ABJ Consulting Jerzy Żyliński

Poznań

Opinie o ABJ Consulting Jerzy Żyliński

tomek

faktycznie jeśli chodzi o fachowy demontaż i przygotowanie do transportu albo organizacje transportu to mają naparwde dobrze ogarniętą logistyke i to się dobrze sprawdza jak na razie wydaje mi się jednak.

filut7@o2.pl

współpraca układała się bardzo dobrze jest godny polecenia ale w tej branży trzeba być fachowcem musi być monter z uprawnieniami związanymi z konstrukcją montaż to nie przelewki musisz mieć spawacza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] acetylenem wózki widłowe hakowy i BHP opanowane do perfekcji SZEF w porządku praca praktycznie samodzielna i wypłata terminowa

lodzianin

spoko firma

filut7@o2.pl

MOJA WSPÓŁPRACA UKŁADAŁA SIĘ DOBRZE WIĘKSZYCH PROBLEMÓW NIE BYŁO FINANSOWO WYPŁACALNA TERMINOWO SZEFOSTWO KOMUNIKATYWNE I WZGLĘDEM INNYCH FIRM A PRACOWAŁEM W WIELU FIRMACH NA TERENIE NIEMIEC TO ZASŁUGUJE NA OCENĘ DOBRĄ

Zostaw opinię o ABJ Consulting Jerzy Żyliński - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABJ Consulting Jerzy Żyliński