Art-Deweloper Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Art-Deweloper Sp. z o.o.

Bart

Praca zapowiadająca się super, obietnice wielkie, ale jak to bywa: na zapowiedziach się skończyło. Wulgarna komunikacja z pracownikami, lekceważenie praw pracowników, wypłaty bez pełnych składek, bo nawet na tym się oszczędza. Jednym słowem: mega niski poziom zarządzania, chaos i brak zasad, które nie pozwalają człowiekowi na pracę w komforcie psychicznym, nie mówiąc o osobistym rozwoju - w takich warunkach się po prostu nie da. Nie polecam dla kogoś, kto szuka stabilnej pracy w zdrowej, normalnej, ludzkiej atmosferze.

Andrzej

Warunki pracy i płacy są bardzo nieadekwatne do obowiązków i do atmosfery jaką trzeba znosić na co dzień. Brak właściwego zarządzania pracownikami. Presja , wyzwiska i obelgi na porządku dziennym. Aż dziw że inspekcja pracy nie zainteresowała się tym pseudo-pracodawcą .

hgfd

@Joasia o praktykach nie wiem ale wiem ze mozna sie teraz u nich zatrudnic jako projektantka/ projektant we Wroclawiu chodzi o projektowanie zmian instalacji elektrycznych, hydraulicznych w budynkach mieszkalnych oraz lokalach biurowo-usługowych pod potrzeby Klientów

Miałeś do czynienia z pracą w Art-Deweloper Sp. z o.o.? Wiesz jakie są warunki pracy i czy wynagrodzenie jest adekwatne do obowiązków? Podziel się swoją opinią!

Zostaw opinię o Art-Deweloper Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art-Deweloper Sp. z o.o.