administratora) kosztem innych pracowników wspinając się po szczeblach kariery po plecach oraz trupach innych pracowników.

I co za tego
@Lu

P.Prezes nie wie lub nie chce wiedzieć co się dzieje w pionach zarządzanych przez Rudzielca.

Dagmara
@Lu

potwierdzam...roczenie spółkę opuszcza ponad 50 osób....kompletnie żadnego systemu informatycznego, dziesiątki dysków, danych, tabeleczek....w prywatnej firmie wystarczyłoby 100 osób zamist ponad 200...

Robert

Premie i nagrody dostaje się za wyniki a nie to, że przychodzimy do pracy!

@Robert

Fajnie, że poruszyłeś ten temat. Możesz bardziej nakreślić w jaki sposób premiowani są pracownicy Wrocławskich Mieszkań? Chodzi mi konkretnie o to, czy premie są tu łatwo osiągalne a może wymagania co do ich otrzymania są zbyt wysokie.

Były
@Robert

Raczej nie polecam, organizacyjny armagedon każdy robi wszystko co akurat urodzi się w głowie dyrekcji. Więcej nie opiszę bo znając mściwość i pamietliwosc Pani prezes pewnie podała by mnie do sadu

@Były

Uważam, że warto pisać co dzieje się w firmie, aby dać obraz osobom które są zainteresowane pracą w Wrocławskie Mieszkania. Czy napiszesz jak przebiega proces szkolenia nowego pracownika? Będę wdzięczna za informację.

@Dorota

nie ma szkolenia. sama musisz ogarnąć bajzel. nikt ci nie pomoże , ale ochoczo pióro ci obrobią.

Na jakie benefity można liczyć w Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.?

@Pytanie

na żadne. Pani dyrektor, da ci świeczkę na święta i garść cukierków

Hurry up
Klient

Szanowni państwa był marek Zalewski fachowiec remonty mieszkań Wrocław uwaga na niego on wcale nie jest fachowiec on jest (usunięte przez administratora)

K
@Hurry up

opinia obraźliwa - to jest prawnik firmy!

Klient

Dziękuję za miła i przede wszystkim efektywną rozmowę w siedzibie Wrocławskich Mieszkań. Podczas jednego spotkania udało nam się wspólnie z pracownikiem Społki rozwiązać wcześniejszy problem. Pozdrawiam.

Karolina
Klient

Poznałam pracowników Wrocławskich Mieszkań na Rodzinnym Pikniku, w ramach promowania akcji Zmień Piec. Bardzo mili i chętni do pomocy ludzie. Takie zaangażowanie w chęć zmiany naszego wrocławskiego powietrza na lepsze bardzo cenię i dziękuję za to.

Zostaw merytoryczną opinię o Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii