Staltech-Konstrukcje Sp. z o.o.

Opinie o Staltech-Konstrukcje Sp. z o.o.

Karol

Firma Staltech−Konstrukcje Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i montażem wielofunkcyjnych konstrukcji stalowych. Posiadają własną wytwórnię konstrukcji stalowych, której park maszynowy przygotowany jest do produkcji szerokiej gamy wyrobów. Czy ktoś z Was jest pracownikiem firmy i mógłby przybliżyć realia pracy u tego pracodawcy? Czy firma zapewnia szkolenia i rozwój zawodowy oraz długoterminowe umowy? Czekam na Wasze opinie.

Pracowałeś w firmie STALTECH-KONSTRUKCJE SP. Z O.O.? Czekamy na Twój komentarz. Nasze forum, Twoja szczerość.

Zostaw opinię o Staltech-Konstrukcje Sp. z o.o. - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Staltech-Konstrukcje Sp. z o.o.