Autoryzowany Serwis Junkers Piotr Bielecki

Poznań

Opinie o Autoryzowany Serwis Junkers Piotr Bielecki

Janusz

Odradzam! Serwisant skasował krocie za stwierdzenie, że piecyk nie działa i że nie opłaca się naprawiać. Dzięki zai info! Gorąco nie polecam!!!

Monika

Supèr. Polecam. Naprawa junkersa szybko fachowo i rzetelnie.

klient

Przyjechał z tego serwisu serwisant stwierdził że nie opłaca się naprawiać skasowali za dojazd zaproponował po godzinach montaż kotła tak żeby szef nie wiedział masakra więcej kombinacji z tym montażem.Nie polecam

Marek

Niestety byl u mnie montowac piec, nawet nie wiedzial ze mozna przestawic bieg pompy na nizszy - zeby mniej pradu zuzywala, ciszej chodzila i dluzej, prad w gniazdku tez mu nie pasowal - byl zgodnie z norma ale nie musial zamienic po swojemu faze z zerem. OMIJAJCIE go!

Zostaw opinię o Autoryzowany Serwis Junkers Piotr Bielecki - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoryzowany Serwis Junkers Piotr Bielecki