Komputronik s.a.

Katowice

Opinie o Komputronik s.a.

Korek

Widzę do Komputronika cały zestaw ogłoszeń, jestem zdziwiony, bo myślałem, że tylko poszukują sprzedawców, a widze np Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy - Zespół Rozrachunków czyli są potrzebni prawie wszyscy

najtul

IMHO na plus właśnie to że duża marka i stabilna firma - pieniądze na czas, wypracowując swoje cele całkiem zresztą dobre pieniądze, do tego dla mnie najważniejsze - możliwość rozwoju żeby nie tkwić w miejscu, generalnie ja mogę polecić

poirytowany

Warunki pracy? [usunięte przez admina] ot tyle mam do napisania na temat tego miejsca. Nie polecam ani tego miejsca, ani firmy.

Zostaw opinię o Komputronik s.a. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komputronik s.a.