Opinie o Grzegorz Siciński Geotor Przedsiębiorstwo Specjalistycznych Pomiarów Inżynierskich w Poznań

counter
1 1 4 5 1
Zigi Nowy wpis

Jak lubisz wędkować w czasie pracy to jest idealna firma dla Ciebie. A jak chcesz się czegoś nauczyć i zarobić to omijaj Pana Sicińskiego szerokim łukiem.

geotor Nowy wpis
@Zigi

W czasie pracy pracownicy nie wędkowali, nie wędkują i wędkować nie będą. Po naukę idź do szkoły. Czasy dobrych zarobków w geodezji minęły bezpowrotnie. Tyle w temacie. G.Siciński

ZYGMUNT Nowy wpis
@Zigi

Ja współpracuję z Panem Grzegorzem od czasu do czasu od roku 2014 i uważam, że jest to dobry i miły człowiek o dużej wiedzy geodezyjnej. A to że dodatkowo lubi sobie wędkować i grać na perkusji to raczej nalży zaliczyć na plus. Ogólnie polecam

Macie jakieś wieści o firmie Grzegorz Siciński Geotor Przedsiębiorstwo Specjalistycznych Pomiarów Inżynierskich w mieście Poznań? Zastanawiamy się czy jest u nich zatrudnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Siciński Geotor Przedsiębiorstwo Specjalistycznych Pomiarów Inżynierskich - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad