BioMaxima S.A.

Gdańsk ()

Opinie o BioMaxima S.A.

Martusia

Czy zmieniła się w firma sytuacja na korzyść? Zupełna cisza od miesięcy na to wskazuje.

Aneta

@bylypracownikwspominasz, że są okresy w których firma potrzebuje więcej pracowników. W jakich miesiącach jest wzmożony okres pracy w BioMaxima? Obecnie firma poszukuje również osoby do pracy jako Przedstawiciel Handlowy. Co możecie powiedzieć o pracy w tym dziale firmy? Czego mogą się spodziewać aplikujący?

bylypracownik

Praca na produkcji. Umowa zlecenie, bez szansy na umowę o pracę. Wypłaty terminowe. Praca wygląda różnie, raz jest mniej pracy gdzie zwalniają pracowników, w następnych miesiącach full i najlepiej abyś pracował na kilku działach jednocześnie po 12h. Stawki to ok. 9,5 na rękę za h.

a w tym roku będzie jeszcze znowu szukać inżynierów serwisu?

Riv

Słowo premia nie istnieje :) można to słowo do encyklopedii włożyć ;)

Riv

Tego się nie da opisać... Tego trzeba doświadczyć :-)

Zostaw opinię o BioMaxima S.A. - Gdańsk ()

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BioMaxima S.A.