counter
3 14 30 5 1
nick

Naprawdę porządna firma pomimo problemów jakie mają to są uczciwi.

nick

Naprawdę porządna firma pomimo problemów jakie mają to są uczciwi.

Kasia
@nick

Haha, poczekaj jak Cię zwolnią i będziesz przed sądem o własne pieniądze musiał walczyć. Tacy sa uczciwi

Marta Nowy wpis
@nick

A jakie problemy ma Komputronik? Czy jest to coś poważniejszego czy może do tej pory już kłopoty zostały zażegnane? Czy wpływ na nie miała pandemia czy chodzi o coś innego? I czy odbija się to jakoś na pracownikach?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 75 dni.

Czy Komputronik Biznes Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

KTB Nowy wpis

Zależy na jakiego szefa trafisz po 7 latach powiem tylko radź sobie sam a przeżyjesz. Zero wsparcia

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 276 dni.

Czy pracodawca Komputronik Biznes Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy w Komputronik Biznes Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Mab
@Pytanie

Tak. Całe 50 zł na dziecko w formie bonów Sodexo. To i tak lepiej bo wcześniej bo na święta to było 50 zł w formie bonu do wykorzystania w salonach KT.

Irek

Niestety nawet dobry pracodawca jakim jest firma nie zadowoli wszystkich bo pewna grupa osób lubi jedynie narzekać i tyle.

CJ
@Irek

No to konkrety Panie Irku. Co jest takiego dobrego w Komputroniku Biznes szczególnie biorąc pod uwagę aktualną sytuację (sanacja spółki + spółki matki)?

anik
@CJ

wiesz co znaczy to słowo? firma nie jest z tych, którzy robia wszystko, aby nie zapłacić. jak jesteś ok to i oni sa ok dla ciebie. proste jasne i zrozumiałe. trole zawsze mają najwięcej do powiedzenia.

Brown
@anik

Czyli firma jest dobra bo łaskawie płaci? :)))))))))

Wykonawca

Uczciwie podejście, naprawdę uczciwa firma! Szczersze polecam. Choć niektórzy nie zachowują się tak jak powinni to są tam jeszcze osoby, które potrafią ratować dobre imię firmy,

Hive
@Wykonawca

Umowy nie dostarczane na czas i zlecenia mające znamiona pracy. To jest uczciwa firma? Raczej firma która prosi się o stałe wizyty inspekcji pracy!

Wykonawca
@Hive

Przedstaw się z imienia nazwiska, a później oceniaj! Akurat ta firma to konkretny i uczciwy partner do działań. Jak sam nie dajesz rade i nie umiesz się zorganizować co do nałożonych obowiązków to Twój problem. Dzisiaj nie ma miejsca na osoby, które tylko chcą zrobić dniówkę. Jesteś efektywny i działasz albo cie nie ma...... zastanów się zanim coś napiszesz i pomyśl czy to prawda tak szczerze....

Alec
@Wykonawca

Dobrze prezesie Buczkowski ;) Proszę popracować nad firmą, a nie pudrować gowork.

Odp do Alec
@Alec

Zdziwilbys sie, ze to akurat nie pisze Buczkowski. Baran jesteś i tyle! Szkoda czasu na takich.

Czy często w firmie Komputronik Biznes Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Odpowiadający na pytanie
@Pytanie

Okazjonalnie.

Mariusz123

Polecam

Jan

Czy ktoś z pracowników mógłby nieco przybliżyć sytuację w firmie? Jaka umowa, jakie wymagania i płace?

Beep
@Jan

Umowa o pracę lub bardzo słabe b2b. Wymagania duże, pracy cała masa, płaca słaba poniżej rynkowej. Trochę po ponad roku się stamtąd zawinąłem

Andrzej

Firma wypracowała sobie odpowiednio wysoką pozycję w branży. Praca dla ludzi z ambicjami i chętnych.

praktyki

No cóż. Bezpłatne praktyki miały zamienić się w płatny staż, jednak nagle się okazało, że nie ma budżetu w dziale. Szef zadowolony z pracy, sam zaproponował zmianę umowy. Przepraszał za sytuację, miał oddzwonić po nowym budżetowaniu i złożyć ofertę, cisza.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 587 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Komputronik Biznes Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Guest

Widziałem że firma potrzebuje pracownika do magazynu. Czy może ktoś coś powiedzieć o zarobkach na tym stanowisku i o samej pracy.

...

Ta firma to kpina, !!! rzetelność została daleko w lesie ,...

Igor

Przy dużej konkurencji trzeba się napracować żeby dobrze zarobić!

xxx

kiedyś bardzo stabilna firma ale po wielu zmianach w zarządzie nie mozna juz tego powiedziec. Co roku zmiany dotyczące wynagrodzenia, premii. Targety coraz wyzsze a firma placi coraz mniej... zdecydowanie nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienic zarząd

Każda opinia się liczy! Napiszcie co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie Komputronik Biznes Sp. z o.o. w miejscowości Poznań, czekamy na informacje od obecnych i byłych pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o Komputronik Biznes Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Komputronik Biznes Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Poznań